Jaro 2008


Výsledky jednotlivkyň 2007
Výsledky jednotlivkyň 2006
Výsledky jednotlivkyň 2005 - 2004


Oblastní přebor nadějí nejmladších 2008
14.6.2008 Sokol Královo Pole

Naděje nejmladší C(2001)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní Lib. náčiní
Celkem
D A E Sráž.Celkem D A E Sráž.Celkem
1.
Urbancová Markéta SK Trasko Vyškov 1.45 1.70 13.10 14.675 1.15 3.90 11.50 14.025 28.700
2.Papadopoulu DimitraSKP Brno1.901.7513.7015.5251.453.1510.5012.80028.325
3.Bukvaldová KateřinaSK MG Mantila Brno0.801.5011.9013.0500.753.4011.2013.27526.325
4.
Paludová Markéta SK Trasko Vyškov 1.15 1.35 1.70 0.512.450 1.20 3.80 10.60 0.212.900 25.350
5.Michálková AlenaSK Trasko Vyškov1.401.6013.3014.8001.201.909.301.09.85024.650
6.Rektorová DominikaSKP Brno1.051.551.9013.2000.552.5510.400.511.45024.650
7.Horáčková NikolASPV Brno0.901.2510.3011.3751.052.9011.100.512.57523.950
8.Duchoslavová AlexandraSK GiTy MS Brno
1.201.1010.9012.0500.902.759.4011.22523.275
9.Štěpánková DenisaSKP Brno1.351.359.7011.0501.003.4510.400.512.12523.175
10.Bravencová AnnaSK MG Břeclav0.851.5010.9012.0750.452.708.6010.17522.250
11.Gottvaldová DenisaSK Trasko Vyškov0.651.159.6010.5000.852.659.7011.45021.950
12.Polášková NelaASPV Brno1.201.2510.0011.2250.902.009.200.510.15021.375
13.Ličková BarboraSK MG Mantila Brno
0.901.550.7011.9250.652.508.300.59.37521.300
14.
Havranová Lucie ASPV Brno 0.70 1.20 10.50 11.450 0.50 2.30 8.00 9.400 20.850
15.Fojtášková LucieKalokagathia Rožnov p.R.
0.751.009.7010.5750.852.159.000.510.00020.575
16.Vondráčková VeronikaASPV Brno0.501.2010.2011.0500.352.157.800.58.55019.600
17.Kubáňová AdélaKalokagathia Rožnov p.R0.901.209.0010.0500.552.258.100.59.00019.050
18.Jarošová KateřinaSK PROVO Brno0.351.158.409.1500.402.157.909.17518.325
19.Nohelová KláraSK Trasko Vyškov0.751.007.808.6750.652.458.400.59.45018.125
20.Raisová SáraSK MG Břeclav0.851.259.000.59.5500.302.408.201.008.55018.100
21.Rotreklová AnnaSKP Brno0.551.108.609.4250.251.207.700.57.92517.350
22.Šmikmátorová AnnaSKP Brno0.600.857.608.3250.452.008.200.58.92517.250

Naděje nejmladší B(2000)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní Lib. náčiní
Celkem
D A E Sráž.Celkem D A E Sráž.Celkem
1.
Krausová Veronika SK GiTy MS Brno 2.15 1.75 14.6 16.550 1.30 3.70 11.70 14.200 30.750
2.Pernicová EliškaSKP Brno1.901.7513.9015.7251.804.3511.8014.87530.600
3.Svobodová ŠarlotaSK GiTy MS Brno2.101.6514.000.515.3751.353.5512.2014.65030.025
4.
Řiháčková Barbora SKP Brno 1.95 1.50 13.50 15.225 1.40 3.85 10.60 13.225
5.Harťanská EliškaSK MG Břeclav1.001.5513.1014.3751.053.659.9012.25026.625
6.Zemánková DorotaSK MG Břeclav1.201.6512.3013.7251.004.059.9012.42526.150
7.Baránková NikolaSK MG Břeclav1.101.6012.9014.2500.752.858.6010.40024.650
8.Lepková MartinaASPV Brno1.051.3012.6013.7750.752.358.7010.25024.025
9.Adamíková ErikaASPV Brno0.851.3011.1012.1750.752.1510.500.511.45023.625
10.Chasová PatricieSKP Brno0.951.1512.2013.2500.852.707.609.37522.625
11.Vrtišová ViktorieSKP Brno0.851.2011.9012.9250.702.657.409.07522.000
12.Klímová PetraSKP Brno0.901.2512.3013.3750.602.407.008.50021.875
13.Horáková BarboraASPV Brno0.901.1510.2011.2250.902.408.200.59.35020.575
14.
Tesaříková Zuzana ASPV Brn 0.60 1.10 9.60 10.450 0.70 1.95 9.30 0.510.125 20.575
15.Pazderová EliškaSK Trasko Vyškov0.801.2010.6011.6000.702.557.108.72520.325
16.Šťastná NatálieSK Trasko Vyškov0.301.209.700.59.9500.652.508.300.59.37519.325
17.Šeichová KateřinaASPV Brno0.551.2510.200.510.6000.501.858.001.008.17518.775
18.Tíhlaříková LucieSK PROVO Brno0.551.008.709.4750.252.157.408.60018.075
19.Najvárková VeronikaSKP Brno0.451.059.8010.5500.11.506.000.56.30016.850
20.Hejčová DorotaSK GiTy MS Brno0.300.958.809.4250.301.306.407.20016.625

Naděje nejmladší A(1999)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní Lib. náčiní
Celkem
D A E Sráž.Celkem D A E Sráž.Celkem
1.
Dorková Nikola SK Trasko Vyškov 2.20 1.85 13.10 15.125 2.05 4.95 14.00 17.500 32.625
2.Šalamounová BarboraSKP Brno2.501.8013.5015.6501.953.9013.9016.82532.475
3.Svobodová AnetaSK GiTy MS Brno2.301.7513.3015.3251.704.3514.1017.12532.450
4.
Plchová Adéla
SK Trasko Vyškov 2.10 1.75 11.80 13.725 2.25 4.95 14.20 17.800 31.525
5.Paschová NikolaSK GiTy MS Brno2.102.0513.1015.1751.303.7511.7014.22529.400
6.Kobylková DenisaSK GiTy MS Brno2.401.9013.5015.6501.303.3510.6012.92528.575
7.Suchomelová DanaSK Trasko Vyškov1.651.4011.4012.9251.104.2512.9015.57528.500
8.Blahová BerenikaSK MG Mantila Brno1.401.5510.8012.2751.203.3513.1015.37527.650
9.Waldsbergerová AnnaSKP Brno1.601.5510.5012.0751.603.8012.6015.30027.375
10.Michálková VeronikaSK Trasko Vyškov1.901.6012.0013.7501.253.6011.000.2013.22526.975
11.Kosová EvaSK MG Břeclav1.351.6511.5013.0001.353.9510.5013.15026.150
12.Rašková KateřinaSKP Brno1.751.4510.9012.5001.354.2510.6013.40025.900
13.Zourková SabinaSK Trasko Vyškov1.401.409.9011.3000.903.7511.6013.92525.225
14.
Studňařová Tereza
SK Trasko Vyškov 1.20 1.55 10.60 0.511.450 0.95 3.40 11.00 13.175 24.625
15.Rašovská MichaelaSK PROVO Brno1.151.3010.0011.2250.652.7510.0011.70022.925
16.Hocková TerezaSK PROVO Brno0.851.3510.2011.3000.752.958.109.95021.250
17.Rundštuková IvanaASPV Brno0.801.209.0010.0000.601.909.600.909.95019.950
18.Kodrlová AnetaSK PROVO Brno0.551.208.108.9750.501.907.508.70017.675


Mistrovství ČR Naděje mladší 2008
31.5.2008 TJ SKP Brno


Pořadí

  Jméno
Oddíl
Švihadlo ObručBez náčiní
Celkem
D A E Sráž.Celkem DAESráž.CelkemD A E Sráž.Celkem
1.
Fajová Nikol - 1997 SK MG Havířov 2.70 6.25 15.30 19.775 2.856.1515.5020.0003.00 2.35 16.60 19.275 59.050
2.Novodvorská Aneta - 1997SKMG Máj Č.Budějovice2.756.1015.1019.5252.856.4515.1019.7503.402.2016.0018.80058.075
3.Purmová Barbora - 1997SK MG Havířov3.105.8014.6019.0503.155.9014.2018.7253.552.3516.4019.35057.125
4.
Sajtlová Tereza - 1997 TJ Spartak Písek 2.45 5.65 13.40 17.450 2.456.2014.4018.7252.80 2.15 15.80 18.275 54.450
5.Macháčková Lenka - 1998SKMG Máj Č.Budějovice2.255.7513.5017.5002.705.1512.5016.4252.852.1515.70018.20052.125
6.Müllerová Simona - 1997SKMG Máj Č.Budějovice2.506.1013.900.517.7002.305.2012.0015.7502.902.1516.1018.62552.075
7.Bednářová Barbora - 1997SK GiTy MS Brno1.754.9513.1016.4501.904.8515.0018.3752.601.8015.100.1517.15051.975
8.Dočkalová Eliška - 1997SK MG BAVER Třebíč2.105.5012.4016.2002.104.5513.8017.1252.651.9515.5000.1017.70051.025
9.Nohelová Veronika - 1997SK TRASKO Vyškov1.804.9012.8016.1502.555.7513.400.517.0502.951.9015.1017.52550.725
10.Šebestová Pavla - 1997SK MG Havířov1.455.0012.7015.9251.855.4513.7017.3502.551.9515.2017.45050.725
11.Kupyrová Erika - 1998TJ Bohemians Praha1.954.6011.8015.0752.005.1513.5017.0752.502.1014.9017.20049.350
12.Vernerová Kateřina - 1998SKMG Máj Č.Budějovice1.955.1513.2016.7501.854.4511.9015.0502.501.9514.2016.42548.225
13.Javůrková Adéla - 1998TJ Jižní Město Chodov Praha1.304.7512.5015.5251.755.1012.5015.9251.751.8513.8015.60047.050
14.
Strnadová Hana - 1998 - 1998 TJ Spartak Písek 1.75 5.60 13.50 17.175 1.854.4011.500.414.2252.30 1.80 13.60 15.650 47.050
15.Opatřilová Klára - 1998 - 1998TJ SKP Brno1.504.9011.700.514.4002.054.9512.5016.0001.801.8514.4016.22546.625
16.Charvátová Monika - 1997SC 80 Chomutov1.504.8012.6015.7501.253.8512.2014.7501.701.9014.2016.00046.500
29.Bohuslavová Simona - 1997SK TRASKO Vyškov1.103.7010.400.1512.6501.454.3511.6027.150
31.Schmiedová Eva - 1998SK TRASKO Vyškov0.753.359.4011.4501.554.1012.5015.32526.775
37.Kapounková Karolína - 1998SK TRASKO Vyškov0.753.6010.000.511.6751.002.8511.1013.02524.700
V kategorii startovalo 38 závodnic.


PHOENIX - ZEPPLELIN 2008
24.5.2008 TJ Astra Praha

II. kategorie (1999)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní Lib. náčiní

Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
8.
Dorková Nikola SK Trasko Vyškov 1.95 1.65 7.00 8.800 1.50 3.85 6.35 9.025 17.825
10.
Plchová Adéla
SK Trasko Vyškov 2.00 1.65 6.65 8.475 2.10 2.65 6.65 9.025 17.500

III. kategorie (1998)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní Lib. náčiní

Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
10.
Schmiedová Eva SK Trasko Vyškov 1.85 1.45 6.80 8.450 1.40 3.50 5.65 8.100 16.550
11.
Vlašínová Denisa SK Trasko Vyškov 1.60 1.50 6.25 7.800 1.55 3.55 6.10 8.650 16.450

IV. kategorie (1997)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Švihadlo Obruč

Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
12.
Bohuslavová Simona SK Trasko Vyškov 1.50 4.30 6.15 9.050 1.65 4.10 6.45 9.325 18.375


Kohoutovický GYM CUP 2008
24.5.2008 Brno

Kategorie BABY B 2001

Pořadí

  Jméno
Oddíl
I. provedení

Celkem
D A E Celkem
4.
Michálková Alena
SK Trasko Vyškov 1.00 1.533 5.95 7.217 7.217
V kategorii startovalo 7 závodnic.

Kategorie NADĚJE 1999

Pořadí

  Jméno
Oddíl
I. provedení

Celkem
D A E Celkem
2.
Michálková Veronika
SK Trasko Vyškov 2.00 1.733 6.90 8.767 8.767
V kategorii startovalo 8 závodnic.

Kategorie NADĚJE 1997

Pořadí

  Jméno
Oddíl
I. provedení

Celkem
D A E Celkem
1.
Nohelová Veronika
SK Trasko Vyškov 3.00 2.133 8.10 10.667 10.667
V kategorii startovalo 9 závodnic.


Přebor jihomoravské soutěžní oblasti Naděje mladší 2008
17.5.2008 SK TRASKO Vyškov


Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní Švihadlo Obruč
Celkem
D A E Sráž.Celkem DAESráž.CelkemD A E Sráž.Celkem
1.
Nohelová Veronika - 1997 SK TRASKO Vyškov 2.75 2.05 15.30 17.700 2.105.4014.2017.9502.50 5.60 14.30 18.350 54.000
2.Bednářová Barbora - 1997SK GiTy MS Brno2.851.9015.2017.5752.204.7014.2017.6502.454.6514.8018.35053.575
3.Roubalová Johana - 1997SKMG Veselí n.M.1.901.8513.8015.6751.854.3513.5016.6001.904.8514.3017.67549.950
4.
Opatřilová Klára - 1998 TJ SKP Brno 2.40 1.95 14.50 16.675 1.253.8512.9015.4501.95 4.70 14.20 17.525 49.650
5.Světničková Monika - 1998SK GiTy MS Brno2.451.6514.9016.9501.804.0512.9015.8251.754.2512.3015.30048.075
6.Schmiedová Eva - 1998SK TRASKO Vyškov1.801.7013.6015.3501.204.0013.8016.4001.754.1512.3015.25047.000
7.Bohuslavová Simona - 1997SK TRASKO Vyškov1.801.6513.5015.2251.304.5013.7016.6001.854.2012.1015.12546.950
8.Kapounková Karolína - 1998SK TRASKO Vyškov1.451.8014.1015.7251.053.8513.2015.6501.354.2512.6015.40046.775
9.Kaprelová Soňa - 1998TJ SKP Brno1.951.6014.1015.8751.353.5012.2014.6251.653.8512.3015.05045.550
10.Prokešová Renata - 1997SK PROVO Brno1.501.6513.3014.8751.454.6013.0016.0251.304.5011.6014.50045.400
11.Sekavová Petra - 1998TJ SKP Brno2.402.0014.5016.7001.403.1511.8014.0751.453.7511.7014.30045.075
12.Kozumplíková Gabriela - 1997SKMG Veselí n.M.1.501.4513.5014.9750.852.8012.1013.9251.202.5011.8013.65042.550
13.Urbánková Malvína - 1997TJ SKP Brno1.301.6012.7014.1500.953.1512.3014.3501.354.0511.3014.00042.500
14.
Vlašínová Denisa - 1998 SK TRASKO Vyškov 1.20 1.50 13.00 14.350 0.552.2511.6013.0001.10 4.00 12.10 14.650 42.000
V kategorii startovalo 29 závodnic.


Mistrovství ČR kadetek 2008
10.5.2008 SSK Vítkovice

Kadetky mladší

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Míč Švihadlo Obruč
Celkem
D A E Sráž.Celkem DAESráž.CelkemD A E Sráž.Celkem
1.
Kašpaříková Veronika - 1995 TJ Slavoj Bruntál 2.80 5.60 7.15 11.350 2.555.057.5011.3002.80 5.85 7.45 11.775 34.425
2.Pavlíková Michaela - 1996SK TRASKO Vyškov2.805.157.1511.1252.455.207.3011.1252.555.606.8010.87533.125
3.Taušová Anna - 1996SK TRASKO Vyškov2.304.656.8510.3252.104.757.1510.5752.655.357.2511.25032.150
4.
Mošanská Kateřina - 1996 TJ Sokol Milevsko 1.90 4.25 7.15 10.225 1.504.006.859.6002.00 4.80 7.05 10.450 30.275
5.Bubínková Linda - 1995TJ Sokol Praha VII1.904.506.609.8001.654.306.8709.7751.904.506.609.80029.375
6.Palánová Michaela - 1995SK Jihlava1.304.207.059.8001.354.156.909.6501.654.656.709.85029.300
7.Havierníková Tereza - 1995Spartak Přerov2.254.006.409.5251.553.956.759.5002.104.706.7010.10029.125
8.Trněná Eliška - 1996SK TRASKO Vyškov2.404.456.459.8751.654.206.008.9251.954.606.9010.17528.975
V kategorii startovalo 36 závodnic.

Kadetky starší

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Míč Kužely
Švihadlo
Celkem
D A E Sráž.Celkem DAESráž.CelkemD A E Sráž.Celkem
1.
Zehnalová Natálie - 1993 TJ Sokol Velký Týnec 2.90 4.85 7.60 11.475 2.955.208.1012.1752.85 5.15 8.00 12.000 35.650
2.Smíšková Barbora - 1994SK Motorlet Praha3.805.057.2011.6253.104.757.5011.4254.105.157.85012.47535.525
3.Fusková Michaela - 1993TJ Slavoj Bruntál3.255.457.2011.5503.155.107.8011.9252.755.507.8511.97535.450
4.
Štaudrová Petra - 1994 SK TRASKO Vyškov 2.70 4.80 6.95 10.700 2.104.657.3010.6752.65 4.85 7.90 11.650 33.025
5.Hledíková  Tereza - 1993TJ Bohemians Praha2.555.107.3011.1252.254.957.6511.2501.554.457.4510.45032.825
6.Plassová Denisa - 1994TJ Sokol Bedřichov2.705.057.1010.9751.954.756.8010.1502.255.407.6511.47532.600
7.Roubalová Eliška - 1993SKMG Veselí n.M.2.154.656.6510.0502.054.807.4010.8252.304.457.3510.72531.600
8.Prokešová Gabriela - 1994SK PROVO Brno1.404.656.859.8752.104.557.3010.6251.954.356.9010.05030.550
9.Daňková Michaela - 1994SK TRASKO Vyškov2.104.806.7010.1501.954.106.659.6752.254.957.1010.70030.525
10.Černá Věra - 1993SK MG Máj Č.Budějovice2.504.707.0010.6002.154.056.559.6502.154.356.9510.20030.450
11.Kapounková Andrea - 1993SK TRASKO Vyškov2.204.706.7510.2001.704.157.5010.4251.354.506.759.67530.300
V kategorii startovalo 25 závodnic.


Milevský pohárek
8.5.2008 Milevsko

Naděje nejmladší 1999

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní Lib. náčiní
Celkem
D A E Sráž.Celkem D A E Sráž.Celkem
9.
Dorková Nikola SK Trasko Vyškov 1.933 1.733 7.266 16.365 0.933 3.400 6.833 15.832 32.197
10.Plchová AdélaSK Trasko Vyškov2.0331.5666.86615.5311.6333.6336.76616.16531.696
11.Michálková VeronikaSK Trasko Vyškov2.1001.5336.86615.5481.4333.6336.80016.13331.681
16.
Suchomelová Dana SK Trasko Vyškov 1.366 1.433 6.166 13.731 0.933 3.300 6.700 15.516 29.247
17.Studňařová TerezaSK Trasko Vyškov1.0661.4336.30013.8490.9003.0666.46614.91528.764
V kategorii startovalo 23 závodnic.


O pohár města Vyškova
3.5.2008

Výsledky jsou v části Naše závody - O pohár města Vyškova

Přebor jihomoravské soutěžní oblasti kadetek 2008
19.4.2008 ASPV Brno - město

Kadetky mladší

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Švihadlo ObručMíč 
Celkem
D A E Sráž.Celkem DAESráž.CelkemD A E Sráž.Celkem
1.
Pavlíková Michaela - 1996 TJ Slavoj Bruntál 2.65 5.40 7.55 11.575 2.555.707.3011.4253.00 4.95 7.95 11.925 34.925
2.Taušová Anna - 1996SK TRASKO Vyškov2.505.157.2511.0752.755.307.5511.5752.405.257.7011.52534.175
3.Trněná Eliška - 1996SK TRASKO Vyškov1.954.056.309.3002.405.107.3511.1001.904.156.359.37529.775
V kategorii startovalo 12 závodnic.

Kadetky starší

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Švihadlo Míč
Kužely
Celkem
D A E Sráž.Celkem DAESráž.CelkemD A E Sráž.Celkem
1.
Štaudrová Petra - 1994 SK TRASKO Vyškov 2.85 5.80 7.90 12.225 3.405.658.1512.6753.10 5.40 8.10 12.350 37.250
2.Kapounková Andrea - 1993SK TRASKO Vyškov2.105.257.1010.7752.805.207.7511.7502.304.757.4010.92533.450
3.Prokešová Gabriela - 1994SK PROVO Brno2.354.857.2510.8502.554.657.8011.4002.305.257.1510.92533.175
4.
Daňková Michaela - 1994 SK TRASKO Vyškov 2.40 5.30 7.75 11.600 2.105.357.6511.3752.45 4.15 6.50 0.409.400 32.375
10.Fialová Pavla - 1993SK TRASKO Vyškov1.354.005.458.1251.102.905.557.5501.153.355.150.27.20022.875
V kategorii startovalo 12 závodnic.


Přerovská stuha
12.4.2008 TJ Spartak Přerov

Naděje nejmladší A(2000-2001

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Celkem
D A E Celkem
7.
Michálková Alena
SK Trasko Vyškov 1.15 1.50 14.00 15.325 15.325
V kategorii startovalo 27 závodnic.

Naděje nejmladší B(1999)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní Lib. náčiní
Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
7.
Michálková Veronika
SK Trasko Vyškov 1.45 2.00 12.90 14.625 1.40 3.60 13.30 15.800 30.425
V kategorii startovalo 8 závodnic.


Naděje mladší (1997-98)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní Obruč
Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
11.
Bohuslavová Simona
SK Trasko Vyškov 1.75 1.65 15.10 16.800 1.85 4.85 12.90 16.250 33.050
V kategorii startovalo 22 závodnic.

Kadetky mladší (1995-96)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Švihadlo
Obruč
Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
3.
Taušová Anna
SK Trasko Vyškov 5.80 6.80 10.725 2.60 5.50 7.40 11.450 22.175
4.
Pavlíková Michaela SK Trasko Vyškov 5.45 6.85 10.600 2.10 4.50 7.40 10.700 21.300
V kategorii startovalo 21 závodnic.


Břeclavský pohár 2008

Naděje mladší B (1998)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Lib. náčiní
Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
5.
Schmiedová Eva SK Trasko Vyškov 2.10 2.00 13.80 15.850 1.70 2.60 11.80 13.950 29.800
6.
Kapounková Karolína SK Trasko Vyškov 1.50 1.75 13.20 14.825 1.05 3.80 12.00 14.425 29.250
V kategorii startovalo 12 závodnic.

Naděje mladší A(1997)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Lib. náčiní
Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
2.
Nohelová Veronika SK Trasko Vyškov 2.90 2.15 15.00 17.525 2.65 5.15 13.90 17.800 35.325
4.
Bohuslavová Simona SK Trasko Vyškov 2.35 1.85 13.70 15.800 1.55 3.25 11.90 14.300 30.100
V kategorii startovalo 11 závodnic.

Kadetky starší 

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Lib. náčiní 1
Lib. náčiní 2
Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
1.
Štaudrová Petra SK Trasko Vyškov 2.80 5.25 7.45 11.475 3.10 5.30 7.15 11.350 22.825
5.
Daňková Michaela SK Trasko Vyškov 1.95 3.55 6.50 9.250 2.55 4.80 6.40 10.075 19.325
V kategorii startovalo 13 závodnic.


Žďárská sněžěnka 2008
29.3.2008 Žďár nad Sázavou

Naděje nejmladší A(1999)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Lib. náčiní Bez náčiní

Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
7.
Suchomelová Dana
SK Trasko Vyškov 1.25
3.85
10.60
13.150
1.20
1.70
12.70
14.150
27.300
8.
Plchová Adéla
SK Trasko Vyškov 1.15
3.90
10.20
12.725
1.30
1.80
12.20
13.750
26.475
9.
Dorková Nikola
SK Trasko Vyškov 1.35
3.55
9.70
12.150
1.60
1.80
12.20
13.900
26.050
V kategorii startovalo 18 závodnic.


Naděje mladší (1997-98)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Lib. náčiní
Bez náčiní
Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
2.
Nohelová Veronika
SK Trasko Vyškov 1.90
4.90
13.10
16.500
2.55
1.85
13.00
15.200
31.700
15.
Bohuslavová Simona
SK Trasko Vyškov 1.60
3.85
12.10
14.825
1.65
1.25
11.70
13.150
27.975
V kategorii startovalo 48 závodnic.


Veselská panenka 2008
29.3.2008 Veselí nad Moravou

Kadetky mladší (1995-96)

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Švihadlo
Lib. náčiní
Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
2.
Taušová Anna
SK Trasko Vyškov 2.65
5.10
7.35
11.225
2.20
4.95
7.10
10.675
21.900
4.
Trněná Eliška
SK Trasko Vyškov 2.05
5.00
7.05
10.575
2.05
4.20
6.50
9.625
20.200
V kategorii startovalo 16 závodnic.