Jaro 2008


Podzim 2007

Výsledky jednotlivkyň 2006
Výsledky jednotlivkyň 2005 - 2004


Vianočná Nitra

Nitra 17.12.2007

Kategorie I - přípravka

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Obruč

Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
2.
Dorková Nikola
SK Trasko Vyškov 1.45
1.65
13.20
14.750
1.15
4.105
12.50
15.125
29.875
V kategorii startovalo 10 závodnic.

Kategorie V - kadetky

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Lib. náčiní
Lib. náčiní

Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
1.
Štaudrová Petra
SK Trasko Vyškov 3.40
6.35
15.90
20.775
2.90
3.80
15.80
19.150
39.925
7.
Kapounková Andrea
SK Trasko Vyškov 2.30
5.00
14.80
18.450
2.30
4.35
14.70
18.025
36.475
V kategorii startovalo 13 závodnic.


Jaro 2007

Oblastní přebor Naděje nejmladší
PROVO Brno 9.6.2007

Naděje nejmladší 2001 - 2004
Pořadí
 Jméno Oddíl
Bez náčiní
Libovolné náčiní

Celkem
D A E Srážky
celkem D A E Srážky
celkem
1.
Bukvaldová Kateřina
SK MG Mantila Brno
0.65
1.6
13.2

14.325
0.55
3.25
11.3

13.200
27.525
2.
Papadopulu Dimitra
SKP Brno 0.65
1.5
13.0

14.075
0.6
3.25
11.0

12.925
27.000
3.
Michálková Alena
SK TRASKO Vyškov 0.55
1.35
12.5

13.450
0.9
2.35
11.2

12.825
26.275
4.
Urbancová Markéta
SK TRASKO Vyškov 0.65
1.3
13.1

14.075
0.7
2.65
10.8
0.5
11.975
26.050
5.
Štěpánková Denisa
SKP Brno 0.7
1.35
11.7

12.725
0.55
1.95
10.2

11.450
24.175
6.
Paludová Markéta
SK TRASKO Vyškov 0.65
1.2
11.7

12.625
0.35
1.8
10.3
0.5
10.875
23.500
7.
Polášková Nela
ASPV Brno
0.3
1.2
10.9

11.650
0.1
2.0
10.6
0.5
11.150
22.800
8.
Ličková Barbora
SKP Brno 0.4
0.95
10.7
0.5
10.875
0.1
1.45
9.4
0.5
9.675
20.550
9.
Marečková Lucie
SKP Brno 0.2
1.0
10.0
0.5
10.100
0.15
1.9
9.1

10.125
20.225
10.
Rektorová Dominika
SKP Brno 0.15
0.85
9.9
0.5
9.900
0.05
1.55
8.7
0.5
9.000
18.900
11.
Šmikmátorová Anna
SKP Brno 0.1
0.75
9.0
0.5
8.925
0.1
1.35
9.0
0.5
9.225
18.150

Naděje nejmladší 2000
Pořadí
 Jméno Oddíl
Bez náčiní
Libovolné náčiní

Celkem
D A E Srážky
celkem D A E Srážky
celkem
1.
Pernicová Eliška
SKP Brno 0.75
1.4
12.6

13.675
0.65
2.25
12.8
0.5
13.750
27.425
2.
Řiháčková Barbora
SKP Brno 0.7
1.55
12.5

13.625
0.7
3.05
11.9

13.775
27.400
3.
Svobodová Šarlota
SK GITY Brno 1.1
1.45
12.5

13.775
0.65
3.1
11.5
0.7
12.675
26.450
4.
Kadlcová Denisa
SKP Brno 0.65
1.35
12.5

13.500
0.35
2.35
11.5

12.850
26.350
5.
Zemánková Dorota
SKMG Břeclav 0.7
1.5
11.8

12.900
0.5
3.2
10.9

12.750
25.650
6.
Klímová Petra
SKP Brno 0.3
1.1
11.9

12.600
0.25
2.05
11.7

12.850
25.450
7.
Padělková Natálie
SKP Brno 0.6
1.1
11.3

12.150
0.65
2.6
11.7
0.5
12.825
24.975
8.
Harťanská Eliška
SKMG Břeclav 0.55
1.4
11.5

12.475
0.45
3.15
10.5

12.300
24.775
9.
Tesaříková Zuzana
ASPV Brno
0.55
1.1
10.5

11.325
0.3
2.0
11.3
0.5
11.950
23.275
10.
Pazderová Eliška
SK TRASKO Vyškov 0.45
1.05
10.8

11.550
0.6
1.85
10.2

11.425
22.975
11.
Regnerová Liliana
SKP Brno 0.45
1.0
10.3

11.025
0.2
2.0
10.5

11.600
22.625
12.
Adamíková Erika
ASPV Brno 0.35
1.1
11.1

11.825
0.15
1.7
9.5

10.425
22.250
13.
Horáková Barbora
ASPV Brno 0.35
1.15
10.8
0.5
11.050
0.35
2.05
10.4
0.5
11.100
22.150
14.
Sedláková Šárka
SK PROVO Brno 0.25
1.0
10.1

10.725
0.3
2.0
9.9
0.5
10.550
21.275
15.
Lepková Martina
ASPV Brno 0.4
1.15
11.0

11.775
0.25
1.6
8.5
1.0
8.425
20.200
16.
Tihlaříková Lucie
SK PROVO Brno 0.1
0.85
9.5

9.975
0.05
1.85
9.4
0.5
9.850
19.825
17.
Vašková Viktorie
SK PROVO Brno 0.15
0.8
10.4

10.875
0.05
1.65
8.4
0.9
8.350
19.225
18.
Chasová Patricie
SK PROVO Brno 0.05
0.8
9.6
0.5
9.525
0.05
1.5
9.0
0.5
9.275
18.800

Naděje nejmladší 1999
Pořadí   Jméno Oddíl
Bez náčiní
Libovolné náčiní

Celkem
D A E Srážky
celkem D A E Srážky
celkem
1.
Dorková Nikola
SK TRASKO Vyškov
1.5
2.0
14.6

16.350
1.0
4.25
13.0

15.625
31.975
2.
Plchová Adéla SK TRASKO Vyškov 1.4
1.65
14.0

15.525
1.55
4.3
12.8

15.725
31.250
3.
Svobodová Aneta
SK Gity Brno
1.2
1.6
14.1

15.500
1.0
3.95
13.2
0.5
15.175
30.675
4.
Suchomelová Dana
SK TRASKO Vyškov 1.5
1.7
14.1

15.700
1.0
3.55
12.2

14.475
30.175
5.
Michálková Veronika
SK TRASKO Vyškov 1.35
1.6
14.0

15.475
1.5
3.75
11.9

14.525
30.000
6.
Kobylková Denisa
SK Gity Brno 2.15
1.85
14.7

16.700
0.9
2.9
11.3

13.200
29.900
7.
Blahová Berenika SK MG Mantila Brno
1.1
1.7
14.0

15.400
1.0
4.1
12.0
0.5
14.050
29.450
8.
Rašková Kateřina
SKP Brno
1.8
1.4
13.8

15.400
1.3
3.8
11.8
0.5
13.85
29.25
9.
Kosová Eva SKMG Břeclav
0.8
1.55
13.2

14.375
0.65
3.45
11.7

13.750
28.125
10.
Petříková Karolína
SK MG Veselí n./M.
1.0
1.35
13.4
0.5
14.075
0.95
2.75
11.7
0.5
13.050
27.125
11.
Waldsbergerová Anna
SKP Brno 1.0
1.35
12.9

14.075
0.8
3.25
11.0

13.025
27.100
12.
Zourková Sabina SK TRASKO Vyškov 0.65
1.4
12.9

13.925
0.8
2.7
11.0

12.750
26.675
13.
Bočková Tereza
SKP Brno 0.6
1.05
11.6
0.5
11.925
0.25
2.45
11.0

12.35
24.275
14.
Rundštuková Ivana
ASPV Brno
0.35
1.15
12.5

13.25
0.25
1.5
10.4
1.0
10.275
23.525
15.
Pavlíková Nikola
SK TRASKO Vyškov 0.4
1.0
12.3
0.5
12.500
0.5
2.0
10.1
0.5
10.850
23.350
16.
Hocková Tereza SK PROVO Brno
0.25
0.9
10.2
0.5
10.275
0.35
1.75
9.7
0.5
10.250
20.525
17.
Kodrlová Aneta
SK PROVO Brno 0.05
0.85
6.7
0.5
6.650
0.0
1.2
9.4
1.0
9.000
15.650

Naděje nejmladší 1998
Pořadí
 Jméno Oddíl
Bez náčiní
Libovolné náčiní

Celkem
D A E Srážky
celkem D A E Srážky
celkem
1.
Opatřilová Klára
SKP Brno 2.1
1.95
14.6

16.625
1.4
4.55
14.2

17.175
33.800
2.
Sekavová Petra
SKP Brno 1.75
1.85
13.6

15.400
1.45
4.15
13.4

16.200
31.600
3.
Schmiedová Eva
SK TRASKO Vyškov 1.25
1.65
13.6

15.050
1.15
4.0
13.6

16.175
31.225
4.
Světničková Monika SK GITY Brno
1.35
1.5
12.8

14.225
1.25
3.6
13.4

15.825
30.050
5.
Bortlíková Iva SKMG Břeclav 1.0
1.45
12.7

13.925
0.95
3.15
13.7

15.750
29.675
6.
Vlašínová Denisa
SK TRASKO Vyškov 1.0
1.55
13.2

14.475
0.95
3.85
12.9
0.5
14.800
29.275
7.
Jarošová Kateřina SKMG Břeclav 1.25
1.5
13.2

14.575
0.8
3.55
13.0
0.5
14.675
29.250
8.
Kaprelová Soňa
SKP Brno 1.45
1.7
11.8

13.375
1.3
3.45
13.3

15.675
29.050
9.
Raisová Michaela SKMG Břeclav 0.75
1.4
12.1

13.175
0.6
3.15
12.2

14.075
27.250
10.
Chválová Jenifer SKMG Břeclav
1.05
1.35
12.2

13.400
0.65
3.3
11.2

13.175
26.575
11.
Vítková Eliška
SKMG Veselí n./M. 1.0
1.4
12.0
0.5
12.700
1.0
3.3
12.6
1.0
13.750
26.450
12.
Svitálková Tereza
SKMG Veselí n./M.
0.9
1.25
12.6
0.5
13.175
0.7
3.05
12.3
1.0
13.175
26.350
13.
Hlisnikovská Eva Kalokagathia Rožnov p./R.
0.85
1.3
10.8

11.875
1.0
3.05
12.8
0.5
14.325
26.200
14.
Dvořáková Sandra SKP Brno 0.9
1.35
11.4

12.525
0.25
2.55
11.1
0.5
12.000
24.525
15.
Bartošová Barbora
TJ Sokol Kostice
0.75
1.35
12.3

13.350
0.45
2.3
10.2
0.5
11.075
24.425
16.
Menšíková Barbora SK PROVO Brno 0.65
1.1
10.7
0.5
11.075
0.4
2.2
11.5
0.5
12.300
23.375
17.
Janáčková Nikola
SK PROVO Brno 0.65
1.1
11.5
0.5
11.875
0.3
2.5
10.5
0.5
11.400
23.275
18.
Zelová Alexandra
SKP Brno
0.45
1.05
10.4
0.5
10.650
0.4
2.15
11.5
0.7
12.075
22.725
19.
Surovcová Kamila SK GITY Brno
1.1
1.4
11.8

13.050
0.7
2.8
8.3
0.5
9.55
22.600
20.
Jílková Lenka
SK PROVO Brno 0.1
1.05
9.9

10.475
0.1
2.0
9.0
1.0
9.050
19.525
21.
Navrátilová Aneta
SK TRASKO Vyškov
0.1
0.9
9.3

9.800
0.2
1.05
8.2
1.0
7.825
17.625
22.
Klimentová Eva
SK PROVO Brno
0.15
0.85
8.9

9.400
0.05
1.8
7.7
1.0
7.625
17.025


Pohár starosty města Zubří
26.5.2007 Zubří

Naděje nejmladší 1999 a ml.

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní
D A E Celkem
2.
Suchomelová Dana
SK Trasko Vyškov 1.233
1.600
6.750
8.167
3.
Plchová Adéla
SK Trasko Vyškov 1.000
1.500
6.900
8.150
V kategorii startovalo 15 závodnic.

Naděje nejmladší 1998

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní
D A E Celkem
6.
Schmiedová Eva
SK Trasko Vyškov 1.000
1.500
6.600
7.850
9.-11.
Kapounková Karolína
SK Trasko Vyškov 0.767
1.400
6.450
7.533
V kategorii startovalo 12 závodnic.

Naděje mladší 1997

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Lib. náčiní

Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
3.
Nohelová Veronika
SK Trasko Vyškov 1.833
1.900
7.450
9.317
1.33
3.967
6.45
9.100
18.417
V kategorii startovalo 11 závodnic.

Naděje mladší 1996

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Lib. náčiní

Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
2.
Pavlíková Michaela
SK Trasko Vyškov 1.967
1.833
7.45
9.350
2.00
4.80
6.75
10.150
19.500
3.
Trněná Eliška
SK Trasko Vyškov 1.733
1.833
7.20
8.983
1.267
4.367
6.30
9.120
18.300
5.
Taušová Anna SK Trasko Vyškov 1.833
1.700
7.00
8.767
1.533
4.067
6.20
9.000
17.767
V kategorii startovalo 7 závodnic.


Oblastní přebor Naděje mladší
13.5.2007 Vyškov

Pořadí
Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Obruč
Švihadlo
Celkem
D
A
E
Celkem
D
A
E
Srážky
Celkem
D
A
E
Srážky
Celkem
1.
Richterová Lucie
SK GiTy MS Brno
3.2
2.133
14.6
17.266
2.8
5.566
14.9

19.083
2.25
5.466
14.2

18.058
54.407
2.
Roubalová Johana
SKMG Veselí n/M
1.95
1.833
14.0
15.891
1.95
4.766
14.2

17.558
2.0
4.766
14.1

17.483
50.932
3.
Pavlíková Michaela SK Trasko Vyškov 2.35
2.066
14.0
16.208
2.1
5.5
14.0

17.800
1.65
4.666
13.5

16.658
50.666
4.
Nohelová Veronika
SK Trasko Vyškov 2.5
2.1
14.5
16.800
2.2
5.3
13.6

17.350
1.15
3.733
12.1

14.541
48.691
5.
Trněná Eliška SK Trasko Vyškov 2.0
2.0
14.1
16.100
1.7
4.766
12.8

16.033
1.35
4.666
13.2

16.208
48.341
6.
Bednářová Barbora
SK GiTy MS Brno 2.35
1.9
13.7
15.825
2.2
4.1
13.0

16.150
1.3
4.6
13.7
0.5
16.150
48.125
7.
Taušová Anna SK Trasko Vyškov 1.85
1.9
13.8
15.675
1.35
4.133
12.7

15.441
1.55
4.3
12.8

15.725
46.841
8.
Šragová Eva
SK MG Břeclav
2.25
1.833
13.5
15.541
1.95
4.466
13.0

16.208
1.4
4.6
12.0

15.000
46.749

9.
Dembická Viktorie
SK GiTy MS Brno 2.4
1.9
14.1
16.250
1.65
3.833
12.7

15.441
1.3
4.3
12.4
0.5
14.700
46.391

10.
Březinová Barbora
TJ SKP Brno
2.0
1.566
13.8
15.583
1.65
4.3
11.8
0.4
14.375
1.1
4.166
12.7

15.333
45.291

11.
Tomášková Veronika
ASPV Brno
1.15
1.666
13.3
14.708
1.15
4.1
12.6

15.225
1.1
4.4
12.6

15.350
45.283

12.
Bohuslavová Simona
SK Trasko Vyškov 1.2
1.833
13.6
15.116
1.3
3.966
12.0

14.633
1.2
3.4
12.9

15.200
44.949

13.
Surková Aneta
SK Trasko Vyškov 1.9
1.733
13.7
15.516
1.1
3.333
11.6

13.816
1.05
3.4
12.6

14.825
44.157

14.
Coufalová Andrea SK Trasko Vyškov 1.7
1.7
12.9
14.600
1.0
3.8
11.9

14.300
1.2
3.9
11.9

14.450
43.350

15.
Kozumplíková Gabriela
SKMG Veselí n/M
1.55
1.5
12.6
14.125
0.9
3.133
11.8

13.816
1.1
3.166
12.4

14.533
42.474

16.
Slavíková Tereza
SK PROVO Brno 1.0
1.433
11.9
13.116
1.0
3.366
12.0

14.183
1.0
3.6
11.4

13.700
40.999

17.
Prokešová Renata
SK PROVO Brno 1.3
1.433
12.2
13.566
1.4
3.7
11.6

14.150
0.75
3.4
10.8

12.875
40.591

18.
Jirmusová Kateřina
ASPV Brno
0.8
1.633
12.3
13.516
0.95
3.6
11.6

13.875
0.7
3.633
11.0

13.166
40.557

19.
Necidová Alena
ASPV Brno
1.05
1.566
12.6
13.908
1.1
3.466
11.5

13.783
0.6
3.033
10.5

12.316
40.007

20.
Urbánková Malvína
TJ SKP Brno
1.45
1.233
11.5
12.841
0.8
3.4
10.7

12.800
0.8
3.5
11.10

13.250
38.891

21.
Zavadilová Eva
SK PROVO Brno 0.75
1.066
10.8
11.708
0.7
2.4
10.9

12.450
0.7
1.733
7.5

8.716
32.874

22.
Machková Nicole
SK PROVO Brno 0.85
1.0
9.8
10.725
0.35
2.333
9.6

10.941
0.15
2.533
8.6
0.5
9.441
31.107

23.
Jalůvková Kateřina
Kalokagathia Rožnov p.R.
0.95
1.133
11.3
12.341
0.65
1.9
7.4
1.2
7.475
0.5
1.966
8.8
0.7
9.333
29.149



Oblastní přebor Naděje starší
13.5.2007 Vyškov

Pořadí
Jméno
Oddíl
Míč
Obruč
Švihadlo
Celkem
D
A
E
Srážky
Celkem
D
A
E
Srážky
Celkem
D
A
E
Srážky
Celkem
1.
Štaudrová Petra
SK Trasko Vyškov
2.95
6.866
15.2

20.108
3.05
7.033
15.0

20.041
2.65
5.833
14.9

19.141
59.290
2.
Daňková Michaela
SK Trasko Vyškov
2.35
5.366
14.3

18.158
2.45
5.566
13.0

17.008
2.05
5.566
13.9

17.708
52.874
3.
Zaplatilová Denisa
SK GiTy MS Brno 2.3
4.933
12.3

15.916
2.1
5.366
12.5

16.233
2.25
5.833
13.7

17.741
49.890
4.
Velmělková Pavla
SK GiTy MS Brno 1.9
3.866
11.6

14.483
2.2
5.766
12.0

15.983
1.85
5.566
13.2

16.908
47.374
5.
Buchtelová Martina
SKMG Veselí n/M 2.1
4.233
12.7
0.5
15.366
2.2
4.966
12.9

16.483
1.65
4.266
12.5

15.458
47.307
6.
Hegrová Veronika
SK GiTy MS Brno 2.05
4.566
12.4

15.708
2.45
5.666
13.3

17.358
1.85
4.2
11.7
0.5
14.225
47.291
7.
Psohlavcová Karin
SK Trasko Vyškov 1.65
4.766
12.6

15.808
1.85
4.566
11.5

14.708
0.95
4.333
11.9

14.541
45.057
8.
Votoupalová Barbora
ASPV Brno 1.25
4.0
10.7

13.325
1.6
4.7
12.3

15.450
1.15
4.666
12.3

15.208
43.983

9.
Hornochová Johana
SK GiTy MS Brno 1.15
3.266
10.2
0.4
12.008
1.65
4.0
11.0
0.2
13.625
1.55
4.6
13.0

16.075
41.708

10.
Alexová Dominika
ASPV Brno 0.9
3.066
11.1

13.083
1.15
3.7
11.2

13.625
0.95
4.666
11.5

14.308
41.016

11.
Brázdová Lucie
ASPV Brno 0.95
3.433
10.5

12.691
1.15
4.433
11.6

14.391
0.65
3.733
11.7

13.891
40.973

12.
Grunwaldová Kristýna
SK PROVO Brno
1.05
2.366
9.8

11.508
1.15
3.633
11.9

14.291
0.9
3.566
10.0

12.233
38.032

13.
Svobodová Tereza
SK PROVO Brno 0.45
1.933
9.0
0.4
9.791
0.6
3.3
9.6

11.55
0.4
2.633
8.7

10.216
31.557

14.
Skotáková Sabina
SK PROVO Brno 0.4
1.733
8.9
0.5
9.466
0.55
2.566
9.7

11.258
0.4
2.933
8.6

10.266
30.990



Přerovská Stuha
14.4.2007 TJ Spartak Přerov

Naděje mladší

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Obruč

Celkem
D A E Celkem D A E Celkem
6.
Nohelová Veronika
SK Trasko Vyškov 1.70
2.20
13.70
15.650
1.70
4.55
12.40
15.525
31.175
8.
Taušová Anna
SK Trasko Vyškov 1.45
1.90
12.50
14.175
1.15
4.60
12.70
15.575
29.750
16.
Trněná Eliška
SK Trasko Vyškov 1.35
2.00
11.90
13.575
0.85
3.80
9.70
12.025
25.600
V kategorii startovalo 20 závodnic.

Naděje starší B

Pořadí

  Jméno
Oddíl
Švihadlo
Míč

Celkem
D A E Srážky
Celkem D A E Srážky
Celkem
1.
Štaudrová Petra
SK Trasko Vyškov 2.35
5.40
12.90

16.775
2.70
5.70
13.70

17.900
34.675
6.
Daňková Michaela
SK Trasko Vyškov 1.85
4.65
12.70

15.950
1.45
4.35
11.40
0.40
13.900
29.850
V kategorii startovalo 10 závodnic.