Podzim 2005

One World Cup Gymnastické Vánoce Brno 2005

Kategorie  Skřítci

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Bez náčiní
Libovolné náčiní

Celkem
D A E celkem D A E celkem
14. Psohlavcová Karin
Trasko Vyškov 0.7
0.75
7.15
7.875
1.2
2.9
6.4
8.45
16.325
V kategorii  závodilo 21 závodnic.

Kategorie  Rolničky

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Bez náčiní
Libovolné náčiní

Celkem
D A E celkem D A E celkem
7.
Prokešová Gabriela
Trasko Vyškov 2.05
1.85
8.2
10.15
1.8
3.5
7.65
10.3
20.45
8. Štaudrová Petra
Trasko Vyškov 1.65
2.15
8.15
10.05
1.65
3.8
7.4
10.125
20.175
V kategorii  závodilo 19 závodnic.



Jaro 2005



Oblastní přebor jihomoravské soutěžní oblasti 2005

Naděje nejmladší B (1998 a mladší)

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Bez náčiní
Obruč

Celkem
D A E Srážky
celkem D A E Srážky
celkem
1.
Vlašínová Denisa
SK TRASKO Vyškov
0.60
1.65
6.35

7.475
0.55
3.70
5.90

8.025
15.500
4.
Schmiedová Eva
SK TRASKO Vyškov 0.80
1.90
6.75

8.10
0.50
3.15
5.00
0.40
6.425
14.525
9.
Michálková Veronika
SK TRASKO Vyškov 0.35
1.10
5.80

6.525
0.25
2.70
5.30

6.775
13.300
11.
Homolová Michaela
SK TRASKO Vyškov 0.20
1.10
5.90

6.55
0.20
2.35
5.15

6.425
12.975
12.-13.
Dorková Nikola
SK TRASKO Vyškov 0.35
1.05
6.30

7.00
0.30
2.25
4.65

5.925
12.925
15.
Suchomelová Dana
SK TRASKO Vyškov 0.35
1.20
5.80

6.575
0.30
1.85
4.70

5.775
12.350
16.
Šperková Kristýna
SK TRASKO Vyškov 0.45
1.20
5.40

6.225
0.15
2.15
4.80

5.95
12.175

Šmoldasová Gabriela
SK TRASKO Vyškov











Rothkögelová Nikola
SK TRASKO Vyškov











Kupčíková Lucie
SK TRASKO Vyškov











Naděje nejmladší A (1996 - 1997)

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Bez náčiní
Obruč

Celkem
D A E Srážky
celkem D A E Srážky
celkem
2.
Pavlíková Michaela
SK TRASKO Vyškov
1.05
2.10
6.30

7.875
1.00
4.35
6.00

8.675
16.550
3.
Šulcová Barbora
SK TRASKO Vyškov 0.85
1.90
6.80

8.175
0.80
3.70
5.85

8.100
16.275
7.
Nohelová Veronika
SK TRASKO Vyškov 0.95
1.80
6.05

7.425
0.75
3.80
5.60

7.875
15.300
11.
Prokešová Renata
SK TRASKO Vyškov 0.70
1.90
6.00

7.300
0.60
3.25
5.50

7.425
14.725
14.
Coufalová Andrea
SK TRASKO Vyškov 0.80
1.45
5.85

6.975
0.60
2.90
5.40

7.150
14.125
15.
Michálková Monika
SK TRASKO Vyškov 0.60
1.45
5.60

6.625
0.70
3.35
5.40

7.425
14.050
17.
Surková Aneta
SK TRASKO Vyškov 0.80
1.85
6.15

7.475
0.60
2.25
5.15
0.40
6.175
13.650
19.
Taušová Anna
SK TRASKO Vyškov 0.45
1.40
5.45

6.375
0.50
3.05
5.10

6.875
13.250
21.-22.
Mozolová Eva
SK TRASKO Vyškov 0.70
1.40
5.70

6.750
0.60
2.70
4.65

6.300
13.050
25.
Vinická Žaneta
SK TRASKO Vyškov 0.45
1.25
5.40

6.250
0.30
2.70
4.75

6.250
12.500
28.
Luongová Anna
SK TRASKO Vyškov 0.65
1.20
5.05

5.975
0.40
2.35
4.80

6.175
12.150
29.
Trněná Eliška
SK TRASKO Vyškov 0.50
1.30
4.80

5.700
0.40
2.95
4.60

6.275
11.975
32.
Bohuslavová Simona
SK TRASKO Vyškov 0.20
1.05
5.35

5.975
0.20
1.65
4.50

5.425
11.400
35.
Fučíková Klára
SK TRASKO Vyškov 0.50
1.05
4.75

5.525
0.35
2.20
4.00

5.275
10.800


O pohár města Ostravy
21.5.2005

I. Kategorie (97  a ml.)
Pořadí Jméno Oddíl Bez náčiní
Výsled. známka
D
A
E
srážky
7.
Nohelová Veronika
SK Trasko Vyškov 0.90
1.85
7.45

16.275

II. Kategorie (96)
Pořadí Jméno Oddíl Bez náčiní
Výsled. známka
D
A
E
srážky
3.
Pavlíková Michaela
SK Trasko Vyškov 1.150
1.700
7.850

17.125
7.
Šulcová Barbora
SK Trasko Vyškov 0.850
1.450
7.500

16.150


SPRING CUP
20.5.-22.5.2005 Sokol Královo Pole Brno

Naděje
Pořadí
Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Obruč Švihadlo Celkem
D
A
E
Celkem
D
A
E
Celkem
D
A
E
Celkem
11.
Prokešová Gabriela SK Trasko Vyškov 1.866
2.066
15.6
17.566
1.8
5.066
12.8
16.233
1.3
4.633
13.5
16.467
50.266
19.
Štaudrová Petra SK Trasko Vyškov 1.933
1.8666
15.1
17.000
1.7
5.133
12.3
15.717
1.266
4.2
11.8
14.533
47.25


MČR  nadějí mladších
15.5.2005 Písek

Pořadí

Jméno

Oddíl

Ročník Bez náčiní Obruč Švihadlo Celkem

9.

Štaudrová Petra

TRASKO Vyškov

94

7,875

8,725

8,6

25,2

11.

Prokešová Gabriela

TRASKO Vyškov

94

8

8,175

8,25

24,425


MČR kadetek
7.5.2005 Jablonec nad Nisou

Pořadí

Jméno

Oddíl

Ročník
Míč
Švihadlo
Kužele
Celkem

21.

Uhlířová Klára

Trasko Vyškov

90

9,025

8,475

 

17,500



Tábor
30.4.2005

Kategorie 97  a ml.
Pořadí Jméno Oddíl Ročník
Bez náčiní
Výsled. známka
D
A
E
srážky
3.
Nohelová Veronika
SK Trasko Vyškov 1997
1.15
1.45
7.6

8.90

Kategorie 96

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Bez náčiní
Obruč

Celkem
D A E celkem D A E celkem
6. Šulcová Barbora
Trasko Vyškov 1.25
1.65
7.85
9.30
0.7
3.5
5.55
7.65
16.95

Kategorie 95

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Bez náčiní
Švihadlo

Celkem
D A E celkem D A E celkem
4. Psohlavcová Karin
Trasko Vyškov 1.6
1.5
7.95
9.5
1.6
3.7
7.1
9.75
19.25

Kategorie 94

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Švihadlo
Obruč

Celkem
D A E celkem D A E celkem
1. Štaudrová Petra
Trasko Vyškov 1.85
5.0
7.75
11.175
2.4
4.75
7.7
11.275
22.45


Pohárový závod "O vinohradské koště"
24.4.2005

Kategorie naděje nejmladší A - bez náčiní
Pořadí  Jméno  Oddíl  D A E Srážka Celkem
8.-9. Mozolová Eva SK Trasko Vyškov 0,8 1,65 6,9   8,125
10. Surková Aneta SK Trasko Vyškov 0,8 1,95 6,5   7,875
13. Vlašínová Denisa SK Trasko Vyškov 0,75 1,5 6,2   7,325
19. Schmiedová Eva SK Trasko Vyškov 0,9 1,5 5,65   6,85
27. Vinická Žaneta SK Trasko Vyškov 0,4 1,1 4,9   5,65
V kategorii  závodilo 29 závodnic.

Kategorie naděje nejmladší B

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Bez náčiní
Obruč

Celkem
D A E celkem D A E celkem
8. Pavlíková Michaela Trasko Vyškov 1,35 2,65 7,15 8,85 1 3,8 6,35 8,75 17,6
9.-10. Michálková Monika Trasko Vyškov 1,15 1,7 7,1 8,525 0,95 2,95 6,75 8,7 17,225
18. Trněná Eliška Trasko Vyškov 0,8 1,5 6,05 7,2 0,75 3,4 6,55 8,625 15,825
19. Coufalová Andrea Trasko Vyškov 0,75 1,25 6,05 7,05 0,6 3,15 6,65 8,525 15,575
22. Taušová Anna Trasko Vyškov 0,5 1,1 5,4 6,2 0,65 2,8 6,05 7,775 13,975
V kategorii závodilo 25 závodnic.


Přebor jihomoravské soutěžní oblasti pro rok 2005
TJ Sokol Královo Pole, Srbská 4, Brno
17.4.2005

Kadetky
Pořadí
Jméno
Oddíl
Ročník
Švihadlo Míč Kužele
Celkem
D
A
E
Celkem
D
A
E
Celkem
D
A
E
Celkem
4.
Vaškebová Anna
SK Trasko Vyškov 1991
1.200
3.950
6.950
9.525
1.400
3.550
6.650
9.125
1.550
3.900
6.600
9.325
27.975
Klára Uhlířová nestartovala - postoupila na M-ČR na zelenou kartu


15. ročník Ústeckého poháru
3.4.2005 GSK Ústí nad Labem

IV. kategorie -  naděje starší  - 92,93
Pořadí Jméno Oddíl Obruč
Výsled. známka
Lib. náčiní
Výsled. známka
Spolu
D
A
E

D
A
E

6.
Horváthová Klára
SK Trasko Vyškov 1.95
3.1
7.75

10.275
1.9
3.0
7.55

10.0
20.275

III. kategorie - naděje mladší  - 94,95
Pořadí Jméno Oddíl Lib. náčiní
Výsled. známka
D
A
E
srážky
9.
Psohlavcová Karin
SK Trasko Vyškov 1.75
3.0
7.0

9.375
12.
Štaudrová Petra
SK Trasko Vyškov 1.65
2.65
7.0

9.150

II. kategorie - naděje nejmladší - 96 a ml.
Pořadí Jméno Oddíl Bez. náčiní
Výsled. známka
D
A
E
srážky
9.
Pavlíková Michaela
SK Trasko Vyškov 1.2
1.95
7.25

8.825
12.
Coufalová Andrea
SK Trasko Vyškov 0.8
1.4
6.5

7.600


Břeclavský pohár
3.4.2005

I. kategorie - naděje nejmladší - 98 a ml.
Pořadí Jméno Oddíl Bez. náčiní
Výsled. známka

Prům. D+A
E
srážky

6.
Schmiedová Eva
SK Trasko Vyškov 1.134
6.550

7.684

9.
Vlašínová Denisa
SK Trasko Vyškov 1.250
6.250

7.500


II. kategorie - nadějě nejmladší - 96,97
Pořadí
Jméno
Oddíl
Ročník
Bez náčiní
Lib. náčiní
Celkem
prům. D+A
E
Srážky
Celkem
prům. D+A
E
Srážky
Celkem
3.
Michálková Monika
SK Trasko Vyškov 1996
1.317
6.950

8.267
2.434
6.850

9.284
17.551

 Nadějě starší - 92,93
Pořadí
Jméno
Oddíl
Ročník
Obruč
Švihadlo
Míč
Celkem
prům. D+A
E
Celkem
prům. D+A
E
Celkem
prům. D+A
E
Celkem
11.
Petlachová Pavla
SK Trasko Vyškov 1993
2.75
7.60
10.35
2.25
6.95
9.20
2.084
6.75
8.834
28.384

Kadetky
Pořadí
Jméno
Oddíl
Ročník
Švihadlo Míč Kužele
Celkem
prům. D+A
E
Celkem
prům. D+A
E
Celkem
prům. D+A
E
Celkem
8.
Vaškebová Anna
SK Trasko Vyškov 1991
2.60
7.30
9.900
2.583
7.30
9.883
2.667
7.10
9.767
29.550
9.
Uhlířová Klára
SK Trasko Vyškov 1990
2.784
7.10
9.884
2.90
6.90
9.800
2.684
6.75
9.434
29.118


Veselí N. Moravou
3.4.2005

Naděje nejmladší A
Pořadí Jméno Ročník
Oddíl Bez. náčiní
Výsled. známka
D
A
E
srážky
1.
Nohelová Veronika
1997
SK Trasko Vyškov 1.033
2.333
7.700

9.383
9.
Prokešová Renata
1997
SK Trasko Vyškov 0.733
1.900
7.150

8.467

Naděje mladší
Pořadí
Jméno
Oddíl
Ročník
Švihadlo
Obruč
Celkem
D
A
E
Celkem
D A
E
Celkem
1.
Prokešová Gabriela
SK Trasko Vyškov 1994
1.567
3.567
7.300
9.867
1.700
5.333
8.000
11.517
21.383
12.
Daňková Michaela
SK Trasko Vyškov 1994
1.333
2.833
7.000
9.083
1.233
3.733
7.300
9.783
18.867
14.
Ondříšková Ingrid
SK Trasko Vyškov 1994
0.833
2.933
6.750
8.633
1.700
3.933
7.100
9.917
18.550
17.
Grmelová Michaela
SK Trasko Vyškov 1994
0.967
3.200
7.200
9.283
1.167
3.433
6.850
9.150
18.433

Naděje starší
Pořadí
Jméno
Oddíl
Ročník
Libovolná 1
Libovolná 2
Celkem
D
A
E
Celkem
D A
E
Celkem
11.
Kapounková Andrea
SK Trasko Vyškov 1992
1.067
3.033
6.500
8.350
1.467
3.700
6.600
9.183
17.533



Podzim 2004

Vánoční pohár 2004
11.12.2004, Sokol Královo Pole Brno

Kategorie II.
Pořadí Jméno Oddíl Bez náčiní
1.
Surková Aneta
SK Trasko Vyškov 11.700
3.
Nohelová Veronika
SK Trasko Vyškov 11.600

Kategorie IV.
Pořadí
Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Lib. náčiní
Celkem
6.-7.
Psohlavcová Karin
SK Trasko Vyškov
11.550
11.650
23.200

Kategorie V.
Pořadí Jméno Oddíl Bez náčiní Lib. náčiní Celkem
2.
Štaudrová Petra
SK Trasko Vyškov 12.400
13.600
26.000
8.
Daňková Michaela
SK Trasko Vyškov 11.700
12.050
23.750
9.
Ondříšková Ingrid
SK Trasko Vyškov 11.750
11.250
23.000
10.-11.
Grmelová Michaela
SK Trasko Vyškov 10.650
11.700
22.350


Vianočná Nitra
11.12.2004, ŠK ŠOG Nitra

Kategorie  žačky
Pořadí Jméno Oddíl Bez náčiní
Výsled. známka
Lib. náčiní
Výsled. známka
Spolu
A1
A2
B
srážky
A1
A2
B
srážky
3.
Prokešová Gabriela
SK Trasko Vyškov 1.600
3.150
8.450

13.200
1.550
5.250
7.900

14.700
27.900

Kategorie naděje
Pořadí Jméno Oddíl Obruč
Výsled. známka
Lib. náčiní
Výsled. známka
Spolu
A1
A2
B
srážky
A1
A2
B
srážky
7.
Horváthová Klára
SK Trasko Vyškov 1.250
5.100
7.850

14.200
0.650
4.150
7.250

12.050
26.250


Klokan 2004

II. kategorie
Pořadí Jméno Oddíl Ročník
Bez náčiní
Výsled. známka
A1
A2
B
srážky
4.
Psohlavcová Karin
SK Trasko Vyškov 1995
0.85
1.40
8.15

10.40


Podzimní pohár Brno, XI. ročník
21.10.2004

III. kategorie, naděje starší,  1992-1993
Pořadí
Jméno
Oddíl
Švihadlo
Volná
Celkem
6.
Kapounková Andrea
SK Trasko Vyškov
11.650
13.383
25.033
9.
Petlachová Pavla
SK Trasko Vyškov 11.033
11.800
22.833

IV. kategorie, kadetky,  1990-1991
Pořadí
Jméno
Oddíl
Míč
Volná
Celkem
9.
Uhlířová Klára
SK Trasko Vyškov
13.916
13.350
27.266
11.
Vaškebová Anna
SK Trasko Vyškov 13.116
12.650
25.766


6. medunarodni turnir u ritmičkoj gymnastici
16.10.2004, Poreč

Kadetky,  II. kategorie
Pořadí
Jméno
Oddíl
Švihadlo
Volná
Celkem
5.
Kapounková Andrea
SK Trasko Vyškov
13.267
13.700
26.967
7.
Štaudrová Petra
SK Trasko Vyškov 13.500
12.300
25.800


O HRADECKOU STUHU

Kategorie  III.
Pořadí Jméno Oddíl
Výsled. známka

Výsled. známka
Spolu
A1
A2
B

A1
A2
B

2.
Kapounková Andrea
SK Trasko Vyškov 1.95
4.80
7.30

14.05
2.05
4.90
7.90

14.75
28.80
3.
Petlachová Pavla
SK Trasko Vyškov 1.30
3.95
7.45

12.70
1.70
4.40
7.60

13.70
26.40


Kategorie  IV.
Pořadí Jméno Oddíl
Výsled. známka

Výsled. známka
Spolu
A1
A2
B

A1
A2
B

5.
Uhlířová Klára
SK Trasko Vyškov 2.20
5.50
8.30

16.00
1.95
6.55
8.65
16.85
32.85
6.
Vaškebová Anna
SK Trasko Vyškov 1.40
4.15
8.25

13.80
1.90
5.70
8.30

15.90
29.70