*Výsledky závodů ESG 2009*
Výsledky závodů ESG 2008
Výsledky závodů ESG 2007
Výsledky závodů ESG 2006
Výsledky závodů ESG 2005 a star.

22.3.2009

Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti v estetické skupinové gymnastice

Mantila Brno


Kategorie 8 let a mladší

Pořadí

Oddíl

1. provedení

TV

AV

EXE

Celkem

1.

SK Trasko Vyškov

4,35

1,75

5,65

11,75

2.

SK MG Mantila Brno

3,9

1,8

5,8

11,50

3.

TJ Gumárny Zubří

3,95

1,6

5,3

10,85

4.

SK MG Zlín

3,5

1,2

4,65

9,35


Kategorie 8-10 let

Pořadí

Oddíl

1. provedení

TV

AV

EXE

Celkem

1.

SK Trasko Vyškov

4,45

2,35

6,35

13,15

2.

TJ Gumárny Zubří

4,7

2,5

5,9

13,10

3.

SK MG Mantila Brno

4

2,2

5,45

11,65

4.

SK MG Zlín

3,9

2,05

5,6

11,55

5.

SK MG  Černovice

4

2,15

5,3

11,45

6.

TJ Sokol  Židenice

3,35

1,7

4,55

9,60



Kategorie 10-12 let

Pořadí

Oddíl

1. provedení

TV

AV

EXE

Srážky

Celkem

1.

TJ Gumárny Zubří

4,6

2,7

6,55


13,85

2.

SK Trasko Vyškov

4

2,45

6,2


12,65

3.

SK MG Zlín

3,1

2,05

5,2


10,35

4.

TJ Sokol  Židenice

2,15

1,7

4,5


8,35



Kategorie 12-14 let

Pořadí

Oddíl

1. provedení

TV

AV

EXE

Celkem

1.

TJ Gumárny Zubří

4,35

2,85

6,65

13,85

2.

SK MG Zlín

2,75

2

4,6

9,25


Kategorie Juniorky

Pořadí

Oddíl

1. provedení

2. provedení

Celkem bodů

TV

AV

EXE

Celkem

TV

AV

EXE

Celkem

1.

SK TRASKO Vyškov

4,75

3,3

6,95

15

4,7

3,35

7,25

15,3

30,30

2.

SK MG Mantila  Brno

4,1

3,05

6,35

13,5





13,50


Kategorie Seniorky

Pořadí

Oddíl

1. provedení

2. provedení

Celkem bodů

TV

AV

EXE

Celkem

TV

AV

EXE

Celkem

1.

SK MG Mantila  Brno

4,15

3,15

7,1

14,4

4,1

3,25

7,3

14,65

29,05

2.

SKP Brno

2,5

2,55

6,35

11,4

2,5

2,6

6,55

11,65

23,05




ESG cup II.


Kategorie 8 let a mladší

Pořadí

Oddíl

1. provedení

TV

AV

EXE

Celkem

1.

TJ Sokol Velký Týnec

4,6

2,1

6,2

12,90

2.

SK Trasko Vyškov

4,35

1,75

5,65

11,75

3.

SK MG Mantila Brno

3,9

1,8

5,8

11,50

4.

TJ Gumárny Zubří

3,95

1,6

5,3

10,85

5.

SK MG Zlín

3,5

1,2

4,65

9,35


Kategorie 8-10 let

Pořadí

Oddíl

1. provedení

TV

AV

EXE

Celkem

1.

TJ Sokol Velký Týnec

4,65

2,65

6,2

13,50

2.

SK Trasko Vyškov

4,45

2,35

6,35

13,15

3.

TJ Gumárny Zubří

4,7

2,5

5,9

13,10

4.

SK MG Mantila Brno

4

2,2

5,45

11,65

5.-6.

Sokol Opava

4,15

2,2

5,2

11,55

5.-6.

SK MG Zlín

3,9

2,05

5,6

11,55

7.

SK MG  Černovice

4

2,15

5,3

11,45

8.

TJ Sokol  Židenice

3,35

1,7

4,55

9,60



Kategorie 10-12 let

Pořadí

Oddíl

1. provedení

TV

AV

EXE

Srážky

Celkem

1.

TJ Sokol Velký Týnec

4,55

2,8

6,65

0,1

13,90

2.

TJ Gumárny Zubří

4,6

2,7

6,55


13,85

3.

SK Trasko Vyškov

4

2,45

6,2


12,65

4.

Sokol Opava

3,8

2,35

5,65


11,80

5.

SK MG Zlín

3,1

2,05

5,2


10,35

6.

TJ Sokol  Židenice

2,15

1,7

4,5


8,35



Kategorie 12-14 let

Pořadí

Oddíl

1. provedení

TV

AV

EXE

Celkem

1.

TJ Sokol Velký Týnec

4,75

3

6,95

14,70

2.

TJ Gumárny Zubří

4,35

2,85

6,65

13,85

3.

SK MG Zlín

2,75

2

4,6

9,25


Kategorie Juniorky

Pořadí

Oddíl

1. provedení

2. provedení

Celkem bodů

TV

AV

EXE

Celkem

TV

AV

EXE

Celkem

1.

SK TRASKO Vyškov

4,75

3,3

6,95

15

4,7

3,35

7,25

15,3

30,30

2.

Sokol Opava

4,55

3,15

7

14,7

4,6

2,95

6,6

14,15

28,85

3.

SK MG Mantila  Brno

4,1

3,05

6,35

13,5





13,50


Kategorie Seniorky

Pořadí

Oddíl

1. provedení

2. provedení

Celkem bodů

TV

AV

EXE

Celkem

TV

AV

EXE

Celkem

1.

TJ Sokol Velký Týnec

5,05

3,5

7,85

16,4

5,2

3,6

7,95

16,75

33,15

2.

SK MG Mantila  Brno

4,15

3,15

7,1

14,4

4,1

3,25

7,3

14,65

29,05

3.

SKP Brno

2,5

2,55

6,35

11,4

2,5

2,6

6,55

11,65

23,05