Výsledky závodů ESG 2009
*Výsledky závodů ESG 2008*
Výsledky závodů ESG 2007
Výsledky závodů ESG 2006
Výsledky závodů ESG 2005 a star.

Výsledky seriálu ESG cup 2008


ESG cup V.
Vyškov 1.5.2008

Kategorie  8 let a mladší

Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec
4.40
1.75
6.50
12.650
4.45
1.70
6.45
12.600
25.250
2.
SK Trasko Vyškov 4.30
1.60
6.20
12.100
4.35
1.55
6.10
12.000
24.100
3.
TJ Gumárny Zubří
4.15
1.55
6.50
12.200
4.20
1.45
6.20
11.850
24.050
4.
SK MG Zlín 3.70
1.45
6.45
11.600
3.80
1.40
6.20
11.400
23.000
5.
SK MG Mantila Brno
3.95
1.40
6.10
11.450
4.05
1.30
6.00
11.350
22.800
6.
GK Sokol Opava
4.10
1.35
5.90
11.350
3.95
1.25
5.75
10.950
22.300

Kategorie  8-10 let

Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Sráž.
Celkem
TV
AV
EXE
Sráž. Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří
5.00
2.25
7.05

14.300
5.00
2.30
6.80

14.100
28.400
2.
SK Trasko Vyškov 4.70
2.10
6.85

13.650
4.80
2.00
6.60

13.400
27.050
2.
TJ Sokol Velký Týnec 4.70
2.10
6.85

13.650
4.70
2.10
6.60

13.400
27.050
4.
GK Sokol Opava 4.40
1.75
6.25
0.10
12.300
4.40
1.70
6.15

12.250
24.550
5.
SK MG Zlín 3.85
1.65
6.10

11.600
3.95
1.65
6.15

11.750
23.350
6.
SK MG Černovice
3.75
1.40
5.85

11.000
3.80
1.40
5.90

11.100
22.100
7.
SK PROVO Brno
3.90
1.50
5.75
0.50
10.650
3.95
1.40
5.70
0.50
10.550
21.200

Kategorie 10-12 let
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 4.70
2.45
7.10
14.250
4.65
2.45
6.95
14.050
28.300
2.
SK Trasko Vyškov 4.90
2.35
7.05
14.300
4.75
2.30
6.80
13.850
28.150
3.
SK MG Mantila Brno
4.05
1.80
6.50
12.350
4.05
1.80
6.50
12.350
24.700
4.
SK PROVO Brno
3.60
1.80
6.45
11.850
3.50
1.75
6.40
11.650
23.500

Kategorie 12-14 let
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Sráž.
Celkem
TV
AV
EXE
Sráž. Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec 5.25
2.60
7.50

15.350
5.00
2.60
7.60

15.200
30.550
2.
SK MG Mantila Brno 4.60
2.15
7.05

13.800
4.65
2.15
7.05

13.850
27.650
3.
SK MG Zlín 3.40
1.80
6.45
0.50
11.150
3.45
1.80
6.45
0.50
11.200
22.350

Kategorie Juniorky
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec 5.10
3.00
8.00
16.100
5.15
3.00
8.05
16.200
32.300
2.
SK TRASKO Vyškov
4.60
2.75
7.55
14.900
4.70
2.70
7.60
15.000
29.900
3.
SK PROVO Brno 3.85
2.345
7.05
13.250
3.95
2.40
7.10
13.450
26.700


Czech Open World Challenge Cup II
26.4. - 27.4. 2008 Praha

Juniorky
Pořadí
Oddíl
1. provedení
TV
AV
EXE
Celkem
14.
SK TRASKO Vyškov
3.55
2.05
6.30
11.900


Soutěž ESG v rámci Světového poháru 2008 PRAHA
Praha 26.4.2008

Kategorie  8-10 let
Pořadí
Oddíl
1. provedení
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří
4.90
2.40
6.70
14.000
2.
TJ Sokol Velký Týnec 4.75
2.25
6.45
13.450
2.
SK Trasko Vyškov 4.75
2.15
6.25
13.150
4.
Meteor České Budějovice
4.30
1.90
6.00
12.200
5.
SK MG Zlín 3.75
1.30
5.25
10.300

Kategorie 10-12 let
Pořadí
Oddíl
1. provedení
TV
AV
EXE
Celkem
1.
ROXETT Rusko
5.00
2.50
7.60
15.100
2.
TJ Gumárny Zubří 4.70
2.40
6.80
13.900
2.
SK Trasko Vyškov 4.30
2.30
6.55
13.150
4.
SK MG Mantila Brno
3.70
1.95
6.15
11.800
5.
Meteor České Budějovice 3.30
2.00
5.70
11.000

Kategorie 12-14 let
Pořadí
Oddíl
1. provedení
TV
AV
EXE
Celkem
1.
ESTALE  Rusko
5.10
3.05
7.45
15.600
2.
TJ Sokol Velký Týnec 4.80
2.95
7.30
15.050
2.
SK MG Mantila Brno 3.75
2.15
6.55
12.450
4.
Meteor České Budějovice 3.00
2.35
6.30
11.650
5.
SK MG Zlín 2.80
1.65
5.65
10.100
6.
FAO Stokk
2.55
1.55
5.15
9.250


Mistrovství České republiky v ESG
13.4.2008 Brno - Žabovřesky

Kategorie 8 let a mladší
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Srážky
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec 4.30
1.767
6.350
12.417
4.333
1.667
6.20

12.200
24.617
2.
SK TRASKO Vyškov 4.10
1.467
5.900
11.467
4.133
1.467
5.70

11.300
22.767
3.
TJ Gumárny Zubří 4.033
1.467
5.60
11.100
3.967
1.433
5.80

11.200
22.300
4.
SK MG Mantila Brno 3.733
1.367
5.75
10.850
3.700
1.400
5.70

10.800
21.650
5.
SK MG Zlín 3.667
1.500
5.850
10.517
3.700
1.200
5.80

10.200
20.717
6.
TJ SKP Brno
3.100
0.967
5.100
9.167
3.300
1.167
5.25

9.717
18.883
7.
TJ Sokol Brno Židenice
2.833
0.733
4.15
7.717
0
0
0

0
7.717

























Kategorie 8-10 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 4.733
2.300
6.80
13.833
4.933
2.333
7.05
14.317
28.150
2.
SK TRASKO Vyškov 4.967
2.567
6.70
14.233
4.667
2.200
6.75
13.617
27.850
3.
Slovan Plzeň 4.900
2.167
6.45
13.517
4.733
1.967
6.65
13.350
26.867
4.
TJ Sokol Velký Týnec 4.800
1.933
6.20
12.933
4.833
2.033
7.00
13.867
26.800
5.
GK Sokol Opava 4.567
1.867
6.05
12.483
4.300
1.833
6.25
12.383
24.867
6.
TJ SKP Brno 4.200
1.767
6.15
11.617
4.333
1.800
6.25
11.883
23.500
7.
TJ Meteor Č. Budějovice
3.833
1.533
6.00
11.367
0
0
0
0
11.367
8.
SK MG Zlín 3.933
3.367
5.95
11.250
0
0
0
0
11.250
9.
SK MG Černovice
4.033
1.200
5.90
11.133
0
0
0
0
11.133
10.
TJ Sokol Brno Židenice
3.600
1.233
5.50
10.333
0
0
0
0
10.333

Kategorie 10-12 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 4.533
2.367
7.30
14.200
4.333
2.733
7.15
14.217
28.417
2.
SK TRASKO Vyškov 4.333
2.333
6.90
13.567
4.467
2.733
6.95
14.150
27.717
3.
SK MG Havířov
3.600
2.233
7.00
12.833
3.833
2.367
7.00
13.200
26.033
4.
SK MG Mantila Brno 3.633
2.000
6.30
11.933
3.967
2.267
6.30
12.533
24.467
5.
TJ Meteor Č. Budějovice
3.467
2.100
6.65
12.217
3.367
2.133
6.50
12.000
24.217
6.
SK PROVO Brno 3.733
1.967
5.85
11.550
3.467
2.267
6.25
11.983
23.533
7.
TJ SKP Brno 3.733
1.767
5.85
11.350
0
0
0
0
11.350

Juniorky
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec
4.833
3.333
7.75
15.917
4.967
3.367
7.85
16.183
32.100
2.
SK TRASKO Vyškov 4.300
2.567
7.45
14.317
4.233
2.667
7.45
14.350
28.667
3.
SK Slovan Plzeň 4.067
2.667
7.15
13.883
4.067
2.700
7.05
13.817
27.700
4.
GK Sokol Opava 4.100
2.833
7.10
14.033
3.767
2.567
6.60
12.933
26.967
5.
Sokol Starý Plzenec - Fleret
3.700
2.467
7.25
13.417
3.467
2.367
7.05
12.883
26.300
6.
SK PROVO Brno 3.367
2.267
6.80
12.433
3.533
2.30
6.95
12.783
25.217
7.
SK MG Černovice 1.933
1.667
6.35
9.950
1.900
1.600
6.35
9.850
19.800
8.
GK Plzeň
0.500
0.933
4.90
6.333
0.633
0.767
4.60
6.000
12.333


Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti
30.3.2008 Brno - Mantila

Kategorie 8 let a mladší
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Srážky
Celkem
1.
SK TRASKO Vyškov 4.10
1.467
5.900
11.467
4.133
1.467
5.70

11.300
22.767
2.
TJ Gumárny Zubří 4.033
1.467
5.60
11.100
3.967
1.433
5.80

11.200
22.300
3.
SK MG Mantila Brno 3.733
1.367
5.75
10.850
3.700
1.400
5.70

10.800
21.650
4.
SK MG Zlín 3.667
1.500
5.850
10.517
3.700
1.200
5.80

10.200
20.717
5.
TJ SKP Brno
3.100
0.967
5.100
9.167
3.300
1.167
5.25

9.717
18.883
6.
TJ Sokol Brno Židenice
2.833
0.733
4.15
7.717
0
0
0

0
7.717

Kategorie 8-10 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 4.733
2.300
6.80
13.833
4.933
2.333
7.05
14.317
28.150
2.
SK TRASKO Vyškov 4.967
2.567
6.70
14.233
4.667
2.200
6.75
13.617
27.850
3.
TJ SKP Brno 4.200
1.767
6.15
11.617
4.333
1.800
6.25
11.883
23.500
4.
SK MG Zlín 3.933
3.367
5.95
11.250
0
0
0
0
11.250
5.
SK MG Černovice
4.033
1.200
5.90
11.133
0
0
0
0
11.133
6.
TJ Sokol Brno Židenice
3.600
1.233
5.50
10.333
0
0
0
0
10.333

Kategorie 10-12 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 4.533
2.367
7.30
14.200
4.333
2.733
7.15
14.217
28.417
2.
SK TRASKO Vyškov 4.333
2.333
6.90
13.567
4.467
2.733
6.95
14.150
27.717
3.
SK MG Mantila Brno 3.633
2.000
6.30
11.933
3.967
2.267
6.30
12.533
24.467
4.
SK PROVO Brno 3.733
1.967
5.85
11.550
3.467
2.267
6.25
11.983
23.533
5.
TJ SKP Brno 3.733
1.767
5.85
11.350
0
0
0
0
11.350

Juniorky
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK TRASKO Vyškov 4.300
2.567
7.45
14.317
4.233
2.667
7.45
14.350
28.667
2.
SK PROVO Brno 3.367
2.267
6.80
12.433
3.533
2.30
6.95
12.783
25.217
3.
SK MG Černovice 1.933
1.667
6.35
9.950
1.900
1.600
6.35
9.850
19.800


ESG CUP III
30.3.2008 Brno - Mantila

Kategorie 8 let a mladší
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Srážky
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec 4.30
1.767
6.350
12.417
4.333
1.667
6.20

12.200
24.617
2.
SK TRASKO Vyškov 4.10
1.467
5.900
11.467
4.133
1.467
5.70

11.300
22.767
3.
TJ Gumárny Zubří 4.033
1.467
5.60
11.100
3.967
1.433
5.80

11.200
22.300
4.
SK MG Mantila Brno 3.733
1.367
5.75
10.850
3.700
1.400
5.70

10.800
21.650
5.
SK MG Zlín 3.667
1.500
5.850
10.517
3.700
1.200
5.80

10.200
20.717
6.
TJ SKP Brno
3.100
0.967
5.100
9.167
3.300
1.167
5.25

9.717
18.883
7.
TJ Sokol Brno Židenice
2.833
0.733
4.15
7.717
0
0
0

0
7.717

Kategorie 8-10 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 4.733
2.300
6.80
13.833
4.933
2.333
7.05
14.317
28.150
2.
SK TRASKO Vyškov 4.967
2.567
6.70
14.233
4.667
2.200
6.75
13.617
27.850
3.
Slovan Plzeň 4.900
2.167
6.45
13.517
4.733
1.967
6.65
13.350
26.867
4.
TJ Sokol Velký Týnec 4.800
1.933
6.20
12.933
4.833
2.033
7.00
13.867
26.800
5.
GK Sokol Opava 4.567
1.867
6.05
12.483
4.300
1.833
6.25
12.383
24.867
6.
TJ SKP Brno 4.200
1.767
6.15
11.617
4.333
1.800
6.25
11.883
23.500
7.
TJ Meteor Č. Budějovice
3.833
1.533
6.00
11.367
0
0
0
0
11.367
8.
SK MG Zlín 3.933
3.367
5.95
11.250
0
0
0
0
11.250
9.
SK MG Černovice
4.033
1.200
5.90
11.133
0
0
0
0
11.133
10.
TJ Sokol Brno Židenice
3.600
1.233
5.50
10.333
0
0
0
0
10.333

Kategorie 10-12 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 4.533
2.367
7.30
14.200
4.333
2.733
7.15
14.217
28.417
2.
SK TRASKO Vyškov 4.333
2.333
6.90
13.567
4.467
2.733
6.95
14.150
27.717
3.
SK MG Havířov
3.600
2.233
7.00
12.833
3.833
2.367
7.00
13.200
26.033
4.
SK MG Mantila Brno 3.633
2.000
6.30
11.933
3.967
2.267
6.30
12.533
24.467
5.
TJ Meteor Č. Budějovice
3.467
2.100
6.65
12.217
3.367
2.133
6.50
12.000
24.217
6.
SK PROVO Brno 3.733
1.967
5.85
11.550
3.467
2.267
6.25
11.983
23.533
7.
TJ SKP Brno 3.733
1.767
5.85
11.350
0
0
0
0
11.350

Juniorky
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec
4.833
3.333
7.75
15.917
4.967
3.367
7.85
16.183
32.100
2.
SK TRASKO Vyškov 4.300
2.567
7.45
14.317
4.233
2.667
7.45
14.350
28.667
3.
SK Slovan Plzeň 4.067
2.667
7.15
13.883
4.067
2.700
7.05
13.817
27.700
4.
GK Sokol Opava 4.100
2.833
7.10
14.033
3.767
2.567
6.60
12.933
26.967
5.
Sokol Starý Plzenec - Fleret
3.700
2.467
7.25
13.417
3.467
2.367
7.05
12.883
26.300
6.
SK PROVO Brno 3.367
2.267
6.80
12.433
3.533
2.30
6.95
12.783
25.217
7.
SK MG Černovice 1.933
1.667
6.35
9.950
1.900
1.600
6.35
9.850
19.800
8.
GK Plzeň
0.500
0.933
4.90
6.333
0.633
0.767
4.60
6.000
12.333


ESG CUP II
15.3.2008 Brno - Líšeň

Kategorie 8 let a mladší
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Srážky
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 4.233
1.333
6.35
11.916
4.166
1.366
6.20

11.732
23.648
2.
SK MG Zlín 3.966
1.333
6.00
11.299
3.600
1.300
6.00

10.900
22.199
3.
SK MG Mantila Brno 4.066
1.400
5.50
10.966
3.866
1.300
5.80

10.966
21.932
4.
SK TRASKO Vyškov 4.066
1.366
5.95
11.382
3.833
1.200
5.20
0.1
10.133
21.515
5.
GK Sokol Opava 3.933
1.200
5.60
10.733
3.966
1.200
5.60

10.766
21.499
6.
TJ SKP Brno
3.333
1.000
4.65
8.983
3.233
1.000
4.60

8.833
17.816

Kategorie 8-10 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem

TJ Gumárny Zubří 4.966
2.666
6.90
14.532
4.800
2.600
6.90
14.300
28.832
2.
SK TRASKO Vyškov 4.866
2.500
6.30
13.666
4.500
2.466
3.20
13.166
26.832
3.
GK Sokol Opava 4.033
1.833
5.90
11.766
4.166
1.600
5.80
11.566
23.332
4.
TJ SKP Brno 4.066
1.766
5.50
11.332
3.900
1.633
5.75
11.283
22.615
5.
SK MG Zlín 3.800
1.766
5.55
11.116
4.000
1.700
5.50
11.200
22.316

Kategorie 10-12 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK TRASKO Vyškov 4.533
2.833
7.10
14.466
4.900
2.866
6.90
14.666
29.132
2.
TJ Gumárny Zubří 4.466
2.733
6.90
14.099
4.400
2.733
6.55
13.683
27.782
3.
SK MG Mantila Brno 4.366
2.533
6.45
13.349
4.133
2.500
6.30
12.933
26.282
4.
SK PROVO Brno
4.166
2.566
6.30
13.032
3.800
2.533
6.25
12.583
25.615
5.
TJ SKP Brno 3.600
2.233
5.95
11.783
3.433
2.133
5.85
11.416
23.199

Juniorky
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec
5.366
3.566
8.10
17.032
5.166
3.566
8.15
16.882
33.914
2.
GK Sokol Opava 4.433
2.866
7.45
14.749
4.366
2.833
7.20
14.399
29.148
3.
SK TRASKO Vyškov 4.100
3.266
7.00
14.366
4.500
3.200
7.00
14.700
29.066
4.
SK Slovan Plzeň
4.200
2.866
7.10
14.166
4.100
2.933
7.05
14.083
28.249
5.
SK PROVO Brno 3.100
2.900
6.75
12.750
3.900
2.933
6.60
13.433
26.183
6.
SK MG Černovice 3.000
2.166
6.45
11.616
2.400
2.133
6.30
10.833
22.449


ESG CUP I
8.3.2008 Brno - Slatina

Kategorie 8 let a mladší
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK TRASKO Vyškov
4.65
1.65
5.85
12.15
4.65
1.60
5.70
11.95
24.10
2.
SK MG Mantila Brno 4.35
1.65
5.55
11.55
4.35
1.45
5.55
11.35
22.90
3.
SK MG Zlín 4.30
1.50
5.40
11.20
4.10
1.25
5.25
10.60
21.80
4.
Sokol Opava
3.85
1.05
5.10
10.00
3.70
0.95
5.00
9.65
19.65

Kategorie 8-10 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Srážky
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 5.05
2.95
7.05

15.05 5.25
3.05
7.20
15.50
30.55
2.
SK TRASKO Vyškov 5.40
2.60
6.90

14.90
5.40
2.50
6.90
14.80
29.70
3.
SK MG Zlín 3.90
1.55
5.55

11.00
3.80
1.40
5.70
10.90
21.90
4.
Sokol Opava 3.75
1.30
5.30
0.2
10.15
3.85
1.05
5.20
10.10
20.25
5.
SK MG Černovice
3.55
1.25
5.40

10.20
3.50
0.95
5.25
9.70
19.90

Kategorie 10-12 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Gumárny Zubří 4.95
3.20
7.05
15.20
4.85
3.25
7.15
15.25
30.45
2.
SK TRASKO Vyškov
5.25
3.05
7.10
15.40
5.10
2.75
7.00
14.85
30.25
3.
SK MG Mantila Brno 4.55
2.20
6.50
13.25
4.60
2.10
6.45
13.15
26.40
4.
SK PROVO Brno
4.30
2.35
6.10
12.75
4.40
2.20
6.25
12.85
25.60
5.
SK MG Zlín 3.35
1.80
6.15
11.30
3.45
1.85
6.20
11.50
22.80

Juniorky
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec
4.75
3.30
7.75
15.80
4.70
3.20
7.75
15.65
31.45
2.
SK TRASKO Vyškov 3.90
2.90
7.30
14.10
3.90
2.80
7.20
13.90
28.00
3.
SK PROVO Brno
3.10
2.50
6.50
12.10
2.95
2.50
6.80
12.25
24.35
4.
SK MG Černovice
2.10
2.00
5.75
9.85
2.00
2.00
5.55
9.55
19.40