Výsledky závodů ESG 2009
Výsledky závodů ESG 2008
*Výsledky závodů ESG 2007*
Výsledky závodů ESG 2006
Výsledky závodů ESG 2005 a star.


Mistrovství České republiky v ESG (ČSMG)

8.5.2007 Vyškov

Kategorie 8 let a mladší
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV2
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK TRASKO Vyškov 2.15
1.5
5.2
8.85
2.25
1.5
5.15
8.90
17.75
2.
SK MG Zlín 1.8
1.1
4.8
7.70
1.8
1.1
4.7
7.60
15.30

Kategorie 8-10 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK TRASKO Vyškov
2.8
1.95
6.3
11.05
2.65
2.0
6.35
11.00
22.05
2.
TJ Sokol Velký Týnec 2.7
1.55
5.75
10.00
2.8
1.6
5.8
10.20
20.20
3.
SK MG Mantila Brno 2.35
1.6
5.9
9.85
2.3
1.55
5.85
9.70
19.55
4.
SK MG Slovan Plzeň
2.55
1.55
5.65
9.75
2.7
1.55
5.5
9.75
19.50
5.
TJ Gumárny Zubří
2.5
1.4
5.45
9.35
2.7
1.5
5.45
9.65
19.00
6.
SK PROVO Brno
2.4
1.6
5.35
9.35
2.35
1.4
5.25
9.00
18.35
7.
TJ Meteor Č.Budějovice 2.0
1.4
5.5
8.90
1.95
1.3
5.3
8.55
17.45
8.
SK MG Černovice
1.8
0.95
4.9
7.65
1.9
0.85
4.8
7.55
15.20

Kategorie 10-12 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec
4.1
2.55
6.75
13.40
4.2
2.45
6.75
13.40
26.80
2.
SK TRASKO Vyškov
4.0
2.4
6.85
13.25
4.05
2.4
6.85
13.30
26.55
3.
TJ Gumárny Zubří
3.15
2.05
6.25
11.45
3.2
2.0
6.2
11.40
22.85
4.
SK MG Zlín
2.4
1.45
5.45
9.30
2.35
1.5
5.45
9.30
18.60

Kategorie 12-14 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK MG Slovan Plzeň 4.95
2.7
7.5
15.15
4.85
2.75
7.4
15.0
30.15
2.
SK MG Mantila Brno 3.35
2.05
6.7
12.10
3.7
2.0
6.65
12.35
24.45
3.
SK PROVO Brno 3.55
1.7
5.95
11.20
3.5
1.7
6.1
11.30
22.50
4.
Sokol Plzeň IV
3.2
1.75
6.3
11.25
3.3
1.65
6.25
11.20
22.45
5.
TJ Meteor České Budějovice
2.8
1.75
6.15
10.70
2.85
1.5
6.25
10.60
21.30
6.
SK MG Černovice
2.6
1.4
5.75
9.75
2.6
1.4
5.8
9.80
19.55

Juniorky
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Srážky
Celkem
TV
AV
EXE
Srážky
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec
4.55
2.95
7.95

15.45
4.7
3.0
8.0

15.70
31.15
2.
Vodní stavby Praha
4.1
2.6
7.6
0.1
14.20
4.2
2.75
7.7
0.1
14.55
28.75
3.
SK TRASKO Vyškov 3.7
2.4
7.5

13.60
3.95
2.45
7.55

13.95
27.55
4.
SK MG Mantila Brno
3.3
2.4
7.45

13.15
3.5
2.35
7.45

13.30
26.45
5.
GK Sokol Opava
3.5
2.4
6.85

12.75
3.7
2.25
7.0

12.95
25.70
6.
TJ Gumárny Zubří
3.15
1.9
7.0

12.05
2.95
1.9
7.0

11.85
23.90

Seniorky
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol Praha VII
4.8
3.0
7.65
15.45
5.15
2.95
7.95
16.05
31.50
2.
Vodní stavby Praha 4.55
2.75
7.9
15.20
4.5
2.8
7.95
15.25
30.45
3.
GK Sokol Opava
4.45
2.85
7.65
14.95
4.6
2.85
7.85
15.30
30.25
4.
TJ Jižní Město Chodov
3.3
2.15
7.35
12.80
3.4
2.2
7.35
12.95
25.75
5.
AJUR Hradec Králové
2.65
1.75
7.25
11.65
2.45
1.6
7.15
11.20
22.85
6.
TJ Sokol Brno Židenice 2.25
1.7
7.05
11.00
2.25
1.65
7.05
10.95
21.95


Přebor ČOS v ESG
22.4.2007 Praha

Kategorie 6-8 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec
2.3
1.35
6.1
9.75
2.35
1.2
6.05
9.60
19.35
2.
SK TRASKO Vyškov
1.9
1.1
6.05
9.05
1.9
1.0
5.85
8.75
17.80
3.
TJ Sokol Starý Plzenec
1.55
1.15
5.3
8.00
1.45
0.95
5.4
7.80
15.80

Kategorie 8-10 let
Pořadí Oddíl 1.provedení 2.provedení Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK TRASKO Vyškov 2.8
1.8
6.9
11.50
2.8
1.6
6.95
11.35
22.85
2.
SK PROVO Brno
2.45
1.3
6.9
10.65
2.4
1.35
6.7
10.45
21.10
3.
TJ Meteor Č.Budějovice 2.4
1.4
6.5
10.30
2.25
1.05
6.55
9.85
20.15
4.
TJ Sokol Opava
2.25
1.3
6.4
9.95
1.85
1.25
6.25
9.35
19.30
5.
TJ Sokol Bolevec
2.15
1.15
6.3
9.60
2.05
0.85
6.45
9.35
18.95



Oblastní přebor Jihomoravské soutěžní oblasti v estetické skupinové gymnastice
Vyškov 21.4.2007

Kategorie 8 let a mladší
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK Trasko Vyškov
2.833
1.6
5.5
9.933
2.8
1.6
5.3
9.700
19.633
2.
SK MG Zlín 1.7
1.333
4.0
7.033
1.933
1.333
4.166
7.432
14.465
3.
TJ Sokol Brno Židenice
1.4
1.1
3.3
5.800
1.533
1.033
3.166
5.732
11.532

Kategorie 8-10 let
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK Trasko Vyškov
2.966
2.133
6.4
11.499
2.966
2.1
6.4
11.466
22.965
2.
SK MG Mantila Brno
2.666
1.733
6.366
10.765
2.766
1.8
6.2
10.766
21.531
3.
TJ Gumárny Zubří
2.566
1.866
5.933
10.365
2.533
1.7
6.1
10.333
20.698
4.
SK PROVO Brno
2.4
1.9
5.233
9.533
2.466
1.933
5.2
9.599
19.132
5.
SK MG Zlín 2.133
1.566
5.1
8.799
2.2
1.5
5.033
8.733
17.532
6.
TJ Sokol  Židenice 1.866
1.466
4.1
7.432
1.933
1.4
4.166
7.499
14.931
7.
SK MG  Černovice
1.7
1.266
3.766
6.732
1.733
1.233
3.833
6.799
13.531


Kategorie 10-12 let
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK Trasko Vyškov 4.166
2.666
6.933
13.765
4.333
2.733
6.8
13.866
27.631
2.
TJ Gumárny Zubří
2.9
1.866
6.633
11.399
3.033
2.033
6.633
11.699
23.098
3.
SK MG Zlín
2.366
1.733
5.3
9.399
2.333
1.566
5.166
9.065
18.464


Kategorie 12-14 let
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK MG Mantila  Brno
4.066
2.333
7.033
13.432
4.133
2.366
6.933
13.432
26.864
2.
SK PROVO Brno 3.3
2.1
5.866
11.266
3.4
2.033
6.0
11.433
22.699
3.
SK MG Černovice
2.333
1.533
5.2
9.066
2.2
1.4
5.333
8.933
17.999


Kategorie Juniorky
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK MG Mantila  Brno
4.2
2.9
7.633
14.733
4.166
3.0
7.533
14.699
29.432
2.
SK TRASKO Vyškov
4.066
2.966
7.466
14.498
4.133
3.033
7.433
14.599
29.097
3.
TJ Gumárny Zubří
2.666
2.2
7.4
12.266
2.6
2.266
7.5
12.366
24.632

Kategorie Seniorky
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
TJ Sokol  Židenice
2.233
2.266
7.133
11.632
2.433
2.333
7.333
12.099
23.731


MANTILA ESG CUP 2007
Brno 1.4.2007

Kategorie 8-10 let

Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
1.
SK Trasko Vyškov
2.4
2.2
6.45
11.05
2.35
2.2
6.0
10.55
21.6
V kategorii startovalo 7 družstev.

Kategorie 10-12 let
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
2.
SK Trasko Vyškov 3.6
2.1
6.7
12.40
3.2
2.2
6.85
12.25
24.65
V kategorii startovala 4 družstva.

Kategorie Juniorky
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
TV
AV
EXE
Celkem
TV
AV
EXE
Celkem
3.
SK Trasko Vyškov 3.3
2.7
6.8
12.8
3.35
2.6
7.3
13.25
26.05
V kategorii startovalo 5 družstev.


ESG cup 2007

Vyškov 25.2.2007

0.kategorie (8 let a mladší)
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
A1
A2
B
Srážky
Celkem
A1
A2
B
Celkem
1.
SK Trasko Vyškov
2.167
1.700
5.900

9.766
2.233
1.533
5.767
9.533
19.299
2.
SK MG Zlín 1.967
0.967
5.133
0.10
7.966
1.967
0.833
5.267
8.066
16.032


I.kategorie (8-10 let)

Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
A1
A2
B
Celkem
A1
A2
B
Celkem
1.
SK Trasko Vyškov
2.567
2.267
6.667
11.500
2.800
2.267
6.700
11.766
23.266
2.
SK MG Mantila Brno
2.700
2.033
6.267
11.000
2.767
1.967
6.167
10.900
21.900


II.kategorie (10-12 let)
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
A1
A2
B
Celkem
A1
A2
B
Celkem
1.
SK Trasko Vyškov 3.733
2.733
7.000
13.466
3.733
2.533
6.900
13.166
26.632
2.
TJ Sokol Velký Týnec
3.800
2.233
6.867
12.900
3.933
2.367
6.800
13.100
26.000


III.kategorie (12-14 let)
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
A1
A2
B
Celkem
A1
A2
B
Celkem
1.
SK MG Mantila Brno
4.033
2.467
6.767
13.266
3.567
2.267
6.700
12.533
25.799
2.
SK PROVO Brno 3.133
1.800
6.400
11.333
3.033
2.000
6.100
11.133
22.466


IV.kategorie (Juniorky)
Pořadí
Oddíl
1. provedení
2. provedení
Celkem bodů
A1
A2
B
Celkem
A1
A2
B
Celkem
1.
TJ Sokol Velký Týnec
4.833
3.233
8.467
16.533
4.533
3.267
8.767
16.566
33.099
2.
SK Trasko Vyškov 4.100
2.733
7.700
14.533
3.733
2.767
7.733
14.233
28.766