Trasko cup, Vyškov 13.11.2004

Kategorie E - Závěrečné pořadí

Start. číslo Název družstva Bez náčiní

Celkem bodů Koneč. pořadí
A1 A2 B Srážky Celkem
9
SK TRASKO VYŠKOV I
0,950 2,700 8,400
12,050
12,050 1
8
ZŠ HOSTIVAŘ
1,300 2,500 7,850
11,650
11,650 2
3
SK MG HAVÍŘOV
0,800 2600 7,550
10,950
10,950 3
6
TJ SOKOL KR. POLE BRNO 0,950 2,500 7,400
10,850
10,850 4
4 SPŠ DM BŘECLAV I
0,750 2,350 7,700
10,800
10,800 5
11
DANUBIA BRATISLAVA 0,950 2,300 7,100
10,350
10,350 6
13
TJ RAPID BRATISLAVA I
0,900 2,350 6,950
10,200
10,200 7
2 SK TRASKO VYŠKOV II 0,450 2,500 7,050
10,00
10,000 8
10
SLAVIA STU BRATISLAVA
0,750 2,000 7,050
9,800
9,800 9
14
TJ SOKOL BRATISLAVA 0,850
1,950
6,650

9,450

9,450
10
1
TJ RAPID BRATISLAVA II 0,500
1,950
6,450

8,900

8,900
11
12
TJ SOKOL KOSTICE 0,350 1,950 6,500
8,800
8,800 12
5
SK GITY MS BRNO
0,300 1,750 6,200
8,250
8,250 13 
15 SPŠ DM BŘECLAV II 0,200 1,500 5,95
7,650
7,650  14
7
SK MG VESELÍ N. MORAV.








Kategorie D - Závěrečné pořadí

Start. číslo Název družstva Libovolná Libovolná  Celkem bodů Koneč. pořadí
A1 A2 B Srážky Celkem A1 A2 B Srážky Celkem
3
SK TRASKO VYŠKOV 2,000 4,200 7,300
13,500 2,200 4,150 7,100 0,200 13,250 26,750 1
2
SK GITY MS BRNO
1,600 3,500 6,700
11,800 1,600 3,300 6,200 0.100
11,000 22,800 2
5
TJ SOKOL  PRAHA VII
1,650 3,050 5,350 02,00 9,850 1,350 4,050 6,150
11,550 21,400 3
1
DANUBIA BRATISLAVA
1,650 3,150 6,100
10,900 1,400 2,900 5,900
10,200 21,100 4
4
SK MG VESELÍ NAD MORAVOU












Kategorie Naděje - Závěrečné pořadí

Start. číslo Název družstva Libovolná Libovolná Celkem bodů Koneč. pořadí
A1 A2 B Srážky Celkem A1 A2 B Srážky Celkem
2 TJ SOKOL PRAHA VII 3,450 6,050 7,00   16,500 3,450 6,200 7,000   16,650 33,150 1
7 SK TRASKO VYŠKOV 3,250 6,100 7,400 0,200 16,550 2,950 6.350 7.150   16.450 33,000 2
1 SPŠ DM BŘECLAV 2.900 5,550 6.950   15,400 3,050 4,950 6.950 0,200 14,750 30,150 3
3 ŠOG NITRA 3.450 5.200 6,550   15.200 3.100 5.100 6.750 0,200 14,750 29.950 4
4 SK MG HAVÍŘOV 2.800 4,200 5,950   12,950 2.750 4.700 6.750 0,200 14,000 26,950 5
10 TJ TESLA BRNO 2.800 5.000 6,950   14,750 2,100 4,050 5.950 0,200 11,900 26,650 6
9 DANUBIA BRATISLAVA 2,350 4.350 6.100   12.800 2,500 4.450 6.350   13.300 26.100 7
6 TJ RAPID BRATISLAVA 2,150 3.650 6.350 0,200 11,950 1.900 3.600 6.200   11,700 23,650 8
5 SK MG VESELÍ NAD MORAVOU                        
8 TJ SOKOL BRATISLAVA                        


Trasko ESG cup, Vyškov 14.11.2004

Kategorie 8 - 10 let   - Závěrečné pořadí

Start. číslo Název družstva
  Celkem bodů Koneč. pořadí
A1 A2 B Srážky Celkem A1 A2 B Srážky Celkem
1
TJ SOKOL VELKÝ TÝNEC
3,350 2,300 8,500
14,150 3,350 2,200 8,450
14,000 28,150 1
2
ASPV BRNO
3,100 2,250 8,750
14,100 2,900 2,100 8,700
13,700 27,800 2
3
SK TRASKO VYŠKOV 2,750 2,300 8,550
13,550 2,550 2,200 8,600
13,350 26,900 3
4
TJ SOKOL ROŽNOV
2,800 1,750 7,750
12,300 2,700 1,750 7,750
12,200 24,500 4
5
ZŠ HOLZOVA
2,250 1,400 7,400
11,050 2,200 1,500 7,550
11,250 22,300 5

Kategorie 12 - 14 let   - Závěrečné pořadí

Start. číslo Název družstva
  Celkem bodů Koneč. pořadí
A1 A2 B Srážky Celkem A1 A2 B Srážky Celkem
2
TJ SOKOL VELKÝ TÝNEC
4,400 3,150 8,900
16,450 4,900 3,150 8,900
16,950 33,400 1
3
SK TRASKO VYŠKOV
3,600 3,000 9,000
15,600 3,950 3,050 9,150
16,150 31,750 2
1
BOPO TŘEBÍČ
3,200 1,750 8,200
13,150 3,450 1,850 8,050
13,350 26,500 3