O pohár města Vyškova 2007

Výsledky Vyškovský pohár 2005
Výsledky Vyškovský pohár 2006


MINI (2000 a mladší)
Pořadí Jméno Oddíl Bez náčiní
Výsled. známka
D
A
E
srážky
1.
Růžičková Barbora
DDM Bruntál
1.45
1.8
14.0

15.625
2.
Kundelavá Anna
SK MG Havířov
0.85
1.5
14.4

15.575
3.
Zemánková Dorota
SK MG Břeclav
0.85
1.3
13.0

14.075
4.
Dvořáková Natálie
SK MG Máj Č.Budějovice
0.65
1.35
13.0

14.000
5.
Lepková Martina
ASPV Brno
0.35
1.1
12.5

13.225
6.
Michálková Alena
SK TRASKO Vyškov
0.6
1.3
12.2

13.150
7.
Adamíková Erika
ASPV Brno 0.3
1.05
12.4

13.075
8.
Paludová Markéta
SK TRASKO Vyškov 0.75
1.0
12.2

13.075
9.
Pazderová Eliška
SK TRASKO Vyškov 0.9
1.25
11.9

12.975
10.
Štěpánková Denisa
TJ SKP Brno
0.85
1.1
12.0

12.975
11.
Urbancová Markéta
SK TRASKO Vyškov 0.3
0.9
12.1

12.700
12.
Horáková Barbora
ASPV Brno 0.2
1.0
11.4

12.000
13.
Papadopulu Dimitra
TJ SKP Brno 1.1
1.4
10.4

11.650
14.
Bidmanová Markéta
SK Jihlava
0.25
1.15
10.8

11.500
15.
Sedláková Šárka
SK PROVO Brno
0.1
0.95
10.4

10.925
16.
Chásová Patricie
SK PROVO Brno 0.05
0.8
8.9

9.325

Naděje nejmladší 1999
Pořadí Jméno Oddíl Libovolné náčiní
Výsled. známka
D
A
E
srážky
1.
Plchová Adéla SK TRASKO Vyškov 1.65
4.1
13.6

16.475
2.
Kosová Eva
SK MG Břeclav
0.65
3.2
13.8

15.725
3.
Borovcová Suzanne ZŠ Hostivař 1.25
3.95
13.1

15.700
4.
Coufalová Nikol
SK MG Máj Č.Budějovice 1.1
3.35
12.9

15.125
5.
Dorková Nikola SK TRASKO Vyškov 1.0
3.85
12.4

14.825
6.
Suchomelová Dana SK TRASKO Vyškov 0.9
2.85
12.4

14.275
7.
Němečková Kateřina
SK Jihlava
1.15
2.55
12.2

14.05
8.
Michálková Veronika
SK TRASKO Vyškov 0.75
2.85
11.6

13.400
9.
Studňařová Tereza SK TRASKO Vyškov 0.65
2.55
11.3

12.900
10.
Waldsbergerová Anna
TJ SKP Brno
1.05
2.75
10.5

12.375
11.
Zourková Sabina
SK TRASKO Vyškov 0.5
2.8
10.5

12.150

Naděje nejmladší (1998)

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Bez náčiní
Libovolná

Celkem
D A E Celkem D A E Srážky
Celkem
1.
Macháčková Lenka
SK MG Máj Č.Budějovice 1.85
1.85
14.5
16.350
1.4
5.1
13.0

16.250
32.600
2.
Bortlíková Iva
SK MG Břeclav 0.95
1.45
13.6
14.800
0.8
4.05
12.7

15.125
29.925
3.
Šlosarová Michaela
Spartak Přerov
1.25
1.5
14.4
15.775
0.35
3.05
12.2

13.900
29.675
4.
Lesslová Kristýna
SK MG Baver Třebíč
1.2
1.55
13.6
14.975
1.2
3.5
12.2

14.550
29.525
5.
Schmiedová Eva
SK TRASKO Vyškov 1.65
1.35
13.1
14.600
1.1
3.9
12.1

14.600
29.200
6.
Vlašínová Denisa
SK TRASKO Vyškov 1.4
1.35
13.3
14.675
1.1
3.95
11.8

14.325
29.000
7.
Kapounková Karolína
SK TRASKO Vyškov 1.55
1.25
13.3
14.700
1.3
3.3
11.6

13.900
28.600
8.
Menšíková Barbora
SK PROVO Brno
0.4
1.15
12.5
13.275
0.2
1.9
8.7
0.2
9.550
22.825

 Naděje mladší (1997)

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Bez náčiní
Libovolné náčiní

Celkem
D A E Srážky
Celkem D A E Srážky
Celkem
1.
Fajová Nikola
SK MG Havířov 3.35
2.05
15.9

18.600
2.45
4.55
14.3

17.800
36.400
2.
Onderková Barbora
SK MG Havířov
2.7
2.05
15.9

18.275
1.8
4.35
13.0

16.075
34.350
3.
Nohelová Veronika SK TRASKO Vyškov 2.6
1.6
15.4

17.500
2.4
4.6
13.3

16.800
34.300
4.
Phan Ho Van Anna
Spartak Přerov
2.0
1.45
14.9

16.625
0.95
3.95
13.7

16.150
32.775
5.
Dočkalová Eliška
SK MG Baver Třebíč
2.0
1.3
14.4

16.050
1.6
3.95
13.0

15.775
31.825
6.
Martínková Jana
ZŠ Hostivař
2.1
1.6
14.2

16.050
1.65
4.05
12.7

15.550
31.600
7.
Surková Aneta
SK TRASKO Vyškov 2.3
1.4
13.7

15.550
1.7
3.6
12.2

14.850
30.400
8.
Šalandová Markéta
TJ Sokol Bedřichov
1.75
1.4
14.3

15.875
1.35
4.55
11.2

14.150
30.025
9.
Opletalová Eliška
Spartak Přerov 1.05
1.15
13.3

14.400
1.35
3.65
12.8
0.2
15.100
29.500
10.
Malíková Nikol
SK MG Baver Třebíč 2.0
1.45
13.9
0.5
15.125
1.6
3.35
11.8

14.275
29.400
11.
Csevarová Marie
SK MG Máj Č.Budějovice 1.4
1.4
13.6
0.5
14.500
0.85
3.35
12.2

14.300
28.800
12.
Prokešová Renata SK PROVO Brno 1.35
1.25
13.1

14.400
1.3
3.5
11.9

14.300
28.700
13.
Gazdíková Nikola
TJ Sokol Kostice
0.9
1.2
13.9

14.950
0.65
2.9
11.9
0.5
13.175
28.125
14.
Bohuslavová Simona SK TRASKO Vyškov 1.35
1.2
12.8

14.075
1.2
3.1
11.3

13.450
27.525
15.
Slavíková Tereza SK PROVO Brno 1.25
1.3
12.0

13.275
1.2
3.0
11.9

14.000
27.275
16.
Polášková Dominika
SK Jihlava
1.45
1.5
12.8

14.275
0.9
2.05
11.0
0.5
11.975
26.250

Naděje mladší (1996)

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Švihadlo Libovolné náčiní
Celkem
D A E Celkem D A E Srážky
Celkem
1.
Blažková Andrea
TJ Bohemians Praha
3.15
5.6
13.9
18.275
3.5
5.8
15.0

19.650
37.925
2.
Kašpaříková Veronika
DDM Bruntál
2.9
5.15
13.9
17.925
2.4
5.3
13.3

17.150
35.075
3.
Nguyen Ngoclan Nina
ZŠ Hostivař
2.45
5.55
13.5
17.500
3.3
4.8
13.5
0.4
17.150
34.650
4.
Pavlíková Michaela
SK TRASKO Vyškov
2.8
4.9
13.7
17.550
3.3
5.0
12.7

16.850
34.400
5.
Borovcová Karin ZŠ Hostivař 2.65
5.5
12.5
16.575
2.85
5.0
13.9

17.825
34.400
6.
Taušová Anna SK TRASKO Vyškov 1.95
3.95
13.7
16.650
2.6
4.85
13.1

16.825
33.475
7.
Dobrovolná Kristýna TJ Sokol Bedřichov 1.4
4.75
12.7
15.775
2.25
5.0
12.9

16.525
32.300
8.
Trněná Eliška SK TRASKO Vyškov 2.05
4.5
12.5
15.775
2.15
4.45
13.0

16.300
32.075
9.
Šragová Eva
SK MG Břeclav
1.2
4.6
12.4
15.300
2.4
4.2
12.3

15.600
30.900
10.
Šmejcká Serena
TJ Bohemians Praha 2.65
4.8
13.1
16.825 2.05
3.8
11.5
0.6
13.825
30.650
11.
Černá Aneta
SK MG Baver Třebíč
1.65
4.25
12.1
15.05
1.45
4.3
12.6

15.475
30.525
12.
Coufalová Andrea SK TRASKO Vyškov 1.3
3.8
11.6
14.150
1.6
4.0
12.8

15.600
29.750
13.
Volfová Kateřina
ZŠ Hostivař
1.5
3.9
12.1
14.800
1.05
3.2
12.2

14.325
29.125
14.
Salajková Kristýna
TJ Sokol Kostice
0.35
2.7
10.0
11.525
1.3
3.25
11.9

14.175
25.700

Naděje starší A

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Obruč Libovolné náčiní

Celkem
D A E Srážky
Celkem D A E Srážky
Celkem
1.
Šebková Anna
TJ Sokol Praha VII
3.75
6.75
14.2

19.450
3.4
5.95
13.7

18.375
37.825
2.
Kundelová Barbora SK MG Havířov 3.85
6.2
13.9

18.925
3.7
5.05
14.0

18.375
37.300
3.
Žáková Blanka SK MG Havířov 3.5
6.2
14.1

18.950
3.25
5.05
13.6

17.750
36.700
4.
Kristková Helena
SK MG Máj Č.Budějovice
2.8
5.35
13.6

17.675
2.8
4.6
13.8

17.500
35.175
5.
Kuraliová Eliška
SK MG Máj Č.Budějovice 2.85
5.2
13.8

17.825
2.85
3.95
12.1

15.500
33.325
6.
 Klusová Markéta
SK MG Havířov 3.15
5.65
12.2

16.600
2.3
4.3
13.2

16.500
33.100
7.
Sitarová Julie
TJ SKP Brno
3.0
5.4
12.3

16.500
3.05
4.65
12.3

16.150
32.650
8.
Maleta Yeugeniya
SK MG Baver Třebíč 2.95
6.1
12.5

17.025
1.8
4.3
12.3

15.350
32.375
9.
Hynková Tereza
TJ SKP Brno 1.9
4.2
10.7

13.750
1.7
3.15
11.6
0.4
13.625
27.375
10.
Polová Sylvie
SK MG Baver Třebíč 1.95
5.05
10.4
0.4
13.500
1.45
3.7
10.4

12.975
26.475

Naděje starší B

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Obruč Libovolné náčiní

Celkem
D A E Srážky
Celkem D A E Srážky
Celkem
1.
Štaudrová Petra SK TRASKO Vyškov 4.0
6.5
13.8

19.050
2.9
5.55
14.1

18.325
37.375
2.
Plassová Denisa TJ Sokol Bedřichov 1.95
6.15
13.5

17.550
1.95
4.4
12.2
0.2
15.175
32.725
3.
Psohlavcová Karin
SK TRASKO Vyškov 2.25
4.45
13.3

16.650
2.55
3.7
12.6

15.725
32.375
4.
Daňková Michaela SK TRASKO Vyškov 2.65
5.3
12.4
0.2
16.175
2.5
4.6
12.6

16.150
32.325
5.
Bubínková Linda
TJ Sokol Praha VII
1.65
5.25
13.3

16.750
2.2
3.95
12.1

15.175
31.925
6.
Jančíková Klára
Spartak Přerov
2.2
5.55
12.5

16.375
1.2
4.65
12.3

15.225
31.600
7.
Brázdilová Daniela
TJ Slavoj Plzeň
1.35
4.15
12.8

15.550
1.5
3.2
12.3

14.650
30.200
8.
Palánová Michaela
SK Jihlava
2.2
4.25
11.7

14.925
1.2
3.35
13.0
0.5
14.775
29.700
9.
Votoupalová Barbora
ASPV Brno
1.25
4.65
12.1

15.050
1.05
3.75
12.7
0.5
14.600
29.650
10.
Havierniková Tereza
Spartak Přerov
1.45
4.1
12.3

15.075
1.0
3.0
12.1

14.100
29.175
11.
Brázdová Lucie
ASPV Brno 1.05
4.55
13.1

15.900
1.05
2.85
10.9

12.850
28.750
12.
Beránková Aneta
TJ Slavoj Plzeň
1.15
4.6
11.7

14.575
1.4
2.85
11.3

13.425
28.000
13.
Alexová Dominika
ASPV Brno
0.85
4.05
10.9

13.350
1.05
2.7
11.2

13.075
26.425
14.
Grunwaldová Kristýna
SK PROVO Brno
1.0
4.25
11.8

14.425
0.85
2.9
8.7

10.575
25.000

Kadetky

Pořadí

  Jméno

  Oddíl
Kužely Libovolné náčiní

Celkem
D A E Srážky
Celkem D A E Srážky
Celkem
1.
Zehnalová Natálie
TJ Sokol Velký Týnec
2.65
5.3
7.25

11.225
3.15
5.6
7.25

11.625
22.850
2.
Fusková Michaela
DDM Bruntál
3.3
5.5
6.85
0.5
10.750
3.45
5.8
7.35
0.5
11.475
22.225
3.
Gahutová Lucie
TJ Sokol Praha VII
2.6
5.55
6.55

10.625
3.3
5.2
7.05

11.300
21.925
4.
Horváthová Klára
SK TRASKO Vyškov
2.35
4.85
6.55

10.150
2.5
5.05
6.8

10.575
20.725
5.
Bořutová Blanka
Spartak Přerov
2.05
4.8
6.55

9.975
1.95
5.25
6.55

10.150
20.125
6.
Sitarová Lucie
TJ SKP Brno
2.7
4.55
6.55

10.175
2.6
4.35
6.3

9.775
19.950
7.
Mazouchová Michaela DDM Bruntál 2.15
5.0
6.55
0.5
9.625
3.05
4.85
6.65
0.5
10.100
19.725
8.
Kapounková Andrea
SK TRASKO Vyškov
2.2
4.8
6.05
0.4
9.150
2.55
4.85
6.75

10.450
19.600
9.
Kocová Kateřina
TJ Slavoj Plzeň
1.5
3.75
6.65

9.275
1.85
4.1
6.65

9.625
18.900
10.
Abrahamová Eva
SK MG Břeclav
1.85
4.4
6.65

9.775
1.55
3.6
6.5

9.075
18.850
11.
Maděřičová Karolína
SK MG Břeclav 1.4
4.65
6.3

9.325
1.55
3.5
6.45

8.975
18.300
12.
Obrdlíková Zuzana
SK Jihlava
1.45
4.1
6.4
0.5
8.675
1.45
3.7
6.55
0.5
8.625
17.300
13.
Stibůrková Lucie
TJ Sokol Kostice
1.3
3.3
5.95

8.250
1.0
3.35
6.15

8.325
16.575