Nejlepší výsledky gymnastek SK TRASKO 2002 - 2011


Rok

Závod

Kategorie

Umístění

2011 MČR Kadetky mladší 2. Plchová Adéla
    5. Suchomelová Dana
    6. Kapounková Karolína
  - švihadlo 1. Plchová Adéla
  - švihadlo 4. Suchomelová Dana
  - švihadlo 6. Kapounková Karolína
  - obruč 2. Plchová Adéla
  - obruč 4. Suchomelová Dana
  - obruč 6. Kapounková Karolína
  - míč 3. Kapounková Karolína
  - míč 5. Suchomelová Dana
  - míč 6. Plchová Adéla
  - míč 8. Studňařová Tereza
   Kadetky starší 1. Nohelová Veronika
    4. Pavlíková Michaela
    8. Trněná Eliška
  - obruč 1. Nohelová Veronika
  - obruč 3. Pavlíková Michaela
  - obruč 8. Trněná Eliška 
   - míč 1. Nohelová Veronika
   - míč 2. Pavlíková Michaela
  - míč 9. Trněná Eliška
   - stuha 3. Nohelová Veronika
  - stuha 10. Trněná Eliška
   Dorostenky 7. Štaudrová Petra
   - stuha 5. Štaudrová Petra
   - kužely 5. Štaudrová Petra
Oblastní přebor Naděje nejmladší 2004 a ml. 2. Orálková Veronika
    4. Pazderová Žaneta
  Naděje nejmladší 2004 2. Paludová Michaela
  Naděje nejmladší 2003 2. Kubíčková Běla
  Kadetky mladší 1. Suchomelová Dana
    2. Plchová Adéla
    3. Kapounková Karolína
    5. Studňařová Tereza
  Kadetky starší 1. Nohelová Veronika
    2. Pavlíková Michaela
    4. Trněná Eliška
    5. Bohuslavová Simona
  Dorostenky 1. Štaudrová Petra
2010 MČR Kadetky mladší 3. Nohelová Veronika
    10. Bohuslavová Simona
  - švihadlo 3. Nohelová Veronika
  - švihadlo 9. Bohuslavová Simona
  - obruč 3. Nohelová Veronika
  - obruč 7. Bohuslavová Simona
  - míč 4. Nohelová Veronika
  Kadetky starší 1. Pavlíková Michaela
  - švihadlo 1. Pavlíková Michaela
  - míč 3. Pavlíková Michaela
  - stuha 3. Pavlíková Michaela
  Dorostenky 4. Štaudrová Petra
    10. Kapounková Andrea
  - míč 3. Štaudrová Petra
    9. Kapounková Andrea
  - obruč 3. Štaudrová Petra
    8. Kapounková Andrea
  - kužely 6. Štaudrová Petra
Oblastní přebor Naděje nejmladší 2004 a ml. 1. Zemanová Lucie
    5. Paludová Michaela
  Naděje nejmladší 2003 5. Kubíčková Běla
  Naděje nejmladší 2001 1. Urbancová Markéta
  Naděje mladší 4. Dorková Nikola
  Kadetky mladší 1. Nohelová Veronika
    3. Bohuslavová Simona
    4. Schmiedová Eva
    5. Kapounková Karolína
  Kadetky starší 1. Pavlíková Michaela
    2. Trněná Eliška
    3. Taušová Anna
  Dorostenky 3. Kapounková Andrea
    4. Štaudrová Petra
2009 MČR Kadetky mladší 1. Pavlíková Michaela
    3. Nohelová Veronika
    8. Taušová Anna
  Kadetky starší 1. Štaudrová Petra
      5. Daňková Michaela
Oblastní přebor Naděje nejmladší  2003 a ml. 3. Kubíčková Běla
    4. Hledíková Tereza
    5. Paludová Michaela
  Naděje nejmladší 2002 3. Šťastná Kristýna
  Naděje nejmladší 2001 2. Urbancová Markéta
  Naděje mladší 4. Dorková Nikola
  Kadetky mladší 1. Trněná Eliška
    2. Pavlíková Michaela
    3. Nohelová Veronika
  Kadetky starší 1. Štaudrová Petra
    2. Daňková Michaela
  Dorostenky 2. Kapounková Andrea
2008 MČR Naděje mladší 9. Nohelová Veronika
  Kadetky mladší 2. Pavlíková Michaela
      3. Taušová Anna
      8. Trněná Eliška
  Kadetky starší 4. Štaudrová Petra
    9. Daňková Michaela
Oblastní přebor Naděje nejmladší 2001 1. Urbancová Markéta
    4. Paludová Markéta
    5. Michálková Alena
  Naděje nejmladší 1999 1. Dorková Nikola
    4. Plchová Adéla
  Naděje mladší 1. Nohelová Veronika
  Kadetky mladší 1. Pavlíková Michaela
    2. Taušová Anna
    3. Trněná Eliška
  Kadetky starší 1. Štaudrová Petra
    2. Kapounková Andrea
    4. Daňková Michaela
2007
MČR
Naděje starší
1. Štaudrová Petra


2. Daňková Michaela

Kadetky 9. Kapounková Andrea5. Taušová Anna
Oblastní přebor Naděje nejmladší  2001-2004
3. Michálková Alena


4. Urbancová Markéta

Naděje nejmladší 1999
1. Dorková Nikola


2. Plchová Adéla


4. Suchomelová Dana


5. Michálková Veronika

Naděje nejmladší 1998
3. Schmiedová Eva

Naděje mladší
3. Pavlíková Michaela


4. Nohelová Veronika


5. Trněná Eliška

Naděje starší
1. Štaudrová Petra


2. Daňková Michaela
2006 MČR
Naděje starší 9. Prokešová Gabriela


10. Štaudrová Petra
Oblastní přebor
Naděje nejmladší 1999 a ml.
2. Dorková Nikola

Naděje nejmladší 1998 2. Vlašínová Denisa


3. Schmiedová Eva


4. Šperková Kristýna

Naděje nejmladší 1997 1. Nohelová Veronika


4. Prokešová Renata


5. Surková Aneta

Naděje starší
1. Prokešová Gabriela


4. Štaudrová Petra

Dorostenky 1990 a st.
3. Uhlířová Klára
VOGLIA TOURNAMENT Finsko 1994
5. Štaudrová Petra
2005 MČR Naděje mladší
9. Štaudrová Petra


11. Prokešová Gabriela
Oblastní přebor Naděje nejmladší 1998 a ml. 1. Vlašínová Denisa


4. Schmiedová Eva

Naděje nejmladší A (1996-97) 2. Pavlíková Michaela


3. Šulcová Barbora

Kadetky
4. Vaškebová Anna



2004









2003
MČR
Kadetky
4. Uhlířová Klára
Oblastní přebor Naděje nejmladší
5. Šulcová Barbora

Naděje mladší 2. Prokešová Gabriela


5. Kapounková Andrea

Kadetky
2. Uhlířová Klára
2002
MČR
Kadetky B
13. Uhlířová Klára
Oblastní přebor Kadetky C
4.-5. Prokešová Gabriela

Kadetky B 2. Uhlířová Klára