2008

Výsledky mezioddílových závodů 2007
Výsledky mezioddílových závodů 2006
Výsledky mezioddílových závodů 2005


Výsledky mezioddílového závodu
6.4.2008 Vyškov


Naděje nejmladší 2002
Pořadí
Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Celkem
D
A
E
Srážky
1.
Plachá Magdalena SKP Brno 0.45
0.95
6.40

7.100
2.
Šťastná Kristýna TRASKO 0.60
0.90
6.30

7.050
3.
Trnková Gabriela SKP Brno 0.45
0.75
6.30

7.050
4.
Crhová Adéla
SKP Brno 0.10
0.50
4.35

4.650
5.
Paludová Michaela
TRASKO 0.10
0.55
4.30

4.625
6.
Vítková Klára
SKP Brno 0.20
0.55
4.00

4.375

Naděje nejmladší 2001
Pořadí
Jméno
Oddíl
Bez náčiní Libovolné náčiní
Celkem
D
A
E
Celkem
D
A
E
Srážky
Celkem
1.
Urbancová Markéta
TRASKO 1.50
1.15
6.90
8.225
1.40
2.00
6.30

8.000
16.225
2.
Papadopulu Dimitra
SKP Brno 1.50
1.10
6.65
7.950
1.10
2.15
6.30

7.925
15.875
3.
Michálková Alena TRASKO 1.35
1.05
6.70
7.900
1.20
1.90
6.30

7.850
15.750
4.
Paludová Markéta TRASKO 1.30
0.95
6.35
7.475
1.60
1.65
6.00

7.625
15.100
5.
Rektorová Dominika SKP Brno 1.30
1.05
6.65
7.825
0.65
1.70
4.40

5.575
13.400
6.
Nohelová Klára
TRASKO 0.60
0.85
5.90
6.625
0.65
1.30
5.40

6.375
13.000
7.
Gottvaldová Denisa
TRASKO 0.45
0.75
5.30
5.900
0.25
1.00
5.85

6.475
12.375
8.
Šmikmátorová Anna
SKP Brno 0.70
0.85
5.70
6.475
0.25
1.15
3.90
0.40
4.200
10.675
9.
Rotreklová Anna
SKP Brno 0.30
0.75
4.95
5.475
0.15
1.05
3.70

4.300
9.775

Naděje nejmladší 2000
Pořadí
Jméno
Oddíl
Bez náčiní Libovolné náčiní
Celkem
D
A
E
Celkem
D
A
E
Srážky
Celkem
1.
Pernicová Eliška
SKP Brno 1.10
1.35
7.05
8.275
1.55
2.95
6.95

9.200
17.475
2.
Řiháčková Barbora SKP Brno
1.40
1.30
5.90
7.250
0.85
2.45
5.50

7.150
14.400
3.
Klímová Petra SKP Brno 0.80
1.10
6.20
7.150
0.90
2.20
5.55

7.100
14.250
4.
Pazderová Eliška
TRASKO
0.85
1.10
6.25
7.225
0.95
1.30
5.80

6.925
14.150
5.
Šťastná Natálie
TRASKO 0.50
1.00
6.00
6.750
0.65
1.05
5.50

6.350
13.100
6.
Chasová Patricie SKP Brno 0.80
0.85
6.10
6.925
0.75
1.95
4.90
0.40
5.850
12.775
7.
Vrtišová Viktorie SKP Brno 0.75
0.85
5.80
6.600
0.30
1.65
4.35

5.325
11.925

Naděje nejmladší - roč.1999
Pořadí
Jméno
Oddíl
bez náčiní libovolné náčiní
Celkem
D
A
E
Celkem sestava
D
A
E
Srážky
Celkem sestava
1.
Dorková Nikola TRASKO 1.80
1.25
7.25
8.775
2.00
3.25
6.00

8.625
17.400
2.
Michálková Veronika TRASKO
1.75
1.35
6.95
8.500
1.35
2.65
6.85

8.850
17.350
3.
Plchová Adéla
TRASKO 1.70
1.55
7.00
8.625
1.45
3.50
6.15

8.625
17.250
4.
Waldsbergerová Anna SKP Brno 1.15
1.30
6.90
8.125
1.65
3.50
6.35

8.925
17.050
5.
Šalamounová Barbora
SKP Brno 2.25
1.45
7.25
9.100
1.20
2.65
5.85

7.775
16.875
6.
Rašková Kateřina
SKP Brno 1.95
1.50
7.15
8.875
0.95
2.85
6.20
0.40
7.700
16.575
7.
Suchomelová Dana TRASKO 1.35
1.35
7.05
8.400
1.30
2.40
6.25

8.100
16.500
8.
Pavlíková Nikola TRASKO









9.
Zourková Sabina TRASKO









10.
Studňařová Tereza TRASKO









11.
Bočková Tereza SKP Brno









 
Naděje mladší - roč.1998, 1997
Pořadí Jméno Oddíl
švihadlo
obruč
bez náčiní Celkem
D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava
1.
Nohelová Veronika TRASKO 2.15
3.25
7.35
10.050
2.40
3.10
7.35
10.100
2.80
2.15
7.90
10.375
30.525
2.
Opatřilová Klára SKP Brno 1.85
2.60
7.55
9.775
2.10
2.95
7.55
10.075
2.15
2.15
8.05
10.200
30.050
3.
Schmiedová Eva TRASKO 1.35
1.50
6.95
8.375
1.90
2.10
7.50
9.500
2.45
1.80
7.90
10.025
27.900
4.
Kaprelová Soňa SKP Brno 2.15
1.50
6.50
8.325
2.35
3.05
6.85
9.550
2.05
1.95
7.60
9.600
27.475
5.
Bohuslavová Simona TRASKO 1.90
1.95
6.85
8.775
1.10
1.80
6.95
8.400
2.15
1.85
7.55
9.550
26.725
6.
Urbánková Malvína SKP Brno 1.60
2.30
6.90
8.850
1.75
1.80
6.90
8.675
1.95
1.70
7.35
9.175
26.700
7.
Sekavová Petra SKP Brno 1.65
1.75
5.95
7.650
2.30
2.15
6.90
9.125
1.75
1.90
7.20
9.025
25.800
8.
Vlašínová Denisa TRASKO 1.00
0.85
6.50
7.425
0.75
2.40
6.65
8.225
1.90
1.70
7.40
9.200
24.850
9.
Zelová Alexandra SKP Brno 0.70
1.15
6.30
7.225
1.30
1.15
6.60
7.825
1.50
1.40
6.50
7.950
23.000

Kadetky mladší - roč. 96
Pořadí Jméno Oddíl
švihadlo obruč míč
Celkem
D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Srážky
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava
1.
Taušová Anna TRASKO 2.25
2.90
7.60
10.175
3.50
3.80
7.65

11.300
2.20
2.75
7.80
10.275
31.750
2.
Pavlíková Michaela TRASKO 2.90
3.00
8.05
11.000
1.95
2.95
7.10
0.4
9.150
2.00
2.60
7.90
10.200
30.350
3.
Trněná Eliška TRASKO 1.90
1.60
7.05
8.800
2.10
3.90
7.50

10.500
1.80
2.75
7.40
9.675
28.975

Juniorky
Pořadí Jméno Oddíl
švihadlo obruč míč stuha
Celkem
D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava
D
A
E
Celkem sestava
1.
Sitarová Julie SKP Brno 2.45
3.50
7.35
10.325
3.00
3.45
7.30
10.525
2.65
3.65
7.35
10.500
2.25
2.65
6.15
8.600
39.950
2.
Březinová Barbora
SKP Brno 2.55
4.20
7.75
11.125
2.85
3.80
7.30
10.625
2.70
0.90
7.45
9.250
2.45
1.15
6.60
8.400
39.400
3.
Holešová Natálie
SKP Brno 3.20
3.85
6.85
10.375
2.45
2.60
6.95
9.475
3.45
2.50
7.20
10.175
2.35
3.00
6.35
9.025
39.050
4.
Hynková Tereza SKP Brno 2.55
3.65
6.80
9.900
2.50
2.35
7.25
9.675
1.20
1.50
6.95
8.300
2.00
1.50
6.35
8.100
35.975

Kadetky starší
Pořadí Jméno Oddíl
švihadlo
míč kužely Celkem
D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava
1.
Štaudrová Petra TRASKO 2.55
3.40
8.10
11.075
3.50
3.05
7.75
11.025
1.60
2.65
8.25
10.375
32.475
2.
Kapounková Andrea TRASKO 1.95
2.95
7.60
10.050
2.50
3.15
7.35
10.175
2.70
3.30
7.60
10.600
30.825
3.
Daňková Michaela TRASKO 2.50
2.85
7.15
9.825
1.30
1.85
7.40
8.975
1.85
2.85
7.05
9.400
28.200
4.
Fialová Pavla
TRASKO 0.85
2.30
6.70
8.275
0.85
1.25
6.15
7.200
1.10
1.80
5.65
7.100
22.575


Výsledky mezioddílového závodu
22.3.2008 Brno


Naděje nejmladší 2002
Pořadí
Jméno
Oddíl
Bez náčiní
Celkem
D
A
E
Srážky
1.
Plachá Magdalena SKP Brno 0.65
1.60
6.75

7.875
2.
Sitarová Klára SKP Brno
0.90
1.45
6.35

7.525
3.
Šťastná Kristýna TRASKO 0.60
1.45
6.30

7.325
4.
Trnková Gabriela SKP Brno 0.35
1.30
5.75

6.575

Naděje nejmladší 2001
Pořadí
Jméno
Oddíl
Bez náčiní Libovolné náčiní
Celkem
D
A
E
Celkem
D
A
E
Celkem
1.
Urbancová Markéta
TRASKO 1.55
1.95
7.40
9.150
1.60
1.50
6.55
8.100
17.250
2.
Michálková Alena
TRASKO 1.60
1.75
6.90
8.575
1.50
1.65
6.30
7.875
16.450
3.
Papadopulu Dimitra
SKP Brno 1.45
1.95
6.95
8.650
0.85
2.30
5.85
7.425
16.075
4.
Štěpánková Denisa SKP Brno 1.60
1.70
6.65
8.300
1.30
2.15
5.85
7.575
15.875
5.
Paludová Markéta TRASKO 1.50
1.70
6.45
8.050
0.85
1.45
5.85
7.000
15.050
6.
Rektorová Dominika SKP Brno 1.25
1.90
6.70
8.275
0.60
0.30
4.85
5.300
13.575
7.
Gottvaldová Denisa
TRASKO 0.60
1.30
5.70
6.650
0.50
0.75
5.50
6.125
12.775
8.
Najvárková Veronika
SKP Brno 0.50
1.45
5.30
6.275
0.30
0.80
4.95
5.500
11.775

Naděje nejmladší 2000
Pořadí
Jméno
Oddíl
Bez náčiní Libovolné náčiní
Celkem
D
A
E
Celkem
D
A
E
Celkem
1.
Řiháčková Barbora
SKP Brno 1.25
1.85
6.95
8.500
1.10
2.15
6.05
7.675
16.175
2.
Klímová Petra SKP Brno
1.20
1.90
6.75
8.300
0.45
2.10
6.35
7.625
15.925
3.
Padělková Natálie SKP Brno 1.20
1.70
6.75
8.200
0.65
1.35
6.20
7.200
15.400
4.
Pazderová Eliška
TRASKO
1.10
1.85
6.15
7.625
0.90
1.25
5.85
6.925
14.550
5.
Chasová Patricie
SKP Brno 0.90
1.55
6.45
7.675
0.35
1.20
5.55
6.325
14.000
6.
Vrtišová Viktorie
SKP Brno 0.50
1.35
4.85
5.775
0.15
1.15
3.80
4.450
10.225

Naděje nejmladší - roč.1999
Pořadí
Jméno
Oddíl
bez náčiní libovolné náčiní
Celkem
D
A
E
Celkem sestava
D
A
E
Celkem sestava
1.
Dorková Nikola TRASKO 1.95
2.20
7.55
9.625
2.00
3.30
7.55
10.200
19.825
2.
Michálková Veronika TRASKO
1.35
1.90
7.35
8.975
1.40
2.85
7.35
9.475
18.450
3.
Rašková Kateřina SKP Brno 2.10
2.15
7.65
9.775
1.15
2.80
6.35
8.325
18.100
4.
Suchomelová Dana TRASKO 1.45
1.85
7.35
9.000
0.90
2.30
6.80
8.400
17.400
5.
Šalamounová Barbora
SKP Brno 1.60
2.10
6.85
8.700
1.10
2.60
6.85
8.700
17.400
6.
Waldsbergerová Anna
SKP Brno 1.45
1.85
6.50
8.150
1.20
3.05
6.35
8.475
16.625
7.
Studňařová Tereza
TRASKO 0.90
1.80
7.00
8.350
0.50
1.75
6.50
7.625
15.975
8.
Bočková Tereza SKP Brno 0.90
1.80
6.45
7.800
0.95
1.75
6.75
8.100
15.900
9.
Zourková Sabina TRASKO 1.30
1.85
6.90
8.475
0.50
1.90
6.20
7.400
15.875
10.
Pavlíková Nikola TRASKO 1.15
1.70
6.15
7.575
0.80
1.80
6.45
7.750
15.325
 
Naděje mladší - roč.1998, 1997
Pořadí Jméno Oddíl
švihadlo
obruč
bez náčiní Celkem
D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava
1.
Nohelová Veronika TRASKO 2.15
3.25
7.35
10.050
2.40
3.10
7.35
10.100
2.80
2.15
7.90
10.375
30.525
2.
Opatřilová Klára SKP Brno 1.85
2.60
7.55
9.775
2.10
2.95
7.55
10.075
2.15
2.15
8.05
10.200
30.050
3.
Schmiedová Eva TRASKO 1.35
1.50
6.95
8.375
1.90
2.10
7.50
9.500
2.45
1.80
7.90
10.025
27.900
4.
Kaprelová Soňa SKP Brno 2.15
1.50
6.50
8.325
2.35
3.05
6.85
9.550
2.05
1.95
7.60
9.600
27.475
5.
Bohuslavová Simona TRASKO 1.90
1.95
6.85
8.775
1.10
1.80
6.95
8.400
2.15
1.85
7.55
9.550
26.725
6.
Urbánková Malvína SKP Brno 1.60
2.30
6.90
8.850
1.75
1.80
6.90
8.675
1.95
1.70
7.35
9.175
26.700
7.
Sekavová Petra SKP Brno 1.65
1.75
5.95
7.650
2.30
2.15
6.90
9.125
1.75
1.90
7.20
9.025
25.800
8.
Vlašínová Denisa TRASKO 1.00
0.85
6.50
7.425
0.75
2.40
6.65
8.225
1.90
1.70
7.40
9.200
24.850
9.
Zelová Alexandra SKP Brno 0.70
1.15
6.30
7.225
1.30
1.15
6.60
7.825
1.50
1.40
6.50
7.950
23.000

Kadetky mladší - roč. 96
Pořadí Jméno Oddíl
švihadlo obruč míč
Celkem
D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Srážky
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava
1.
Taušová Anna TRASKO 2.25
2.90
7.60
10.175
3.50
3.80
7.65

11.300
2.20
2.75
7.80
10.275
31.750
2.
Pavlíková Michaela TRASKO 2.90
3.00
8.05
11.000
1.95
2.95
7.10
0.4
9.150
2.00
2.60
7.90
10.200
30.350
3.
Trněná Eliška TRASKO 1.90
1.60
7.05
8.800
2.10
3.90
7.50

10.500
1.80
2.75
7.40
9.675
28.975

Juniorky
Pořadí Jméno Oddíl
švihadlo obruč míč stuha
Celkem
D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava
D
A
E
Celkem sestava
1.
Sitarová Julie SKP Brno 2.45
3.50
7.35
10.325
3.00
3.45
7.30
10.525
2.65
3.65
7.35
10.500
2.25
2.65
6.15
8.600
39.950
2.
Březinová Barbora
SKP Brno 2.55
4.20
7.75
11.125
2.85
3.80
7.30
10.625
2.70
0.90
7.45
9.250
2.45
1.15
6.60
8.400
39.400
3.
Holešová Natálie
SKP Brno 3.20
3.85
6.85
10.375
2.45
2.60
6.95
9.475
3.45
2.50
7.20
10.175
2.35
3.00
6.35
9.025
39.050
4.
Hynková Tereza SKP Brno 2.55
3.65
6.80
9.900
2.50
2.35
7.25
9.675
1.20
1.50
6.95
8.300
2.00
1.50
6.35
8.100
35.975

Kadetky starší
Pořadí Jméno Oddíl
švihadlo
míč kužely Celkem
D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava D
A
E
Celkem sestava
1.
Štaudrová Petra TRASKO 2.55
3.40
8.10
11.075
3.50
3.05
7.75
11.025
1.60
2.65
8.25
10.375
32.475
2.
Kapounková Andrea TRASKO 1.95
2.95
7.60
10.050
2.50
3.15
7.35
10.175
2.70
3.30
7.60
10.600
30.825
3.
Daňková Michaela TRASKO 2.50
2.85
7.15
9.825
1.30
1.85
7.40
8.975
1.85
2.85
7.05
9.400
28.200
4.
Fialová Pavla
TRASKO 0.85
2.30
6.70
8.275
0.85
1.25
6.15
7.200
1.10
1.80
5.65
7.100
22.575