Kalendáře svazů



Kalendář SK TRASKO Vyškov

Červen 2018
12.6.Akademie oddílu od 17,00
10.6.Oblastní přebor nadějí nejmladších
9.6.Závod SpS
3.6.Traskáček- výsledky
2.6.MČR ESG dětských kategorií
Květen 2017
27.5.MČR nadějí mladších, Praha - výsledky
26.5.MČR nadějí starších, Praha - výsledky
26.5.ESG Cup, Třebíč
20.5.MČR kadetek starších, Jablonec nad Nisou - výsledky
19.5.MČR kadetek mladších, Jablonec nad Nisou - výsledky
13.5.MČR dorostenek, Vyškov - výsledky, záznam na TVCOM - časy vystoupení našich závodnic: Danka: 0:40:40, 1:39:00, 2:56:40, Markétka: 0:55:00, 1:52:00, 3:09:40
6.5.ESG Cup, Zubří
6.5.Oblastní přebor nadějí starších, Brno
5.5.O pohár města Ostravyv - výsledky
5.5.Oblastní přebor nadějí mladších, Vyškov - výsledky
Duben 2018
30.4.Soustředění NML před OP
29.4.Oblastní přebor kadetek a dorostenek, Vyškov - výsledky
28.4.Přerovská stuha - výsledky
27.4.Mezioddílový závod - výsledky
22.4.ESG Cup a OP ESG, Brno
21.4.O pohár města Vyškova - výsledky
7.4.Kontrolní závod VI - výsledky
15.4.MČR juniorek, Praha - výsledky
14.4.Veselská panenka - výsledky
14.4.O Vinohradský hrozen, Praha - výsledky
8.4.Princess Cup, Prievidza - výsledky
8.4.O líšeňskou gymnastku, Brno - výsledky
8.4.Memoriál Aleny Fialové, Plzeň - výsledky
7.4.Pohár Dobré vůle - Goodwill Cup, Praha - výsledky
Březen 2018
31.3.-1.4.Unicorn Vecés Cup, Budapešť
31.3.AJUR CUP Velikonoční pomlázka, Hradec Králové - výsledky
29.3.Kontrolní závod V (pro 2012 a starší kromě PV)- výsledky
29. - 30.3.Soustředění o jarních prázdninách
24.-25.3.Princess of Hearts, Korneuburg - výsledky
24.3.Žďárská sněženka - výsledky
17.3.Mickey Mouse CUP, Třebíč - výsledky
17.3.Kontrolní závod IV - výsledky
10.3.Mezioddílový závod Vyškov - výsledky
4.3.Spring TART Cup Brno - výsledky
3.3.Kontrolní závod III - výsledky
Únor 2017
24.2.Kontrolní závod II - výsledky
17.2.Kontrolní závod I - výsledky
Leden 2017
6.1.-11.2.Skládání sestav dle rozpisu
Prosinec 2017
17.12.Vánoční akademie
2.12.MČR dvojic a trojic, Vyškov
Listopad 2017
25.11.MČR společných skladeb linie A, České Budějovice
18.11.OP SS bez náčiní, OP dvojic a trojic, Vyškov
17.11.Sametová stuha Brno
12.11.TRASKO Cup - výsledky
11.11.OP linie A, Brno - výsledky
5.11.KOHOUTOVICKÝ MANTILA GYM CUP, Brno - výsledky
4.11.RYCON CUP České Budějovice - výsledky
Říjen 2017
28.10.CREATIVE CAPS CUP - výsledky
21.10.LÍŠEŇSKÝ POHÁR, Brno - výsledky
14.10.O veselský pohár - výsledky
Srpen 2017
27. 8. - 1.9.Soustředění Vyškov - 2009 a starší
20.- 25.8.Soustředění Ústí nad Orlicí - 2010 a starší
12.- 18.8.Soustředění - puťák Sněžné - 2009 a starší
Červen 2017
15.6.Akademie oddílu od 17,00
10.6.Oblastní přebor nadějí nejmladších
3.6.Chodov Cup - výsledky
3.6.Traskáček - výsledky
Květen 2017
27.5.MČR nadějí starších, SK Jihlava - výsledky
28.5.MČR nadějí mladších, SK Jihlava - výsledky
26.5.Mezioddílový závod (Provo) - výsledky
21.5.MČR v ESG dětských kategorií + ESG Cup V., KMG Zlín
20.5.MČR dorostenek, TopGym Karlovy vary - výsledky
14.5.MČR kadetek starších, TJ MG Elvis Třebíč - výsledky, , foto M. Trgalové
13.5.MČR kadetek mladších, TJ MG Elvis Třebíč - výsledky
7.5.ESG Cup IV., TJ MG Elvis Třebíč
6.5.Milevský pohárek - výsledky
6.5.O pohár města Ostravy - výsledky
6.5.Oblastní přebor nadějí mladších a starších, SK TRASKO Vyškov
3.5.Mezioddílový závod, Vyškov - výsledky
Duben 2017
29.4.Oblastní přebor kadetek a dorostenek, SK MG MANTILA Brno
22.4.O pohár města Vyškova - výsledky
15.4.AJUR CUP Velikonoční pomlázka - výsledky, foto M. Trgalové
15.4.Super Bunny Cup Budapešť - výsledky
13.4.Mezioddílový závod - výsledky
13. - 14.4.Soustředění o velikonočních prázdninách
9.4.O Vinohradský hrozen - výsledky, foto gymnastek SK TRASKO Vyškov
9.4.O Líšeňskou gymnastku - výsledky
8.4.Pohár Dobré vůle Motorlet - výsledky
8.4.Aura Cup Zagreb
30.3.-2.4.World CUP II & Challenge CUP II, Padova, Itálie - výsledky, foto gymnastek SK TRASKO Vyškov
1.4.Veselská panenka - výsledky
1.4.Milevský pohár - výsledky
Březen 2017
26.3.MČR v ESG seniorek a juniorek, SKMG MANTILA Brno - výsledky
25.3.Kontrolní závod V - výsledky
25.3.Žďárská sněženka - výsledky
17.3.Kontrolní závod IV (pro 2008 a starší) - výsledky
13. - 17.3.Soustředění o jarních prázdninách
12.3.Pribinov pohár Nitra - výsledky, foto M. Trgalové
5.3.Kontrolní závod III - výsledky
Únor 2017
26.2.Kontrolní závod II - výsledky
19.2.Kontrolní závod I - výsledky
Leden 2017
7.1.-5.2.Skládání sestav dle rozpisu
Prosinec 2016
18.12. - neděleVánoční besídka od 17,00 Besední dům
Listopad 2016
26.11.MČR společných skladeb, Chodov Praha
19.11.TRASKO Cup, Vyškov
17.11.OP linie A
Říjen 2016
Září 2016
Srpen 2016
22. - 26., 29. - 31. 8.Soustředění Vyškov - všechny závodnice
14. - 19.8.Soustředění Ústí nad Orlicí - 2010 a starší
7. - 12. 8.Puťák - soustředění kola Mikulov - 2008 a starší
Červen 2016
16.6.Akademie oddílu od 17,00
10.-12.6.MS juniorek a seniorek ESG, ESG Cup, Brno
5.6.MČR dětských kategorií ESG, ESG Cup, Zubří
Květen 2016
29.5.MČR nadějí starších, Brno - výsledky
28.5.MČR nadějí mladších, Brno - výsledky
22.5.ESG Cup, Jihlava
22.5.Oblastní přebor nadějí nejmladších
21.5.MČR dorostenek, Hodonín - výsledky, video ze závodu, čas vystoupení našich závodnic: Danka: 1:00:00, 2:06:05, 3:04:15, Kája: 0:29:45, 1:36:15, 2:47:35, Áďa: 0:31:50, 1:38:20, 2:50:00
15.5.MČR kadetek starších, Žďár nad Sázavou - výsledky, video ze závodu, čas vystoupení našich závodnic: Kamča: 1:26:30, 2:51:45, 3:47:30, Markétka: 0:24:50, 1:52:00, 3:21:30, Terka: 0:50:40, 2:17:30
14.5.MČR kadetek mladších, Žďár nad Sázavou - výsledky, video ze závodu, čas vystoupení našich závodnic: Helča: 0:36:05, 2:32:10, 4:36:45, Lucka: 1:08:20, 3:04:10, 4:50:25, Anetka: 0:43:25, 2:40:30, 4:38:55, Žanda: 1:29:40, 3:38:00
8.5.Sežev Cup, Jihlava
7.5.DANUBIA Cup a Bratislava Cup
7.5.Pohár města Ostravy
7.5.Milevský pohárek
7.5.Jihlavský ježek
6.5.Mezioddílový závod, Vyškov - výsledky
1.5.Oblastní přebor nadějí mladších a starších, Vyškov
Duben 2016
30.4.MČR juniorek a seniorek ESG, ESG Cup, Brno
24.4.Oblastní přebor kadetek a dorostenek, Vyškov - výsledky
23.4.Přerovská stuha - výsledky
23.4.MČR juniorek, Brno - výsledky
21.4.Mezioddílový závod Vyškov - výsledky
17.4.Spring Cup, Brno - výsledkové listiny - jenom dostupné kategorie
16.4.O pohár města Vyškova - výsledkové listiny, foto K. Trdé a M. Trgalové
13.4.Mezioddílový závod TART
9.4.Varšava
9.4.Mezioddílový závod, Vyškov - výsledky, foto K. Trdé
6.4.Oblastní přebor juniorek, Brno - výsledky
3.4.Mezioddílový závod, Brno - výsledky, foto K. Trdé
2.4.Žďárská sněženka, Žďár nad Sázavou - výsledky
2.4.Eastercup Bree - výsledky
Březen 2016
26.3.AJUR CUP Velikonoční pomlázka, Hradec Králové - výsledky, foto M. Trgalové
25.3.Kontrolní závod IV - výsledky
20.3.Pribinov pohár, Nitra - výsledky, foto K. Trdé
20.3.Kontrolní závod III. - výsledky
19.3.Minions Cup Brno - výsledky - jenom dostupné kategorie
19.Veselská panenka - výsledky
12.3.Kontrolní závod II. - výsledky
5. - 6.3.Super Cup Budapešť - výsledky
5.3.Spring Princess Cup, Budapešť - výsledky
3.3.Kontrolní závod I. (2007 a starší), 12,00 - 16,00 - výsledky
29.2.-4.3.Soustředění o jarních prázdninách
Leden 2016
4.-31.1.Skládání sestav dle rozpisu
Prosinec 2015
15.12.Vánoční besídka od 17,00
Listopad 2015
28.11.MČR ve společných skladbách, Hradec Králové - výsledky
17.11.Sametová stuha, Brno - výsledky
15.11.Žďárská Popelka, Žďár nad Sázavou - výsledky
14.11.Oblastní přebor ve společných skladbách linie A, Vyškov - výsledkové listiny, foto K. Trdé
8.11.Kohoutovický MANTILA GYM Cup - výsledky
7.11.RYCON CUP České Budějovice - výsledky
1.11.TRASKO Cup - výsledkové listiny, foto K. Trdé a M. Trgalové
Říjen 2015
24.10.Creative Caps Cup, Přerov - výsledky, foto K. Trdé
Červen 2015
17.6.Akademie oddílu od 17,00
13.6.Oblastní přebor nadějí nejmladších - výsledková listina, foto K. Trdé
6.6.Traskáček - výsledkové listiny, foto K. Trdé
Květen 2015
31.5.MČR nadějí starších, Brno - výsledková listina
30.5.MČR nadějí mladších, Brno - výsledková listina
26.5.Kontrolní závod V. - výsledková listina
23.5.MČR dorostenek, Žďár nad Sázavou - výsledková listina, foto V. Plcha
17.5.MČR kadetek starších, Třebíč - výsledková listina, foto K. Kapounkové
16.5.MČR kadetek mladších, Třebíč - výsledková listina
9.5.Danubia Cup, Pohár Bratislavy - výsledková listina
8.5.Oblastní přebor nadějí starších, Brno - výsledková listina
9.5.Oblastní přebor nadějí mladších, Vyškov - výsledková listina
1.5.Oblastní přebor kadetek a dorostenek, Vyškov - výsledková listina, foto N. Šťastné
Duben 2015
25.4.O pohár města Vyškova - výsledková listina, foto K. Trdé a V. Plcha
18.4.Přerovská stuha - výsledková listina, foto M. Pavlíkové
18.4.BAVER Cup - výsledky, foto K. Trdé
18.4.BABY TART Cup - výsledky
12.4.SPRING Cup - výsledky, foto K. Trdé
11.4.Jarní pohár - výsledky
10.4.Mezioddílový závod - výsledky
5.4.PALILULA CUP Bělehrad - výsledky
5.4.MANTILA GYM Cup - výsledky, foto K. Trdé
4.4.Ajur cup Velikonoční pomlázka - výsledky, foto M. Pavlíkové
Březen 2015
29.3.Kontrolní závod IV. - výsledky
28.3.Vysočina SEŽEV CUP - výsledky
28.3.Žďárská sněženka - výsledky
28.3.MČR ESG seniorek a ESG Cup I., Zubří
22.3.Mezioddílový závod Brno - výsledky
21.3.Veselská panenka - výsledky
21.3.Kontrolní závod III. - výsledky
14.3.Mezioddílový závod Vyškov - výsledky
7.3.Kontrolní závod II. - výsledky
1.3.Kontrolní závod I. (2006 a starší) - výsledky
Únor 2015
27.2.-1.3.Soustředění o jarních prázdninách
1.2.Kontrolní závod ESG J a S - Vyškov
Prosinec 2014
13.12.Nevis Cup, Staffanstorp, Švédsko - výsledky, foto Z. Suchomelové
Listopad 2014
29.11.MČR ve společných skladbách, Jablonec - výsledky
23.11.Donaupokal Wiener Neustadt - výsledky
22.11.Líšeňský pohár,Brno - výsledky
17.11.Sametová stuha, Brno - výsledky
15.11.Oblastní přebor ve společných skladbách linie A, Vyškov - výsledky
9.11.Jihlavský ježek - výsledky
8.11.RYCON CUP České Budějovice - výsledky
1.11.TRASKO Cup - výsledky
Říjen 2014
28.10.Třebíčský podzim - výsledky
25.10.Creative Caps Cup, Přerov - výsledky
18.10.O pohár města Chomutova - výsledky
Červen 2014
7.6.Oblastní přebor nadějí nejmladších, Provo Brno - výsledky
Květen 2014
31.5.Traskáček - výsledky
19.5.MČR nadějí starších, České Budějovice - výsledky
18.5.MČR nadějí mladších, České Budějovice - výsledky
11.5.MČR dorostenek, Brno - výsledky víceboj, výsledky jednotlivá náčiní, , záznam na TVCOM
10.5.MČR kadetek starších, Brno - výsledky víceboj, výsledky jednotlivá náčiní, záznam na TVCOM
10.5.MČR kadetek mladších, Brno - výsledky víceboj, výsledky jednotlivá náčiní, záznam na TVCOM
8.5.Milevský pohárek - výsledky
3.5.O pohár města Vyškova - výsledky
1.5.Kontrolní závod VIII. - výsledky
Duben 2014
27.4.Oblastní přebor kadetek a dorostenek, Vyškov - výsledky
26.4.Oblastní přebor nadějí mladších a starších, Vyškov - výsledky
20.4.Jablonecká perlička - výsledky
19.4.Paascup Bree, Belgie - výsledky
19.4.Kontrolní závod VII. - výsledky
13.4.Mezioddílový závod Vyškov - výsledky
12.4.AJUR Cup Velikonoční pomlázka - výsledky
6.4.MANTILA GYM CUP - výsledky
5.4.Přerovská stuha - výsledky
5.4.Kontrolní závod VI.- výsledky
Březen 2014
30.3.SPRING CUP Brno - výsledky
29.3.MČR ESG juniorek a seniorek, ESG Cup I., Vyškov- výsledky
29.3.Kontrolní závod V.- výsledky
23.3.VYSOČINA CUP 2014 - výsledky
23.3.LEDA Cup Zagreb - výsledky
22.3.Pribinov pohár Nitra
22.3.PM cup Varšava - výsledky
22.3.Kontrolní závod IV.- výsledky
15.3.Kontrolní závod III.- výsledky, foto J. Kapounka
9.3.Mezioddílový závod Mantila Brno - výsledky
8.3.Kontrolní závod II.- výsledky
1.3.Kontrolní závod I.- výsledky
Listopad 2013
10.11.Oblastní přebor ve společných skladbách linie B, Břeclav - E1, E
9.11.Oblastní přebor ve společných skladbách linie A, Tesla Brno, pořádá SK TRASKO Vyškov - D, D1, NST, J, S
2.11.TRASKO Cup - E1, E, D, D1, NST, J, S
Říjen 2013
28.10.Revent Cup, Praha - D, NST, J
26.10.Creative Caps Cup, Přerov - E1, E, D, D1, NST, J, S
19.10.O Veselský pohár, Moravský Písek - výsledky
Srpen 2013
26. - 30.8.Soustředění Vyškov - všechny závodnice
18. - 23.8.Soustředění oddílu Heřmanice - všechny závodnice
11. - 16.8.Puťák Poprad - 2004 a starší
Červen 2013
12.6.Akademie oddílu - hala ZŠ Purkyňova
8.6.Oblastní přebor naděje nejmladší, Provo Brno - výsledky
26.Traskáček - výsledky
Květen 2013
25.5.MČR ESG dětských kategorií a ESG Cup V., Zlín - výsledky
18.5.MČR naděje mladší, Havířov - výsledky
12.5.MČR dorostenky, Vítkovice - výsledky
11.5.MČR kadetky mladší a starší, Vítkovice - výsledky kadetky mladší, výsledky kadetky starší
8.5.Kontrolní závod VII - výsledky
5.5.Baby TART Cup - výsledky
4.5.O pohár města Vyškova - výsledky
1.5.Kontrolní závod VI - výsledky
Duben 2013
28.4.Jihlavský ježek - výsledky
27.4.Oblastní přebor naděje mladší, Vyškov - výsledky
21.4.ESG Cup III., Brno - ESG 8-10 let, ESG 10-12 let - výsledky
20.4.Milevský pohár - výsledky
20.4.Oblastní přebor kadetky a dorostenky, Vyškov - výsledky, záznam na tvcom.cz, foto J. Kapounka
13.4.Přerovská stuha - výsledky
7.4.Jarní pohár, ASPV Brno - výsledky
5. - 8.4.MS juniorek v ESG, Sofie
Březen 2013
30.3.Kontrolní závod V., 8,00 - 13,00 - výsledky
24.3.Mezioddílový závod, 8,00 - 17,00, Vyškov - výsledky
23.3.Kontrolní závod IV., 8,00 - 13,00 - výsledky
17.3.Mezioddílový závod, MANTILA Brno - výsledky
16.3.Kontrolní závod III., 8,00 - 13,00 - výsledky
9.3.Kontrolní závod II., 8,00 - 13,00 - výsledky
2.3.ESG Cup a MČR v ESG juniorek, 13,00 - 19,00 - výsledky
2.3.Kontrolní závod I., 8,00 - 13,00 - výsledky
Únor 2013
1. - 3.2. Soustředění podle rozpisu
Skládání sestav podle rozpisu
Leden 2013
Skládání sestav podle rozpisu
Prosinec 2012
1.12.Vánoční líšeňský pohár - výsledky
Listopad 2012
24.11.MČR ve společných skladbách, Vítkovice - výsledky, foto J. Kapounka, záznam naděje starší a juniorky - SK TRASKO Vyškov v čase 1:22:30, 2:13:45, 2:55:30, záznam naděje mladší a seniorky - 0:28:15, 1:04:00, 1:39:40, 2:08:30, 2:36:15
17.11.Sametová stuha, Brno - výsledky
11.11.Oblastní přebor ve společných skladbách linie B, Břeclav - výsledky
10.11.Oblastní přebor ve společných skladbách linie A, Vyškov - výsledky
4.11.GRAND PRIX Brno 2012 - exhibice ESG 10 - 12 let
3.11.TRASKO Cup 2012, Vyškov - výsledky
Říjen 2012
27.10.Creative Caps Cup, Přerov - výsledky dopolední program, výsledky odpolední program
25. - 26.10.Soustředění podle rozpisu - Purkyňova
21.10.Třebíčský podzim - výsledky
Září 2012
28.9.Soustředění podle rozpisu - Purkyňova
Srpen 2012
27. - 31.8.Soustředění Vyškov - všechny závodnice
19. - 24.8.Soustředění Heřmanice - všechny závodnice
12. - 17.8.Soustředění - puťák - 2003 a starší
Červen 2012
19.6.Akademie oddílu, PDA
16.6.Oblastní přebor naděje nejmladší, Vyškov - výsledky
9.6.Traskáček - 2003 a mladší - výsledky
3.6.MČR dětí a ESG Cup V., TJ Sokol Velký Týnec - výsledky
Květen 2012
19. - 20.5.MČR kadetek a dorostenek, Sportovní hala Fakulty Sportovních studií MU Brno, organizuje SK TRASKO Vyškov
Vyškovský deník o Mistrovství České republiky kadetek a dorostenek, Fotogalerie Jiřího Kapounka z MČR
Kadetky mladší - výsledky, videozáznam, časy začátků sestav jednotlivých závodnic na videozáznamu
Kadetky starší - výsledky, videozáznam
Dorostenky - výsledky, videozáznam
13.5.Mezioddílový závod Brno - výsledky
12.5.O pohár města Ostravy - výsledky
12.5.SPRING Cup Brno - Míša Pal, Helenka, Míša Pav, Anička
8.5.MANTILA GYM Cup Brno - výsledky
5.5.Oblastní přebor nadějí mladších, Brno
5.5.Přerovská stuha - výsledky
5.5.Memoriál A. Fialové Plzeň - výsledky
1.5.Kontrolní závod VI. - výsledky
Duben 2012
28.4.Bruntálské jaro - výsledky
28.4.Jarní pohár ASPV Brno - výsledky
27. - 29.4.MS juniorek v ESG, Varna, Bulharsko
22.4.Mezioddílový závod, Vyškov - ročníky 2001 a mladší - výsledky
22.4.Oblastní přebor kadetek a dorostenek, Vyškov - výsledky
21.4.MČR seniorek a ESG Cup II., SK MG MANTILA Brno - výsledky
14.4.O pohár města Vyškova - výsledky
7.4.Kontrolní závod V., 8,00 - 13,00 - výsledky
5. - 6.4. Velikonoční prázdniny - soustředění podle rozpisu (2005 a starší)
1.4.MČR juniorek a ESG Cup I., SK TRASKO Vyškov - výsledky J + S, výsledky dětské kategorie a SHOW
Březen 2012
31.3.Žďárská sněženka - výsledky
24.3.Kontrolní závod IV., 8,00 - 13,00 - výsledky
17.3.Kontrolní závod III., 8,00 - 13,00 - výsledky
10.3.Kontrolní závod II., 8,00 - 13,00 - výsledky
4.3.Kontrolní závod I., 14,00 - 19,00 - výsledky
Únor 2012
3. - 5.2. Soustředění podle rozpisu
Skládání sestav podle rozpisu
Leden 2012
Skládání sestav podle rozpisu
12.1.Fotografování oddílu, ZŠ Letní pole
Prosinec 2011
3.12.Český pohár V., Břeclav - E, E1
Listopad 2011
27.11.MČR společných skladeb, SKP Brno - J, N, D - výsledky
20.11.Kohoutovický pohár, ASPV Brno - E1, E, D
17.11.Sametová stuha, SKP Brno - J, N, D - výsledky
13.11.Oblastní přebor společných skladeb linie B, Břeclav - E
12.11.Oblastní přebor společných skladeb linie A, Vyškov - J, N, D - výsledky
6.11.TRASKO Cup 2011 - výsledky, TV
Říjen 2011
29.10.CREATIVE CAPS CUP, Přerov - výsledky
26. - 28.10.Soustředění o podzimních prázdninách, podle rozpisu
22.10.Cena města Chomutova - výsledky
Září 2011
28.9.Soustředění, podle rozpisu
13.9.Talentové zkoušky pro dívky ročníků 2004 - 2007, tělocvična ZŠ Letní pole, 16.00 - 17.30
6.9.Talentové zkoušky pro dívky ročníků 2004 - 2007, tělocvična ZŠ Letní pole, 16.00 - 17.30
6.9.Zápis do oddělení oddílu - pro dívky navštěvující v minulém školním roce přípravku, tělocvična ZŠ Letní pole, 16.30 - 17.30
Srpen 2011
22. - 26.8.Soustředění Vyškov - 2006 a starší
14. - 19.8.Soustředění Heřmanice - 2005 a starší - reportáže: neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek
7. - 13.8.Soustředění - kola Slavonice - 2002 a starší - reportáže: Ne (příjezd), Po (déšt a hlína), Út (bizoni), St (rozpadající se kola), Čt (šipkovaná)
Červen 2011
18.6.Oblastní přebor naděje nejmladší, Mantila Brno - výsledky
14.6.Akademie oddílu, PDA 16,30
5.6.Mezioddílový závod, Vyškov
4.6.Kohoutovický GYM CUP, Mantila Brno, 2002 a ml. - výsledky
Květen 2011
28.5.MČR dětské kategorie + ESG Cup VI, Olomouc - výsledky
14.5.O pohár města Ostravy, Vítkovice
12. - 15.5.MS ESG juniorky, Vigo (Španělsko)
7. a 8.5.MČR kadetky a dorostenky, Žďár nad Sázavou - výsledky
1.5.ESG Cup V, Mantila Brno - výsledky
Duben 2011
30.4.Oblastní přebor naděje mladší, ASPV Brno - výsledky
24.4.Jarní pohár, ASPV Brno
23.4.AJUR Cup, Hradec Králové - výsledky
17.4.ESG Cup IV, Opava - výsledky
16.4.O pohár města Vyškova - výsledky
10.4.Oblastní přebor kadetky a dorostenky, Vyškov - výsledky, fotogalerie J. Kapounka
9.4.ESG Cup III, Zubří - výsledky
2.4.Bruntálské jaro, Bruntál - výsledky
1. - 3.4.Světový pohár ESG, Vantaa (Finsko) - výsledky
Březen 2011
27.3.MČR juniorky + ESG Cup II, Vyškov - výsledky
26.3.Veselská panenka, Veselí nad Moravou - výsledky
26.3.Žďárská sněženka, Žďár nad Sázavou - výsledky
20.3.Mezioddílový závod, hala Purkyňova - výsledky
19.3.Kontrolní závod IV., hala Purkyňova, 8.00 - 14.00 - výsledky
14. - 18.3.Soustředění o jarních prázdninách, hala Purkyňova, podle rozpisu
13.3.Kontrolní závod III., hala Purkyňova, 8.00 - 14.00 - výsledky
6.3.Kontrolní závod II., hala Purkyňova, 14.00 - 20.00 - výsledky
Únor 2011
27.2.Mezioddílový závod, Mantila Brno - výsledky
19.2.Kontrolní závod I., hala Purkyňova, 8.00 - 14.00 - výsledky
13.2.Národní školení rozhodčích + doškolení rozhodčích ESG, Vyškov
11.2.Ples ZŠ Letní pole, vystoupení ESG J a 10-12 let
4.2.Sportovec Vyškova 2010 - vyhlášení výsledků: 1. místo Michaela Pavlíková a 1. místo družstvo juniorek v ESG v hlasování veřejnosti
Prosinec 2010
4.12.MČR ve společných skladbách - D2, D1, J - výsledky
Listopad 2010
28.11.Brněnský drak, Tesla Brno - kategorie D2, D1, J - výsledky
27.11.O Vinohradského čerta, Praha - kategorie E - výsledky
20.11.BAVER CUP - Třebíčský podzim - kategorie E, D1, D2, J - výsledky
17.11.Sametová stuha, SKP Brno - kategorie D1, D2 - výsledky
14.11.Oblastní přebor ve společných skladbách linie B, Břeclav - kategorie E (2003 - 2004) - výsledky
13.11.Oblastní přebor ve společných skladbách, Vyškov, všechny kategorie linie A - výsledky
7.11.Mantila, Brno - kategorie D2
6.11.Plzeň - kategorie D1, J, Petra
6.11.Veselský pohár - kategorie E
Říjen 2010
31.10.TRASKO cup 2010 - výsledky
30.10.PM Sevis Cup, Přerov - kategorie D2, D1, J - výsledky
27. - 29.10.Mimořádný trénink - soustředění, podle rozpisu
28.10.Valašský podzimní závod, Zubří - kategorie E - výsledky
17.10.Vystoupení ESG na gala GRAND PRIX Brno
10.10.Vystoupení ESG na Sport Life Brno, 12,00
2.10.Fotografování oddílu: 11,30 - 13,00 kategorie D2, D1, J, 12,30 - 14,30 kategorie E, 14,00 - 16,00 přípravka výběr
Září 2010
28.9.Mimořádný trénink - soustředění, 8,00 - 12,00 kategorie D2, D1, J
Srpen 2010
23. - 27.8.Soustředění Vyškov - 2005 a starší
15. - 20.8.Soustředění Hodonín - 2005 a starší
8. - 13.8.Soustředění - rafty Vltava - 2001 a starší
Červen 2010
22.6.Akademie oddílu, PDA
12.6.Oblastní přebor nadějí nejmladších, Mantila Brno - výsledky
5.6.Pohárový závod Mantila Brno
Květen 2010
29.5.MČR ESG dětské kategorie + ESG cup, Plzeň
22.5.O pohár města Vyškova, hala Purkyňova - výsledky
15.5.MČR nadějí mladších, SKP Brno
9.5.MČR dorostenek, Písek - výsledky na ČSMG
8.5.MČR kadetek, Písek - výsledky na ČSMG Alčafoto
2.5.ESG cup Opava
1.5.Oblastní přebor nadějí mladších, GiTy Brno- výsledky
Duben 2010
23.-25.4.World Junior Championship and Czech Open World Cup II, Brno, organizuje náš oddíl. Official Page, Výsledky
18.4.Jihlavský pohár, SK Jihlava - Natálka Š., Alenka, markétka U., Kristýnka
17.4.Oblastní přebor kadetek a dorostenek, ASPV Brno - Výsledky
11.4.Mezioddílový závod, SKP Brno - Výsledky
3.4.Mezioddílový závod, hala Purkyňova, 7.45 - 15.00 - Výsledky
1. - 2.4.Velikonoční prázdniny - soustředění, čas bude upřesněn
Březen 2010
29.3.Schůzka rodičů, jídelna ZŠ LP, 17,30
28.3.Mezioddílový závod, hala Purkyňova, 7.45 - 15.00 - Výsledky
27.3.Žďárská sněženka, Žďár nad Sázavou - Petra, Míša P., Verča N., Kája K.
27.3.Veselská panenka, Veselí nad Moravou - Adla, Míša D., Eliška T., Anička, Simča B., Evča
27.-28.3.SP ESG J Wroclaw - zrušeno!!
27.3.Kontrolní závod V.- zrušeno!!
21.3.Oblastní přebor ESG dětské kategorie a MČR juniorky, Brno - Bohunice
20.3.Kontrolní závod IV., hala Purkyňova, 7.45 - 12.00 - Výsledky
14.3.Mezioddílový závod Mantila Brno
13.3.Kontrolní závod III., hala Purkyňova, 7.45 - 12.00 - Výsledky
7.3.Kontrolní závod II. a Oblastní přebor ESG J, hala Purkyňova, 12,45 - 18,00 - Výsledky KZ II., Výsledky OP
1. - 5.3.Jarní prázdniny - soustředění, podle rozpisu
Únor 2010
27.2.Kontrolní závod I., hala Purkyňova, 7.45 - 12.00 Výsledky
12.2.Ples ZŠ Letní pole - vystoupení ESG juniorky a 10-12 let
4.2.16.00 schůzka rodičů v jídelně ZŠ Letní pole - jenom pro ročníky 2001 a mladší
Leden 2010
29.1.Pololetní prázdniny - odpadají všechny tréninky
15.1.Termín na vrácení trikotů ze společných skladeb
Listopad 2009
29.11.Jihlava. Společné skladby. Kategorie E1, E2 Výsledky
28.11.
České Budějovice: MG Společné skladby. Výsledky
20. - 22.11.PADER - GYMNASTICS CUP 2009. Kategorie Juniorky ESG - účast zrušena
21.11.Brněnský drak.Tesla Brno. Společné skladby. Kategorie N, D - obě Výsledky
17.11.Sametová stuha. SKP Brno. Společné skladby. Kategorie N, D - obě, E2 Výsledky
15.11.Třebíčský podzim. Společné skladby. Kategorie N, D - Mravenci Výsledky
14.11.Oblastní přebor Vyškov. Společné skladby. Kategorie N, D - obě, E1, E2 Výsledky linie A, Výsledky linie B
7.11.TRASKO Cup. Kategorie N, D - obě, E1, E2 Výsledky
1.11.Mantila Brno: Společné skladby. Kategorie E1, E2, D - Samba Výsledky
Říjen 2009
31.10.České Budějovice: Společné skladby. Kategorie N, D - Mravenci
28. - 30.10.Podzimní prázdniny. Tréninky všech oddělení podle rozpisu v informacích z 21.10.
24.10.Chomutov. Společné skladby. Kategorie N, D - Mravenci Výsledky
24.10.Veselí n. Moravou: Společné skladby. Kategorie E1(2001) Výsledky
Září 2009
28.9. Mimořádný trénink - podrobněji v informacích z 18.9.
28.9.Vystoupení Kulturní dům Nesovice, ESG juniorky - podrobněji v informacích z 18.9.
26.9.Fotografování oddílu - podrobněji v informacích z 18.9.
Srpen 2009
24.-28.8.
Soustředění Vyškov (všichni)
16.-21.8.
Soustředění Hodonín (všichni)
9.-14.8.
Soustředění - Vltava (2000 a st.)
Červenec 2009
Červen 2009
18.6. čtvrtek
Oddílová akademie
14.6. neděle
3. neoficiální kuželky
13.6. sobota
Brno ASPV: Oblastní přebor Jednotlivkyně - Naděje nejmladší Výsledky
Květen 2009
31.5. neděle
Brno: Kohoutovický pohár Jednotlivkyně Výsledky
30.5. sobota
Třebíč: MČR Jednotlivkyně - Naděje ml.Výsledky
24.5. neděle
Brno: Kohoutovický GYM CUP Výsledky
23.5. sobota
Vyškov: O pohár města Vyškova Pořádáme. Výsledky Foto
17.5. neděle
Vyškov: ESG CUP. Všechny kategorie. Pořádáme. Výsledky
16.5. sobota
Vyškov: Oblastní přebor Jednotlivkyně - Naděje ml., sr. a nom. závod juniorky. Pořádáme. Výsledky Foto
9.-10.5.
Jablonec n/N: Mistrovství ČR Kadetky + dorostenky. Výsledky Foto kad. ml. starší, dorostenky
8.5. pátek
Kontrolní závod 7. Výsledky
2.5. sobota
Brno SKP: Spring cup
1.5. pátek
Kontrolní závod 6. Výsledky
Duben 2009
26.4. neděle
Jablonec n/N: Adla, Petra, Míša D + první 3 z K ML( pojede se ihned po oblastním přeboru v sobotu )
25.4. sobota
Opava: ESG CUP, 8 a ml, 8 - 10 let
25.4. sobota
Brno ASPV: Oblastní přebor, Kadetky + dorostenky
19.4. neděle
Bruntál, sportovní hala TJ Slavoj Bruntál, Zeyerova ulice, Adla, Pavla ( všechny sestavy ), Míša P, Anička ( všechny sestavy ), Evča, Verča M ( všechny sestavy )Výsledky
18.4. sobota
Přerovská stuha, sportovní hala TJ Sokol Troubky, Sportovní 744/3, Troubky nad Bečvou Výsledky
11.4. sobota
Brno ASPV
11.4. sobota
Žďárská sněženka n. S.Adla, Pavla, Míša D, Anička Výsledky, foto kadetky ml., foto dorostenky.
11-12.4.
Jihlava - Bedřichov. Petra, Míša P, Eliška T, Adéla, Markétka U
10.4. pátek
Vyškov, Purkyňova: Kontrolní závod 5. Jednotlivkyně (12,00 - 16,00) Výsledky
5.4. neděle
Ústí n. Labem: Petra, Míša D, Míša P, Eliška
(Večer kuželky s dětmi)
4.4. sobota
Olomouc: Mistrovství ČR ESG. 8-10 a juniorky. Výsledky, Foto
Březen 2009
28.3. sobota
Brno SKP: Mezioddílový závod Jednotlivkyně (8,00 - 16,00) Výsledky
27.3. pátek
Vyškov, Purkyňova: Kontrolní závod 4. Jednotlivkyně (13,00 - 17,30) Výsledky
22.3. sobota
Mantila Brno: ESG CUP II Výsledkya Oblastní přebor JM Výsledky
21.3. sobota
Vyškov, Purkyňova: Mezioddílový závod Jednotlivkyně Výsledky
20.3. pátek
Vyškov, Purkyňova: Kontrolní závod 3. JednotlivkyněVýsledky
14.3. sobota
(Večer rodiče kuželky)
12.-15.3.
Rostov na Donu: Mistrovství IFAGG juniorek.
8.3. neděle
Vyškov, Purkyňova: Kontrolní závod 2. Jednotlivkyně Výsledky, foto , video a video
Únor 2009
28.2.
Vyškov, Purkyňova: Kontrolní závod 1. Jednotlivkyně Výsledky, Foto
23.-28.2.
Vyškov: Soustředění - jarní prázdniny dle rozpisu
13.2.
Vystoupení Souboj živlů - ples ZŠ Letní Pole
Leden 2009
30.1.
Městský ples - vystoupení Juniorek ESG a vyhlášení sportovce Vyškova Foto
25.1.
Brno: Mistrovství České republiky. ESG juniorky Foto


Listopad 2008
30.11.
Prostějov: Mistrovství České republiky. Společné skladby Organizujeme. Výsledky Foto, TV
23.11.
Prostějov: TRASKO Cup 2008. Společné skladby Organizujeme. Výsledky Foto
22.11.
Brno, Tesla: Společné skladby
17.11.
Třebíč: Společné skladby kategorie E, D, N, J
15.11.
Vyškov: Oblastní přebor  společné  skladby. Organizujeme. Výsledky Foto
8.11.
Veselí n. Moravou: Společné skladby Foto
2.11.
Troubky: Společné skladby Foto
1.11.
Brno, Mantila: Společné skladby kategorie E, D, N, J
Říjen 2008
26.10.
Jihlava E1, D, N, J
Srpen 2008
25.- 29.8.
Soustředění - Vyškov podle rozpisu (všechny závodnice)
17.- 22.8.
Soustředění - Horní Heřmanice (všechny závodnice)
10.- 15.8.
Soustředění - Puťák, Český ráj (1999 a starší)
Červen 2008
21.- 28.6.
Rekondiční pobyt oddílu, Chorvatsko, Rabac
14.6.
Oblastní přebor Naděje nejmladší, SKP Brno
12.6.
Akademie oddílu
1.6.
MČR Naděje mladší, SKP Brno
Květen 2008
31.5.
MČR Naděje starší, SKP Brno
17.5.
Oblastní přebor Naděje mladší a starší, Vyškov
10. - 11.5.
MČR Kadetky mladší a starší, Vítkovice
8.5.
Milevský pohárek (roč. 1999)
8.5.
ESG CUP VI, Opava, kategorie 8 let a mladší
3.5.
Vyškovský pohár, Vyškov, Purkyňova
1.5.
ESG CUP V, Vyškov, Purkyňova, všechny kategorie
Duben 2008
26. - 27.4.
Světový pohár ESG Praha, všechny kategorie kromě 8 let a ml. TV záznam
19.4.
Přebor ČOS a ESG CUP V, Praha, kategorie 8 let a ml., 8 - 10 let
19.4.
Oblastní přebor Kadetky mladší a starší,
13.4.
MČR ESG, Mantila Brno
 6.4. Mezioddílový závod, Vyškov, Purkyňova, 8.00 - 16.00
5.4.
ESG CUP IV, Plzeň
Březen 2008
30.3.
Oblastní přebor ESG III, Mantila Brno
22. 3.
Mezioddílový závod, Brno - SKP, 8.00 - 16.00, sraz 7.45
20. - 21.3.
Soustrědění podle rozpisu
21.3.
5.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, odpoledne
15.3.
ESG CUP II, Brno - Líšeň
14.3.
4.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, odpoledne
9.3.
ESG CUP I, Brno - Slatina
8.3.
3.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
2.3.
2.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
Únor 2008
24.2.
1.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
18. - 22 2. Soustředění oddílu  - podle rozpisu
16.2.
Skládání sestav podle rozpisu
9.2.
Skládání sestav podle rozpisu
Leden 2008
19.1.
Skládání sestav podle rozpisu
17.1.
Schůzka rodičů, jídelne ZŠ Letní pole, 16.00
5.1.
Skládání sestav podle rozpisu


Prosinec 2007
15.12.
Pohárový závod  jednotlivkyň Nitra - Adla, Petra, Niky D.
15.12.
Pohárový závod  jednotlivkyň Zagreb - Adéla, Verča N., Markéta U.
9.12.
Pohárový závod společných skladeb Brno, Kohoutovice - kategorie E2, D
8.12.
Skládání sestavy ESG juniorky
8.12.
Pohárový závod společných skladeb Bratislava - kategorie E1
1.12.
M-ČR Naděje
Listopad 2007
12.11.- 30.11.
Mimořádné tréninky Nadějí před M-ČR
24.11.
Pohárový závod společných skladeb Brno, Tesla - kategorie E1, D
18.11.
Pohárový závod společných skladeb Třebíčský podzim, Třebíč - všechny kategorie
17.11.
Oblastní přebor ve společných skladbách  Vyškov - všechny kategorie
11.11.
Pohárový závod společných skladeb Brno, Mantila - kategorie E1, D, Naděje, dvojice
10.11.
One World Cup Brno, Olympie - všechny kategorie
4.11.
Pohárový závod společných skladeb Jihlava - kategorie E1, D, Naděje
3.11.
Pohárový závod společných skladeb Kostice - kategorie D, dvojice (Adla + Pavla)
3.11.
Pohárový závod společných skladeb Praha - Vinohrady - kategorie E2, E1, Naděje
Říjen 2007
27.10.
TRASKO CUP Vyškov - všechny kategorie
20.10.
Pohárový závod společných skladeb Břeclav - kategorie E2, D, Naděje
13.10.
Pohárový závod společných skladeb Veselí nad Moravou - kategorie E2, D, Naděje
6.10.
Focení oddílu 12.00 - 14.00, firma TRASKO, Na Nouzce 487/8
Srpen 2007
27.8. - 31.8.
Soustředění - Vyškov (2001 a starší)
19.8. - 24.8.
Soustředění  - Heřmanice (2001 a starší)
12.8. - 17.8.
Soustředění - Puťák, Moravskoslezské Beskydy  (1998 a starší)
Červen 2007

Chorvatsko
9.6.
Oblastní přebor naděje nejmladší, Brno - PROVO
Květen 2007
27.5.
Mezioddílový závod, Brno - PROVO
26.5.
Zubří - jednotlivkyně (Adélka, Danuška, Kája K., Evča, Verča N., Anetka, Eliška T., Míša P.) + ESG 8-10 let, 10-12 let, juniorky
19.5.
O pohár města Vyškova
13.5.
Oblastní přebor naděje mladší a starší, Vyškov, Purkyňova
8.5.
MČR ESG Vyškov, Purkyňova, všechny kategorie
5.5.
Brno - Kohoutovice -  jednotlivkyně (Anetka S., Verča M., Markétka U.s,Deniska)
4.5. - 7.5.
Cartagena - Španělsko (ESG juniorky a 10-12 let)
1.5.
Milevsko - jednotlivkyně (Verča M., Verča M., Niky D.)
Duben 2007
29.4.
MČR ESG Praha, dětské kategorie (mimo 8 let a mladší)
28.4.
Oblastní přebor kadetky, Brno - Tesla
22.4.
Přebor ČOS v ESG - všechny kategorie kromě juniorek
22.4.
Brno - Srbská - jednotlivkyně (Adla, Klárka, Peťa, Míša D.)
21.4.
Oblastní přebor ESG, Vyškov, Purkyňova
15.4.
Mezioddílový závod, Brno - SKP, 8.00 - 16.00
14.4.
Praha - jednotlivkyně  (Karin, Míša P., Eliška, Anetka, Deniska, Evča)
7.4.
Mezioddílový závod, Purkyňova, 7.30 - 16.00
5.4. - 6.4.
Velikonoční prázdniny, soustředění 8.00 - 15.00 Purkyňova, podle rozpisu
1.4.
MANTILA ESG CUP 2007, Brno - všechny kategorie kromě 8 let a mladší
Březen 2007
31.3.
3.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
24.3.
2.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
17.3.
1.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
4.3.
MČR ESG juniorky, Brno - Mantila
Únor 2007
25.2.
ESG cup Vyškov
10.2. - 15.2.
Soustředění oddílu  - podle rozpisu
2.2.
Soustředění oddílu  - podle rozpisu
Leden 2007
18.1. Důležitá schůzka rodičů, jídelna Letní Pole,  16.00 - 17.00 podle kategorií


Listopad 2006
24. - 26.11.
Světový pohár ESG Sofie
18.11.
Pohárový závod Plzeň - kategorie ?
18.11.
Pohárový závod Brno Tesla - kategorie ?
17.11.
Třebíčský podzim - kategorie E,D,N
12.11.
TRASKO CUP v Prostějově - kategorie E,D,N,ESG
11.11.
Pohárový závod Brno - kategorie ?
4.11.
Oblastní přebor ve společných skladbách Vyškov - kategorie E,D,N + exibice ESG
Říjen 2006
29.10.
Praha - Vinohrady
26. - 27.10.
Soustředění  - kategorie E,D,N,ESG Purkyňova
21.10.
Pohárový závod Břeclav - kategorie E,D,N
19.10.
Schůzka rodičů - jídelna ZŠ Letní pole 15.30
Září 2006
29.9. Soustředění  - kategorie D,N 8.00 - 12.00 Purkyňova
Srpen 2006
28.8. - 1.9.
Soustředení oddílu ve Vyškově
20. - 25.8.
Soustředení oddílu v Heřmanicích
Červen 2006
22.6.
AKADEMIE ODDÍLU
11.6.
Oblastní přebor kategorie Naděje nejmladší  (1997 a mladší), Vyškov
4.6.
X ročník Jarního poháru ASPV Brno - město
3. - 4.6.
MČR kategorie Naděje starší (93 a 94) a Naděje mladší (95 a 96), Brno
Květen 2006
26. - 29. 5.
Finsko, ESG a jednotlivci
20. - 21.5.
Spring cup Brno
20.5.
Vyškovský pohár
14.5.
Oblastní přebor kategorie Naděje starší (93 a 94) a Naděje mladší (95 a 96)
13.5.
MČR kategorie Dorostenky (90 a starší) a Kadetky (91-93), Veselí n./M
6.5.
MČR ESG, Vyškov
1.5.
Břeclavský ESG cup 2006
Duben 2006
30.4.
Oblastní přebor kategorie Dorostenky (90 a starší) a Kadetky (91-93), ASPV Brno
29. - 30.4.
MČR ČS ESG Praha
28.4. - 8.5.
Anglie
23.4.
Valná hromada ČSMG
22.4.
Maribor
22.4.
Jarní pohár Brno,  SKP
9.4.
Oblastní přebor  ESG a ESG cup,  Vyškov - všechny skladby ESG
8.4.
Veselí
8.4.
Třebíč
2.4.
Plzeň ESG - všechny skladby ESG
2.4.
Bruntál
1.4.
Mezioddílový závod, Purkyňova, 7.45 - 15.00
Březen 2006
25.3.
Mezioddílový závod, SKP Brno, Srbská 4, 8.00 - 15.00
18.3.
2.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
12.3.
1.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
4.3.
Vystoupení na MČR v nohejbalu ZŠ Purkyňova, 17.00 hod., skladba ESG 10-12 let


Listopad 2005
27.11.
MČR Prostějov, pořádá SK TRASKO Vyškov, účast N, J, exibice E, D
19.11.
Brno - Tesla - spol. skladby - obě E, D
18.11.-21.11.
Soustředění Nymburk - N, J
17.11.
Třebíč - spol. skladby - obě E, D, N, J
12.11.
Trasko cup Vyškov - spol. skladby - obě E, D, N, J
5.11.
Oblastní přebor ve společných skladbách Vyškov - obě E, D, N, J             Kompletní výsledky přeboru jihomoravské soutěžní oblasti ve společných skladbách 2005
Říjen 2005
30.10.
Praha - Vinohrady - spol. skladby -  J
28.10.
Přerov- spol. skladby - J
28.10.
Veselí n/M - spol. skladby - obě E,D
27.10.
Soustředení  E, D, N, J - podle rozpisu jednotlivých oddělení
26.10.
Soustředení  D, N, J - podle rozpisu jednotlivých oddělení
22.10.
Břeclav - spol. skladby - obě E, D, N, J
Září 2005
28.9.
Soustředení D, N, J - podle rozpisu jednotlivých oddělení
8.9.
Talentové zkoušky dívek ročníků 1997-2001, Letní Pole 16,00-17,30
1.9.
Zápis stávajících členek oddílu, Letní Pole 16,00-17,30
Srpen 2005
14.8.-19.8.
Soustředení oddílu v Letovicích
22.8.-31.8.
Soustředení oddílu ve Vyškově
Červen 2005
18.6.-25.6. Letní soustředení - rekondiční pobyt u moře Caorle
16.6. Akademie oddílu, PDA
4.6. Oblastní přebor kategorie Naděje nejmladší
Květen 2005
28.5. Vyškovský pohár
21.5. MČR v ESG Hradec Králové
17.4. MČR kategorie Naděje mladší (94 a 95)
17.4. MČR kategorie Naděje starší (92 a 93)
7.5. MČR kategorie Kadetky (90 a 91)
7.5. Milevský pohárek
Duben 2005
30.4. Přebor ČOS v ESG Praha
24.4. Oblastní přebor kategorií Naděje mladší (94 a 95) a Naděje starší (92 a 93)
23.4. Opava ESG
17.4. Oblastní přebor kategorie Kadetky (90 a 91)
10.4. ESG cup Vyškov, Purkyňova
9.4. Mezioddílový závod, SKP Brno, Srbská 4, 8.00 - 15.00
3.4. Ústí nad Labem - Míša P, Andrea C, Karin, Petra, Klára H
3.4. Břeclavský pohár - Monika M, Pavla P, Anička V, Klára U, Denisa V, Eva S
3.4.
Veselská poupata - Renča, Gábina, Verča N, Míša D, Inka, Adla
2.4.
ASPV Brno ESG
Březen 2005
26.3.
Mezioddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 15.00
24.3.-25.3.
Soustředení o velikonočních prázdninách, Letní pole, Purkyňova, podle rozpisu jednotlivých oddelení
19.3. 3.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
14.3.-18.3. Soustředení o jarních prázdninách, Letní pole, Purkyňova, podle rozpisu jednotlivých oddelení
12.3. 2.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
5.3. 1.kontrolní vnitrooddílový závod, Purkyňova, 8.00 - 12.00
Únor 2005

Skládání nových sestav jednotlivkyň a ESG
4.2. Klára Horváthová, závodnice SK TRASKO VYŠKOV, byla odbornou porotou vyhlášena 3. nejúspěšnějším sportovcem roku Vyškovska a současně 2. nejoblíbenějším podle hlasování veřejnosti. Nejolíbenějším sportovním kolektivem Vyškovska se stalo družstvo ESG SK TRASKO VYŠKOV ve složení: Adéla Machálková,Lucie Jíšová,Zuzana Konečná,Zuzana Suchomelová,Pavla Drábková,Veronika Kupčíková,Romana Vlašínová,Tereza Gottvaldová