TRASKO liga 2012

Přípravka výběr KZ II.
10.3.
KZ III.
17.3.
KZ IV.
24.3.
KZ V.
7.4.
KZ VI
1.5.
Celkem Pořadí
Dvořáková Viktorie
0  0 0 0 0 0  
Hrdová Viktorie 0  0 0 0 0 0  
Hrnčířová Eliška 0  0 0 0 0 0  
Kopuletá Karolína 0  0 0 0 0 0  
Koutná Karolína 0  0 0 0 0 0  
Kudličková Adéla 0 0 0 0 0 0  
Mináriková Beata Anna 0  2 3 3 0 8  
Novotná Tereza 0  0 0 0 2 2  
Batistová Nikola 0  0 0 0 0 0  
Rybková Kristýna 0 1 0 0 1  
Svobodová Tereza 1 3 0 1 1 6  
Trdá Magdaléna 2 1 2 2 3 10  

2005 a mladší KZ I.
4.3.
KZ II.
10.3.
KZ III.
17.3.
KZ IV.
24.3.
KZ V.
7.4.
KZ VI.
1.5.
Celkem Pořadí
BN O BN
O
BN
O
BN
O
BN
O
BN
O
     
Bushellová Daniela 0 2 0 0 0 3 1 2 0 0 0 8  
Jelínková Karolína 1 3 2 2 1 1 3 1 3 3 3  26  
Kalousková Sára 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3  
Orálková Veronika 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 1 2 6  
Pazderová Žaneta 3 1 3 3 2 1 2 2 3 2 0 0 22  
Studňařová Kateřina 2 0 1 1 3 1 0 0 0 0  2 1 11  

2004 KZ I.
4.3.
KZ II.
10.3.
KZ III.
17.3.
KZ IV.
24.3.
KZ V.
7.4.
KZ VI.
1.5.
Celkem Pořadí
BN
O BN
O Š
BN
O
Š BN
O
Š BN
O
Š BN
O Š
  
Cibulková Aneta 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  0 2 0 0 2  
Martyn Kamila 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0  0 0 2 0 3  
Nováková Natálie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  0 0 0 0 0  
Paludová Michaela 1 1 3 3 2 2 1 2 3 2 1 3 3  2 0 0 1 30  
Pauříková Karolína 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0  0 0 0 0 0  
Sládková Nicol 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0  0 3 0 0 6  
Trgalová Helena 2 3 1 1 0 3 2 0 1 3 0 1 2  0 1 3 0 23  
Zemanová Lucie  3 2 0 2 0 0 3 0 2 1 0 2 1  0 0 1 0 17  

2003 KZ I.
4.3.
KZ II.
10.3.
KZ III.
17.3.
KZ IV.
24.3.
KZ V.
7.4.
KZ VI.
1.5.
Celkem Pořadí
BN
O BN
O Š
BN
O
Š BN
O
Š BN
O
Š BN
O Š
    
Hledíková Tereza  0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
0 0 0 1 0 0 1  
Kubíčková Běla 2 1 1 0 3 0 0 3 3 0 3 0 0 1 2 3 2 24  
Řehková Darina 1 0 0 0 1 2 0 1 2 0 2 0 0 3 0 2 3 17  
Žáčková Klára 0 2 0 0 0 0 0 0  0 0 0 0 0 0 0 0 0 2  

NML (2001 - 2002) KZ I.
4.3.
KZ II.
10.3.
KZ III.
17.3.
KZ IV.
24.3.
KZ V.
7.4.
KZ VI.
1.5.
Celkem Pořadí
BN
O Š BN
O Š
BN
O
Š BN
O
Š BN
O
Š BN
O Š
      
Gottvaldová Denisa 0 0 0 2 0 0 2 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 7  
Paludová Markéta 0 0 1 0 1 1 0 3 1 0 2 2 1 2 1 0 0 1 16  
Šťastná Kristýna 1 0 2 0 3 3 1 1 2 2 3 3 2 1  2 0 0 2 28  
Urbancová Markéta 3 3 3 3 2 2 3 2 3 0 0 0 3 3  3  3 1 3 40  
 
Kadetky mladší
(1999 - 2000)
KZ I.
4.3.
KZ II.
10.3.
KZ III.
17.3.
KZ IV.
24.3.
KZ V.
7.4.
Celkem Pořadí
O Š M O Š M O Š M O Š M O Š M       
Pazderová Eliška 1 1 0 0 0 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 7  
Plchová Adéla 3 3 3 2 3 3 3 3 2 0 3 3 3 3  3 40  
Studňařová Tereza 0 0 2 3 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9  
Suchomelová Dana 2 2 1 0 0 0 2 1 3 3 2 2 2 1
2 23  
Šťastná Natálie 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 2  
Zourková Sabina 0 0 1 1 1 0 0 0 0 2 0 1 1 2
1 10  

Kadetky starší a dorostenky
(1996 - 1998)
KZ I.
4.3.
KZ II.
10.3.
KZ III.
17.3.
KZ IV.
24.3.
KZ V.
7.4.
Celkem Pořadí
O S M/KU O S M/KU O S M/KU O S M/KU O S M/KU       
Bohuslavová Simona 0 1 2 1 2 2 0 0 0 1 2 2 1 19  
Kapounková Karolína 1 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 3 0 8  
Nohelová Veronika 0 0 1 0 0 0 2 2 1 2 3 3 3 2 3 22  
Pavlíková Michaela 3 3 3 0 0 0 3 1 3 3 2 0 0 0 0 21  
Taušová Anna 0 0 0 2 3 3 0 0 0 0 0 0  0 0  8  
Trněná Eliška 2 0 0 3 1 1 1 2 2 0 0 0  1  0 0 13  

Bodování KZ: 1., 2., 3. místo: 3-2-1 bod
Bodování MZ: 1., 2., 3., 4., 5. místo: 5-4-3-2-1 bod (v případě, že je v kategorii míň než 6 závodnic, je bodování jako na KZ)