World Junior Championship and Czech Open World Cup II ( ESG ) Brno 23. duben 2010 ( Czech Federation of Aesthetic Group Gymnastics )

Kategorie Závodících
World Junior Championship 18 kvalifikace finále
Czech Open World Cup II (Women) 15 kvalifikace finále
Adresa haly: Vodova street, Brno, Czech Republic

WORLD JUNIOR CHAMPIONSHIP

kvalifikace  
finále  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. TV AV Exe S Výs. TV AV Exe Pnlty
1 Ruská federace - Victoria 37,233 18,433 5,550 3,733 9,15   18,800 6,000 3,700 9,10  
2 Finsko - Fosforit 36,567 18,100 5,550 3,700 8,85   18,467 5,750 3,767 8,95  
3 Ruská federace - Vdokhnovenie 34,116 16,683 4,650 3,433 8,60   17,433 5,550 3,333 8,55  
4 Estonsko - Janika 33,766 16,983 5,400 3,033 8,55   16,783 5,350 3,033 8,40  
5 Estonsko - Janika Sunshine 32,500 16,050 4,600 3,100 8,35   16,450 4,850 3,300 8,30  
6 Finsko - Molekyylit 32,434 15,917 4,900 2,967 8,05   16,517 5,250 3,267 8,00  
7 Česká Republika - Sokol Velký Týnec 28,934 14,667 3,750 2,767 8,15   14,267 4,250 2,667 7,35  
8 Španělsko - Muntanyenc Sant Cugat 27,617 13,767 3,750 2,667 7,35   13,850 3,900 2,800 7,15  
9 Španělsko - Altozano 26,950 13,350 3,750 2,400 7,20   13,600 3,950 2,400 7,25  
10 Česká Republika - Mantila Brno 26,067 13,367 3,400 2,267 7,70   12,700 3,550 2,300 6,85  
11 Ruská federace - Sonet - Nepostopila do finále 16,400 16,400 4,800 3,500 8,10            
12 Finsko - La Strada - Nepostopila do finále 15,000 15,000 4,150 3,300 7,55            
13 Česká Republika - Trasko Vyškov - Nepostopila do finále 12,283 12,283 3,500 2,233 6,55            
14 Česká Republika - Sokol Plzeň IV - Nepostopila do finále 11,800 11,800 3,250 2,000 6,55            
15 Španělsko - San Antón Cartagena - Nepostopila do finále 11,683 11,683 3,450 2,233 6,00            
16 Dánsko - Embla - Nepostopila do finále 10,650 10,650 3,100 1,800 5,75            
17 Dánsko - Chiquita - Nepostopila do finále 9,617 9,617 2,950 1,367 5,30            
18 Dánsko - Sofia - Nepostopila do finále 8,083 8,083 2,550 1,233 4,30            

CZECH OPEN WORLD CUP II (WOMEN)

kvalifikace  
finále  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. TV AV Exe S Výs. TV AV Exe Pnlty
1 Finsko - Ampeerit 36,250 18,050 5,450 3,500 9,10   18,200 5,650 3,450 9,10  
2 Ruská federace - Oscar 35,467 17,717 5,400 3,367 8,95   17,750 5,550 3,550 8,65  
3 Ruská federace - Madonna 34,450 17,150 5,100 3,500 8,55   17,300 5,200 3,400 8,70  
4 Bulharsko - National team 34,283 17,033 5,400 2,933 8,70   17,250 5,250 3,250 8,75  
5 Finsko - Sirius 31,650 15,850 4,800 2,800 8,25   15,800 5,000 3,000 7,80  
6 Estonsko - Rytmika 31,250 15,400 5,200 2,800 7,40   15,850 4,950 2,900 8,00  
7 Rakousko - Tanzfabrik 30,683 14,933 4,550 2,433 7,95   15,750 5,050 2,800 7,90  
8 Česká Republika - Sokol Velký Týnec 28,467 14,217 4,750 2,267 7,20   14,250 4,400 2,350 7,50  
9 Belgie - Studio Adagio 27,767 13,367 4,050 1,967 7,35   14,400 4,350 2,450 7,60  
10 Česká Republika - Mantila Brno 24,800 12,000 3,750 1,600 6,65   12,800 4,000 1,800 7,00  
11 Finsko - Freyat - Nepostopila do finále 15,633 15,633 4,950 2,733 7,95            
12 Ruská federace - Yunona - Nepostopila do finále 14,800 14,800 4,800 2,400 7,60            
13 Česká Republika - Sokol Opava I - Nepostopila do finále 11,650 11,650 3,850 1,200 6,60            
14 Česká Republika - Sokol Opava II - Nepostopila do finále 10,750 10,750 3,650 1,000 6,10            
15 Maďarsko - Gradex Team - Nepostopila do finále 10,217 10,217 3,150 0,867 6,20            

Rozhodčí závodu

Jméno a oddíl Ve skupině
Parm Anna-Liisa ( AGG EST National ) I.TV
Tanttu Mila ( AGG AUS National ) I.TV
Hrbáčová Vladěna ( Sokol Opava ) I.TV
Martinez Fransisca ( AGG SPA National ) I.TV
Morozova Liliya ( AGG RUS National ) I.AV
Tangaa Winnie ( AGG DEN National ) I.AV
Kleinerová Soňa ( Mantila Brno ) I.AV
Vrbová Renata ( Sokol Velký Týnec ) I.Exe
Rasimus Jarvinen Tarja ( AGG FIN National ) I.Exe
Bukova Zitta ( AGG RUS National ) I.Exe
Kovacs Ágota ( AGG HUN National ) I.Exe
Havia Outi ( AGG FIN National ) II.TV
Dukova Elena ( AGG BLG National ) II.TV
Kriibi Lea ( AGG EST National ) II.TV
Smějová Petra ( SK MG Slovan Plzeň ) II.TV
Notchevnova Polina ( AGG RUS National ) II.AV
Forsman Anna ( AGG FIN National ) II.AV
Ceulemans Jana ( AGG BEL National ) II.AV
Košálová Jindra ( Sokol Praha 7 ) II.Exe
Vuorenmaa Galina ( AGG FIN National ) II.Exe
Pint Daniela ( AGG AUS National ) II.Exe
Balado Maria Pilar ( AGG SPA National ) II.Exe
Morozova Liliya ( AGG RUS National ) III.TV
Rasimus Jarvinen Tarja ( AGG FIN National ) III.TV
Tangaa Winnie ( AGG DEN National ) III.TV
Hrbáčová Vladěna ( Sokol Opava ) III.TV
Vrbová Renata ( Sokol Velký Týnec ) III.AV
Kovacs Ágota ( AGG HUN National ) III.AV
Martinez Fransisca ( AGG SPA National ) III.AV
Parm Anna-Liisa ( AGG EST National ) III.Exe
Kleinerová Soňa ( Mantila Brno ) III.Exe
Tanttu Mila ( AGG AUS National ) III.Exe
Bukova Zitta ( AGG RUS National ) III.Exe
Havia Outi ( AGG FIN National ) IV.TV
Morozova Liliya ( AGG RUS National ) IV.TV
Pint Daniela ( AGG AUS National ) IV.TV
Smějová Petra ( SK MG Slovan Plzeň ) IV.TV
Notchevnova Polina ( AGG RUS National ) IV.AV
Forsman Anna ( AGG FIN National ) IV.AV
Parm Anna-Liisa ( AGG EST National ) IV.AV
Ceulemans Jana ( AGG BEL National ) IV.AV
Košálová Jindra ( Sokol Praha 7 ) IV.Exe
Kriibi Lea ( AGG EST National ) IV.Exe
Dukova Elena ( AGG BLG National ) IV.Exe
Balado Maria Pilar ( AGG SPA National ) IV.Exe
Hlavní rozhodčí: Tantuu Paivi Ahlroos