Mezioddílový závod Vyškov I. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 28. březen 2010 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2003 9 1. bez náčiní 1. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2004 8 1. bez náčiní 1. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2002 4 1. bez náčiní 1. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2001 8 1. bez náčiní 1. bez náčiní  
Naděje mladší 2000 4 1. lib. náčiní 2. bez náčiní  
Naděje mladší 1999 6 1. lib. náčiní 2. bez náčiní  
Kadetky mladší 1997 - 1998 5 1. obruč 2. švihadlo 3. míč
Kadetky starší a dorostenky 5 1. švihadlo / obruč 2. stuha / kužele 3. míč
Naděje nejmladší 2002 obruč 3 1. obruč    
Naděje nejmladší 2001 obruč 4 1. obruč    
Naděje mladší 1999 - 2000 švihadlo 8 1. švihadlo    
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 13,150 13,150 0,90 0,00 0,450 6,30 6,40  
2 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 12,425 12,425 0,85 0,00 0,425 5,80 6,20  
3 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 12,375 12,375 0,65 0,00 0,325 5,80 6,25  
4 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 11,500 11,500 0,40 0,00 0,200 5,50 5,80  
5 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 11,150 11,150 0,80 0,00 0,400 5,15 5,60  
6 Smolíková Natálie (SK MG Mantila Brno) 10,575 10,575 0,25 0,00 0,125 5,00 5,45  
7 Hradská Alexandra (SK MG Mantila Brno) 10,525 10,525 0,25 0,00 0,125 5,20 5,20  
8 Zahrádková Hana (SK MG Mantila Brno) 10,425 10,425 0,25 0,00 0,125 5,10 5,20  
9 Žáčková Klára (SK Trasko Vyškov) 10,250 10,250 0,30 0,00 0,150 5,05 5,05  
  Konečná Kateřina (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 11,125 11,125 0,35 0,00 0,175 5,75 5,20  
2 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 11,100 11,100 0,40 0,00 0,200 5,45 5,45  
3 Dobešová Romana (SK MG Mantila Brno) 10,625 10,625 0,25 0,00 0,125 5,30 5,20  
4 Sládková Nicol (SK Trasko Vyškov) 10,525 10,525 0,05 0,00 0,025 5,10 5,40  
5 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 10,275 10,275 0,35 0,00 0,175 5,10 5,00  
6 Kawuloková Karolína (SK MG Mantila Brno) 9,950 9,950 0,20 0,00 0,100 5,05 4,80  
7 Zemanová Lucie (SK Trasko Vyškov) 9,775 9,775 0,05 0,00 0,025 4,95 4,80  
8 Trgalová Helena (SK Trasko Vyškov) 9,375 9,375 0,05 0,00 0,025 4,90 4,45  
  Rešková Monika (SK MG Mantila Brno) Odstoupila                

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kolouchová Sabina (SK MG Mantila Brno) 13,250 13,250 1,10 0,00 0,550 6,10 6,60  
2 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 12,950 12,950 1,00 0,00 0,500 5,90 6,55  
3 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 11,650 11,650 0,60 0,00 0,300 5,45 5,90  
4 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 11,575 11,575 0,25 0,00 0,125 5,35 6,10  
  Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) Odstoupila                

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2001

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 14,325 14,325 1,75 0,00 0,875 6,45 7,00  
2 Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) 13,725 13,725 0,95 0,00 0,475 6,40 6,85  
3 Štěpánková Denisa (SK MG Mantila Brno) 13,550 13,550 1,60 0,00 0,800 6,30 6,45  
4 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 13,450 13,450 0,80 0,00 0,400 6,40 6,65  
5 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 13,250 13,250 1,00 0,00 0,500 6,35 6,40  
6 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 13,025 13,025 0,85 0,00 0,425 6,05 6,55  
7 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 12,950 12,950 0,90 0,00 0,450 6,05 6,45  
8 Bagárová Adéla (SK MG Mantila Brno) 12,850 12,850 1,10 0,00 0,550 5,95 6,35  
  Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2000

1. lib. náčiní  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Klímová Petra (SK MG Mantila Brno) 29,025 15,150 1,15 2,65 1,900 6,45 6,80   13,875 1,15 0,00 0,575 6,35 6,95  
2 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 28,700 14,250 0,75 2,45 1,600 6,50 6,15   14,450 1,90 0,00 0,950 6,40 7,10  
3 Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) 27,450 13,250 1,00 1,70 1,350 5,95 5,95   14,200 1,40 0,00 0,700 6,45 7,05  
4 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 24,775 12,000 0,65 1,25 0,950 6,00 5,05   12,775 1,35 0,00 0,675 6,00 6,10  

NADĚJE MLADŠÍ 1999

1. lib. náčiní  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 33,800 17,725 2,45 4,80 3,625 6,80 7,30   16,075 2,05 0,00 1,025 7,40 7,65  
2 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 32,775 16,375 2,05 3,70 2,875 6,65 6,85   16,400 2,70 0,00 1,350 7,20 7,85  
3 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 31,200 15,900 1,95 3,05 2,500 6,40 7,00   15,300 1,70 0,00 0,850 6,90 7,55  
4 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 29,650 14,400 1,55 2,25 1,900 6,10 6,40   15,250 1,90 0,00 0,950 7,00 7,30  
5 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 28,575 13,925 1,30 1,65 1,475 6,00 6,45   14,650 2,00 0,00 1,000 6,75 6,90  
6 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 27,125 12,900 1,50 2,00 1,750 6,00 5,55 0,4 14,225 1,75 0,00 0,875 6,70 6,65  
  Blahová Berenika (SK MG Mantila Brno) Odstoupila                              

KADETKY MLADŠÍ 1997 - 1998

1. obruč  
2. švihadlo  
3. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 50,850 19,250 2,40 5,70 4,050 7,35 7,85   16,975 2,05 4,10 3,075 7,05 6,85   14,625 1,70 1,85 1,775 5,90 6,95  
2 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 48,525 17,975 2,60 4,35 3,475 6,85 7,65   16,500 1,40 3,90 2,650 6,80 7,05   14,050 1,30 2,00 1,650 6,00 6,40  
3 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 47,075 16,550 1,85 3,75 2,800 6,55 7,20   16,575 1,25 4,20 2,725 6,95 6,90   13,950 1,00 1,70 1,350 5,90 6,70  
4 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 46,100 15,850 1,60 3,00 2,300 6,50 7,05   16,125 1,30 3,85 2,575 6,60 6,95   14,125 1,20 2,05 1,625 6,10 6,40  
5 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 41,600 14,500 0,95 2,05 1,500 6,00 7,00   14,500 0,70 3,40 2,050 6,20 6,25   12,600 0,70 1,60 1,150 5,80 6,05 0,4
  Velebová Barbora (SK MG Mantila Brno) Odstoupila                                            

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY

1. švihadlo / obruč  
2. stuha / kužele  
3. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 55,100 19,475 3,90 4,75 4,325 7,55 7,60   18,000 2,60 4,40 3,500 7,30 7,20   17,625 3,30 3,05 3,175 7,10 7,35  
2 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 52,650 16,500 2,30 3,80 3,050 6,95 6,50   17,825 2,65 4,20 3,425 7,10 7,30   18,325 2,55 4,60 3,575 7,40 7,35  
3 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 51,650 18,225 2,25 5,80 4,025 7,55 6,65   15,925 3,10 3,25 3,175 6,30 6,45   17,500 2,55 4,75 3,650 7,05 6,80  
4 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 46,675 16,325 2,20 3,85 3,025 6,80 6,50   13,775 1,80 2,35 2,075 5,80 5,90   16,575 2,45 3,00 2,725 6,80 7,05  
5 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 46,150 16,050 2,30 4,00 3,150 6,65 6,25   15,250 2,60 3,30 2,950 6,00 6,30   14,850 1,70 2,40 2,050 6,35 6,45  
  Nedvědová Nikola (SK MG Mantila Brno) Odstoupila                                            

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 12,950 12,950 0,80 1,30 1,050 5,70 6,20  
2 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 11,475 11,475 0,10 1,05 0,575 5,50 5,40  
3 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 11,175 11,175 0,60 0,85 0,725 5,15 5,30  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2001 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 13,700 13,700 0,90 2,30 1,600 6,10 6,00  
2 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 13,600 13,600 0,70 2,00 1,350 5,80 6,45  
3 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 13,300 13,300 1,30 1,80 1,550 5,90 5,85  
4 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 12,825 12,825 0,60 1,35 0,975 5,80 6,05  
  Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 1999 - 2000 ŠVIHADLO

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 15,900 15,900 1,25 4,05 2,650 6,70 6,55  
2 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 15,100 15,100 1,60 2,80 2,200 6,45 6,45  
3 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 15,000 15,000 1,10 3,60 2,350 6,55 6,10  
4 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 14,950 14,950 1,05 3,75 2,400 6,45 6,10  
5 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 14,000 14,000 0,75 3,35 2,050 6,20 5,75  
6 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 13,275 13,275 0,65 2,20 1,425 5,75 6,10  
7 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 13,250 13,250 1,25 1,35 1,300 5,80 6,15  
8 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 11,675 11,675 0,80 0,95 0,875 5,20 5,60