Kontrolní závod IV. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 20. březen 2010 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2003 2003-2003 5 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2004 2004-2004 4 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2002 2002-2002 4 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2001 2001-2001 4 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje mladší 1999-2000 7 1. švihadlo 2. obruč 3. bez náčiní
Kadetky mladší 1997-1998 5 1. obruč 2. míč 3. švihadlo
Kadetky starší a dorostenky 1993-1996 5 1. obruč/stuha 2. míč 3. švihadlo/kužely
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003 2003-2003

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 13,235 7,205 1,15 1,60 1,375   5,83   6,030 0,80 0,00 0,400   5,63  
2 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 12,130 6,700 0,80 1,60 1,200   5,50   5,430 0,60 0,00 0,300   5,13  
3 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 11,980 6,180 0,60 1,30 0,950   5,23   5,800 0,80 0,00 0,400   5,40  
4 Žáčková Klára (SK Trasko Vyškov) 9,745 5,250 0,50 1,20 0,850   4,40   4,495 0,65 0,00 0,325   4,17  
5 Konečná Kateřina (SK Trasko Vyškov) 9,080 4,330 0,10 0,70 0,400   3,93   4,750 0,30 0,00 0,150   4,60  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004 2004-2004

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Sládková Nicol (SK Trasko Vyškov) 10,210 5,330 0,60 1,60 1,100   4,23   4,880 0,70 0,00 0,350   4,53  
2 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 9,600 5,050 0,40 0,90 0,650   4,40   4,550 0,50 0,00 0,250   4,30  
3 Zemanová Lucie (SK Trasko Vyškov) 9,125 5,130 0,80 1,60 1,200   3,93   3,995 0,05 0,00 0,025   3,97  
4 Trgalová Helena (SK Trasko Vyškov) 7,930 4,180 0,10 1,20 0,650   3,93 0,4 3,750 0,30 0,00 0,150   3,60  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002 2002-2002

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 14,240 7,020 0,90 1,80 1,350   5,67   7,220 1,10 0,00 0,550   6,67  
2 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 11,695 5,945 0,65 1,90 1,275   4,67   5,750 0,50 0,00 0,250   5,50  
3 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 11,225 5,700 0,60 1,60 1,100   4,60   5,525 0,25 0,00 0,125   5,40  
4 Crhonková Adéla (SK Trasko Vyškov) 10,600 4,795 0,65 1,00 0,825   4,17 0,2 5,805 0,95 0,00 0,475   5,33  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2001 2001-2001

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 16,150 8,480 1,40 3,50 2,450   6,03   7,670 1,00 0,00 0,500   7,17  
2 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 15,635 8,105 1,15 2,40 1,775   6,33   7,530 0,80 0,00 0,400   7,13  
3 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 14,850 7,480 0,90 2,00 1,450   6,03   7,370 1,20 0,00 0,600   6,77  
4 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 14,730 7,880 1,10 2,40 1,750   6,13   6,850 0,50 0,00 0,250   6,60  
  Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              

NADĚJE MLADŠÍ 1999-2000

1. švihadlo  
2. obruč  
3. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 27,410 9,025 1,45 3,40 2,425   6,60   8,955 1,65 3,00 2,325   6,63   9,430 2,80 0,00 1,400   8,03  
2 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 26,075 9,530 1,80 3,40 2,600   6,93   8,020 1,30 2,00 1,650   6,37   8,525 1,65 0,00 0,825   7,70  
3 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 25,165 8,175 1,05 2,90 1,975   6,20   8,245 1,35 2,00 1,675   6,57   8,745 1,55 0,00 0,775   7,97  
4 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 24,150 5,900 0,40 1,60 1,000   4,90   10,100 2,60 3,80 3,200   6,90   8,150 1,50 0,00 0,750   7,40  
5 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 23,830 6,880 0,30 2,00 1,150   5,73   8,030 2,00 2,60 2,300   5,73   8,920 2,30 0,00 1,150   7,77  
6 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 22,455 7,030 1,20 2,60 1,900   5,13   6,605 0,55 1,80 1,175   5,43   8,820 2,10 0,00 1,050   7,77  
7 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 17,350 5,125 0,85 0,40 0,625   4,50   5,020 0,40 1,50 0,950   4,47 0,4 7,205 1,75 0,00 0,875   6,33  
  Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

KADETKY MLADŠÍ 1997-1998

1. obruč  
2. míč  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 29,995 10,495 2,45 4,40 3,425   7,07   9,245 1,65 3,10 2,375   6,87   10,255 1,75 4,70 3,225   7,03  
2 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 28,355 10,200 1,90 3,70 2,800   7,40   8,305 1,55 1,40 1,475   6,83   9,850 1,80 4,30 3,050   6,80  
3 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 23,980 8,950 0,90 3,40 2,150   6,80   5,950 1,30 2,00 1,650   4,30   9,080 1,20 4,30 2,750   6,33  
4 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 23,185 8,405 1,85 2,10 1,975   6,43   7,050 1,30 1,80 1,550   5,50   7,730 0,00 3,60 1,800   5,93  
5 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 19,640 7,170 0,70 1,50 1,100   6,07   4,670 0,40 0,40 0,400   4,27   7,800 0,90 2,70 1,800   6,00  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY 1993-1996

1. obruč/stuha  
2. míč  
3. švihadlo/kužely  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 32,620 10,820 2,70 4,60 3,650   7,17   11,930 3,40 5,20 4,300   7,63   9,870 2,80 3,80 3,300   6,57  
2 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 32,025 9,420 2,20 4,50 3,350   6,27 0,2 12,150 4,40 3,90 4,150   8,00   10,455 2,35 4,10 3,225   7,23  
3 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 30,005 8,770 3,80 3,40 3,600   5,17   9,530 2,40 3,40 2,900   6,63   11,705 2,75 5,60 4,175   7,53  
4 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 27,495 8,470 1,60 3,00 2,300   6,17   9,325 1,95 2,70 2,325   7,00   9,700 2,20 2,60 2,400   7,30  
5 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 26,885 7,505 1,35 4,00 2,675   4,83   9,625 2,15 4,10 3,125   6,50   9,755 2,25 4,80 3,525   6,23