Kontrolní závod III. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 13. březen 2010 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2003 5 1. bez náčiní 2. obruč  
Naděje nejmladší 2004 4 1. bez náčiní 2. obruč  
Naděje nejmladší 2002 4 1. bez náčiní 2. obruč  
Naděje nejmladší 2001 5 1. bez náčiní 2. obruč  
Naděje mladší 8 1. obruč 2. bez náčiní 3. švihadlo
Kadetky mladší 4 1. švihadlo 2. míč 3. obruč
Kadetky starší a dorostenky 4 1. švihadlo/kužely 2. míč 3. obruč/stuha
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 10,800 5,500 0,70 0,00 0,350   5,15   5,300 0,70 1,40 1,050   4,25  
2 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 10,600 5,700 0,70 0,00 0,350   5,35   4,900 0,10 1,00 0,550   4,35  
3 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 10,450 5,400 1,00 0,00 0,500   4,90   5,050 0,40 1,10 0,750   4,30  
4 Žáčková Klára (SK Trasko Vyškov) 10,300 5,050 0,50 0,00 0,250   4,80   5,250 0,80 1,40 1,100   4,15  
5 Konečná Kateřina (SK Trasko Vyškov) 7,725 4,200 0,40 0,00 0,200   4,00   3,525 0,25 0,50 0,375   3,35 0,2

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Sládková Nicol (SK Trasko Vyškov) 9,575 4,725 0,55 0,00 0,275   4,45   4,850 0,10 1,20 0,650   4,20  
2 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 9,550 4,700 0,60 0,00 0,300   4,40   4,850 0,20 1,00 0,600   4,25  
3 Zemanová Lucie (SK Trasko Vyškov) 8,725 4,175 0,25 0,00 0,125   4,05   4,550 0,00 0,80 0,400   4,35 0,2
4 Trgalová Helena (SK Trasko Vyškov) 8,125 3,650 0,10 0,00 0,050   3,60   4,475 0,25 0,60 0,425   4,05  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 14,300 6,950 1,50 0,00 0,750   6,20   7,350 0,60 2,10 1,350   6,00  
2 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 10,725 5,175 0,65 0,00 0,325   4,85   5,550 0,30 1,90 1,100   4,45  
3 Crhonková Adéla (SK Trasko Vyškov) 10,600 5,400 0,70 0,00 0,350   5,05   5,200 0,50 0,70 0,600   4,80 0,2
4 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 10,100 4,750 0,40 0,00 0,200   4,55   5,350 0,40 1,60 1,000   4,35  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2001

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 15,900 7,400 1,40 0,00 0,700   6,70   8,500 1,30 3,40 2,350   6,15  
2 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 15,500 7,400 1,10 0,00 0,550   6,85   8,100 1,20 2,80 2,000   6,10  
3 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 15,150 6,850 1,20 0,00 0,600   6,25   8,300 1,20 2,80 2,000   6,30  
4 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 15,075 6,775 1,15 0,00 0,575   6,20   8,300 1,00 2,80 1,900   6,40  
5 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 14,575 6,850 0,90 0,00 0,450   6,40   7,725 0,85 1,80 1,325   6,40  

NADĚJE MLADŠÍ

1. obruč  
2. bez náčiní  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 26,000 11,625 2,25 5,90 4,075   7,55   7,750 2,20 0,00 1,100   6,65   6,625 1,65 2,90 2,275   4,35  
2 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 25,125 9,725 1,85 4,40 3,125   6,60   8,200 1,90 0,00 0,950   7,25   7,200 0,50 3,10 1,800   5,40  
3 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 23,875 9,600 1,80 3,30 2,550   7,05   7,450 1,00 0,00 0,500   6,95   6,825 0,65 2,70 1,675   5,15  
4 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 23,775 9,200 1,30 3,40 2,350   6,85   7,475 0,95 0,00 0,475   7,00   7,100 0,70 2,20 1,450   5,65  
5 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 21,950 8,150 1,70 3,30 2,500   5,65   7,525 1,65 0,00 0,825   6,70   6,275 0,65 2,90 1,775   4,50  
6 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 21,200 7,350 1,20 3,10 2,150   5,20   8,000 2,40 0,00 1,200   6,80   5,850 0,70 2,60 1,650   4,20  
7 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 20,350 6,975 0,95 2,60 1,775   5,20   7,300 1,50 0,00 0,750   6,55   6,075 0,15 2,50 1,325   4,75  
8 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 18,700 7,900 0,60 3,20 1,900   6,00   6,650 0,90 0,00 0,450   6,20   4,150 0,30 0,50 0,400   3,75  

KADETKY MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. míč  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 26,650 9,450 2,00 4,20 3,100   6,35   8,400 1,70 3,30 2,500   5,90   8,800 1,70 4,10 2,900   5,90  
2 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 24,650 9,200 1,30 5,00 3,150   6,05   6,850 0,90 2,50 1,700   5,15   8,600 2,40 3,50 2,950   5,85 0,2
3 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 23,950 6,650 1,00 2,70 1,850   4,80   7,700 1,60 2,50 2,050   5,65   9,600 2,90 4,00 3,450   6,15  
4 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 18,825 6,800 1,30 2,70 2,000   4,80   4,900 0,00 0,50 0,250   4,65   7,125 0,45 2,50 1,475   5,65  
  Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY

1. švihadlo/kužely  
2. míč  
3. obruč/stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 30,900 11,175 2,75 5,90 4,325   6,85   11,025 3,35 3,80 3,575   7,45   8,700 3,60 3,50 3,550   5,15  
2 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 23,825 8,250 1,80 3,40 2,600   5,65   9,725 2,25 3,60 2,925   6,80   5,850 1,40 1,90 1,650   4,20  
3 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 23,675 7,300 1,50 2,10 1,800   5,70 0,2 9,475 2,45 4,10 3,275   6,60 0,4 6,900 1,40 3,80 2,600   5,10 0,8
4 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 21,575 8,825 2,35 4,30 3,325   5,50   6,350 1,40 2,90 2,150   4,20   6,400 2,50 2,40 2,450   3,95  
  Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) Odstoupila