Kontrolní závod II. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 7. březen 2010 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2002 4 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2003 5 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2004 4 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje nejmladší 2001 5 1. obruč 2. bez náčiní  
Naděje mladší 1999-2000 8 1. švihadlo 2. obruč 3. bez náčiní
Kadetky mladší 1997-1998 5 1. míč 2. obruč 3. švihadlo
Kadetky starší a dorostenky 1993-1996 5 1. míč 2. obruč/stuha 3. švihadlo/kužely
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 14,150 7,150 0,50 2,10 1,300   5,85   7,000 0,70 0,00 0,350   6,65  
2 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 12,500 6,650 0,50 1,50 1,000   5,65   5,850 0,40 0,00 0,200   5,65  
3 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 12,500 6,050 0,40 1,50 0,950   5,10   6,450 0,70 0,00 0,350   6,10  
4 Crhonková Adéla (SK Trasko Vyškov) 10,150 4,700 0,30 0,90 0,600   4,10   5,450 0,90 0,00 0,450   5,00  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 13,550 7,100 1,00 1,90 1,450   5,65   6,450 1,00 0,00 0,500   5,95  
2 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 12,100 5,900 0,20 1,40 0,800   5,10   6,200 1,20 0,00 0,600   5,60  
3 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 11,275 5,275 0,65 1,50 1,075   4,20   6,000 0,70 0,00 0,350   5,65  
4 Žáčková Klára (SK Trasko Vyškov) 9,600 4,800 0,50 1,30 0,900   3,90   4,800 0,40 0,00 0,200   4,60  
  Konečná Kateřina (SK Trasko Vyškov)                              

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 10,875 5,075 0,65 1,30 0,975   4,10   5,800 0,80 0,00 0,400   5,40  
2 Zemanová Lucie (SK Trasko Vyškov) 9,825 4,575 0,25 1,10 0,675   3,90   5,250 0,30 0,00 0,150   5,10  
3 Trgalová Helena (SK Trasko Vyškov) 8,650 4,350 0,10 1,10 0,600   3,75   4,300 0,40 0,00 0,200   4,10  
4 Sládková Nicol (SK Trasko Vyškov) 8,525 4,175 0,15 1,10 0,625   3,55   4,350 0,40 0,00 0,200   4,15  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2001

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 15,975 8,500 1,40 3,10 2,250   6,25   7,475 1,35 0,00 0,675   6,80  
2 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 15,925 8,375 1,45 3,20 2,325   6,05   7,550 1,40 0,00 0,700   6,85  
3 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 15,800 8,175 1,05 2,40 1,725   6,45   7,625 1,25 0,00 0,625   7,00  
4 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 15,600 8,550 1,00 3,00 2,000   6,55   7,050 1,20 0,00 0,600   6,45  
5 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 15,225 7,450 0,70 2,40 1,550   5,90   7,775 1,45 0,00 0,725   7,05  

NADĚJE MLADŠÍ 1999-2000

1. švihadlo  
2. obruč  
3. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 27,775 8,325 1,55 4,00 2,775   5,55   11,200 2,40 5,60 4,000   7,20   8,250 2,60 0,00 1,300   6,95  
2 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 27,200 8,375 0,95 3,90 2,425   5,95   10,300 1,90 4,70 3,300   7,00   8,525 2,05 0,00 1,025   7,50  
3 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 27,050 9,500 1,70 3,50 2,600   6,90   9,650 1,40 3,70 2,550   7,10   7,900 1,10 0,00 0,550   7,35  
4 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 26,125 8,800 0,80 3,80 2,300   6,50   9,125 1,65 3,90 2,775   6,35   8,200 1,90 0,00 0,950   7,25  
5 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 23,425 8,000 0,90 2,90 1,900   6,10   7,850 1,60 2,70 2,150   5,70   7,575 1,85 0,00 0,925   6,65  
6 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 23,050 8,225 0,65 3,20 1,925   6,30   7,350 0,70 3,30 2,000   5,35   7,475 1,25 0,00 0,625   6,85  
7 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 22,475 7,450 0,90 1,20 1,050   6,40   7,350 1,10 2,00 1,550   5,80   7,675 1,95 0,00 0,975   6,70  
8 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 18,900 6,100 1,00 1,00 1,000   5,10   6,025 0,55 1,50 1,025   5,00   6,775 1,55 0,00 0,775   6,00  

KADETKY MLADŠÍ 1997-1998

1. míč  
2. obruč  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 26,525 7,100 0,90 2,00 1,450   5,65   10,150 2,10 5,40 3,750   6,40   9,275 1,05 4,40 2,725   6,55  
2 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 26,275 7,800 1,60 1,90 1,750   6,05   9,100 1,60 3,00 2,300   6,80   9,375 1,15 4,90 3,025   6,35  
3 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 24,850 8,350 1,70 3,00 2,350   6,00   8,300 1,90 3,80 2,850   5,45   8,200 1,50 3,00 2,250   5,95  
4 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 24,025 6,600 0,70 1,90 1,300   5,30   9,025 2,35 4,10 3,225   5,80   8,400 1,00 3,00 2,000   6,40  
5 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 22,725 6,725 1,05 1,60 1,325   5,40   8,250 1,00 2,50 1,750   6,50   7,750 1,10 2,40 1,750   6,00  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY 1993-1996

1. míč  
2. obruč/stuha  
3. švihadlo/kužely  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 32,875 10,875 2,65 5,00 3,825   7,05 0,0 12,175 3,25 6,60 4,925   7,25   9,825 2,35 3,30 2,825   7,00  
2 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 31,675 9,750 2,80 3,00 2,900   6,85   11,000 3,10 5,10 4,100   6,90   10,925 2,75 4,80 3,775   7,15  
3 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 26,925 9,950 3,00 3,80 3,400   6,55   8,025 2,55 3,70 3,125   4,90   8,950 1,70 3,40 2,550   6,40  
4 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 25,975 9,300 2,50 3,20 2,850   6,45   5,625 1,95 1,30 1,625   4,00   11,050 2,80 5,20 4,000   7,05  
5 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 25,800 9,150 1,30 2,90 2,100   7,05   6,825 1,75 3,40 2,575   4,25   9,825 1,95 4,90 3,425   6,40