Kontrolní závod I. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 27. únor 2010 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2001 5 1. bez náčiní 2. obruč  
Naděje nejmladší 2004 a ml. 4 1. obruč    
Naděje nejmladší 2003 4 1. obruč    
Naděje nejmladší 2002 4 1. bez náčiní 2. obruč  
Naděje nejmladší 2003-2004 BN 3 1. bez náčiní    
Naděje mladší 7 1. bez náčiní 2. obruč 3. švihadlo
Kadetky ml. 5 1. obruč 2. míč 3. švihadlo
Kadetky st. a dorostenky 5 1. obruč/stuha 2. švihadlo/kužely 3. míč
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2001

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 14,925 6,650 1,10 0,00 0,550   6,10   8,275 0,45 3,00 1,725   6,55  
2 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 14,175 6,825 1,05 0,00 0,525   6,30   7,350 0,90 1,50 1,200   6,15  
3 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 14,075 6,700 0,60 0,00 0,300   6,40   7,375 0,85 1,90 1,375   6,00  
4 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 13,675 7,175 1,45 0,00 0,725   6,45   6,500 0,80 2,10 1,450   5,05  
5 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 13,450 6,150 0,50 0,00 0,250   5,90   7,300 0,50 2,20 1,350   5,95  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004 A ML.

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 5,150 5,150 0,40 1,10 0,750   4,40  
2 Sládková Nicol (SK Trasko Vyškov) 4,450 4,450 0,40 1,10 0,750   3,70  
3 Trgalová Helena (SK Trasko Vyškov) 4,350 4,350 0,10 0,70 0,400   3,95  
4 Zemanová Lucie (SK Trasko Vyškov) 3,850 3,850 0,10 0,70 0,400   3,45  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 5,925 5,925 0,25 1,70 0,975   4,95  
2 Konečná Kateřina (SK Trasko Vyškov) 5,150 5,150 0,10 1,10 0,600   4,55  
3 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 4,900 4,900 0,30 0,70 0,500   4,40  
4 Žáčková Klára (SK Trasko Vyškov) 4,350 4,350 0,40 1,20 0,800   3,55  
  Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2002

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 14,050 6,150 0,30 0,00 0,150   6,00   7,900 0,50 2,30 1,400   6,50  
2 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 12,300 5,900 0,40 0,00 0,200   5,70   6,400 0,90 1,80 1,350   5,05  
3 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 12,050 5,550 0,50 0,00 0,250   5,30   6,500 0,80 1,70 1,250   5,25  
4 Crhonková Adéla (SK Trasko Vyškov) 10,050 5,250 0,20 0,00 0,100   5,15   4,800 0,10 0,20 0,150   4,65  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003-2004 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 6,450 6,450 0,70 0,00 0,350   6,10  
2 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 6,250 6,250 1,00 0,00 0,500   5,75  
3 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 5,900 5,900 0,30 0,00 0,150   5,75  
  Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ

1. bez náčiní  
2. obruč  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 26,400 7,700 1,40 0,00 0,700   7,00   10,500 1,50 5,60 3,550   6,95   8,200 2,20 2,50 2,350   5,85  
2 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 26,350 8,275 1,55 0,00 0,775   7,50   9,600 1,50 3,80 2,650   6,95   8,475 1,45 2,40 1,925   6,55  
3 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 24,750 7,950 1,40 0,00 0,700   7,25   7,850 1,10 2,60 1,850   6,00   8,950 0,30 3,90 2,100   6,85  
4 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 24,625 7,200 1,20 0,00 0,600   6,60   9,350 1,20 4,00 2,600   6,75   8,075 1,15 2,20 1,675   6,40  
5 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 23,600 8,000 2,00 0,00 1,000   7,00   8,100 1,50 2,90 2,200   5,90   7,500 0,80 2,50 1,650   5,85  
6 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 22,025 7,800 1,50 0,00 0,750   7,05   7,075 1,25 2,80 2,025   5,05   7,150 0,50 2,70 1,600   5,55  
7 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 21,450 6,775 0,75 0,00 0,375   6,40   8,125 0,75 2,80 1,775   6,35   6,550 0,60 1,00 0,800   5,75  
  Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

KADETKY ML.

1. obruč  
2. míč  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 26,875 9,750 1,80 5,80 3,800   5,95   8,575 0,95 2,20 1,575   7,00   8,550 1,60 3,90 2,750   5,80  
2 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 23,900 9,450 1,80 3,30 2,550   6,90   6,750 0,40 2,80 1,600   5,15   7,700 0,60 3,70 2,150   5,55  
3 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 23,325 8,900 1,60 3,60 2,600   6,30   6,275 0,85 1,90 1,375   4,90   8,150 1,00 3,80 2,400   5,75  
4 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 22,475 7,625 1,15 2,00 1,575   6,05   6,400 0,70 1,70 1,200   5,20   8,450 1,50 3,20 2,350   6,10  
5 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 22,150 9,000 0,90 3,40 2,150   6,85   6,050 0,80 1,40 1,100   4,95   7,100 0,50 2,40 1,450   5,65  

KADETKY ST. A DOROSTENKY

1. obruč/stuha  
2. švihadlo/kužely  
3. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 30,225 11,350 3,00 5,00 4,000   7,35   8,800 2,60 2,70 2,650   6,15   10,075 1,65 3,90 2,775   7,30  
2 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 29,275 9,800 1,90 4,40 3,150   6,65   9,575 2,65 4,00 3,325   6,25   9,900 2,00 3,80 2,900   7,00  
3 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 27,250 8,450 2,00 2,70 2,350   6,10   9,575 1,75 4,20 2,975   6,60   9,225 1,65 2,70 2,175   7,05  
4 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 26,575 7,175 2,15 1,80 1,975   5,20   10,650 2,60 5,00 3,800   6,85   8,750 0,90 3,80 2,350   6,40  
5 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 23,825 6,125 0,45 1,70 1,075   5,05   8,900 2,00 3,10 2,550   6,35   8,800 1,30 2,30 1,800   7,00  
  Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) Odstoupila