Přebor JM oblasti ve spol. skladbách (linie B) ( MG Společné skladby ) Vyškov 14. listopad 2009 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
I. kategorie 2000 a mladší 1 7  
II. kategorie 1998 a mladší 1 6  
III. kategorie 1996-1998 1 3  
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

Výsledky kategorie I. kategorie 2000 a mladší

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Gumárny Zubří 11,350 11,350     0,000 4,65 6,70  
2 SK MG Břeclav I 10,450 10,450     0,000 4,15 6,30  
3 TJ Tesla Brno 10,000 10,000     0,000 3,90 6,10  
4 Sokol Brno Židenice 9,200 9,200     0,000 3,10 6,10  
5 SK MG Zlín 8,700 8,700     0,000 3,15 5,55  
6 SK MG Břeclav II 7,850 7,850     0,000 2,50 5,35  
7 ASPV Brno 6,600 6,600     0,000 2,20 4,40  

Výsledky kategorie II. kategorie 1998 a mladší

1. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Gumárny Zubří 11,500 11,500     0,000 5,55 5,95  
2 TJ Tesla Brno 10,000 10,000     0,000 4,55 5,45  
3 SK MG Zlín 8,450 8,450     0,000 4,35 4,50 0,4
4 SK MG Černovice Brno 7,800 7,800     0,000 3,50 4,30  
5 Sportcentrum Líšeň Brno 7,050 7,050     0,000 2,65 4,40  
6 Sokol Brno Židenice 6,000 6,000     0,000 2,80 3,60 0,4

Výsledky kategorie III. kategorie 1996-1998

1. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 SK MG Břeclav 12,600 12,600     0,000 6,45 6,15  
2 SK MG Zlín 8,350 8,350     0,000 3,60 4,75  
3 SK MG Černovice Brno 6,750 6,750     0,000 2,45 4,30  

Zavodnice a znamky od rozh.

ASPV Brno - I. kategorie 2000 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-4 4,0 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. bez náčiní A-3 1,7 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní A-1 2,3 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní A-2 2,1 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. bez náčiní E-1 4,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 3,5 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. bez náčiní E-2 5,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. bez náčiní E-3 4,3 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )

SK MG Břeclav - III. kategorie 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-3 7,4 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní A-2 6,4 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. lib. náčiní A-1 5,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. lib. náčiní A-4 6,5 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. lib. náčiní E-3 7,6 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-2 6,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. lib. náčiní E-1 6,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. lib. náčiní E-4 5,0 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )

SK MG Břeclav I - I. kategorie 2000 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-4 6,3 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. bez náčiní A-1 2,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní A-3 4,2 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní A-2 4,1 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. bez náčiní E-2 6,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. bez náčiní E-3 7,5 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní E-4 4,2 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. bez náčiní E-1 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

SK MG Břeclav II - I. kategorie 2000 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-4 2,6 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. bez náčiní A-1 2,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní A-3 2,4 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní A-2 3,0 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. bez náčiní E-1 5,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 5,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. bez náčiní E-4 4,8 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. bez náčiní E-3 5,3 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )

SK MG Černovice Brno - II. kategorie 1998 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-1 3,7 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. lib. náčiní A-2 4,2 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. lib. náčiní A-4 2,0 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. lib. náčiní A-3 3,3 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-3 4,5 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-1 4,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. lib. náčiní E-4 4,0 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. lib. náčiní E-2 4,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )

SK MG Černovice Brno - III. kategorie 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-3 2,6 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní A-4 2,3 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. lib. náčiní A-2 2,6 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. lib. náčiní A-1 2,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. lib. náčiní E-3 3,5 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-1 4,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. lib. náčiní E-4 4,2 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. lib. náčiní E-2 4,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )

SK MG Zlín - I. kategorie 2000 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-3 4,5 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní A-2 3,3 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. bez náčiní A-1 3,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní A-4 2,8 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. bez náčiní E-1 5,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 5,4 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní E-2 5,9 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. bez náčiní E-4 3,9 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )

SK MG Zlín - II. kategorie 1998 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 4,4 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. lib. náčiní A-1 4,3 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. lib. náčiní A-4 3,5 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. lib. náčiní A-3 4,5 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-2 4,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. lib. náčiní E-1 4,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. lib. náčiní E-4 4,5 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. lib. náčiní E-3 4,6 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )

SK MG Zlín - III. kategorie 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-1 3,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. lib. náčiní A-2 3,6 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. lib. náčiní A-3 5,1 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní A-4 3,6 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. lib. náčiní E-2 4,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. lib. náčiní E-4 4,4 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. lib. náčiní E-1 5,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. lib. náčiní E-3 5,0 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )

Sokol Brno Židenice - I. kategorie 2000 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-4 4,3 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. bez náčiní A-2 2,9 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. bez náčiní A-3 3,2 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní A-1 3,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní E-3 6,2 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní E-4 6,2 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. bez náčiní E-1 5,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )

Sokol Brno Židenice - II. kategorie 1998 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 2,3 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. lib. náčiní A-3 3,1 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní A-4 2,8 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. lib. náčiní A-1 2,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. lib. náčiní E-3 4,0 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-4 3,4 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. lib. náčiní E-1 3,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. lib. náčiní E-2 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )

Sportcentrum Líšeň Brno - II. kategorie 1998 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-3 2,4 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní A-4 2,2 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. lib. náčiní A-1 3,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. lib. náčiní A-2 2,9 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. lib. náčiní E-1 4,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. lib. náčiní E-3 4,9 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-4 4,3 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. lib. náčiní E-2 4,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )

TJ Gumárny Zubří - I. kategorie 2000 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-4 4,9 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. bez náčiní A-1 5,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní A-2 4,4 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. bez náčiní A-3 4,2 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní E-4 4,6 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. bez náčiní E-3 6,8 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní E-1 6,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )

TJ Gumárny Zubří - II. kategorie 1998 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-4 6,5 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. lib. náčiní A-2 5,7 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. lib. náčiní A-1 4,3 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. lib. náčiní A-3 5,4 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-3 6,0 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-4 5,1 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. lib. náčiní E-2 6,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. lib. náčiní E-1 5,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

TJ Tesla Brno - I. kategorie 2000 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-4 4,2 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. bez náčiní A-1 4,6 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní A-3 3,6 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. bez náčiní A-2 2,9 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. bez náčiní E-2 6,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. bez náčiní E-4 3,4 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. bez náčiní E-1 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 6,6 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )

TJ Tesla Brno - II. kategorie 1998 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 3,2 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín )
1. lib. náčiní A-4 4,3 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm )
1. lib. náčiní A-3 4,8 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní A-1 5,6 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. lib. náčiní E-1 5,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. lib. náčiní E-3 5,6 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav )
1. lib. náčiní E-4 4,1 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice )
1. lib. náčiní E-2 5,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )

Sbor rozhodčích

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Prům. známka Pr. odchylka Poznámky
A-1 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno ) 3,62 0,609  
A-2 Mandelíková Klára ( SK MG Zlín ) 3,62 0,341  
A-3 Harťanská Soňa ( SK MG Břeclav ) 3,90 0,422  
A-4 Machovská Vlasta ( Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm ) 3,92 0,647  
E-1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov ) 5,30 0,188  
E-2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří ) 5,28 0,225  
E-3 Zemánková Zdislava ( SK MG Břeclav ) 5,49 0,381  
E-4 Slachová Martina ( Sokol Brno Židenice ) 4,35 0,906