Trasko cup 2009 ( MG Společné skladby ) Vyškov 7. listopad 2009 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
D 2 13  
Naděje 1996-1998 2 7  
E3 1 4  
E2 2002 a mladší 1 7  
E1 2001 a mladší 2 6  
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

Výsledky kategorie D

1. provedení lib. náčiní  
2. provedení lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Bohemians Praha 32,975 16,400 2,65 4,35 3,500 6,40 6,50   16,575 2,55 4,20 3,375 6,65 6,55  
2 SK Trasko Vyškov I 32,825 16,325 2,60 4,35 3,475 6,50 6,35   16,500 2,45 4,45 3,450 6,55 6,50  
3 TJ Rapid Bratislava 31,225 15,325 1,40 3,45 2,425 6,45 6,45   15,900 1,85 3,35 2,600 6,75 6,55  
4 SKMG Máj České Budějovice 28,275 14,050 1,40 4,00 2,700 5,55 5,80   14,225 1,40 3,55 2,475 5,80 5,95  
5 SK Trasko Vyškov II 28,225 14,175 2,25 3,40 2,825 5,60 5,75   14,050 2,75 3,15 2,950 5,40 5,70  
6 SKP MG Brno I 27,825 13,150 1,60 3,20 2,400 6,05 5,10 0,4 14,675 2,45 3,10 2,775 6,30 5,80 0,2
7 Slávia STU Bratislava 27,000 14,325 1,95 3,60 2,775 5,80 5,75   12,675 2,15 2,80 2,475 5,15 5,05  
8 Danubia Bratislava 24,275 11,925 1,55 2,10 1,825 4,95 5,15   12,350 1,50 2,90 2,200 4,90 5,25  
9 TJ Tesla Brno 23,525 9,800 0,90 2,30 1,600 4,75 3,85 0,4 13,725 2,15 3,40 2,775 5,45 5,50  
10 ASPV Brno 22,475 11,775 1,40 2,15 1,775 5,60 4,80 0,4 10,700 1,10 2,20 1,650 4,90 4,15  
11 SKP MG Brno II 22,000 11,450 1,15 1,75 1,450 5,30 4,70   10,550 0,85 1,65 1,250 5,10 4,20  
12 SK GiTy MS Brno II 20,675 10,025 1,20 1,65 1,425 4,90 4,10 0,4 10,650 1,65 2,25 1,950 4,90 4,40 0,6
13 SK Provo Brno 19,700 8,900 1,20 2,00 1,600 4,75 3,55 1,0 10,800 1,70 1,90 1,800 4,65 4,35  
  SK GiTy MS Brno I Odstoupila                              
  TJ Slavia Karlovy Vary Odstoupila                              

Výsledky kategorie Naděje 1996-1998

1. provedení lib. náčiní  
2. provedení lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 SK Trasko Vyškov 36,325 18,475 3,75 4,60 4,175 7,00 7,30   17,850 3,25 5,15 4,200 7,30 6,35  
2 SKMG Máj České Budějovice 33,500 16,875 2,70 4,75 3,725 7,00 6,15   16,625 2,80 4,95 3,875 6,85 5,90  
3 Danubia Bratislava 30,425 15,025 3,05 3,80 3,425 5,90 5,70   15,400 3,00 4,30 3,650 6,05 5,70  
4 SK MG Havířov 28,650 13,425 2,20 3,55 2,875 5,95 4,80 0,2 15,225 2,65 3,30 2,975 6,45 5,80  
5 TJ Tesla Brno 27,175 13,075 2,15 3,90 3,025 6,05 4,20 0,2 14,100 2,20 4,50 3,350 6,00 4,75  
6 TJ Rapid Bratislava 25,975 13,150 2,20 3,30 2,750 5,75 4,85 0,2 12,825 1,70 2,95 2,325 5,65 4,85  
7 TJ Spartak Přerov 23,675 10,925 1,60 2,35 1,975 5,45 4,10 0,6 12,750 2,55 2,45 2,500 5,65 4,60  
  SK GiTy MS Brno Odstoupila                              

Výsledky kategorie E3

1. provedení bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 SK Trasko Vyškov 11,075 11,075 0,55 0,00 0,275 5,00 5,80  
2 SKP MG Brno II 10,975 10,975 0,55 0,00 0,275 5,00 5,70  
3 SK MG Veselí nad Moravou 9,075 9,075 0,35 0,00 0,175 4,40 4,90 0,4
4 SK Provo Brno 8,675 8,675 0,25 0,00 0,125 4,00 4,55  

Výsledky kategorie E2 2002 a mladší

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Danubia Bratislava 12,300 12,300 0,80 0,00 0,400 5,40 6,50  
2 SK Jihlava 11,825 11,825 0,75 0,00 0,375 4,95 6,50  
3 SKP MG Brno I 11,575 11,575 0,75 0,00 0,375 5,00 6,20  
4 TJ Sokol Bratislava 11,200 11,200 0,90 0,00 0,450 4,70 6,05  
5 ASPV Brno 11,000 11,000 0,80 0,00 0,400 4,75 5,85  
6 SK MG Havířov 10,625 10,625 0,25 0,00 0,125 4,40 6,10  
7 TJ Rapid Bratislava 10,150 10,150 0,40 0,00 0,200 4,35 6,00 0,4
  SK MG Mantila Brno Odstoupila                

Výsledky kategorie E1 2001 a mladší

1. provedení bez náčiní  
2. provedení bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 SK Trasko Vyškov 27,175 13,425 1,15 0,00 0,575 5,95 6,90   13,750 1,00 0,00 0,500 6,30 6,95  
2 Danubia Bratislava 26,750 13,425 0,85 0,00 0,425 6,15 6,85   13,325 0,75 0,00 0,375 6,00 6,95  
3 ASPV Brno 25,825 13,125 1,05 0,00 0,525 5,95 6,65   12,700 1,00 0,00 0,500 5,80 6,40  
4 SK MG Veselí nad Moravou 24,300 12,150 0,50 0,00 0,250 5,30 6,60   12,150 0,40 0,00 0,200 5,30 6,65  
5 SK Provo Brno 24,000 12,000 0,50 0,00 0,250 5,45 6,30   12,000 0,50 0,00 0,250 5,65 6,10  
6 TJ Sokol Bratislava 23,600 11,950 0,70 0,00 0,350 5,25 6,35   11,650 0,60 0,00 0,300 5,20 6,15  
  SKMG Máj České Budějovice Odstoupila                              

Zavodnice a znamky od rozh.

ASPV Brno - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-3 6,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-2 5,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-4 4,5 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-1 5,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,5 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 1,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D2-1 2,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-3 1,5 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-4 4,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 2,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní E-4 5,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-2 4,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-1 4,0 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní A-2 5,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 4,8 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-3 5,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-1 4,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 0,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 1,3 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 1,9 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-4 2,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-2 1,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní E-2 4,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-1 4,3 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

ASPV Brno - E1 2001 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-1 6,1 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-3 6,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.A-2 5,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-4 5,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 0,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 1,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní I.E-3 6,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-2 7,0 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. provedení bez náčiní I.E-4 6,8 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. provedení bez náčiní I.E-1 6,5 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
2. provedení bez náčiní I.A-3 5,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.A-1 5,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení bez náčiní I.A-4 5,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení bez náčiní I.A-2 5,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení bez náčiní I.D1-1 0,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.D1-2 1,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení bez náčiní I.E-3 6,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.E-1 6,4 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
2. provedení bez náčiní I.E-4 6,5 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
2. provedení bez náčiní I.E-2 6,2 Fialová Hana ( SK Jihlava )

ASPV Brno - E2 2002 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A-2 5,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.A-1 4,4 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. bez náčiní I.A-3 4,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.A-4 4,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. bez náčiní I.D1-1 0,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-2 0,8 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. bez náčiní I.E-1 5,5 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. bez náčiní I.E-4 6,2 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní I.E-3 5,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.E-2 5,9 Fialová Hana ( SK Jihlava )

Danubia Bratislava - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-3 6,1 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-1 5,0 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-2 4,7 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-4 4,9 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D1-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,5 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 1,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 1,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 2,4 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-1 3,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní E-2 5,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-1 4,5 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-4 5,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní A-3 5,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-4 4,6 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-1 4,3 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 5,2 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 1,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 1,3 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 3,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,5 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-4 1,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-2 2,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E-2 5,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-4 5,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-1 5,3 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )

Danubia Bratislava - Naděje 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-4 5,5 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-3 6,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-1 5,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-2 6,1 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-2 3,3 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 2,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D2-3 4,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-1 3,6 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-2 4,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 3,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E-4 6,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-1 4,8 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-2 5,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 6,4 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 6,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-1 5,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 5,7 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D1-1 2,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 3,2 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-4 4,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 4,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-3 4,4 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-2 4,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E-4 6,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-1 5,6 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-2 5,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )

Danubia Bratislava - E2 2002 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A-2 5,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.A-4 5,9 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. bez náčiní I.A-1 5,1 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. bez náčiní I.A-3 5,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-1 1,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-2 0,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. bez náčiní I.E-3 6,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.E-4 7,5 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní I.E-1 6,4 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. bez náčiní I.E-2 5,9 Fialová Hana ( SK Jihlava )

Danubia Bratislava - E1 2001 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-4 6,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.A-1 6,3 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-2 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-3 5,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 0,8 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 0,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní I.E-1 6,7 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. provedení bez náčiní I.E-3 6,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-2 6,9 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. provedení bez náčiní I.E-4 7,3 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
2. provedení bez náčiní I.A-2 6,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení bez náčiní I.A-3 5,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.A-4 6,1 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení bez náčiní I.A-1 5,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení bez náčiní I.D1-2 0,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní I.D1-1 0,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení bez náčiní I.E-1 7,0 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
2. provedení bez náčiní I.E-2 6,9 Fialová Hana ( SK Jihlava )
2. provedení bez náčiní I.E-3 6,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.E-4 7,2 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )

SK GiTy MS Brno II - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-2 4,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-3 6,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-1 4,6 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-4 5,2 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D1-1 1,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,3 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 2,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 1,7 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-4 1,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 1,6 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-4 4,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-1 3,0 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-2 4,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní A-1 4,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 4,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 5,0 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-3 6,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní D1-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 1,7 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-2 2,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 2,5 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-3 1,6 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-4 2,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E-1 4,2 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-2 4,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 4,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

SK GiTy MS Brno I Odstoupila - D

SK GiTy MS Brno Odstoupila - Naděje 1996-1998

SK Jihlava - E2 2002 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A-2 5,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.A-1 4,0 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. bez náčiní I.A-4 5,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. bez náčiní I.A-3 4,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-1 1,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-2 0,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. bez náčiní I.E-3 6,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.E-1 5,5 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. bez náčiní I.E-2 6,2 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. bez náčiní I.E-4 7,3 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )

SK MG Havířov - Naděje 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-4 5,7 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-3 6,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-1 6,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-2 5,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-2 2,2 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 2,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D2-2 3,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 3,1 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-4 5,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 3,8 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní E-1 5,0 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-2 4,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-3 4,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní A-2 6,2 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 6,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-1 6,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 6,4 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D1-2 2,8 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 2,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,9 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-2 3,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-4 2,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 3,5 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní E-2 6,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-1 5,3 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-4 5,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

SK MG Havířov - E2 2002 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A-4 5,1 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. bez náčiní I.A-1 4,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. bez náčiní I.A-3 4,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.A-2 4,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.D1-2 0,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní I.D1-1 0,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.E-3 6,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.E-2 5,8 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. bez náčiní I.E-1 5,8 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. bez náčiní I.E-4 6,7 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )

SKMG Máj České Budějovice - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-1 5,5 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-4 5,4 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-3 6,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-2 5,6 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 1,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,6 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 4,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 3,7 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-2 3,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 4,5 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-1 5,7 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-4 5,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-2 5,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 5,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 6,4 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-4 5,8 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-1 4,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-2 1,6 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 1,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D2-4 3,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-2 3,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,4 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-1 4,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-1 6,1 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-2 6,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )

SKMG Máj České Budějovice - Naděje 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-2 6,2 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-1 7,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-4 6,8 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-3 7,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní D1-2 2,9 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 2,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D2-4 2,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 4,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 5,7 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-3 4,6 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní E-3 6,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-2 7,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-1 6,0 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-4 5,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní A-1 7,0 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 6,7 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 6,5 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-3 7,4 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní D1-1 2,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 3,1 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-4 4,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-2 4,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-3 5,2 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-1 5,5 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní E-3 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-4 5,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-2 6,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-1 5,8 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )

SKMG Máj České Budějovice Odstoupila - E1 2001 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-2   Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-1   Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-3   Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.A-4   Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.D1-1   Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-2   Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní I.E-2   Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. provedení bez náčiní I.E-3   Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-1   Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. provedení bez náčiní I.E-4   Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
2. provedení bez náčiní I.A-3   Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.A-4   Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení bez náčiní I.A-1   Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení bez náčiní I.A-2   Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení bez náčiní I.D1-1   Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.D1-2   Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení bez náčiní I.E-2   Fialová Hana ( SK Jihlava )
2. provedení bez náčiní I.E-3   Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.E-1   Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
2. provedení bez náčiní I.E-4   Šagová Martina ( Danubia Bratislava )

SK MG Mantila Brno Odstoupila - E2 2002 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A-1   Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. bez náčiní I.A-3   Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.A-4   Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. bez náčiní I.A-2   Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.D1-1   Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-2   Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.E-1   Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. bez náčiní I.E-3   Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.E-4   Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní I.E-2   Fialová Hana ( SK Jihlava )

SK MG Veselí nad Moravou - E3

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-1 4,5 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-2 3,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-4 4,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.A-3 5,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 0,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 0,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní I.E-1 4,8 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. provedení bez náčiní I.E-3 5,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-4 5,3 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. provedení bez náčiní I.E-2 4,6 Fialová Hana ( SK Jihlava )

SK MG Veselí nad Moravou - E1 2001 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-2 4,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-4 5,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.A-1 5,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-3 5,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 0,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 0,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní I.E-4 6,8 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. provedení bez náčiní I.E-2 6,7 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. provedení bez náčiní I.E-1 6,3 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. provedení bez náčiní I.E-3 6,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.A-4 5,4 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení bez náčiní I.A-2 4,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení bez náčiní I.A-3 5,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.A-1 5,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení bez náčiní I.D1-1 0,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.D1-2 0,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení bez náčiní I.E-4 6,9 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
2. provedení bez náčiní I.E-2 6,5 Fialová Hana ( SK Jihlava )
2. provedení bez náčiní I.E-3 6,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.E-1 6,8 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )

SKP MG Brno I - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-4 5,6 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-3 6,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-1 6,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-2 5,9 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,6 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 3,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 3,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-4 4,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 2,9 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-1 4,8 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-4 6,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-2 5,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní A-1 6,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 5,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 6,1 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-3 6,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní D1-1 2,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 2,3 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-4 3,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-2 3,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 2,9 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-4 5,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-2 6,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-1 6,0 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )

SKP MG Brno I - E2 2002 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A-3 5,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.A-4 5,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. bez náčiní I.A-2 4,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.A-1 4,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. bez náčiní I.D1-1 0,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-2 0,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. bez náčiní I.E-1 6,3 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. bez náčiní I.E-2 6,0 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. bez náčiní I.E-4 6,9 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní I.E-3 6,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )

SKP MG Brno II - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-3 6,1 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-4 4,6 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-2 5,1 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-1 5,5 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,4 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 0,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D2-4 1,8 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 1,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 2,4 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-3 1,7 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní E-1 5,0 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-2 3,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-4 4,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní A-2 4,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 4,3 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-3 5,7 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-1 5,4 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-2 0,8 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 0,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D2-4 1,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 2,5 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-2 1,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-3 1,6 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,0 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-2 3,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 4,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-1 4,7 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )

SKP MG Brno II - E3

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-4 5,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.A-2 2,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-3 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.A-1 5,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 0,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 0,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní I.E-3 5,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-1 5,9 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. provedení bez náčiní I.E-2 5,9 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. provedení bez náčiní I.E-4 4,0 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )

SK Provo Brno - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-3 5,7 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-4 4,8 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-1 4,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-2 4,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 1,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,1 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 2,4 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-4 1,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 2,2 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-2 1,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní E-2 4,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-3 3,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-4 3,6 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-1 3,2 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní A-3 5,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-1 4,3 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 4,5 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-2 4,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 1,8 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 2,2 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-2 1,8 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-3 2,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-4 1,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-2 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 3,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-1 4,5 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )

SK Provo Brno - E1 2001 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-2 5,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-4 5,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.A-1 5,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-3 5,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 0,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 0,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní I.E-1 5,9 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. provedení bez náčiní I.E-4 6,4 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. provedení bez náčiní I.E-3 6,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-2 6,5 Fialová Hana ( SK Jihlava )
2. provedení bez náčiní I.A-4 5,1 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení bez náčiní I.A-2 5,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení bez náčiní I.A-3 5,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.A-1 5,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení bez náčiní I.D1-2 0,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní I.D1-1 0,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení bez náčiní I.E-3 6,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.E-4 6,6 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
2. provedení bez náčiní I.E-2 6,0 Fialová Hana ( SK Jihlava )
2. provedení bez náčiní I.E-1 6,0 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )

SK Provo Brno - E3

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-2 2,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-1 4,6 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-3 4,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.A-4 4,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 0,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 0,1 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní I.E-3 4,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-1 4,3 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. provedení bez náčiní I.E-2 4,5 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. provedení bez náčiní I.E-4 4,8 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )

SK Trasko Vyškov - E3

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-4 4,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.A-1 5,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-2 3,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-3 5,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 0,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 0,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní I.E-2 5,2 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. provedení bez náčiní I.E-1 5,6 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. provedení bez náčiní I.E-3 6,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-4 6,0 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )

SK Trasko Vyškov - Naděje 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-4 6,8 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-1 7,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-2 6,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-3 7,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní D1-2 3,7 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 3,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D2-3 4,8 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-1 4,4 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-2 4,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 5,1 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E-3 7,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-1 7,5 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-2 7,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 7,2 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-1 7,6 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 7,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-4 7,4 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D1-1 3,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 3,1 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-3 5,2 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-2 4,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 5,1 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-4 5,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 6,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-2 6,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-1 6,2 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-4 6,3 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

SK Trasko Vyškov - E1 2001 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-3 6,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.A-4 6,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.A-2 5,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-1 5,9 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 0,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 1,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní I.E-2 6,7 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. provedení bez náčiní I.E-3 7,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-1 6,5 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. provedení bez náčiní I.E-4 7,1 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
2. provedení bez náčiní I.A-2 6,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení bez náčiní I.A-1 6,4 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení bez náčiní I.A-3 6,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.A-4 6,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení bez náčiní I.D1-2 0,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní I.D1-1 1,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní I.E-2 6,8 Fialová Hana ( SK Jihlava )
2. provedení bez náčiní I.E-4 7,0 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
2. provedení bez náčiní I.E-3 7,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.E-1 6,9 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )

SK Trasko Vyškov I - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-2 6,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-1 6,5 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-3 7,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-4 6,0 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D1-1 2,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 2,7 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 4,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 4,7 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-4 4,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 4,3 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní E-1 5,7 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-2 6,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-4 6,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-3 7,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní A-1 6,6 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 6,4 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-3 7,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-2 6,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-2 2,4 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 2,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D2-4 3,8 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 4,6 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-3 4,3 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-2 4,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E-4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-3 6,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-1 6,7 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-2 6,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )

SK Trasko Vyškov II - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-2 5,4 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-4 5,1 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-3 6,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-1 5,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 2,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 2,2 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 3,1 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 2,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 4,3 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-1 3,7 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-2 6,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-4 4,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-1 5,6 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní A-3 6,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-2 5,4 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-1 5,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 5,4 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D1-2 2,6 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 2,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D2-1 3,1 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-2 3,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,6 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-4 3,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-2 5,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-1 5,6 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )

Slávia STU Bratislava - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-1 5,1 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-4 7,1 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-3 5,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-2 5,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 1,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 2,0 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 3,6 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-3 3,8 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-2 3,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 3,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E-4 5,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-2 5,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-1 4,5 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní A-3 6,7 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-1 4,3 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 4,9 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-2 5,4 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 2,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 2,2 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-3 2,6 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-4 2,3 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 3,1 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-2 3,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E-1 4,3 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-2 5,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-4 5,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

TJ Bohemians Praha - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-3 7,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-4 6,7 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-1 6,1 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-2 5,9 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 2,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 2,8 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 4,2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 4,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 3,5 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-3 5,3 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní E-3 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-2 6,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-1 6,3 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní A-4 6,9 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-2 6,4 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 7,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-1 5,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-2 2,7 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 2,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D2-2 3,9 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-4 4,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 3,8 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-3 5,5 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní E-3 6,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-4 6,5 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-2 6,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-1 6,2 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )

TJ Rapid Bratislava - E2 2002 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A-1 4,6 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. bez náčiní I.A-3 4,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.A-2 3,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.A-4 5,7 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. bez náčiní I.D1-1 0,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-2 0,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní I.E-1 5,9 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. bez náčiní I.E-2 6,1 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. bez náčiní I.E-3 5,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.E-4 6,5 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )

TJ Rapid Bratislava - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-1 6,3 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-3 7,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-4 6,5 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-2 6,4 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 1,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,4 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 3,3 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-3 3,6 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-4 1,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-2 3,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní E-1 6,3 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-4 6,2 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-3 6,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-2 6,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 7,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 6,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-4 6,8 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-1 6,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 1,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 1,9 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-2 3,1 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-4 1,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 3,6 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,7 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní E-4 6,1 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-1 6,8 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-2 6,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 6,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

TJ Rapid Bratislava - Naděje 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-1 5,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-2 5,3 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-4 5,7 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-3 6,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní D1-2 2,4 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 2,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D2-2 3,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 1,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 3,7 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-3 3,2 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní E-1 4,1 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-3 5,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-2 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-4 4,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní A-2 5,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-4 5,8 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-1 5,4 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 5,9 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní D1-2 1,7 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 1,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D2-4 3,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-2 2,7 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 2,9 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní E-1 4,1 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-2 5,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

TJ Slavia Karlovy Vary Odstoupila - D

TJ Sokol Bratislava - E2 2002 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní I.A-2 4,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. bez náčiní I.A-1 4,6 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. bez náčiní I.A-4 5,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. bez náčiní I.A-3 4,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-1 0,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.D1-2 0,9 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. bez náčiní I.E-4 7,3 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. bez náčiní I.E-1 6,0 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
1. bez náčiní I.E-3 6,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní I.E-2 6,0 Fialová Hana ( SK Jihlava )

TJ Sokol Bratislava - E1 2001 a mladší

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení bez náčiní I.A-4 5,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení bez náčiní I.A-2 4,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-1 5,5 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení bez náčiní I.A-3 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-1 0,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.D1-2 0,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení bez náčiní I.E-3 6,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení bez náčiní I.E-2 6,4 Fialová Hana ( SK Jihlava )
1. provedení bez náčiní I.E-4 6,5 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
1. provedení bez náčiní I.E-1 6,1 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )
2. provedení bez náčiní I.A-3 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.A-2 4,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení bez náčiní I.A-4 5,4 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení bez náčiní I.A-1 5,6 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení bez náčiní I.D1-1 0,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.D1-2 0,7 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-1 0,0 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení bez náčiní D2-4 0,0 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení bez náčiní D2-3 0,0 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení bez náčiní D2-2 0,0 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení bez náčiní I.E-4 6,5 Šagová Martina ( Danubia Bratislava )
2. provedení bez náčiní I.E-2 6,0 Fialová Hana ( SK Jihlava )
2. provedení bez náčiní I.E-3 6,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení bez náčiní I.E-1 5,9 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou )

TJ Spartak Přerov - Naděje 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-2 4,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-1 5,4 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-4 6,1 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-3 5,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní D1-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,6 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 1,2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 2,4 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-2 2,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 2,8 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní E-1 4,0 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-4 4,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-3 4,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-2 3,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 5,5 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-1 5,8 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 5,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-4 5,7 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D1-1 2,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 2,8 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 3,1 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-3 2,6 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-2 2,3 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-4 1,7 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní E-2 4,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 4,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-1 4,7 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,8 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

TJ Tesla Brno - D

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-1 4,7 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní A-2 4,8 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-3 5,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-4 4,3 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D1-2 1,1 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 0,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D2-4 2,4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 2,2 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-2 2,5 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-1 2,1 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní E-1 3,0 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
1. provedení lib. náčiní E-2 4,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-3 4,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-4 3,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní A-1 5,2 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní A-2 6,0 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 5,7 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-4 4,7 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D1-2 2,4 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 1,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,4 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-2 3,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-4 2,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 3,4 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,7 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
2. provedení lib. náčiní E-1 5,5 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-2 5,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )

TJ Tesla Brno - Naděje 1996-1998

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení lib. náčiní A-2 6,3 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní A-3 5,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení lib. náčiní A-4 5,8 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní A-1 6,4 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
1. provedení lib. náčiní D1-1 2,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní D1-2 2,2 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-3 3,4 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
1. provedení lib. náčiní D2-1 4,2 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
1. provedení lib. náčiní D2-2 4,4 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
1. provedení lib. náčiní D2-4 3,6 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
1. provedení lib. náčiní E-4 4,4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )
1. provedení lib. náčiní E-2 4,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení lib. náčiní E-3 4,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení lib. náčiní E-1 4,8 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní A-2 6,6 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní A-3 6,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení lib. náčiní A-4 5,9 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní A-1 6,0 Sitarová Marka ( SKP MG Brno )
2. provedení lib. náčiní D1-1 1,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní D1-2 2,5 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-4 4,5 Zapletalová Eva ( ASPV Brno )
2. provedení lib. náčiní D2-1 4,5 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice )
2. provedení lib. náčiní D2-3 3,8 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha )
2. provedení lib. náčiní D2-2 4,6 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno )
2. provedení lib. náčiní E-3 5,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení lib. náčiní E-1 4,6 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov )
2. provedení lib. náčiní E-2 4,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení lib. náčiní E-4 4,9 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava )

Sbor rozhodčích

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Prům. známka Pr. odchylka Poznámky
A-1 Sitarová Marka ( SKP MG Brno ) 5,73 0,284  
A-2 Červinková Jana ( TJ Tesla Brno ) 5,68 0,284  
A-3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec ) 6,35 0,574  
A-4 Šloufová Michaela ( SKMG Máj České Budějovice ) 5,67 0,304  
D1-1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov ) 1,96 0,128  
D1-2 Šťastná Monika ( SK GiTy MS Brno ) 2,12 0,128  
D2-1 Pokorná Ivana ( SKMG Máj České Budějovice ) 2,06 0,183  
D2-2 Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno ) 1,97 0,163  
D2-3 Tománková Daniela ( TJ Bohemians Praha ) 2,05 0,204  
D2-4 Zapletalová Eva ( ASPV Brno ) 1,83 0,363  
E-1 Otáhalová Iva ( TJ Spartak Přerov ) 5,11 0,366  
E-2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno ) 5,40 0,289  
E-3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov ) 5,47 0,291  
E-4 Bottlíková Hana ( Danubia Bratislava ) 5,25 0,361  
I.A-1 Sitarová Marka ( SKP MG Brno ) 4,69 0,248  
I.A-2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno ) 4,25 0,544  
I.A-3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov ) 4,64 0,171  
I.A-4 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec ) 4,77 0,290  
I.D1-1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov ) 0,66 0,133  
I.D1-2 Zapletalová Eva ( ASPV Brno ) 0,52 0,133  
I.E-1 Miklová Milada ( SK MG Veselí nad Moravou ) 5,35 0,192  
I.E-2 Fialová Hana ( SK Jihlava ) 5,41 0,173  
I.E-3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov ) 5,51 0,115  
I.E-4 Šagová Martina ( Danubia Bratislava ) 5,77 0,404