Oblastní přebor nadějí nejmladších 2009 ( MG Jednotlivkyně ) Brno 13. červen 2009 ( ASPV Brno )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
1: Naděje nejmladší 2003 6 let () 2 6  
2: Naděje nejmladší 2002 7 let () 2 14  
3: Naděje nejmladší 2001 8 let () 2 23  
4: Naděje nejmladší 2000 9 let () 2 18  

Výsledky kategorie 1: Naděje nejmladší 2003 6 let ()

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Trnková Gabriela (SKP MG Brno) 18,700 9,900 1,20     2,25 6,45   8,800 0,70 1,60   2,15 5,50  
2 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 15,925 8,550 1,00     1,90 5,65   7,375 0,55 1,70 0,000 1,70 4,55  
3 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 13,625 8,050 0,80     1,75 5,50   5,575 0,15 1,40   1,25 3,55  
4 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 11,125 6,300 0,25   0,000 1,15 4,90   4,825 0,00 0,85   0,90 3,50  
5 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 10,725 6,250 0,00     1,35 4,90   4,475 0,00 1,25   0,90 2,95  
6 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 10,300 6,150 0,15     1,30 4,70   4,150 0,25 1,05   1,00 2,90 0,4

Výsledky kategorie 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Chamzina Alina (ASPV Brno) 18,625 9,400 0,90     2,35 6,15   9,225 0,85 2,80   2,20 5,20  
2 Kolouchová Sabina (SK MG Mantila Brno) 17,525 8,900 0,95     2,25 5,70   8,625 0,80 2,45   2,20 4,80  
3 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 16,400 8,400 0,60     2,05 5,75   8,000 0,35 2,45   2,00 4,60  
4 Vysekalová Lucie (ASPV Brno) 15,650 8,300 0,70     2,10 5,50   7,350 0,45 1,95   1,85 4,30  
5 Lingerová Nicole (Neznámý oddíl ) 14,400 8,350 0,85     1,90 5,60   6,050 0,70 1,40   1,15 3,85  
6 Crhová Adéla (SKP MG Brno) 14,000 7,900 0,60     1,90 5,40   6,100 0,15 1,35   1,45 3,90  
7 Nebeská Lenka (ASPV Brno) 13,575 7,700 0,70     1,90 5,10   5,875 0,35 1,10   1,25 3,90  
8 Svojanovská Nikol (Neznámý oddíl ) 13,025 7,400 0,70     1,75 4,95   5,625 0,30 1,45   1,15 3,60  
9 Bajnogová Natálie (SKP MG Brno) 11,550 7,050 0,45     1,60 5,00   4,500 0,10 0,50   0,95 3,25  
10 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 11,375 6,200 0,25     1,25 4,70   5,175 0,00 1,45   0,90 3,55  
11 Zatloukalová Barbora (Neznámý oddíl ) 11,125 6,850 0,60     1,55 4,70   4,275 0,25 1,30   0,75 2,75  
12 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 10,450 5,800 0,25     1,30 4,25   4,650 0,00 0,90   1,05 3,15  
13 Tesařová Veronika (SKP MG Brno) 10,325 6,700 0,30     1,65 4,75   3,625 0,00 1,05   0,75 2,95 0,6
14 Tesařová Dominika (SKP MG Brno) 9,575 5,650 0,20     1,20 4,25   3,925 0,00 0,45   0,65 3,05  
  Chabičová Magdaléna (Neznámý oddíl ) Odstoupila                              

Výsledky kategorie 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Papadopoulu Dimitra (SKP MG Brno) 21,250 10,750 1,20     2,70 6,85   10,500 0,80 3,00   2,40 6,20  
2 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 19,775 9,950 1,05     2,50 6,40   9,825 0,80 3,15   2,50 5,35  
3 Bukvaldová Kateřina (SK MG Mantila Brno) 19,100 9,850 1,10     2,35 6,40   9,250 0,85 3,05   2,10 5,20  
4 Polášková Nela (ASPV Brno) 18,775 10,100 1,50     2,20 6,40   8,675 0,70 2,15   2,00 5,25  
5 Štěpánková Denisa (SK MG Mantila Brno) 18,750 9,350 0,95     2,05 6,35   9,400 0,70 3,20 0,000 2,05 5,40  
6 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 18,725 8,900 0,75     2,15 6,00   9,825 0,70 3,25   2,05 5,80  
7 Horáčková Nikol (ASPV Brno) 18,600 9,050 0,95     2,05 6,05   9,550 0,70 3,10   2,10 5,55  
8 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 17,650 9,200 0,70     2,20 6,30   8,450 0,75 2,45   1,80 5,05  
9 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 16,775 8,650 0,65     2,05 5,95   8,125 0,30 1,95   1,60 5,40  
10 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 16,375 8,300 0,60     2,00 5,70 0,0 8,075 0,40 2,65   1,70 4,85  
11 Bravencová Anna (SK MG Břeclav) 16,300 8,700 0,90     1,85 5,95   7,600 0,20 2,70   1,35 4,80  
12 Prusenovská Nela (ASPV Brno) 15,575 8,300 0,75     2,00 5,55   7,275 0,45 2,40   1,20 4,65  
13 Rektorová Dominika (SKP MG Brno) 15,175 8,050 0,50     1,80 5,75   7,125 0,30 2,05   1,30 4,65  
14 Pavková Veronika (SK MG Veselí nad Moravou) 15,075 7,150 0,15     1,80 5,20   7,925 0,15 2,80   1,70 4,75  
15 Havranová Lucie (ASPV Brno) 14,750 7,850 0,35     1,75 5,75   6,900 0,00 2,00   1,45 4,45  
16 Jarošová Kateřina (Neznámý oddíl ) 14,675 7,550 0,45 0,00   1,85 5,25   7,125 0,40 1,95   1,55 4,40  
17 Podrabská Klára (Neznámý oddíl ) 14,425 7,750 0,60 0,00 0,000 1,70 5,45   6,675 0,40 1,35   1,40 4,40  
18 Vondráčková Veronika (ASPV Brno) 14,200 7,600 0,50     2,00 5,10   6,600 0,30 1,80   1,45 4,10  
19 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 14,100 7,900 0,60     1,80 5,50   6,200 0,20 1,70   0,95 4,30  
20 Můčková Sabrina (SK MG Veselí nad Moravou) 13,650 6,700 0,20     1,80 4,70   6,950 0,30 0,30 0,000 1,05 4,60  
21 Skýbová Kateřina (Neznámý oddíl ) 11,350 6,150 0,30     1,45 4,40   5,200 0,25 1,15   0,95 3,55  
22 Šmikmátorová Anna (SKP MG Brno) 10,150 6,350 0,00     1,60 4,75   3,800 0,00 1,20   1,05 2,75 0,6
23 Kocourková Dominika (Neznámý oddíl ) 5,825 3,650 0,00     0,90 2,75   2,175 0,00 0,45   0,30 1,65  
  Kubáňová Adéla (Neznámý oddíl ) Odstoupila                              

Výsledky kategorie 4: Naděje nejmladší 2000 9 let ()

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Svobodová Šarlota (SK GiTy MS Brno) 24,975 11,550 1,60     2,75 7,20   13,425 1,45 5,30   3,00 7,05  
2 Pernicová Eliška (SKP MG Brno) 22,675 10,450 1,20     2,20 7,05   12,225 1,45 4,50   2,55 6,70  
3 Vrtišová Viktorie (SKP MG Brno) 21,450 10,700 1,65     2,10 6,95   10,750 0,65 3,35   2,35 6,40  
4 Zemánková Dorota (SK MG Břeclav) 19,975 10,350 1,30 0,00 0,000 2,25 6,80   9,625 0,60 2,75   2,05 5,90  
5 Harťanská Eliška (SK MG Břeclav) 19,475 9,450 1,10     2,05 6,30   10,025 0,70 3,35   2,00 6,00  
6 Řiháčková Barbora (SKP MG Brno) 18,750 9,600 0,85     2,00 6,75   9,150 0,30 3,10   1,60 6,25 0,4
7 Chasová Patricie (SKP MG Brno) 18,500 9,400 1,10     1,95 6,35   9,100 0,25 2,45   1,60 6,15  
8 Klímová Petra (SK MG Mantila Brno) 18,400 9,150 1,00     1,90 6,25   9,250 0,50 2,70   1,85 5,80  
9 Baránková Nikola (SK MG Břeclav) 17,675 8,600 1,00     1,70 5,90   9,075 0,30 2,85   1,70 5,80  
10 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 17,250 8,450 0,70     1,75 6,00   8,800 0,30 2,40   1,65 5,90 0,1
11 Adamíková Erika (ASPV Brno) 17,175 8,700 0,75     1,80 6,15   8,475 0,80 1,55   1,65 5,65  
12 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 16,250 8,700 0,70     1,90 6,10   7,550 0,30 1,50   1,30 5,35  
13 Tesaříková Zuzana (ASPV Brno) 15,050 8,050 0,50 0,00   1,70 5,85   7,000 0,35 1,35   1,10 5,05  
14 Šeichová Kateřina (ASPV Brno) 14,725 8,000 0,70     1,60 5,70   6,725 0,30 1,05   1,10 4,95  
15 Horáková Barbora (ASPV Brno) 14,100 7,450 0,40     1,50 5,55   6,650 0,20 1,30   1,10 4,80  
16 Tihlaříková Lucie (SK Provo Brno) 13,825 7,350 0,40     1,35 5,60   6,475 0,35 0,90   0,95 4,90  
17 Krausová Veronika (SK GiTy MS Brno) 9,750               9,750 0,50 3,60   1,75 5,95  
18 Gregorová Gabriela (ASPV Brno) 9,250 9,250 0,75     2,15 6,35