ESG Cup V. ( ESG ) Vyškov 17. květen 2009 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
1: 8 let a mladší (2001 a mladší) 1 5  
2: 8-10 let (1999-2001) 1 6  
3: 10-12 let (1997-1999) 2 7  
4: 12-14 let (1995-1997) 2 3  
5: Juniorky 14-16 let () 2 3  
6: Seniorky 16-99 let () 2 1  
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

Výsledky kategorie 1: 8 let a mladší (2001 a mladší)

1. provedení 10,55
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Sokol Velký Týnec 13,920 13,920     4,770 2,40 6,75  
2 SK Trasko Vyškov 13,190 13,190     4,540 2,20 6,45  
3 GK Sokol Opava 13,120 13,120     4,670 2,25 6,20  
4 TJ Gumárny Zubří 11,970 11,970     3,970 1,95 6,05  
5 SK MG Zlín 11,400 11,400     3,900 1,60 5,90  
6 SK MG Mantila Brno Odstoupila 0,000 0,000            

Výsledky kategorie 2: 8-10 let (1999-2001)

1. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Sokol Velký Týnec 14,320 14,320     4,870 2,60 6,85  
2 TJ Gumárny Zubří 13,720 13,720     4,570 2,55 6,60  
3 SK Trasko Vyškov 13,620 13,620     4,670 2,35 6,60  
4 GK Sokol Opava 13,220 13,220     4,670 2,15 6,40  
5 SK MG Zlín 12,640 12,640     4,240 2,15 6,25  
6 TJ Meteor České Budějovice 12,000 12,000     4,000 1,90 6,10  
  SK MG Mantila Brno Odstoupila                

Výsledky kategorie 3: 10-12 let (1997-1999)

1. provedení 12,00
finále 12,25; prvních 6 skladeb z 1. provedení
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Gumárny Zubří 29,020 14,450     4,800 2,80 6,85   14,570     4,770 2,90 6,90  
2 TJ Sokol Velký Týnec 27,940 13,920     4,670 2,60 6,65   14,020     4,770 2,55 6,70  
3 SK Trasko Vyškov 26,690 13,270     4,270 2,50 6,50   13,420     4,370 2,45 6,60  
4 GK Sokol Opava 25,390 12,750     4,200 2,30 6,25   12,640     4,140 2,25 6,25  
5 SK Provo Brno 24,340 12,150     3,900 2,10 6,15   12,190     3,840 2,20 6,15  
6 TJ Meteor České Budějovice 23,670 11,920     3,470 2,20 6,25   11,750     3,400 2,15 6,20  
7 SK MG Zlín 23,160 11,570     3,470 2,05 6,05   11,590     3,440 2,05 6,10  
  SK MG Mantila Brno Odstoupila                              

Výsledky kategorie 4: 12-14 let (1995-1997)

1. provedení 12,55
2. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Sokol Velký Týnec 31,160 15,590     4,940 3,20 7,45   15,570     4,870 3,20 7,50  
2 TJ Gumárny Zubří 26,090 12,970     4,170 2,50 6,80 0,5 13,120     4,170 2,50 6,95 0,5
3 SK MG Zlín 23,170 11,600     3,100 2,30 6,20   11,570     3,070 2,30 6,20  

Výsledky kategorie 5: Juniorky 14-16 let ()

1. provedení  
2. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 SK Trasko Vyškov 30,000 14,900     4,200 3,20 7,50   15,100     4,300 3,30 7,50  
2 SK MG Slovan Plzeň - Nelly 28,750 14,400     4,000 3,00 7,40   14,350     4,000 2,95 7,40  
3 TJ Meteor České Budějovice 22,540 11,320     1,570 2,75 7,00   11,220     1,670 2,60 6,95  
  SK MG Mantila Brno Odstoupila                              

Výsledky kategorie 6: Seniorky 16-99 let ()

1. provedení  
2. provedení konec 14,00; pak 14,10 vyhlášení výsledků
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Sokol Velký Týnec 32,560 16,320     5,070 3,50 7,75   16,240     4,940 3,50 7,80  
  SK MG Mantila Brno Odstoupila                              

Závodnice a známky od rozh.

GK Sokol Opava - 2: 8-10 let (1999-2001)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-2 2,6 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-4 2,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-3 2,1 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-1 2,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení D-3 4,7 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-1 4,7 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 4,6 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-1 6,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-4 6,4 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-2 6,4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-3 6,4 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )

GK Sokol Opava - 1: 8 let a mladší (2001 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1 2,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-3 2,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 1,9 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-2 2,5 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení D-1 4,4 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 5,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3 4,6 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-4 5,8 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-1 6,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 6,3 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-2 6,2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

GK Sokol Opava - 3: 10-12 let (1997-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1 2,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-4 2,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-2 2,5 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 2,4 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 3,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-1 4,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 4,6 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-4 6,1 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-1 6,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 6,3 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-3 6,2 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
finále A-1 2,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
finále A-3 2,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále A-4 2,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
finále A-2 2,4 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
finále D-3 4,3 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
finále D-2 3,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
finále D-1 4,3 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále E-3 6,3 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
finále E-1 6,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
finále E-2 6,3 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
finále E-4 6,1 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )

SK MG Mantila Brno Odstoupila - 5: Juniorky 14-16 let ()

SK MG Mantila Brno Odstoupila - 2: 8-10 let (1999-2001)

SK MG Mantila Brno Odstoupila - 6: Seniorky 16-99 let ()

SK MG Mantila Brno Odstoupila - 3: 10-12 let (1997-1999)

SK MG Mantila Brno Odstoupila - 1: 8 let a mladší (2001 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1   Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-2   Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-4   Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-3   Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2   Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3   Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-1   Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení E-4   Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-1   Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3   Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-2   Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

SK MG Slovan Plzeň - Nelly - 5: Juniorky 14-16 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-3 2,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-1 3,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-2 3,1 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení D-3 4,0 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-2 4,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-1 4,0 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení E-3 7,8 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-4 7,5 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-2 6,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-1 7,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení A-2 3,1 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
2. provedení A-4 2,9 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení A-3 2,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení A-1 3,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení D-2 3,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení D-3 4,0 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
2. provedení D-1 4,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení E-2 7,2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení E-1 7,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení E-4 7,5 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
2. provedení E-3 7,6 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )

SK MG Zlín - 2: 8-10 let (1999-2001)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1 2,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-4 2,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-3 2,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-2 2,1 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení D-2 4,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3 4,3 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-1 4,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení E-2 6,4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-3 6,0 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-1 6,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-4 6,1 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )

SK MG Zlín - 4: 12-14 let (1995-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-2 2,3 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-1 1,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-3 2,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 2,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení D-2 2,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-1 3,2 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 3,4 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-2 6,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-1 6,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-4 6,0 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-3 6,3 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
2. provedení A-4 2,3 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení A-3 2,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení A-1 1,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení A-2 2,3 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
2. provedení D-2 2,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení D-1 3,2 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení D-3 3,2 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
2. provedení E-1 6,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení E-2 6,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení E-4 6,1 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
2. provedení E-3 6,7 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )

SK MG Zlín - 1: 8 let a mladší (2001 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1 1,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-4 1,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-3 1,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-2 2,3 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení D-1 3,9 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 3,6 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-2 4,2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-4 4,8 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-1 6,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 5,8 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-3 6,0 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )

SK MG Zlín - 3: 10-12 let (1997-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-3 2,1 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 2,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-2 2,3 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-1 1,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení D-3 3,7 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-1 3,2 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 3,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-1 6,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 6,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-4 5,9 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-3 6,0 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
finále A-3 2,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále A-2 2,2 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
finále A-4 2,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
finále A-1 2,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
finále D-2 3,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
finále D-3 3,5 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
finále D-1 3,3 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále E-2 6,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
finále E-3 6,1 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
finále E-4 6,0 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
finále E-1 6,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

SK Provo Brno - 3: 10-12 let (1997-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-2 2,4 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-1 2,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-3 2,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 2,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení D-1 3,7 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 3,8 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-2 4,2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 6,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-4 5,8 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-3 6,2 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-1 6,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
finále A-1 2,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
finále A-2 2,3 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
finále A-4 2,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
finále A-3 1,9 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále D-1 4,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále D-3 3,6 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
finále D-2 3,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
finále E-4 6,0 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
finále E-1 6,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
finále E-3 6,2 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
finále E-2 6,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

SK Trasko Vyškov - 5: Juniorky 14-16 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-2 3,1 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 2,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 3,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-1 3,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení D-2 4,2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-1 4,5 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 3,9 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-1 7,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 7,0 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-2 7,8 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-4 7,5 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
2. provedení A-4 3,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení A-2 3,2 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
2. provedení A-3 2,7 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení A-1 3,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení D-2 4,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení D-3 4,1 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
2. provedení D-1 4,4 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení E-1 7,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení E-3 7,4 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
2. provedení E-2 7,7 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení E-4 7,6 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )

SK Trasko Vyškov - 2: 8-10 let (1999-2001)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1 2,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-4 2,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-2 2,5 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 2,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-1 4,6 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 4,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3 4,7 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-4 6,5 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-3 6,7 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-1 6,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 6,3 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

SK Trasko Vyškov - 1: 8 let a mladší (2001 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-4 2,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-3 1,9 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-1 2,2 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-2 2,5 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení D-1 4,5 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 4,8 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-2 4,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 6,4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-1 6,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 6,5 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-4 6,5 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )

SK Trasko Vyškov - 3: 10-12 let (1997-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-2 2,9 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 2,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-1 2,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-4 2,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení D-3 4,4 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-2 4,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-1 4,4 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení E-3 6,5 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-4 6,4 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-2 6,5 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-1 6,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
finále A-4 2,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
finále A-3 2,4 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále A-1 2,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
finále A-2 2,7 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
finále D-1 4,3 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále D-3 4,4 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
finále D-2 4,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
finále E-2 6,6 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
finále E-1 6,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
finále E-4 6,5 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
finále E-3 6,6 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )

TJ Gumárny Zubří - 2: 8-10 let (1999-2001)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1 2,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-2 2,4 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-4 2,8 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-3 2,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 4,7 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-2 4,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-1 4,5 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení E-1 6,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 6,5 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-4 6,9 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-2 6,7 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

TJ Gumárny Zubří - 4: 12-14 let (1995-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-4 3,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-2 2,6 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 2,4 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-1 2,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení D-3 4,0 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-2 4,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-1 4,5 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení E-3 6,8 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-4 6,8 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-1 6,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 7,2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení A-4 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení A-2 2,5 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
2. provedení A-3 2,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení A-1 2,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení D-3 4,2 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
2. provedení D-1 4,3 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení D-2 4,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení E-2 7,0 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení E-3 6,9 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
2. provedení E-1 6,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení E-4 7,0 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )

TJ Gumárny Zubří - 1: 8 let a mladší (2001 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-3 2,1 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 2,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-1 1,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-2 1,9 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení D-3 4,1 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-1 4,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 3,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-1 6,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 5,9 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-2 6,3 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-4 6,1 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )

TJ Gumárny Zubří - 3: 10-12 let (1997-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-4 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-1 3,1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-2 2,6 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 2,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-1 4,9 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 4,9 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-2 4,6 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 6,6 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-1 6,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 7,3 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-4 6,8 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
finále A-3 2,5 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále A-4 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
finále A-2 2,9 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
finále A-1 2,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
finále D-3 4,9 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
finále D-1 4,7 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále D-2 4,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
finále E-3 6,8 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
finále E-2 7,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
finále E-4 7,0 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
finále E-1 6,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

TJ Meteor České Budějovice - 5: Juniorky 14-16 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-2 2,7 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 2,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-1 2,8 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-4 3,1 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení D-1 1,5 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 1,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3 1,4 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-2 7,3 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-4 7,2 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-1 6,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 6,7 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
2. provedení A-3 2,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení A-2 2,7 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
2. provedení A-1 2,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení A-4 3,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení D-2 1,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení D-1 1,6 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení D-3 1,6 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
2. provedení E-3 6,9 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
2. provedení E-4 7,3 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
2. provedení E-2 6,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení E-1 7,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

TJ Meteor České Budějovice - 2: 8-10 let (1999-2001)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1 1,7 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-3 1,8 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 2,0 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-2 2,1 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení D-2 4,2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-1 3,8 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 4,0 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-4 6,2 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-1 6,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 6,3 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-2 5,9 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

TJ Meteor České Budějovice - 3: 10-12 let (1997-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-2 2,2 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-1 2,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-4 2,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-3 2,0 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-1 3,1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 3,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3 3,8 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-3 6,4 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-1 6,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 6,2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-4 6,3 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
finále A-4 2,3 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
finále A-2 2,2 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
finále A-1 1,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
finále A-3 2,1 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále D-3 3,5 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
finále D-2 3,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
finále D-1 3,3 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále E-4 6,3 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
finále E-3 6,4 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
finále E-2 6,1 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
finále E-1 6,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

TJ Sokol Velký Týnec - 2: 8-10 let (1999-2001)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-4 2,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-1 2,9 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-2 2,6 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 2,4 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 5,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3 5,0 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-1 4,6 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení E-1 6,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 6,5 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-2 7,0 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-4 6,8 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )

TJ Sokol Velký Týnec - 4: 12-14 let (1995-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1 3,0 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-4 3,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-2 3,2 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 3,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 4,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-1 5,2 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-3 4,8 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-4 7,0 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-1 7,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-2 7,7 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-3 7,4 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
2. provedení A-4 3,2 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení A-1 3,3 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení A-2 3,2 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
2. provedení A-3 3,2 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení D-2 4,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení D-3 4,9 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
2. provedení D-1 5,0 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení E-3 7,6 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
2. provedení E-2 7,4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení E-1 7,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení E-4 7,5 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )

TJ Sokol Velký Týnec - 6: Seniorky 16-99 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-2 3,4 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení A-3 3,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 3,6 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-1 3,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení D-2 5,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3 4,8 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-1 4,9 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení E-2 8,4 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-4 7,7 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-1 7,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-3 7,7 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
2. provedení A-3 3,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení A-2 3,5 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
2. provedení A-4 3,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení A-1 3,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
2. provedení D-3 5,0 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
2. provedení D-2 5,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. provedení D-1 4,8 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
2. provedení E-3 7,8 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
2. provedení E-4 7,8 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
2. provedení E-2 8,2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
2. provedení E-1 7,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

TJ Sokol Velký Týnec - 1: 8 let a mladší (2001 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-3 2,3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-1 2,4 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-4 2,4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-2 2,6 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení D-1 4,7 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení D-2 4,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3 4,9 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení E-4 6,7 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-2 6,8 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení E-3 6,8 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-1 6,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

TJ Sokol Velký Týnec - 3: 10-12 let (1997-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. provedení A-1 2,6 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
1. provedení A-3 2,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení A-4 2,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
1. provedení A-2 2,9 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
1. provedení D-2 4,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení D-3 4,7 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
1. provedení D-1 4,8 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
1. provedení E-1 6,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. provedení E-4 6,6 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
1. provedení E-3 6,5 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
1. provedení E-2 6,7 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )
finále A-2 2,7 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín )
finále A-1 2,5 Prokešová Jana ( SK Provo Brno )
finále A-3 2,6 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále A-4 2,5 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří )
finále D-3 4,7 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava )
finále D-2 4,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
finále D-1 4,8 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec )
finále E-1 6,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
finále E-3 6,6 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň )
finále E-4 6,7 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice )
finále E-2 6,7 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří )

Sbor rozhodčích

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Prům. známka Poznámky
A-1 Prokešová Jana ( SK Provo Brno ) 2,42  
A-2 Šplíchalová Lucie ( SK MG Zlín ) 2,56  
A-3 Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec ) 2,28  
A-4 Šírová Hana ( TJ Gumárny Zubří ) 2,52  
D-1 Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec ) 4,00  
D-2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov ) 3,98  
D-3 Hrbáčová Vladěna ( GK Sokol Opava ) 4,04  
E-1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov ) 6,51  
E-2 Pernicová Markéta ( TJ Gumárny Zubří ) 6,55  
E-3 Hirmerová Martina ( SK MG Slovan Plzeň ) 6,50  
E-4 Bublíková Monika ( TJ Meteor České Budějovice ) 6,44