Kontrolní závody Vyškov: *7*- 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - 1 - starší

Kontrolní závod 7. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 8. květen 2009 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
1: 2000 a 2001 8-9 let () 2 8  
2: 7 let a mladší (2002 a mladší) 2 6  
3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002) 1 8  
4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999) 3 5  
5: Kadetky a starší 12-16 let (1993-1997) 3 2  
6: Exibice před MČR 12-16 let (1993-1997) 3 7  
Adresa haly: ZŠ Purkyňova ul.
7,45 Nástup do šaten 8,15 Nástup závodnic 8,30 Cvičení dle rozpisu 11,45 Vyhlášení výsledků

Výsledky kategorie 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

1. obruč 8,30
2. bez náčiní 9,00
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 23,500 11,650 0,80 2,70 1,750 2,80 7,10   11,850 1,80 0,00 0,900 3,50 7,45  
2 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 22,500 11,800 1,50 2,10 1,800 2,90 7,10   10,700 0,80 0,00 0,400 3,30 7,00  
3 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 21,900 11,150 0,80 2,50 1,650 2,70 6,80   10,750 0,70 0,00 0,350 3,30 7,10  
4 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 21,650 9,650 0,70 2,20 1,450 2,10 6,10   12,000 2,10 0,00 1,050 3,50 7,45  
5 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 21,350 11,400 1,40 2,20 1,800 2,70 6,90   9,950 0,60 0,00 0,300 3,10 6,55  
6 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 20,950 9,850 0,20 2,10 1,150 2,30 6,60 0,2 11,100 1,60 0,00 0,800 3,30 7,00  
7 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 20,950 10,250 1,00 1,30 1,150 2,30 6,80   10,700 0,80 0,00 0,400 3,30 7,00  
8 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 20,900 10,400 1,10 2,90 2,000 2,10 6,30   10,500 1,10 0,00 0,550 3,20 6,75  

Výsledky kategorie 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 16,650 8,300 0,60 1,20 0,900 1,80 5,60   8,350 0,90 0,00 0,450 2,20 5,70  
2 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 16,350 8,100 0,40 0,70 0,550 1,80 5,75   8,250 0,80 0,00 0,400 2,20 5,65  
3 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 15,600 7,900 0,40 1,50 0,950 1,60 5,35   7,700 0,70 0,00 0,350 2,00 5,35  
4 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 15,150 7,400 0,20 0,70 0,450 1,70 5,25   7,750 0,80 0,00 0,400 2,20 5,15  
5 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 14,100 6,800 0,40 0,90 0,650 1,40 4,75   7,300 0,40 0,00 0,200 2,00 5,10  
6 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 12,850 5,750 0,00 0,80 0,400 1,00 4,35   7,100 0,60 0,00 0,300 1,80 5,00  

Výsledky kategorie 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

1. švihadlo 9,30
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 9,750 9,750 1,30 1,30 1,300 2,50 5,95  
2 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 7,900 7,900 0,70 1,60 1,150 1,80 4,95  
3 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 7,600 7,600 0,70 0,90 0,800 1,80 5,00  
4 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 7,550 7,550 0,50 1,00 0,750 1,80 5,00  
5 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 7,350 7,350 0,70 1,20 0,950 1,70 4,70  
6 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 7,350 7,350 0,20 1,40 0,800 1,80 4,75  
7 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 7,200 7,200 0,30 0,80 0,550 1,80 4,85  
8 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 6,550 6,550 0,30 0,60 0,450 1,60 4,50  

Výsledky kategorie 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

1. bez náčiní  
2. švihadlo  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 37,250 12,900 2,10 0,00 1,050 4,00 7,85   11,950 0,90 4,30 2,600 2,90 6,45   12,400 1,10 3,90 2,500 3,20 6,70  
2 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 36,200 12,500 2,40 0,00 1,200 3,50 7,80   10,700 1,60 2,70 2,150 2,50 6,05   13,000 2,10 3,40 2,750 3,30 6,95  
3 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 35,100 12,300 2,40 0,00 1,200 3,40 7,70   10,700 2,10 3,10 2,600 2,30 5,80   12,100 2,70 3,50 3,100 2,80 6,20  
4 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 32,300 11,450 1,40 0,00 0,700 3,40 7,35   9,750 0,80 1,70 1,250 2,50 6,00   11,100 1,90 2,20 2,050 2,80 6,25  
5 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 31,550 10,700 1,40 0,00 0,700 3,00 7,00   9,700 0,80 2,50 1,650 2,30 5,75   11,150 1,40 1,80 1,600 3,00 6,55  
  Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            
  Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

Výsledky kategorie 5: Kadetky a starší 12-16 let (1993-1997)

1. kužele 9,45
2. míč 10,05
3. obruč 10,25
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 41,700 14,500 3,10 4,20 3,650 3,80 7,05   13,000 1,00 2,00 1,500 4,30 7,20   14,200 2,10 3,90 3,000 4,20 7,00  
2 Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) 39,600 13,200 1,30 2,10 1,700 4,00 7,50   13,400 1,00 2,10 1,550 4,40 7,45   13,000 1,90 3,30 2,600 3,80 6,60  

Výsledky kategorie 6: Exibice před MČR 12-16 let (1993-1997)

1. kužele  
2. míč  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
  Taušová Anna (SK Trasko Vyškov)                                            
  Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov)                                            
  Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov)                                            
  Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov)                                            
  Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov)                                            
  Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov)                                            
  Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov)                                            

Závodnice a známky od rozh.

Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) - 5: Kadetky a starší 12-16 let (1993-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. kužele A-1 3,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D1-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D2-1 4,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-2 7,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-1 7,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 4,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 4,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 6: Exibice před MČR 12-16 let (1993-1997)

Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) - 5: Kadetky a starší 12-16 let (1993-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. kužele A-1 4,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D1-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D2-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-2 7,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-1 7,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 4,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 6,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 6,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 4,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 4,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 0,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 4,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 4,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 5,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) - 6: Exibice před MČR 12-16 let (1993-1997)

Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 4,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 0,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 4,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 6,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 6,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 1,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 5,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 5,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 5,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 5,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 1,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 5,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 5,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 5,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 5,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 0,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 4,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 4,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 3,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 6,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 6,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 5,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 5,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 5,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 5,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 4,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 4,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 6,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 6,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) - 6: Exibice před MČR 12-16 let (1993-1997)

Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 5,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 5,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 5,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 5,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 6: Exibice před MČR 12-16 let (1993-1997)

Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 0,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 3,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 5,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 5,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 4,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 4,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 6,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 4,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) - 6: Exibice před MČR 12-16 let (1993-1997)

Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) - 6: Exibice před MČR 12-16 let (1993-1997)

Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) - 6: Exibice před MČR 12-16 let (1993-1997)

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 6,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 4,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 4,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 1,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 5,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 3,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 5,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 5,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 3,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 6,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 6,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )

Sbor rozhodčích

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Prům. známka Poznámky
A-1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov ) 2,67  
D1-1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov ) 1,11  
D2-1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov ) 1,39  
E-1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov ) 6,25  
E-2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov ) 6,24