Kontrolní závody Vyškov: 7 - *6*- 5 - 4 - 3 - 2 - 1 - starší

Kontrolní závod 6. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 1. květen 2009 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
1: 2000 a 2001 8-9 let () 2 8  
2: 7 let a mladší (2002 a mladší) 2 5  
3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002) 1 8  
4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999) 3 9  
6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997) 3 4  
7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994) 3 4  
Byl první máj, lásky a gymnastiky čas...a rodičů nepřišlo přespříliš.Adresa haly: ZŠ Purkyňova ul.
7,45 Nástup do šaten 8,15 Nástup závodnic 8,30 Cvičení dle rozpisu 11,45 Vyhlášení výsledků

Výsledky kategorie 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

1. bez náčiní 8,30
2. obruč 9,00
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 22,050 10,700 1,50 0,00 0,750 2,50 7,45   11,350 1,20 3,20 2,200 2,20 6,95  
2 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 20,950 9,950 1,30 0,00 0,650 2,30 7,00   11,000 0,70 3,00 1,850 2,60 6,55  
3 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 20,850 9,600 1,50 0,00 0,750 2,00 6,85   11,250 0,90 2,80 1,850 2,60 6,80  
4 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 20,200 9,500 1,30 0,00 0,650 2,20 6,65   10,700 1,10 2,90 2,000 2,20 6,50  
5 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 19,850 10,000 1,50 0,00 0,750 2,10 7,15   9,850 0,50 2,60 1,550 2,20 6,10  
6 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 19,550 9,500 1,40 0,00 0,700 2,00 6,80   10,050 0,60 2,70 1,650 2,00 6,40  
7 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 19,150 9,000 1,00 0,00 0,500 2,00 6,50   10,150 1,10 2,80 1,950 2,00 6,20  
8 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 18,400 8,800 0,40 0,00 0,200 1,80 6,80   9,600 0,60 2,10 1,350 2,00 6,25  

Výsledky kategorie 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 15,300 7,600 0,90 0,00 0,450 1,40 5,75   7,700 0,90 1,70 1,300 2,00 4,60 0,2
2 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 14,750 7,800 0,80 0,00 0,400 1,60 5,80   6,950 0,60 1,00 0,800 1,20 4,95  
3 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 12,900 6,950 0,50 0,00 0,250 1,40 5,30   5,950 0,40 1,00 0,700 1,10 4,15  
4 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 12,450 7,300 0,70 0,00 0,350 1,40 5,55   5,150 0,00 0,30 0,150 0,80 4,20  
5 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 10,700 6,150 0,40 0,00 0,200 1,40 4,55   4,550 0,30 0,10 0,200 0,50 3,85  
6 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) Odstoupila 0,000               0,000 0,00 0,00 0,000 0,00 0,00  

Výsledky kategorie 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

1. švihadlo 9,30
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 8,500 8,500 0,70 1,30 1,000 1,60 5,90  
2 Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) 8,300 8,300 1,00 1,60 1,300 1,40 5,60  
3 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 8,300 8,300 0,50 1,20 0,850 1,60 5,85  
4 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 8,250 8,250 0,40 1,50 0,950 1,80 5,50 0,0
5 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 8,100 8,100 0,70 1,70 1,200 1,60 5,30  
6 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 7,850 7,850 0,50 1,30 0,900 1,80 5,15  
7 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 7,750 7,750 0,70 1,50 1,100 1,40 5,25  
8 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 6,900 6,900 0,00 0,90 0,450 1,00 5,45  

Výsledky kategorie 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

1. švihadlo 9,45
2. bez náčiní  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 39,600 13,050 2,10 4,40 3,250 2,90 6,90   13,100 3,00 0,00 1,500 3,10 8,50   13,450 2,00 4,50 3,250 2,70 7,50  
2 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 37,600 12,300 1,50 3,40 2,450 2,80 7,05   12,300 2,60 0,00 1,300 3,00 8,00   13,000 2,10 3,40 2,750 2,80 7,45  
3 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 36,150 11,700 1,60 3,30 2,450 2,50 6,75   12,250 2,20 0,00 1,100 3,10 8,05   12,200 1,60 3,30 2,450 2,60 7,15  
4 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 35,900 12,100 1,40 4,00 2,700 2,60 6,80   12,950 2,40 0,00 1,200 3,90 7,85   10,850 1,10 2,20 1,650 2,50 6,70  
5 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 35,800 11,450 1,70 2,40 2,050 2,50 6,90   12,600 2,50 0,00 1,250 3,40 7,95   11,750 2,00 2,40 2,200 2,60 6,95  
6 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 35,650 12,350 1,60 3,60 2,600 2,80 6,95   12,250 2,50 0,00 1,250 3,20 7,80   11,050 1,50 2,30 1,900 2,50 6,65  
7 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 33,200 10,950 1,10 2,50 1,800 2,60 6,55   11,100 1,40 0,00 0,700 3,00 7,40   11,150 0,70 2,70 1,700 2,40 7,05  
8 Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) 32,400 10,300 0,70 2,10 1,400 2,40 6,50   10,750 1,30 0,00 0,650 2,80 7,30   11,350 1,20 3,20 2,200 2,50 6,65  
9 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 30,750 10,350 0,20 2,90 1,550 2,40 6,40   10,900 1,50 0,00 0,750 2,70 7,45   9,500 0,50 1,80 1,150 2,20 6,15  
  Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

Výsledky kategorie 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

1. švihadlo 10,45
2. míč 11,05
3. obruč 11,25
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 45,600 14,950 2,60 5,80 4,200 3,10 7,65   14,750 2,10 4,90 3,500 3,10 8,15   15,900 2,70 6,00 4,350 3,10 8,45  
2 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 44,300 14,800 2,00 5,80 3,900 3,10 7,80   14,250 2,30 3,90 3,100 3,10 8,05   15,250 2,20 5,80 4,000 3,10 8,15  
3 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 42,050 15,050 2,60 5,60 4,100 3,10 7,85   12,750 1,80 3,80 2,800 3,10 7,25 0,4 14,250 2,70 3,80 3,250 3,10 7,90  
4 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 39,350 13,100 1,30 4,50 2,900 3,00 7,20   12,250 1,50 2,00 1,750 3,10 7,40   14,000 1,90 4,40 3,150 3,10 7,75  
  Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) Odstoupila 0,000                                          

Výsledky kategorie 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

1. švihadlo / obruč  
2. míč  
3. stuha / kužele  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 46,800 15,750 2,50 5,90 4,200 3,20 8,35   16,200 3,20 5,40 4,300 3,20 8,70   14,850 2,20 5,80 4,000 3,20 7,65  
2 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 44,350 15,150 1,90 5,40 3,650 3,20 8,30   15,350 2,50 5,20 3,850 3,20 8,30   13,850 1,60 4,70 3,150 3,20 7,50  
3 Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) 37,950 13,000 1,90 3,30 2,600 3,20 7,20   12,400 1,10 2,20 1,650 3,20 7,55   12,550 1,50 2,30 1,900 3,20 7,45  
4 Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) 29,650 15,100 2,30 5,90 4,100 3,20 7,80   14,550 2,50 4,30 3,400 3,20 7,95                

Závodnice a známky od rozh.

Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 1,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 4,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 7,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 7,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 7,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 1,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-3 7,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-4 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 1,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 4,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 7,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo / obruč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D1-1 2,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D2-1 5,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-2 7,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-1 7,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-3 8,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-4 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 2,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 4,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-3 7,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-4 8,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 8,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )

Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 1,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 3,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 6,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 6,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 6,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 2,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 8,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4 8,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 8,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3 8,1 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 1,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 7,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo / obruč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D1-1 1,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D2-1 3,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-4 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-3 7,2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-2 7,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 1,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-3 7,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-4 7,9 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele D1-1 1,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele D2-1 2,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-3 7,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-4 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-2 7,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 6,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 1,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 5,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 6,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 5,1 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 5,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 4,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 4,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 4,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 4,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 0,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 0,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 4,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 3,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 3,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 3,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo / obruč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D1-1 1,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D2-1 5,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-2 8,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-3 8,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-1 8,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-4 8,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 2,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 5,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-3 8,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 8,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 8,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-4 8,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele D1-1 1,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele D2-1 4,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-3 7,6 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-2 7,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-4 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-1 7,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 1,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 4,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 6,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 6,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 7,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 6,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 2,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3 7,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 1,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 6,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )

Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 5,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 6,1 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 5,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 5,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 4,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 4,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 4,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 4,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 6,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 6,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 6,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4 7,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3 7,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 1,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 7,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )

Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
2. obruč A-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 0,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 0,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 0,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 6,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 1,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 6,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 5,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 5,2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 1,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 6,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 6,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 7,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 6,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 2,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3 7,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 8,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4 7,9 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 8,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 6,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 7,1 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 5,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 5,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 5,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 5,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 4,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 5,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 4,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 5,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 6,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 7,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 6,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 5,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 4,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 2,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 5,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 8,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 7,6 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 8,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 2,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 3,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 8,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 8,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-4 8,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-3 8,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 5,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 8,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 8,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 8,2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 7,1 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 6,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 6,1 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 1,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 5,6 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 5,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 5,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 5,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 5,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 5,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 0,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 4,6 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 4,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 3,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 3,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 2,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 5,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 7,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 7,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 7,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 2,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 4,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 8,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-4 8,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 8,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-3 8,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 6,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 8,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 8,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 8,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 8,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )

Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 6,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 6,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 6,2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 6,1 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 5,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 2,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 4,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 6,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 7,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 6,9 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 6,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 3,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3 8,6 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 8,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4 8,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 8,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 4,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 7,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 1,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 3,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 7,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 7,1 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 2,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 8,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 8,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3 8,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4 8,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 7,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 7,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )

Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1   Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1   Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1   Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1   Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3   Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4   Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2   Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1   Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1   Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1   Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4   Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2   Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3   Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1   Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 0,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1   Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4   Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2   Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1   Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3   Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 1,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 3,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 7,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 7,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 6,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 2,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3 7,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 1,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 2,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 6,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 6,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 6,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 6,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 0,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 5,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 5,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 7,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 6,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 5,1 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 5,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo / obruč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D1-1 2,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D2-1 5,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-3 8,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-1 8,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-4 8,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-2 8,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 3,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 5,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-3 8,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 8,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-4 8,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 8,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele D1-1 2,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele D2-1 5,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-1 7,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-2 7,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-3 7,5 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. stuha / kužele E-4 7,9 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 2,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 5,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 7,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 7,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 7,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 1,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 3,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-3 7,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-4 7,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 8,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 7,9 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 7,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 1,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 7,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 5,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 5,9 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 6,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )

Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 4,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-4 5,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 5,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-3 5,7 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 1,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 4,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-4 4,1 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 4,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-3 4,2 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )

Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 1,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 6,3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 6,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 6,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 6,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3 7,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 0,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 7,0 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )

Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 6,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-3 6,6 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 6,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-4 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-4 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-3 7,8 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 0,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-3 6,4 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-4 5,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )

Sbor rozhodčích

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Prům. známka Poznámky
A-1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov ) 2,35  
D1-1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov ) 1,36  
D2-1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov ) 2,25  
E-1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov ) 6,48  
E-2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov ) 6,55  
E-3 Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov ) 6,54  
E-4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov ) 6,48