Žďárská sněženka ( MG Jednotlivkyně ) Žďár nad Sázavou 11. duben 2009 ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
3: Kadetky mladší 12-13 let (1996-1997) 2 12  
4: Dorostenky 16-19 let (1990-1993) 2 12  

Výsledky kategorie 3: Kadetky mladší 12-13 let (1996-1997)

1. míč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Micula Flavia (C.S.M Arad RO) 33,320 16,520     3,270 6,55 6,70   16,800     2,600 7,50 6,70  
2 Hanušová Katka (GSK Ústí nad Labem) 31,520 15,370     1,770 6,70 6,90   16,150     2,100 7,50 6,75 0,2
3 Mlejnová Anna (TJ Sokol Královské Vinohrady) 31,000 14,900     1,400 6,35 7,15   16,100     2,300 6,80 7,00  
4 Kuzhushok Ruslana (Riune Riune UA)                              
5 Rozsypalová Alena (ŠK ŠOG Nitra SK)                              
6 Vopátková Anna (SKMG Máj České Budějovice)                              
7 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 29,770 13,320     1,120 6,10 6,10   16,450     2,300 7,10 7,05  
8 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 29,470 15,420     2,320 6,45 6,65   14,050     1,300 6,60 6,15  
9 Jezberová Monika (SK Triumf Praha)                              
10 Rózga Kesja (MKS Krakus PL)                              
11 Polanská Monika (SK Jihlava)                              
12 Zadinová Barbora (SK Jihlava)                              

Výsledky kategorie 4: Dorostenky 16-19 let (1990-1993)

1. míč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Fusková Michaela (TJ Slavoj Bruntál) 35,750                            
2 Pospíšilová Lenka (TJ Sokol Velký Týnec) 35,320                            
3 Dupalová Petra (SKMG Máj České Budějovice) 35,300                            
4 Svobodová Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 35,300                            
5 Zehnalová Natálie (TJ Sokol Velký Týnec) 34,970                            
6 Laňová Alžběta (Sokol Praha 7) 34,500                            
7 Kiliánová Anastázia (ŠK ŠOG Nitra SK) 34,350                            
9 Kozlová Natálie (Sokol Praha 7) 33,320                            
10 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 31,200                            
11 Trombíková Klára (ŠK Liptovský Mikuláš SK) 31,150                            
12 Sitarová Lucie (SKP MG Brno) 31,120                            
  Nečasová Martina (SSK Vítkovice)