Kontrolní závody Vyškov: 7 - 6 - *5*- 4 - 3 - 2 - 1 - starší

Kontrolní závod 5. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 10. duben 2009 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
1: 2000 a 2001 8-9 let () 2 5  
2: 7 let a mladší (2002 a mladší) 2 3  
3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002) 1 5  
4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999) 3 8  
5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999) 1 8 Po dvojících
6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997) 3 4  
7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994) 3 4  
8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997) 1 4 Po dvojících
Adresa haly: ZŠ Purkyňova ul.
Předpokládaný harmonogram:
11:45 Otevření haly
12:00 Losování dvojic (trojic) pro kategorie švihadel, míčů a kuželů
12:15 Nástup všech závodnic
12:25 Cvičení, viz rozpis sestav
15:50 Vyhlášení a velmi rychlý úklid haly

Výsledky kategorie 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

1. obruč 12:25
2. bez náčiní 12:55
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 20,750 10,600 1,60 3,00 2,300 2,00 6,30   10,150 1,30 0,00 0,650 2,60 6,90  
2 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 19,550 9,750 1,10 2,80 1,950 1,80 6,00   9,800 1,40 0,00 0,700 2,40 6,70  
3 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 18,250 9,150 0,70 2,20 1,450 1,60 6,10   9,100 0,80 0,00 0,400 2,30 6,40  
4 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 17,950 8,350 0,50 2,20 1,350 1,60 5,40   9,600 1,00 0,00 0,500 2,60 6,50  
5 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 16,050 7,650 0,40 1,50 0,950 1,20 5,50   8,400 0,40 0,00 0,200 2,20 6,00  
  Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              
  Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              
  Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              

Výsledky kategorie 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

1. obruč  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 13,950 6,800 0,30 0,90 0,600 1,20 5,00   7,150 0,50 0,00 0,250 1,90 5,00  
2 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 12,250 5,850 0,00 0,70 0,350 1,00 4,50   6,400 0,40 0,00 0,200 1,50 4,70  
3 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 11,200 4,700 0,00 0,40 0,200 0,50 4,00   6,500 0,40 0,00 0,200 1,60 4,70  
  Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              
  Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              
  Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              

Výsledky kategorie 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

1. švihadlo 13:25
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 8,300 8,300 0,70 1,50 1,100 1,20 6,00  
2 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 8,200 8,200 0,20 1,60 0,900 1,80 5,50  
3 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 7,600 7,600 0,30 1,50 0,900 1,20 5,50  
4 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 7,500 7,500 0,20 1,20 0,700 1,20 5,60  
5 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 7,050 7,050 0,20 0,90 0,550 1,20 5,30  
  Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                
  Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                
  Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                

Výsledky kategorie 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

1. obruč 13:35
2. bez náčiní  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 38,500 12,850 2,40 4,30 3,350 2,40 7,10   11,650 1,90 0,00 0,950 2,70 8,00   14,000 1,70 3,70 2,700 3,00 8,30  
2 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 37,550 13,300 2,00 4,80 3,400 2,40 7,50   11,950 2,10 0,00 1,050 2,60 8,30   12,300 1,10 3,10 2,100 2,70 7,50  
3 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 36,250 12,800 1,40 4,80 3,100 2,40 7,30   11,300 1,60 0,00 0,800 2,70 7,80   12,150 1,40 3,70 2,550 2,60 7,00  
4 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 36,100 11,000 1,90 2,50 2,200 2,20 7,00 0,4 12,500 2,40 0,00 1,200 3,20 8,10   12,600 1,90 3,50 2,700 2,70 7,20  
5 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 35,700 11,350 1,70 3,60 2,650 2,20 6,50   11,450 1,70 0,00 0,850 3,00 7,60   12,900 1,90 3,50 2,700 2,80 7,40  
6 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 31,650 10,900 1,00 3,00 2,000 1,90 7,00   10,900 1,80 0,00 0,900 2,70 7,30   9,850 0,50 1,40 0,950 2,20 6,70  
7 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 30,800 9,500 0,80 2,00 1,400 1,80 6,30   10,250 1,50 0,00 0,750 2,50 7,00   11,050 1,10 2,60 1,850 2,60 6,60  
7 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 30,800 10,100 1,20 2,80 2,000 1,80 6,30   10,550 1,50 0,00 0,750 2,60 7,20   10,150 0,50 2,00 1,250 2,60 6,30  
  Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            
  Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

Výsledky kategorie 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Po dvojících
1. míč 15:35 Po dvojících
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 11,800 11,800 1,50 2,10 1,800 3,00 7,00  
1 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 11,800 11,800 1,50 2,10 1,800 3,00 7,00  
2 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 10,100 10,100 0,70 1,10 0,900 2,70 6,50  
2 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 10,100 10,100 0,70 1,10 0,900 2,70 6,50  
3 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 9,550 9,550 0,80 1,30 1,050 2,50 6,00  
3 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 9,550 9,550 0,80 1,30 1,050 2,50 6,00  
4 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 9,500 9,500 0,60 0,60 0,600 2,60 6,30  
4 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 9,500 9,500 0,60 0,60 0,600 2,60 6,30  
  Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                
  Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                
Po dvojících

Výsledky kategorie 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

1. obruč 14:35
2. švihadlo 14:55
3. míč 15:15
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 42,600 15,450 3,00 5,30 4,150 3,20 8,10   14,050 2,40 4,50 3,450 3,20 7,40   13,100 2,60 3,20 2,900 3,00 7,60 0,4
2 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 42,050 15,900 3,30 5,10 4,200 3,20 8,50   13,250 2,40 3,70 3,050 2,60 7,60   12,900 1,10 3,30 2,200 2,70 8,00  
3 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 38,650 13,200 1,60 3,60 2,600 2,90 7,70   13,400 1,60 4,40 3,000 2,80 7,60   12,050 1,90 3,00 2,450 2,60 7,00  
4 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 38,250 14,250 2,20 4,90 3,550 2,80 7,90   12,800 1,60 4,20 2,900 2,60 7,30   11,200 1,20 3,00 2,100 2,40 6,70  
  Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

Výsledky kategorie 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

1. švihadlo / obruč  
2. stuha / kužele  
3. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 44,850 14,800 2,70 4,70 3,700 3,00 8,10   14,950 1,90 5,20 3,550 2,90 8,50   15,100 2,00 4,20 3,100 3,20 8,80  
2 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 44,600 15,900 2,60 5,80 4,200 3,40 8,30   14,100 2,00 4,60 3,300 3,00 8,00 0,2 14,600 2,40 4,00 3,200 3,20 8,40 0,2
3 Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) 39,200 14,200 2,00 4,60 3,300 3,00 7,90   11,500 1,60 2,80 2,200 2,80 6,70 0,2 13,500 1,70 3,30 2,500 3,20 7,80  
4 Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) 37,050 11,900 1,30 3,90 2,600 2,80 6,50   12,150 1,20 3,30 2,250 2,90 7,00   13,000 1,70 3,50 2,600 2,90 7,50  

Výsledky kategorie 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Po dvojících
1. kužele 15:45 Po dvojících
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 11,450 11,450 1,30 1,00 1,150 2,90 7,40  
1 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 11,450 11,450 1,30 1,00 1,150 2,90 7,40  
2 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 10,500 10,500 0,50 0,90 0,700 2,80 7,00  
2 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 10,500 10,500 0,50 0,90 0,700 2,80 7,00  
  Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                
Po dvojících

Závodnice a známky od rozh.

Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 3,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 4,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 7,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. míč A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D1-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D2-1 3,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. kužele A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D1-1 0,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D2-1 0,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo / obruč A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D1-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D2-1 4,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-1 7,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-2 7,9 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele D1-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele D2-1 2,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele E-1 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele E-2 6,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D1-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D2-1 3,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-1 7,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-2 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 4,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,1 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 8,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 8,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 3,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 8,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 8,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D1-1 1,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D2-1 2,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo / obruč A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D1-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D2-1 3,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-1 6,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-2 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele D1-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele D2-1 3,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D1-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D2-1 3,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-2 7,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-1 7,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 6,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo / obruč A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D1-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D2-1 4,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-1 8,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-2 8,1 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele D1-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele D2-1 5,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele E-1 8,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele E-2 8,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D1-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D2-1 4,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-2 8,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-1 8,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 8,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 8,1 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 3,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 7,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 7,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D1-1 0,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D2-1 0,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-1 6,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-2 6,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 0,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 5,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 5,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 5,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 5,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D2-1 1,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-2 6,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-1 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 4,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,8 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 1,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 3,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 0,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 4,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 4,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 1,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 4,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 4,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 3,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 5,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 8,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 8,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 3,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 7,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. míč A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D1-1 1,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D2-1 3,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-1 8,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-2 8,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. kužele A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D1-1 0,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D2-1 0,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,1 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 6,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D2-1 1,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-2 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-1 6,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 4,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 8,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 8,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 1,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 3,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 7,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 7,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D2-1 1,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-1 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-2 6,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,2 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 0,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 2,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 6,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 6,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D2-1 1,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-1 6,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-2 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 3,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 3,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 7,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 0,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 1,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 5,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 5,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 6,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 5,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 5,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 5,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 5,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 6,5 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo / obruč A-1 3,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D1-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč D2-1 5,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-2 8,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo / obruč E-1 8,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele D1-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele D2-1 4,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele E-1 8,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. stuha / kužele E-2 8,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D1-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D2-1 4,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-1 8,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-2 8,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 4,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,9 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 4,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 7,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 7,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D1-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D2-1 3,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-1 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-2 6,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. kužele A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D1-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D2-1 1,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-2 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-1 7,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. kužele A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D1-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele D2-1 1,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-1 7,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. kužele E-2 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 5,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 8,1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 8,1 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 4,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 7,4 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D1-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. míč D2-1 3,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. míč E-1 7,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D1-1 0,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo D2-1 1,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-1 6,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. švihadlo E-2 6,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 3,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 6,9 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 6,9 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 0,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 0,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 4,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 4,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 1,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 0,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 4,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 4,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 0,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 2,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 1,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 2,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 6,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 6,6 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D1-1 1,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D2-1 2,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D1-1 0,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. míč D2-1 0,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-1 6,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. míč E-2 6,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 1,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 3,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,0 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D1-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-2 7,3 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. bez náčiní E-1 7,3 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 0,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 1,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 6,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 6,7 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov )

Sbor rozhodčích

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Prům. známka Poznámky
A-1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov ) 2,45  
D1-1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov ) 1,34  
D2-1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov ) 2,27  
E-1 Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov ) 6,87  
E-2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov ) 6,87 Nebyla, duplikována známka Jany