*MČR ESG Olomouc*
ESG CUP III juniorky Olomouc

Mistrovsví ČR ( ESG ) Olomouc 4. duben 2009 ( TJ Sokol Velký Týnec )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
1: 8 let a mladší (2001 a mladší) 1 5  
2: 8-10 let (1999-2001) 1 8  
3: 10-12 let (1997-1999) 1 8  
4: 12-14 let (1995-1997) 1 3  
6: Seniorky 16-20 let (1989-1993) 2 5  

Výsledky kategorie 1: 8 let a mladší (2001 a mladší)

1. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Sokol Velký Týnec 13,750 13,750            
2 GK Sokol Opava 12,500 12,500            
3 SK MG Mantila Brno 11,650 11,650            
4 TJ Gumárny Zubří 11,300 11,300            
5 SK MG Zlín 10,050 10,050            
  SK Trasko Vyškov Odstoupila                

Výsledky kategorie 2: 8-10 let (1999-2001)

1. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Sokol Velký Týnec 14,100 14,100     4,800 2,65 6,65  
2 SK Trasko Vyškov 13,900 13,900     4,700 2,50 6,70  
3 TJ Gumárny Zubří 13,500 13,500     4,700 2,45 6,35  
4 GK Sokol Opava 12,650 12,650     4,400 2,20 6,05  
5 SK MG Mantila Brno 12,100 12,100     4,100 2,00 6,10 0,1
6 SK MG Černovice Brno 11,350 11,350     3,750 1,80 5,80  
6 SK MG Zlín 11,350 11,350     4,000 1,60 5,75  
8 Sokol Brno Židenice 9,600 9,600     3,250 1,40 4,95  

Výsledky kategorie 3: 10-12 let (1997-1999)

1. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Sokol Velký Týnec 14,750 14,750            
2 TJ Gumárny Zubří 14,250 14,250            
3 SK MG Slovan Plzeň - Tanja 12,450 12,450            
4 GK Sokol Opava 11,900 11,900            
5 SK MG Mantila Brno 11,800 11,800            
6 SK Provo Brno 10,950 10,950            
7 SK MG Zlín 9,650 9,650            
8 Sokol Brno Židenice 8,850 8,850            
  SK Trasko Vyškov Odstoupila                
  TJ Meteor České Budějovice Odstoupila                

Výsledky kategorie 4: 12-14 let (1995-1997)

1. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Sokol Velký Týnec 15,200 15,200            
2 SK MG Zlín 9,550 9,550            
  TJ Gumárny Zubří                

Výsledky kategorie 6: Seniorky 16-20 let (1989-1993)

1. provedení  
2. provedení  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ Sokol Velký Týnec 33,050 16,450             16,600            
2 Sokol Praha 7 28,950 14,500             14,450            
3 GK Sokol Opava 27,700 14,100             13,600            
4 SK MG Mantila Brno 26,750 13,250             13,500            
5 SK MG Slovan Plzeň - Fleret 21,950 10,900             11,050            
  SK MG Ajur Hradec Králové Odstoupila                              
  SKP MG Brno Odstoupila