Mezioddílový závod 2*
Mezioddílový závod 1
Mezioddílové závody 2008 a starší

Mezioddílový závod Brno ( MG Jednotlivkyně ) Brno 28. březen 2009 ( SKP MG Brno )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší) 1 9  
2: Naděje nejmladší 2002 7 let () 1 12  
3: Naděje nejmladší 2001 8 let () 2 8  
4: Naděje nejmladší 2000 9 let () 2 6  
5: Naděje mladší 1999 10 let () 3 8  
6: Naděje mladší 1998 11 let () 3 6  
7: Kadetky mladší 12-13 let (1996-1997) 3 5  
8: Kadetky starší 14-15 let (1994-1995) 3 4  
9: Dorostenky 16-18 let (1991-1993) 3 2  
Adresa haly: Srbská 4
Díky Zuzaně Suchomelové za přepsání výsledků do databáze SK Trask Vyškov.

Výsledky kategorie 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trnková Gabriela (SKP MG Brno) 15,600 15,600 1,00 1,10 1,050 8,05 6,50  
2 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 13,500 13,500 0,40 0,50 0,450 7,20 5,85  
3 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 12,800 12,800 0,10 0,10 0,100 7,10 5,60  
4 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 12,600 12,600 0,30 0,40 0,350 6,75 5,50  
5 Svozilová Anna (SKP MG Brno) 12,600 12,600 0,40 0,30 0,350 7,25 5,00  
6 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 12,550 12,550 0,40 0,40 0,400 6,85 5,30  
7 Klementová Barbora (SKP MG Brno) 12,400 12,400 0,30 0,30 0,300 7,00 5,10  
8 Heldesová Alena (SKP MG Brno) 12,300 12,300 0,10 0,10 0,100 7,10 5,10  
9 Tomášková Anna (SKP MG Brno) 11,800 11,800 0,10 0,10 0,100 7,10 4,60  

Výsledky kategorie 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Crhová Adéla (SKP MG Brno) 14,800 14,800 0,90 0,90 0,900 8,05 5,85  
2 Sitarová Klára (SKP MG Brno) 14,700 14,700 1,20 0,90 1,050 8,05 5,60  
3 Plachá Magdalena (SKP MG Brno) 14,100 14,100 0,70 0,40 0,550 7,75 5,80  
4 Bajnogová Natálie (SKP MG Brno) 13,650 13,650 0,70 0,70 0,700 7,45 5,50  
5 Vítková Klára (SKP MG Brno) 13,400 13,400 0,70 1,00 0,850 7,30 5,25  
6 Tesařová Veronika (SKP MG Brno) 12,850 12,850 0,40 0,40 0,400 7,35 5,10  
7 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 12,800 12,800 0,40 0,50 0,450 7,00 5,35  
8 Mittagová Barbora (SKP MG Brno) 12,650 12,650 0,30 0,30 0,300 7,25 5,10  
9 Dvořáková Denisa (SKP MG Brno) 12,600 12,600 0,30 0,30 0,300 7,10 5,20  
10 Tesařová Dominika (SKP MG Brno) 12,300 12,300 0,30 0,10 0,200 7,35 4,75  
11 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 12,300 12,300 0,10 0,40 0,250 6,90 5,15  
12 Pešlová Daniela (SKP MG Brno) 12,050 12,050 0,20 0,20 0,200 6,85 5,00  
  Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                

Výsledky kategorie 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

1. lib. náčiní  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Papodopoulu Dimitra (SKP MG Brno) 33,300 16,500 1,50 4,40 2,950 8,10 5,45   16,800 1,50 1,10 1,300 8,15 7,35  
2 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 32,000 15,150 1,00 3,20 2,100 7,10 5,95   16,850 1,20 1,20 1,200 8,05 7,60  
3 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 31,250 14,800 1,20 2,40 1,800 7,50 5,50   16,450 1,30 1,10 1,200 8,05 7,20  
4 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 29,750 14,000 0,80 2,80 1,800 7,00 5,20   15,750 1,00 1,40 1,200 7,65 6,90  
5 Rektorová Dominika (SKP MG Brno) 28,850 13,400 0,50 3,50 2,000 7,10 4,70 0,4 15,450 1,30 0,90 1,100 7,75 6,60  
6 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 28,700 14,000 0,50 2,00 1,250 7,15 5,60   14,700 0,90 0,70 0,800 7,50 6,40  
7 Kubová Karolína (SKP MG Brno) 24,500 12,350 0,20 1,40 0,800 6,90 4,65   12,150 0,20 0,20 0,200 6,80 5,15  
8 Šmikmátorová Anna (SKP MG Brno) 23,950 11,950 0,20 2,70 1,450 6,80 3,90 0,2 12,000 0,20 0,20 0,200 6,65 5,15  
  Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              
  Rotreklová Anna (SKP MG Brno) Odstoupila                              

Výsledky kategorie 4: Naděje nejmladší 2000 9 let ()

1. lib. náčiní  
2. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Pernicová Eliška (SKP MG Brno) 34,450 17,100 1,80 4,90 3,350 7,85 6,10 0,2 17,350 1,50 1,50 1,500 8,30 7,55  
2 Řiháčková Barbora (SKP MG Brno) 34,250 18,000 1,60 5,40 3,500 8,15 6,35   16,250 1,40 1,10 1,250 8,10 6,90  
3 Vrtišová Viktorie (SKP MG Brno) 33,400 16,650 1,00 4,70 2,850 7,90 5,90   16,750 1,70 1,90 1,800 7,90 7,05  
4 Chasová Patricie (SKP MG Brno) 31,300 15,350 0,80 3,90 2,350 7,35 5,65   15,950 1,40 1,00 1,200 7,85 6,90  
5 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 31,100 15,250 0,60 2,40 1,500 7,40 6,35   15,850 0,80 0,80 0,800 7,90 7,15  
6 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 30,000 15,000 1,40 2,50 1,950 7,50 5,75 0,2 15,000 0,40 0,40 0,400 7,75 6,85  

Výsledky kategorie 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

1. švihadlo  
2. obruč  
3. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šalamounová Barbora (SKP MG Brno) 54,300 17,450 1,70 4,50 3,100 8,15 6,20   18,900 0,80 5,10 2,950 8,40 7,55   17,950 2,00 2,00 2,000 8,30 7,65  
2 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 53,450 16,800 1,50 2,80 2,150 8,15 6,50   18,500 1,30 4,40 2,850 8,10 7,55   18,150 2,00 2,00 2,000 8,10 8,05  
3 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 53,100 16,250 1,10 2,90 2,000 7,50 6,75   19,100 1,80 4,60 3,200 8,10 7,80   17,750 1,70 1,70 1,700 7,90 8,15  
4 Rašková Kateřina (SKP MG Brno) 50,500 15,100 1,00 3,00 2,000 7,80 5,30   17,350 1,50 3,90 2,700 7,90 6,75   18,050 2,40 2,40 2,400 8,05 7,60  
5 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 49,050 15,700 0,50 3,30 1,900 7,85 5,95   16,250 1,80 4,00 2,900 7,65 6,10 0,4 17,100 1,30 1,30 1,300 8,20 7,60  
6 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 48,950 15,650 1,20 2,40 1,800 7,95 5,90   16,250 1,10 3,50 2,300 7,80 6,15   17,050 1,70 1,70 1,700 8,15 7,20  
7 Waldsbergerová Anna (SKP MG Brno) 48,850 14,950 0,30 3,30 1,800 7,60 5,55   17,900 2,20 5,00 3,600 7,80 6,70 0,2 16,000 1,30 1,30 1,300 7,90 6,80  
8 Heldesová Sylva (SKP MG Brno) 25,600               11,950 0,10 1,00 0,550 6,40 5,40 0,4 13,650 0,40 0,40 0,400 6,90 6,35  
  Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            
  Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

Výsledky kategorie 6: Naděje mladší 1998 11 let ()

1. švihadlo  
2. obruč  
3. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Opatřilová Klára (SKP MG Brno) 56,750 19,100 1,40 6,00 3,700 8,30 7,10   18,500 1,60 6,10 3,850 7,85 7,00 0,2 19,150 2,20 2,20 2,200 8,45 8,50  
2 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 52,950 17,650 1,40 4,10 2,750 8,25 6,65   17,700 1,80 4,60 3,200 7,55 7,15 0,2 17,600 1,80 1,80 1,800 7,90 7,90  
3 Sekavová Petra (SKP MG Brno) 52,150 17,150 1,30 4,30 2,800 7,65 6,70   17,450 1,40 4,50 2,950 7,75 6,75   17,550 1,50 1,50 1,500 8,20 7,85  
4 Kaprelová Soňa (SKP MG Brno) 51,350 15,850 0,70 3,20 1,950 7,50 6,40   17,350 1,70 3,30 2,500 7,85 7,00   18,150 2,00 2,00 2,000 8,05 8,10  
5 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 46,750 15,650 0,90 2,20 1,550 7,75 6,35   16,050 1,20 3,00 2,100 7,55 6,40   15,050 1,20 1,20 1,200 7,00 6,85  
6 Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) 43,000 13,950 0,30 2,80 1,550 6,80 5,60   13,800 0,40 2,20 1,300 7,00 5,50   15,250 1,10 1,10 1,100 7,55 6,60  
  Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

Výsledky kategorie 7: Kadetky mladší 12-13 let (1996-1997)

1. míč  
2. švihadlo  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 57,100 17,300 1,50 3,00 2,250 8,15 6,90   19,300 2,00 5,10 3,550 8,30 7,45   20,500 2,00 5,50 3,750 8,35 8,40  
2 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 55,300 18,250 1,40 4,00 2,700 8,05 7,50   17,050 1,60 4,30 2,950 7,60 6,50   20,000 2,30 5,30 3,800 8,25 7,95  
3 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 54,650 18,450 1,80 4,50 3,150 8,00 7,30   17,750 1,30 4,40 2,850 8,20 6,70   18,450 1,70 4,40 3,050 7,95 7,45  
4 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 53,700 17,300 1,40 3,40 2,400 7,90 7,00   18,000 1,70 4,50 3,100 7,75 7,15   18,400 2,80 4,20 3,500 8,25 7,05 0,4
5 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 52,050 16,600 0,80 3,00 1,900 7,80 6,90   16,650 0,80 3,80 2,300 7,50 6,85   18,800 1,90 5,00 3,450 7,85 7,50  

Výsledky kategorie 8: Kadetky starší 14-15 let (1994-1995)

1. míč  
2. švihadlo  
3. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Holešová Natálie (SKP MG Brno) 56,800 17,550 1,50 4,80 3,150 7,70 6,70   19,100 1,80 5,60 3,700 8,10 7,30   20,150 2,10 5,90 4,000 8,35 7,80  
2 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 55,400 19,200 2,60 4,40 3,500 8,10 7,60   18,300 1,70 4,50 3,100 8,00 7,40 0,2 17,900 1,80 3,30 2,550 8,35 7,00  
3 Hynková Tereza (SKP MG Brno) 54,500 17,700 1,40 4,60 3,000 7,75 6,95   18,000 1,00 5,30 3,150 7,90 6,95   18,800 1,40 4,70 3,050 8,15 7,60  
4 Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) 51,850 17,050 1,60 3,40 2,500 7,75 6,80   18,150 2,50 4,30 3,400 8,05 6,70   16,650 1,70 3,00 2,350 7,80 6,50  

Výsledky kategorie 9: Dorostenky 16-18 let (1991-1993)

1. míč  
2. kužele  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 53,200 18,450 2,10 3,50 2,800 8,20 7,45   16,550 1,50 2,90 2,200 7,75 6,60   18,200 1,80 3,50 2,650 8,05 7,50  
2 Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) 48,900 16,000 0,70 2,60 1,650 7,50 6,85   16,300 1,00 3,10 2,050 7,75 6,50   16,600 1,20 4,10 2,650 7,55 6,40  
  Sitarová Lucie (SKP MG Brno) Odstoupila                                            
  Parolková Alena (SKP MG Brno) Odstoupila                                            
  Různarová Aneta (SKP MG Brno) Odstoupila                                            

Závodnice a známky od rozh.

Bajnogová Natálie (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky mladší 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 0,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 3,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-1 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-2 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D1 0,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D2 3,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-2 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D1 1,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D2 5,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Crhová Adéla (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 6,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 8: Kadetky starší 14-15 let (1994-1995)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 1,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 3,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D1 2,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D2 4,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-2 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha D1 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha D2 3,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha E-1 6,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha E-2 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-2 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 2,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 6,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 4,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 2,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 2,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Dvořáková Denisa (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) - 9: Dorostenky 16-18 let (1991-1993)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-2 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 0,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 2,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele A-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele D1 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele D2 3,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele E-2 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele E-1 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D1 1,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D2 4,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-1 6,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-2 6,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 0,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 2,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 5,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 0,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 0,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 6,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Heldesová Alena (SKP MG Brno) - 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Heldesová Sylva (SKP MG Brno) - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1   Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-2   Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 0,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 0,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2   Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1   Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 6,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 0,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 5,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 6,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 6,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) - 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Holešová Natálie (SKP MG Brno) - 8: Kadetky starší 14-15 let (1994-1995)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-2 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 4,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D1 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D2 5,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-2 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha A-1 8,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha A-2 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha D1 2,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha D2 5,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha E-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha E-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Hynková Tereza (SKP MG Brno) - 8: Kadetky starší 14-15 let (1994-1995)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 4,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D1 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D2 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-2 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha D2 4,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha E-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha E-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Chasová Patricie (SKP MG Brno) - 4: Naděje nejmladší 2000 9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-1 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-2 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 0,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 3,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 5,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) - 9: Dorostenky 16-18 let (1991-1993)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-2 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 2,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 3,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele D1 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele D2 2,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele E-1 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. kužele E-2 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D1 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D2 3,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-2 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 6: Naděje mladší 1998 11 let ()

Kaprelová Soňa (SKP MG Brno) - 6: Naděje mladší 1998 11 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-2 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 0,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 3,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 6,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 3,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 2,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 2,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Klementová Barbora (SKP MG Brno) - 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) - 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 6,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) - 6: Naděje mladší 1998 11 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 2,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 5,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 2,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 1,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 1,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Kubová Karolína (SKP MG Brno) - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 0,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 4,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 4,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 0,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 0,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 5,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 1,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 2,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 1,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 1,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 0,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 3,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 5,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 6,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 4,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 6,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 6,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 1,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 1,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Mittagová Barbora (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) - 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 0,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 2,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 5,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky mladší 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-2 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 3,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-2 8,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D1 2,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D2 5,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-1 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-2 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-1 8,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D1 2,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D2 5,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-2 8,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Opatřilová Klára (SKP MG Brno) - 6: Naděje mladší 1998 11 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-2 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 6,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 6,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 8,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 8,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 2,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 2,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 8,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 8,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) - 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Papodopoulu Dimitra (SKP MG Brno) - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 4,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 5,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 5,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 1,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Parolková Alena (SKP MG Brno) Odstoupila - 9: Dorostenky 16-18 let (1991-1993)

Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky mladší 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 3,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D1 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D2 4,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-2 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-2 8,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D1 2,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D2 4,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-2 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje nejmladší 2000 9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 0,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 2,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 6,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 0,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 0,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Pernicová Eliška (SKP MG Brno) - 4: Naděje nejmladší 2000 9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 4,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 6,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 6,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 8,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Pešlová Daniela (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 4,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Plachá Magdalena (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 1,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 2,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 4,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Rašková Kateřina (SKP MG Brno) - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 3,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 5,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 3,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 2,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 2,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Rektorová Dominika (SKP MG Brno) - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 0,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 3,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 4,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 4,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 1,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 0,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Rotreklová Anna (SKP MG Brno) Odstoupila - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Různarová Aneta (SKP MG Brno) Odstoupila - 9: Dorostenky 16-18 let (1991-1993)

Řiháčková Barbora (SKP MG Brno) - 4: Naděje nejmladší 2000 9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 1,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 5,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 6,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 1,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Sekavová Petra (SKP MG Brno) - 6: Naděje mladší 1998 11 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 1,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 4,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 4,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 1,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) - 6: Naděje mladší 1998 11 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-2 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 4,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 4,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Sitarová Klára (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 1,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Sitarová Lucie (SKP MG Brno) Odstoupila - 9: Dorostenky 16-18 let (1991-1993)

Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 1,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 2,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 6,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 3,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 6,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 6,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Svozilová Anna (SKP MG Brno) - 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 4,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Šalamounová Barbora (SKP MG Brno) - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 4,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 6,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 6,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 8,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 0,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 5,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 8,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 2,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 2,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Šmikmátorová Anna (SKP MG Brno) - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 0,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 2,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 4,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 3,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 0,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 0,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 5,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje nejmladší 2000 9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 2,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 5,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) - 8: Kadetky starší 14-15 let (1994-1995)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 2,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 4,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D1 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D2 4,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-1 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha A-1 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha A-2 8,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha D1 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha D2 3,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha E-1 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. stuha E-2 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky mladší 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 1,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 4,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D1 1,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D2 4,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-1 6,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-2 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-1 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-2 8,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D1 2,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D2 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Tesařová Dominika (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 4,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 4,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Tesařová Veronika (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Tomášková Anna (SKP MG Brno) - 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 7,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 4,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 4,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky mladší 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. míč A-2 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D1 1,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč D2 4,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. míč E-2 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-1 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo A-2 8,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D1 1,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo D2 4,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-1 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. švihadlo E-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-2 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč A-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D1 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč D2 4,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. obruč E-2 7,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Trnková Gabriela (SKP MG Brno) - 1: Naděje nejmladší 6 let a mladší (2003 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 1,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje nejmladší 2001 8 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 3,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 6,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 5,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 8,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 1,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 1,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 0,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Vítková Klára (SKP MG Brno) - 2: Naděje nejmladší 2002 7 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-2 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní A-1 7,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D1 0,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní D2 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-2 5,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. bez náčiní E-1 5,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 6: Naděje mladší 1998 11 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-2 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 0,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 2,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 6,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 6,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 7,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 1,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 3,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 6,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 6,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 1,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 1,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 6,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Vrtišová Viktorie (SKP MG Brno) - 4: Naděje nejmladší 2000 9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. lib. náčiní A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D1 1,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní D2 4,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-1 6,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. lib. náčiní E-2 5,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní A-1 8,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D1 1,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní D2 1,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-2 6,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. bez náčiní E-1 7,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Waldsbergerová Anna (SKP MG Brno) - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. švihadlo A-2 7,5 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo A-1 7,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D1 0,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo D2 3,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-2 5,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
1. švihadlo E-1 5,4 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-1 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč A-2 7,8 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D1 2,2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč D2 5,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-1 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
2. obruč E-2 6,7 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-2 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní A-1 7,9 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D1 1,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní D2 1,3 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-1 6,6 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )
3. bez náčiní E-2 7,0 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( )

Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 5: Naděje mladší 1999 10 let ()

Sbor rozhodčích

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Prům. známka Poznámky
A-1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( ) 7,66 Soňa Michálková nebo paní Papodopulu
A-2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( ) 7,62 Soňa Michálková nebo paní Papodopulu
D1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( ) 1,18 Jitka Kapounková + ?
D2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( ) 2,66 Iva Surková + ?
E-1 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( ) 6,43 Jana Štaudrová nebo ?
E-2 Neznámá rozhodčí z nezn. oddílu ( ) 6,46 Jana Štaudrová nebo ?