Kontrolní závody Vyškov: 7 - 6 - 5 - *4*- 3 - 2 - 1 - starší

Kontrolní závod 4. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 27. březen 2009 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
1: 2000 a 2001 8-9 let () 2 6  
2: 7 let a mladší (2002 a mladší) 1 6  
3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999) 3 7  
4: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997) 3 5  
5: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994) 3 4  
Adresa haly: ZŠ Purkyňova ul.

Výsledky kategorie 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 21,850 10,450 1,00 0,00 0,500 2,80 7,15   11,400 1,30 2,60 1,950 2,80 6,65  
2 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 19,950 9,650 1,30 0,00 0,650 2,30 6,70   10,300 0,80 2,30 1,550 2,40 6,35  
3 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 19,900 9,600 1,30 0,00 0,650 2,30 6,65   10,300 1,40 1,70 1,550 2,40 6,35  
4 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 19,600 9,900 1,00 0,00 0,500 2,80 6,60   9,700 0,50 2,10 1,300 2,50 5,90  
5 Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) 18,650 9,000 1,20 0,00 0,600 2,20 6,20   9,650 0,70 2,20 1,450 2,30 5,90  
6 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 17,800 8,900 0,70 0,00 0,350 2,20 6,35   8,900 0,50 1,90 1,200 2,00 5,70  
  Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              
  Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                              

Výsledky kategorie 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 8,500 8,500 0,40 0,00 0,200 2,20 6,10  
2 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 8,350 8,350 0,50 0,00 0,250 2,20 5,90  
3 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 8,100 8,100 0,80 0,00 0,400 2,00 5,70  
4 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 7,900 7,900 0,40 0,00 0,200 2,20 5,50  
5 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 7,550 7,550 0,70 0,00 0,350 2,20 5,00  
6 Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) 7,000 7,000 0,00 0,00 0,000 2,00 5,00  

Výsledky kategorie 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

1. bez náčiní  
2. švihadlo  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 38,850 11,800 2,30 0,00 1,150 3,20 7,45   12,650 1,50 3,30 2,400 3,20 7,05   14,400 2,40 5,00 3,700 3,40 7,30  
2 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 38,450 11,450 2,00 0,00 1,000 2,90 7,55   13,150 1,80 4,40 3,100 2,80 7,25   13,850 2,10 4,60 3,350 3,00 7,50  
3 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 35,350 11,700 1,80 0,00 0,900 3,20 7,60   12,400 1,10 3,30 2,200 2,70 7,50   11,250 2,00 2,70 2,350 2,70 6,60 0,4
4 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 34,900 11,000 2,00 0,00 1,000 2,40 7,60   10,500 0,60 2,60 1,600 2,60 6,30   13,400 2,00 3,90 2,950 3,20 7,25  
5 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 34,650 11,100 1,70 0,00 0,850 3,00 7,25   11,200 1,10 3,60 2,350 2,80 6,05   12,350 2,00 4,40 3,200 2,80 6,35  
6 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 31,550 11,150 1,90 0,00 0,950 2,90 7,30   9,450 0,80 1,70 1,250 2,40 5,80   10,950 0,90 3,20 2,050 2,40 6,50  
7 Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) 26,800 9,550 1,10 0,00 0,550 2,70 6,30   8,850 1,00 1,70 1,350 2,20 5,30   8,400 0,20 1,80 1,000 2,20 5,20  
  Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            
  Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            
  Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) Odstoupila                                            

Výsledky kategorie 4: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

1. obruč  
2. míč  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 46,050 16,800 3,30 5,80 4,550 3,80 8,45   13,850 2,50 3,90 3,200 3,00 7,65   15,400 2,40 5,60 4,000 3,30 8,10  
2 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 42,500 15,100 2,60 5,30 3,950 3,20 7,95   12,650 1,80 3,80 2,800 3,00 6,85   14,750 1,60 5,60 3,600 3,40 7,75  
3 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 40,150 14,550 2,80 4,90 3,850 2,90 7,80   11,900 1,20 3,70 2,450 2,80 6,65   13,700 2,10 4,60 3,350 3,00 7,35  
4 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 38,200 13,000 2,70 4,10 3,400 3,20 6,40   13,500 1,80 4,50 3,150 3,20 7,15   11,700 1,10 4,10 2,600 2,80 6,30  
5 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 34,800 12,950 2,20 3,90 3,050 2,80 7,10   9,350 1,60 1,20 1,400 2,40 5,55   12,500 1,90 4,10 3,000 2,60 6,90  

Výsledky kategorie 5: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

1. stuha / kužele  
2. míč  
3. švihadlo / obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 44,650 14,300 2,20 4,80 3,500 3,20 7,80 0,2 14,800 2,30 4,60 3,450 3,60 7,75   15,550 2,60 5,80 4,200 3,60 7,75  
2 Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) 41,800 13,050 1,70 3,70 2,700 2,90 7,45   14,750 2,50 4,90 3,700 3,20 7,85   14,000 2,70 4,30 3,500 3,40 7,10  
3 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 40,450 13,600 1,60 3,70 2,650 2,90 8,05   12,950 2,00 3,90 2,950 3,20 6,80   13,900 2,60 4,50 3,550 2,80 7,55  
4 Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) 35,350 11,650 1,60 3,00 2,300 2,50 6,85   11,600 0,80 3,20 2,000 2,60 7,00   12,100 1,40 4,50 2,950 2,60 6,55  

Závodnice a známky od rozh.

Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) - 4: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 2,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-2 3,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 3,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 1,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-2 1,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 5,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 5,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 1,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-2 4,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 4,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 5: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. stuha / kužele A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D1-1 1,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D2-2 3,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D2-1 3,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele E-1 7,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele E-2 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 2,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 4,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-2 4,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč A-1 3,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D1-1 2,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D2-1 4,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D2-2 4,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč E-1 7,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 2,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 1,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 3,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-2 3,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 7,1 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-2 5,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 5,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) - 5: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. stuha / kužele A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D1-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D2-2 3,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D2-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele E-1 6,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele E-2 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 0,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-2 3,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D1-1 1,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D2-1 4,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D2-2 4,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč E-1 6,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč E-2 6,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 1,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-2 1,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 5,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 5,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 5,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) - 5: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. stuha / kužele A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D1-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D2-1 3,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D2-2 3,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele E-2 8,1 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele E-1 8,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 2,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 3,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-2 3,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 6,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D1-1 2,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D2-2 4,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D2-1 4,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč E-1 7,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 5,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 1,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-2 1,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 5,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 5,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 0,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 1,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-2 1,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 5,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 5,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 1,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-2 1,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 1,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 3,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-2 3,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 7,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-2 2,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 2,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 5,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 5,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-2 2,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) - 4: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 2,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-2 5,3 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 5,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,9 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 8,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 1,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-2 3,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 3,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 6,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 3,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 1,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 5,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-2 5,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 7,9 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 5,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 4: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 3,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 3,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 5,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-2 5,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 8,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 8,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 2,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 3,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-2 3,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 3,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 2,4 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 5,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-2 5,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 8,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 8,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,3 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-2 2,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 5,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 2,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 0,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-2 2,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 6,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-2 3,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 2,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 1,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 4,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-2 4,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 7,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 7,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-2 4,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 4,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 7,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 7,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 1,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 3,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-2 3,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 6,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 5,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 2,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 4,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-2 4,4 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1   Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1   Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2   Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1   Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní -Kontrolní   Suchomelová Kvetoslava ( SK Trasko Vyškov )

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 6,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 0,5 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-2 2,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 5,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) - 5: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. stuha / kužele A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D1-1 2,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D2-1 4,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele D2-2 4,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele E-2 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. stuha / kužele E-1 7,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 2,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 4,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-2 4,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,7 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč A-1 3,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D1-1 2,6 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D2-1 5,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč D2-2 5,8 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč E-1 7,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo / obruč E-2 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) - 4: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 2,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 4,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-2 4,9 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 7,8 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 7,8 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 1,2 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 3,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-2 3,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 6,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 6,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 3,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 2,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-2 4,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 4,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 7,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 7,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) - 4: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. obruč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D1-1 2,7 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-2 4,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč D2-1 4,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-2 6,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. obruč E-1 6,6 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč A-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D1-1 1,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-1 4,5 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. míč D2-2 4,5 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-1 7,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. míč E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D1-1 1,1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-2 4,1 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo D2-1 4,1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-1 6,2 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. švihadlo E-2 6,4 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,3 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč A-1 2,8 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D1-1 1,3 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-1 2,6 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč D2-2 2,6 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-2 6,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. obruč E-1 6,7 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Veiglerová Natálie (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 0,0 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 5,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 5,0 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )

Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka Známka Jméno a oddíl
1. bez náčiní A-1 2,9 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D1-1 1,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-2 0,0 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní D2-1 0,0 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-2 7,2 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
1. bez náčiní E-1 7,4 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D1-1 0,8 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-1 1,7 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo D2-2 1,7 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-2 5,6 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
2. švihadlo E-1 6,0 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč A-1 2,4 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D1-1 0,9 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-1 3,2 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč D2-2 3,2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-2 6,5 Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov )
3. obruč E-1 6,5 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov )

Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) Odstoupila - 3: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Sbor rozhodčích

Číslo rozhodčí Jméno a oddíl Prům. známka Poznámky
A-1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov ) 2,72  
D1-1 Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov ) 1,53  
D2-1 Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov ) 2,65  
D2-2 Surková Iva ( SK Trasko Vyškov ) 2,61  
E-1 Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov ) 6,74  
Kontrolní Suchomelová Kvetoslava ( SK Trasko Vyškov ) 0,00