Kategorie | Předeps. sestav | Závodících | Poznámky |
---|---|---|---|
1: 8 let a mladší (2001 a mladší) | 1 | 5 |   |
2: 8-10 let (1999-2001) | 1 | 8 |   |
3: 10-12 let (1997-1999) | 1 | 6 |   |
4: 12-14 let (1995-1997) | 1 | 3 |   |
5: Juniorky 14-16 let (1993-1995) | 2 | 3 |   |
6: Seniorky 16-20 let (1989-1993) | 2 | 3 |   |
Výsledky kategorie 1: 8 let a mladší (2001 a mladší) |
|
Místo | Jméno závodnice | Cel. zn. | Výs. | D1 | D2 | D | A | E | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Velký Týnec | 12,900 | 12,900 |   |   | 4,600 | 2,10 | 6,20 |   |
2 | SK Trasko Vyškov | 11,750 | 11,750 |   |   | 4,350 | 1,75 | 5,65 |   |
3 | SK MG Mantila Brno | 11,500 | 11,500 |   |   | 3,900 | 1,80 | 5,80 |   |
4 | TJ Gumárny Zubří | 10,850 | 10,850 |   |   | 3,950 | 1,60 | 5,30 |   |
5 | SK MG Zlín | 9,350 | 9,350 |   |   | 3,500 | 1,20 | 4,65 |   |
Výsledky kategorie 2: 8-10 let (1999-2001) |
|
Místo | Jméno závodnice | Cel. zn. | Výs. | D1 | D2 | D | A | E | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Velký Týnec | 13,500 |   |   |   |   |   |   |   |
2 | SK Trasko Vyškov | 13,150 | 13,150 |   |   | 4,450 | 2,35 | 6,35 |   |
3 | TJ Gumárny Zubří | 13,100 |   |   |   |   |   |   |   |
4 | SK MG Mantila Brno | 11,650 |   |   |   |   |   |   |   |
5 | GK Sokol Opava | 11,550 |   |   |   |   |   |   |   |
6 | SK MG Zlín | 11,550 |   |   |   |   |   |   |   |
7 | SK MG Černovice Brno | 11,450 |   |   |   |   |   |   |   |
8 | Sokol Brno Židenice | 9,600 |   |   |   |   |   |   |   |
Výsledky kategorie 3: 10-12 let (1997-1999) |
|
Místo | Jméno závodnice | Cel. zn. | Výs. | D1 | D2 | D | A | E | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Velký Týnec | 13,900 |   |   |   |   |   |   |   |
2 | TJ Gumárny Zubří | 13,850 |   |   |   |   |   |   |   |
3 | SK Trasko Vyškov | 12,650 | 12,560 |   |   | 4,000 | 2,45 | 6,20 |   |
4 | GK Sokol Opava | 11,800 |   |   |   |   |   |   |   |
5 | SK MG Zlín | 10,350 |   |   |   |   |   |   |   |
6 | Sokol Brno Židenice | 8,350 |   |   |   |   |   |   |   |
Výsledky kategorie 4: 12-14 let (1995-1997) |
|
Místo | Jméno závodnice | Cel. zn. | Výs. | D1 | D2 | D | A | E | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Velký Týnec | 14,700 |   |   |   |   |   |   |   |
2 | TJ Gumárny Zubří | 13,850 |   |   |   |   |   |   |   |
3 | SK MG Zlín | 9,250 |   |   |   |   |   |   |   |
Výsledky kategorie 5: Juniorky 14-16 let (1993-1995) |
|
Místo | Jméno závodnice | Cel. zn. | Výs. | D1 | D2 | D | A | E | S | Výs. | D1 | D2 | D | A | E | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Trasko Vyškov | 30,300 | 15,000 |   |   | 4,750 | 3,30 | 6,95 |   | 15,300 |   |   | 4,700 | 3,35 | 7,25 |   |
2 | GK Sokol Opava | 28,850 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
3 | SK MG Mantila Brno | 13,500 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
Výsledky kategorie 6: Seniorky 16-20 let (1989-1993) |
|
Místo | Jméno závodnice | Cel. zn. | Výs. | D1 | D2 | D | A | E | S | Výs. | D1 | D2 | D | A | E | S |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TJ Sokol Velký Týnec | 33,150 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
2 | SK MG Mantila Brno | 29,050 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |
3 | SKP MG Brno | 23,050 |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |   |