Kontrolní závody Vyškov: 7 - 6 - 5 - 4 - 3 - 2 - *1*- starší

Kontrolní závod 1. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 28. únor 2009 ( SK Trasko Vyškov )

Kategorie Předeps. sestav Závodících Poznámky
1: 2000 a 2001 8-9 let () 2 5  
2: 7 let a mladší (2002 a mladší) 2 6  
3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002) 1 8  
4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999) 3 10  
5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999) 1 10  
6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997) 3 5  
7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994) 3 4  
8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997) 1 5  
Adresa haly: ZŠ Purkyňova

Výsledky kategorie 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 22,700 11,600 1,20 0,00 0,600 2,90 8,10   11,100 1,30 1,70 1,500 2,75 6,85  
2 Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) 20,550 11,200 1,30 0,00 0,650 2,75 7,80   9,350 0,90 1,30 1,100 2,35 5,90  
3 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 19,650 9,200 0,60 0,00 0,300 2,15 6,75   10,450 0,90 2,20 1,550 2,55 6,35  
4 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 19,450 9,300 0,50 0,00 0,250 2,75 6,30   10,150 0,30 1,50 0,900 2,50 6,75  
5 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 16,600 8,000 0,60 0,00 0,300 1,95 5,75   8,600 0,20 1,50 0,850 2,20 5,55  

Výsledky kategorie 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 17,050 8,650 0,40 0,00 0,200 2,60 5,85   8,400 0,30 0,80 0,550 2,40 5,45  
2 Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) 16,950 8,800 0,80 0,00 0,400 2,60 5,80   8,150 0,00 1,20 0,600 2,30 5,25  
3 Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) 14,100 7,800 0,20 0,00 0,100 2,20 5,50   6,300 0,10 0,80 0,450 1,85 4,00  
4 Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) 13,500 7,650 0,40 0,00 0,200 2,35 5,10   5,850 0,00 0,40 0,200 1,75 3,90  
5 Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) 13,100 6,650 0,40 0,00 0,200 2,05 4,40   6,450 0,00 0,90 0,450 1,70 4,30  
6 Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) 12,850 6,700 0,40 0,00 0,200 1,95 4,55   6,150 0,00 0,90 0,450 1,65 4,05  

Výsledky kategorie 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) 9,500 9,500 0,50 2,10 1,300 2,00 6,20  
2 Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) 9,350 9,350 1,00 1,60 1,300 1,95 6,10  
3 Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) 8,500 8,500 0,30 1,50 0,900 1,90 5,70  
4 Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) 7,900 7,900 0,00 1,00 0,500 1,70 5,70  
5 Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) 7,850 7,850 0,00 1,20 0,600 1,65 5,60  
  Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov)                
  Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov)                
  Michálková Alena (SK Trasko Vyškov)                

Výsledky kategorie 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

1. bez náčiní  
2. švihadlo  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 37,550 12,550 1,70 0,00 0,850 3,25 8,45   12,150 0,50 2,40 1,450 2,80 7,90   12,850 1,20 3,40 2,300 2,60 7,95  
2 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 36,350 12,400 1,70 0,00 0,850 3,60 7,95   11,550 0,50 3,40 1,950 2,50 7,10   12,400 1,20 3,00 2,100 2,35 7,95  
3 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 35,900 12,400 2,20 0,00 1,100 3,25 8,05   10,500 0,50 2,20 1,350 2,35 6,80   13,000 1,40 3,70 2,550 2,50 7,95  
4 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 35,700 12,400 1,70 0,00 0,850 3,55 8,00   10,150 0,30 1,60 0,950 2,65 6,55   13,150 1,10 3,20 2,150 2,85 8,15  
5 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 33,200 12,350 1,20 0,00 0,600 3,55 8,20   10,450 0,90 2,60 1,750 2,45 6,25   10,400 0,30 2,20 1,250 2,35 6,80  
6 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 31,100 11,500 1,20 0,00 0,600 3,25 7,65   11,050 0,60 1,50 1,050 2,45 7,55   8,550 0,90 2,00 1,450 1,60 5,50  
7 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 31,000 10,550 1,00 0,00 0,500 3,05 7,00   10,350 0,40 1,90 1,150 2,35 6,85   10,100 0,30 1,40 0,850 2,20 7,05  
8 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 30,300 11,350 1,20 0,00 0,600 3,25 7,50   9,600 0,20 0,90 0,550 2,65 6,40   9,350 0,30 1,10 0,700 2,30 6,35  
9 Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) 30,300 10,900 1,20 0,00 0,600 2,85 7,45   9,150 0,30 1,60 0,950 2,10 6,10   10,250 0,80 2,20 1,500 2,15 6,60  
10 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 29,900 10,700 1,50 0,00 0,750 2,85 7,10   8,850 0,40 0,70 0,550 2,05 6,25   10,350 0,70 2,00 1,350 2,05 6,95  

Výsledky kategorie 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

1. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) 10,950 10,950 0,30 1,00 0,650 2,40 7,90  
2 Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) 10,050 10,050 0,70 1,00 0,850 2,30 6,90  
2 Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) 10,050 10,050 0,00 1,30 0,650 1,95 7,45  
3 Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) 9,900 9,900 0,30 0,90 0,600 2,15 7,15  
4 Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) 9,800 9,800 0,70 1,10 0,900 2,00 6,90  
5 Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) 9,200 9,200 0,30 0,70 0,500 1,75 6,95  
6 Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) 9,050 9,050 0,40 0,50 0,450 1,80 6,80  
7 Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) 8,900 8,900 0,40 0,50 0,450 1,70 6,75  
8 Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) 8,050 8,050 0,00 0,10 0,050 1,80 6,20  
  Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov)                

Výsledky kategorie 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

1. míč  
2. švihadlo  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) 40,550 12,700 1,20 3,40 2,300 3,05 7,35   13,250 2,10 4,20 3,150 2,70 7,40   14,600 2,30 4,70 3,500 3,25 7,85  
2 Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) 39,450 10,300 0,50 1,90 1,200 2,55 6,55   13,900 2,20 4,00 3,100 2,95 7,85   15,250 1,70 4,70 3,200 3,40 8,65  
3 Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) 37,050 11,900 0,60 2,60 1,600 2,80 7,50   12,250 1,60 2,70 2,150 2,95 7,15   12,900 1,90 3,00 2,450 2,75 7,70  
4 Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) 36,300 11,250 0,30 2,50 1,400 2,50 7,35   11,300 0,50 3,00 1,750 2,55 7,00   13,750 1,60 3,90 2,750 2,90 8,10  
5 Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) 35,250 10,050 0,30 1,00 0,650 2,40 7,00   11,950 0,50 3,40 1,950 2,65 7,35   13,250 1,50 3,10 2,300 2,95 8,00  

Výsledky kategorie 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

1. míč  
2. stuha  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) 40,750 14,200 1,60 3,60 2,600 3,40 8,20   13,300 1,70 1,70 1,700 3,30 8,30   13,250 1,90 3,50 2,700 2,90 7,65  
2 Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) 40,050 13,850 1,60 2,20 1,900 3,55 8,40   13,750 2,00 2,90 2,450 3,40 7,90   12,450 0,50 3,10 1,800 2,80 7,85  
  Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov)                                            
  Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov)                                            

Výsledky kategorie 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

1. kužele  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
  Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov)                
  Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov)                
  Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov)                
  Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov)                
  Taušová Anna (SK Trasko Vyškov)                

Závodnice a známky od rozh.

Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Bohuslavová Simona (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 2,4
1. míč A 2,4
1. míč D1 0,3
1. míč D2 1,0
1. míč E 7,0
1. míč E min 6,9
1. míč E 7,0
1. míč E max 7,0
2. švihadlo A 2,7
2. švihadlo A 2,6
2. švihadlo D1 0,5
2. švihadlo D2 3,4
2. švihadlo E 7,3
2. švihadlo E max 7,5
2. švihadlo E 7,4
2. švihadlo E min 7,0
3. obruč A 3,0
3. obruč A 2,9
3. obruč D1 1,5
3. obruč D2 3,1
3. obruč E max 8,1
3. obruč E 8,0
3. obruč E min 7,6
3. obruč E 8,0

Daňková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 2,3
1. míč A 2,3
1. míč D1 0,7
1. míč D2 1,0
1. míč E 7,0
1. míč E min 6,8
1. míč E max 7,2
1. míč E 6,8

Dorková Nikola (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,6
1. bez náčiní A 3,5
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 8,4
1. bez náčiní E min 7,8
1. bez náčiní E 8,2
1. bez náčiní E 7,8
2. švihadlo A 2,6
2. švihadlo A 2,7
2. švihadlo D1 0,3
2. švihadlo D2 1,6
2. švihadlo E 6,6
2. švihadlo E 6,5
2. švihadlo E min 6,2
2. švihadlo E max 6,8
3. obruč A 2,8
3. obruč A 2,9
3. obruč D1 1,1
3. obruč D2 3,2
3. obruč E 8,6
3. obruč E min 7,9
3. obruč E max 8,7
3. obruč E 8,0
3. obruč E-Kontrolní 8,0

Fialová Pavla (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,0
1. bez náčiní A 1,9
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,4
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E min 5,4
1. bez náčiní E 5,5
2. obruč A 2,2
2. obruč A 2,2
2. obruč D1 0,2
2. obruč D2 1,5
2. obruč E min 5,2
2. obruč E 5,4
2. obruč E max 5,8
2. obruč E 5,7

Gottvaldová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. švihadlo A 1,6
1. švihadlo A 1,7
1. švihadlo D1 0,0
1. švihadlo D2 1,2
1. švihadlo E min 5,0
1. švihadlo E 5,3
1. švihadlo E max 6,0
1. švihadlo E 5,9

Hledíková Tereza (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 1,9
1. bez náčiní A 2,2
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 4,2
1. bez náčiní E 4,5
1. bez náčiní E max 4,8
1. bez náčiní E 4,3
2. obruč A 1,9
2. obruč A 1,5
2. obruč D1 0,0
2. obruč D2 0,9
2. obruč E min 4,1
2. obruč E 4,3
2. obruč E max 4,4
2. obruč E 4,3

Kapounková Andrea (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 3,6
1. míč A 3,5
1. míč D1 1,6
1. míč D2 2,2
1. míč E 8,4
1. míč E 8,4
1. míč E min 8,4
1. míč E max 8,8
2. stuha A 3,3
2. stuha A 3,5
2. stuha D1 2,0
2. stuha D2 2,9
2. stuha E 7,8
2. stuha E 8,0
2. stuha E min 7,7
2. stuha E max 8,2
3. švihadlo A 2,8
3. švihadlo A 2,8
3. švihadlo D1 0,5
3. švihadlo D2 3,1
3. švihadlo E min 7,7
3. švihadlo E 7,8
3. švihadlo E max 7,9
3. švihadlo E 7,9

Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,5
1. bez náčiní A 3,6
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 8,0
1. bez náčiní E 8,0
1. bez náčiní E 8,4
1. bez náčiní E max 8,5
2. švihadlo A 2,5
2. švihadlo A 2,4
2. švihadlo D1 0,9
2. švihadlo D2 2,6
2. švihadlo E max 6,3
2. švihadlo E 6,2
2. švihadlo E min 6,2
2. švihadlo E 6,3
3. obruč A 2,4
3. obruč A 2,3
3. obruč D1 0,3
3. obruč D2 2,2
3. obruč E min 6,8
3. obruč E 6,8
3. obruč E 6,8
3. obruč E max 7,3

Kapounková Karolína (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 2,0
1. míč A 2,0
1. míč D1 0,7
1. míč D2 1,1
1. míč E 7,0
1. míč E max 7,0
1. míč E 6,8
1. míč E min 6,7

Kubíčková Běla (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,4
1. bez náčiní A 2,8
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E max 6,0
1. bez náčiní E min 5,6
1. bez náčiní E 5,8
2. obruč A 2,3
2. obruč A 2,3
2. obruč D1 0,0
2. obruč D2 1,2
2. obruč E min 5,1
2. obruč E 5,3
2. obruč E 5,2
2. obruč E max 5,4

Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,7
1. bez náčiní A 3,0
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,4
1. bez náčiní E max 7,5
1. bez náčiní E 7,5
1. bez náčiní E min 7,4
2. švihadlo A 2,2
2. švihadlo A 2,0
2. švihadlo D1 0,3
2. švihadlo D2 1,6
2. švihadlo E max 6,4
2. švihadlo E 6,2
2. švihadlo E min 6,0
2. švihadlo E 6,0
3. obruč A 2,1
3. obruč A 2,2
3. obruč D1 0,8
3. obruč D2 2,2
3. obruč E 6,4
3. obruč E max 6,8
3. obruč E 6,8
3. obruč E min 6,2

Kubíčková Vendula (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Kunhartová Zuzana (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,5
1. bez náčiní A 1,9
1. bez náčiní D1 0,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,5
1. bez náčiní E 5,5
1. bez náčiní E max 5,5
1. bez náčiní E min 5,3
2. obruč A 1,7
2. obruč A 2,0
2. obruč D1 0,1
2. obruč D2 0,8
2. obruč E min 4,0
2. obruč E max 4,0
2. obruč E 4,0
2. obruč E 4,0

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Michálková Alena (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,7
1. bez náčiní A 2,8
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,8
1. bez náčiní E min 7,7
1. bez náčiní E max 8,0
1. bez náčiní E 7,8
2. obruč A 2,4
2. obruč A 2,3
2. obruč D1 0,9
2. obruč D2 1,3
2. obruč E max 6,7
2. obruč E min 5,8
2. obruč E 5,9
2. obruč E 5,9

Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,5
1. bez náčiní A 3,7
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 8,0
1. bez náčiní E max 8,5
1. bez náčiní E min 7,2
1. bez náčiní E 7,9
2. švihadlo A 2,6
2. švihadlo A 2,4
2. švihadlo D1 0,5
2. švihadlo D2 3,4
2. švihadlo E min 7,0
2. švihadlo E 7,0
2. švihadlo E max 7,6
2. švihadlo E 7,2
3. obruč A 2,4
3. obruč A 2,3
3. obruč D1 1,2
3. obruč D2 3,0
3. obruč E 8,0
3. obruč E 7,9
3. obruč E min 7,6
3. obruč E max 8,3

Michálková Veronika (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 2,1
1. míč A 2,2
1. míč D1 0,3
1. míč D2 0,9
1. míč E 7,3
1. míč E min 7,0
1. míč E 7,0
1. míč E max 8,2

Mozgová Simona (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,2
1. bez náčiní A 1,7
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 4,5
1. bez náčiní E 4,6
1. bez náčiní E max 4,6
1. bez náčiní E min 4,4
2. obruč A 1,5
2. obruč A 1,8
2. obruč D1 0,0
2. obruč D2 0,9
2. obruč E min 4,0
2. obruč E max 4,1
2. obruč E 4,1
2. obruč E 4,0

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. švihadlo A 2,0
1. švihadlo A 1,8
1. švihadlo D1 0,3
1. švihadlo D2 1,5
1. švihadlo E 5,8
1. švihadlo E min 5,6
1. švihadlo E 5,6
1. švihadlo E max 6,0

Nohelová Klára (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,3
1. bez náčiní A 2,0
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E 6,7
1. bez náčiní E max 6,8
1. bez náčiní E min 5,5
2. obruč A 2,5
2. obruč A 2,6
2. obruč D1 0,9
2. obruč D2 2,2
2. obruč E max 6,9
2. obruč E 6,3
2. obruč E 6,4
2. obruč E min 6,2

Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Nohelová Veronika (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 2,5
1. míč A 2,6
1. míč D1 0,5
1. míč D2 1,9
1. míč E 6,5
1. míč E 6,6
1. míč E min 6,4
1. míč E max 6,7
2. švihadlo A 2,9
2. švihadlo A 3,0
2. švihadlo D1 2,2
2. švihadlo D2 4,0
2. švihadlo E max 8,0
2. švihadlo E 7,8
2. švihadlo E 7,9
2. švihadlo E min 7,6
3. obruč A 3,4
3. obruč A 3,4
3. obruč D1 1,7
3. obruč D2 4,7
3. obruč E 8,7
3. obruč E 8,6
3. obruč E min 8,6
3. obruč E max 8,8

Paludová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Paludová Michaela (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,6
1. bez náčiní A 2,1
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,0
1. bez náčiní E 5,2
1. bez náčiní E min 5,0
1. bez náčiní E max 5,4
2. obruč A 1,6
2. obruč A 1,9
2. obruč D1 0,0
2. obruč D2 0,4
2. obruč E 3,9
2. obruč E max 4,0
2. obruč E 3,9
2. obruč E min 3,8

Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 2,8
1. míč A 2,8
1. míč D1 0,6
1. míč D2 2,6
1. míč E min 7,3
1. míč E 7,6
1. míč E max 7,7
1. míč E 7,4
2. švihadlo A 3,0
2. švihadlo A 2,9
2. švihadlo D1 1,6
2. švihadlo D2 2,7
2. švihadlo E 7,3
2. švihadlo E 7,0
2. švihadlo E min 6,8
2. švihadlo E max 7,5
3. obruč A 2,8
3. obruč A 2,7
3. obruč D1 1,9
3. obruč D2 3,0
3. obruč E 7,7
3. obruč E max 7,7
3. obruč E min 7,5
3. obruč E 7,7

Pavlíková Michaela (SK Trasko Vyškov) - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Pazderová Eliška (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. švihadlo A  
1. švihadlo A  
1. švihadlo D1  
1. švihadlo D2  
1. švihadlo E  
1. švihadlo E  
1. švihadlo E  
1. švihadlo E  

Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 1,8
1. míč A 2,1
1. míč D1 0,0
1. míč D2 1,3
1. míč E max 8,0
1. míč E min 7,3
1. míč E 7,4
1. míč E 7,5

Plchová Adéla (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,3
1. bez náčiní A 3,2
1. bez náčiní D1 2,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 7,9
1. bez náčiní E 8,5
1. bez náčiní E 7,9
1. bez náčiní E max 8,5
1. bez náčiní E-Kontrolní 7,9
2. švihadlo A 2,3
2. švihadlo A 2,4
2. švihadlo D1 0,5
2. švihadlo D2 2,2
2. švihadlo E 6,8
2. švihadlo E min 6,8
2. švihadlo E 6,8
2. švihadlo E max 7,0
3. obruč A 2,4
3. obruč A 2,6
3. obruč D1 1,4
3. obruč D2 3,7
3. obruč E 8,0
3. obruč E min 7,8
3. obruč E max 8,0
3. obruč E 7,9

Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,3
1. bez náčiní A 3,2
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 8,4
1. bez náčiní E max 8,9
1. bez náčiní E 8,5
1. bez náčiní E min 8,3
2. švihadlo A 2,8
2. švihadlo A 2,8
2. švihadlo D1 0,5
2. švihadlo D2 2,4
2. švihadlo E min 7,8
2. švihadlo E 7,9
2. švihadlo E max 8,0
2. švihadlo E 7,9
3. obruč A 2,6
3. obruč A 2,6
3. obruč D1 1,2
3. obruč D2 3,4
3. obruč E 7,9
3. obruč E 8,0
3. obruč E min 7,8
3. obruč E max 8,0

Schmiedová Eva (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 2,4
1. míč A 2,4
1. míč D1 0,3
1. míč D2 1,0
1. míč E 8,0
1. míč E min 7,8
1. míč E 7,8
1. míč E max 8,4

Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 1,9
1. míč A 1,7
1. míč D1 0,4
1. míč D2 0,5
1. míč E min 6,7
1. míč E 6,8
1. míč E max 6,8
1. míč E 6,8

Studňařová Tereza (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,2
1. bez náčiní A 3,3
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,4
1. bez náčiní E min 7,3
1. bez náčiní E max 7,8
1. bez náčiní E 7,6
2. švihadlo A 2,7
2. švihadlo A 2,6
2. švihadlo D1 0,2
2. švihadlo D2 0,9
2. švihadlo E max 6,6
2. švihadlo E 6,4
2. švihadlo E 6,4
2. švihadlo E min 6,3
3. obruč A 2,3
3. obruč A 2,3
3. obruč D1 0,3
3. obruč D2 1,1
3. obruč E min 6,3
3. obruč E 6,3
3. obruč E 6,4
3. obruč E max 6,5

Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,2
1. bez náčiní A 3,3
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,5
1. bez náčiní E 7,8
1. bez náčiní E max 7,9
1. bez náčiní E min 7,4
2. švihadlo A 2,4
2. švihadlo A 2,5
2. švihadlo D1 0,6
2. švihadlo D2 1,5
2. švihadlo E 7,3
2. švihadlo E 7,8
2. švihadlo E max 7,9
2. švihadlo E min 7,2
3. obruč A 1,7
3. obruč A 1,5
3. obruč D1 0,9
3. obruč D2 2,0
3. obruč E 5,5
3. obruč E min 5,0
3. obruč E max 5,7
3. obruč E 5,5

Suchomelová Dana (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 1,6
1. míč A 1,8
1. míč D1 0,4
1. míč D2 0,5
1. míč E 6,0
1. míč E max 7,0
1. míč E 7,0
1. míč E min 6,0
1. míč E-Kontrolní 7,0

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. švihadlo A 1,7
1. švihadlo A 1,7
1. švihadlo D1 0,0
1. švihadlo D2 1,0
1. švihadlo E 5,7
1. švihadlo E min 5,6
1. švihadlo E 5,7
1. švihadlo E max 6,0

Šťastná Kristýna (SK Trasko Vyškov) - 2: 7 let a mladší (2002 a mladší)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,4
1. bez náčiní A 2,8
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,9
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E min 5,6
1. bez náčiní E max 6,0
2. obruč A 2,5
2. obruč A 2,3
2. obruč D1 0,3
2. obruč D2 0,8
2. obruč E 5,5
2. obruč E 5,4
2. obruč E max 5,6
2. obruč E min 5,4

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. švihadlo A 2,1
1. švihadlo A 1,9
1. švihadlo D1 0,5
1. švihadlo D2 2,1
1. švihadlo E 6,2
1. švihadlo E 6,2
1. švihadlo E min 6,1
1. švihadlo E max 6,4

Šťastná Natálie (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,7
1. bez náčiní A 2,8
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E max 6,5
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E min 6,2
2. obruč A 2,5
2. obruč A 2,5
2. obruč D1 0,3
2. obruč D2 1,5
2. obruč E min 6,0
2. obruč E 6,9
2. obruč E max 7,4
2. obruč E 6,6

Štaudrová Petra (SK Trasko Vyškov) - 7: Kadetky st. a dorostenky 15-16 let (1993-1994)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 3,4
1. míč A 3,4
1. míč D1 1,6
1. míč D2 3,6
1. míč E min 8,0
1. míč E max 8,6
1. míč E 8,4
1. míč E 8,0
2. stuha A 3,4
2. stuha A 3,2
2. stuha D1 1,7
2. stuha D2 1,7
2. stuha E 8,2
2. stuha E max 8,4
2. stuha E min 8,1
2. stuha E 8,4
3. švihadlo A 3,0
3. švihadlo A 2,8
3. švihadlo D1 1,9
3. švihadlo D2 3,5
3. švihadlo E 7,6
3. švihadlo E min 7,0
3. švihadlo E 7,7
3. švihadlo E max 7,8

Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Taušová Anna (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 3,0
1. míč A 3,1
1. míč D1 1,2
1. míč D2 3,4
1. míč E max 7,5
1. míč E 7,4
1. míč E min 7,1
1. míč E 7,3
2. švihadlo A 2,7
2. švihadlo A 2,7
2. švihadlo D1 2,1
2. švihadlo D2 4,2
2. švihadlo E 7,4
2. švihadlo E 7,4
2. švihadlo E max 7,8
2. švihadlo E min 7,2
3. obruč A 3,3
3. obruč A 3,2
3. obruč D1 2,3
3. obruč D2 4,7
3. obruč E max 8,0
3. obruč E min 7,7
3. obruč E 7,8
3. obruč E 7,9

Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) - 8: Kužely Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Trněná Eliška (SK Trasko Vyškov) - 6: Kadetky ml. 12-13 let (1996-1997)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 2,5
1. míč A 2,5
1. míč D1 0,3
1. míč D2 2,5
1. míč E 7,4
1. míč E 7,3
1. míč E min 7,2
1. míč E max 7,6
2. švihadlo A 2,6
2. švihadlo A 2,5
2. švihadlo D1 0,5
2. švihadlo D2 3,0
2. švihadlo E min 6,9
2. švihadlo E 7,0
2. švihadlo E max 7,1
2. švihadlo E 7,0
3. obruč A 3,0
3. obruč A 2,8
3. obruč D1 1,6
3. obruč D2 3,9
3. obruč E 7,9
3. obruč E min 7,8
3. obruč E max 8,4
3. obruč E 8,3

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 1: 2000 a 2001 8-9 let ()

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,0
1. bez náčiní A 2,8
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 8,0
1. bez náčiní E min 8,0
1. bez náčiní E 8,2
1. bez náčiní E max 8,3
2. obruč A 2,7
2. obruč A 2,8
2. obruč D1 1,3
2. obruč D2 1,7
2. obruč E max 7,0
2. obruč E 6,8
2. obruč E 6,9
2. obruč E min 6,7

Urbancová Markéta (SK Trasko Vyškov) - 3: Švihadlo 7-9 let (2000-2002)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. švihadlo A 1,8
1. švihadlo A 2,1
1. švihadlo D1 1,0
1. švihadlo D2 1,6
1. švihadlo E min 5,9
1. švihadlo E 6,3
1. švihadlo E max 6,4
1. švihadlo E 5,9

Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,0
1. bez náčiní A 3,1
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,0
1. bez náčiní E 7,0
1. bez náčiní E max 7,0
1. bez náčiní E min 7,0
2. švihadlo A 2,4
2. švihadlo A 2,3
2. švihadlo D1 0,4
2. švihadlo D2 1,9
2. švihadlo E 6,9
2. švihadlo E max 7,0
2. švihadlo E 6,8
2. švihadlo E min 6,4
3. obruč A 2,2
3. obruč A 2,2
3. obruč D1 0,3
3. obruč D2 1,4
3. obruč E max 7,4
3. obruč E min 6,2
3. obruč E 6,8
3. obruč E 7,3

Vlašínová Denisa (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 1,8
1. míč A 1,7
1. míč D1 0,3
1. míč D2 0,7
1. míč E 7,0
1. míč E 6,9
1. míč E max 7,6
1. míč E min 6,6

Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) - 4: Naděje mladší 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 2,9
1. bez náčiní A 2,8
1. bez náčiní D1 1,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E min 7,0
1. bez náčiní E max 7,3
1. bez náčiní E 7,0
2. švihadlo A 2,1
2. švihadlo A 2,0
2. švihadlo D1 0,4
2. švihadlo D2 0,7
2. švihadlo E 6,3
2. švihadlo E min 6,1
2. švihadlo E max 6,3
2. švihadlo E 6,2
3. obruč A 2,0
3. obruč A 2,1
3. obruč D1 0,7
3. obruč D2 2,0
3. obruč E max 7,0
3. obruč E min 6,4
3. obruč E 6,9
3. obruč E 7,0

Zourková Sabina (SK Trasko Vyškov) - 5: Míč Naděje ml. 10-11 let (1998-1999)

Známky rozhodčích
Sestava Známka za Známka
1. míč A 1,8
1. míč A 1,8
1. míč D1 0,0
1. míč D2 0,1
1. míč E 6,4
1. míč E min 5,9
1. míč E max 6,5
1. míč E 6,0

Sbor rozhodčích

Jméno a oddíl Skupina Prům. známka Poznámky
Surková Iva ( SK Trasko Vyškov ) A 2,48  
Kapounková Jitka ( SK Trasko Vyškov ) A 2,50  
Uhlířová Klára ( SK Trasko Vyškov ) D1 0,81  
Kapounková Kateřina ( SK Trasko Vyškov ) D2 1,54  
Štaudrová Jana ( SK Trasko Vyškov ) E 6,67  
Michálková Soňa ( SK Trasko Vyškov ) E 6,72  
Schmiedová Alena ( SK Trasko Vyškov ) E 6,78  
Nohelová Marcela ( SK Trasko Vyškov ) E 6,87  
Suchomelová Kvetoslava ( SK Trasko Vyškov ) Kontrolní 7,63