Mezioddílový závod II. ( MG Jednotlivkyně ) Brno 13. květen 2012 ( SK MG Mantila Brno )

Kategorie Závodících
2005 a ml. 1. bez náčiní     12
2004 BN 1. bez náčiní     13
2004 LN 1. lib. náčiní     9
2003 BN 1. bez náčiní     10
2003 LN 1. lib. náčiní     8
Kadetky mladší 1. obruč 2. míč 3. švihadlo 5
Adresa haly: ZŠ Chalabalova 2, Brno

2005 A ML.

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D A E S
1 Tkáčová Anuška (SK MG Mantila Brno) 12,050 12,050 1,20   5,650 5,800  
2 Hlinomazová Sofie (SK MG Mantila Brno) 11,750 11,750 1,10   5,600 5,600  
3 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 11,600 11,600 1,00   5,400 5,700  
4 Grosmanová Karolína (SK MG Mantila Brno) 11,450 11,450 0,90   5,450 5,550  
5 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 11,175 11,175 0,85   5,200 5,550  
6 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 10,900 10,900 0,60   5,150 5,450  
7 Janoušková Tereza (SK MG Mantila Brno) 10,650 10,650 0,60   4,900 5,450  
8 Točíková Tereza (SK MG Mantila Brno) 10,550 10,550 0,70   5,050 5,150  
9 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 10,550 10,550 0,70   4,850 5,350  
10 Kovářová Adéla (SK MG Mantila Brno) 10,400 10,400 0,50   5,050 5,100  
11 Trdá Magdaléna (SK TRASKO Vyškov) 10,225 10,225 0,55   4,950 5,000  
12 Mináriková Beata Anna (SK TRASKO Vyškov) 9,875 9,875 0,35   4,800 4,900  

2004 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 13,450 13,450 1,30   6,000 6,800  
2 Tonerová Lucie (SK MG Mantila Brno) 12,950 12,950 1,30   5,900 6,400  
3 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 12,850 12,850 1,20   6,100 6,150  
4 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 12,650 12,650 1,30   5,650 6,350  
5 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 12,600 12,600 1,50   5,850 6,000  
6 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 12,500 12,500 1,10   6,000 5,950  
7 Kawuloková Karolína (SK MG Mantila Brno) 11,950 11,950 1,30   5,600 5,700  
8 Rešková Monika (SK MG Mantila Brno) 11,350 11,350 0,80   5,600 5,350  
9 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 11,200 11,200 0,50   5,500 5,450  
10 Nováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 11,025 11,025 0,95   5,450 5,100  
11 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 10,950 10,950 0,60   5,450 5,200  
12 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 10,500 10,500 0,90   5,300 4,750  
13 Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 9,650 9,650 0,20   4,950 4,600  

2004 LN

1. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 13,150 13,150 0,80 2,80   5,750 5,600  
2 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 12,625 12,625 0,65 2,90   5,300 5,550  
3 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 12,450 12,450 0,60 2,90   5,400 5,300  
4 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 12,175 12,175 0,60 2,35   5,750 4,950  
5 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 12,150 12,150 0,80 2,10   5,400 5,300  
6 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 11,875 11,875 0,30 1,55   5,400 5,550  
7 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 11,400 11,400 0,80 2,40   5,050 4,750  
8 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 10,125 10,125 0,20 1,45   4,800 4,500  
9 Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 10,075 10,075 0,00 1,25   5,000 4,450  

2003 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D A E S
1 Štanglová Tereza (SK MG Mantila Brno) 14,375 14,375 1,35   7,150 6,550  
2 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 14,250 14,250 1,30   7,100 6,500  
3 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 13,525 13,525 1,15   6,950 6,000  
4 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 13,350 13,350 0,90   6,750 6,150  
5 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,275 13,275 0,65   6,900 6,050  
6 Smolíková Natálie (SK MG Mantila Brno) 13,100 13,100 0,90   6,550 6,100  
6 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 13,100 13,100 0,80   6,700 6,000  
8 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 12,825 12,825 1,15   6,450 5,800  
9 Zahrádková Hana (SK MG Mantila Brno) 12,600 12,600 0,70   6,350 5,900  
10 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 12,225 12,225 0,45   6,250 5,750  

2003 LN

1. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 14,250 14,250 0,90 4,10   5,850 5,900  
2 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,600 13,600 0,30 3,60   5,850 5,800  
3 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 13,000 13,000 0,90 2,50   5,650 5,650  
4 Štanglová Tereza (SK MG Mantila Brno) 12,875 12,875 0,90 2,45   5,700 5,500  
5 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 12,775 12,775 0,55 2,80   5,400 5,700  
6 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 12,625 12,625 0,65 3,20   5,200 5,500  
7 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 11,925 11,925 0,80 2,85   5,200 4,900  
8 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 11,325 11,325 0,30 1,75   5,000 5,300  

KADETKY MLADŠÍ

1. obruč  
2. míč  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) 52,625 17,025 1,95 4,40   6,700 7,150   17,100 1,60 3,90   6,950 7,400   18,500 2,00 5,00   7,200 7,800  
2 Sedláková Šárka (SK MG Mantila Brno) 49,875 17,975 2,20 5,05   7,150 7,200   15,550 1,00 3,20   6,750 6,700   16,350 1,40 3,70   6,700 7,100  
3 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 48,175 17,300 1,90 4,70   7,000 7,000   14,875 0,75 3,30   6,500 6,350   16,000 0,85 4,15   6,600 6,900  
4 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 47,025 15,950 1,15 3,35   6,650 6,950   14,275 0,70 2,85   6,250 6,250   16,800 0,65 3,95   6,900 7,600  
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 41,275 15,125 0,80 3,35   6,500 6,550   10,875 1,25 1,40   5,000 4,550   15,275 0,35 3,40   6,550 6,850