O pohár města Ostravy ( MG Jednotlivkyně ) Vítkovice 12. květen 2012 ( SSK Vítkovice )

Kategorie Závodících
Kadetky mladší 1. švihadlo 2. míč 3. obruč 12
Kadetky starší 1. míč 2. obruč 3. lib. náčiní 13

KADETKY MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. míč  
3. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 53,475 18,150 3,650 7,050 7,450   17,650 3,100 7,050 7,500   17,675 4,025 6,800 6,850  
2 Fryc Natalia (Polsko - PTG Sokol Kraków) 53,175 17,925 3,675 7,000 7,250   17,225 3,325 6,650 7,250   18,025 3,325 7,250 7,450  
3 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 52,525 17,550 3,550 7,000 7,000   16,975 2,975 6,850 7,150   18,000 3,600 7,200 7,200  
4 Pavlovská Nikol (SSK Vítkovice) 52,150 17,575 3,175 7,000 7,400   16,750 2,650 6,700 7,400   17,825 3,675 7,000 7,150  
5 Nanivska Veronika (Ukrajina - SC Bagira Ukrajina) 50,925 17,425 3,225 7,200 7,000   16,475 2,825 6,750 6,900   17,025 3,225 7,100 6,700  
6 Bojanovská Gabriela (TJ Žďár nad Sázavou) 49,200 15,850 2,450 6,750 6,650   16,125 2,525 6,650 6,950   17,225 3,225 7,100 6,900  
7 Kašnová Aneta (TJ Sokol Bedřichov) 48,550 16,450 2,600 6,900 6,950   15,575 1,825 6,850 6,900   16,525 2,525 6,950 7,050  
8 Volná Viktorie (SSK Vítkovice) 48,350 17,375 3,075 7,000 7,300   15,125 2,075 6,700 6,350   15,850 2,500 6,700 6,650  
9 Růžičková Barbora (TJ Slavoj Bruntál) 48,325 15,400 2,050 6,600 6,750   15,600 2,400 6,500 6,700   17,325 3,375 7,000 6,950  
10 Špundová Stela (SSK Vítkovice) 48,050 16,600 2,500 6,850 7,250   15,200 1,800 6,550 6,850   16,250 2,350 6,900 7,000  
11 Uvírová Magdaléna (TJ Spartak Přerov) 47,000 15,300 2,150 6,400 6,750   16,075 2,525 6,800 6,750   15,625 2,625 6,550 6,450  
12 Hruboňová Kristýna (SSK Vítkovice) 43,975 14,900 1,800 6,450 6,650   12,475 1,075 5,900 5,900 0,40 16,600 2,600 6,800 7,200  

KADETKY STARŠÍ

1. míč  
2. obruč  
3. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Namaczyňska Julia (Polsko - UKS PM Warsaw) 63,225 20,475 4,825 7,650 8,000   21,400 5,500 8,000 7,900   21,350 5,250 8,000 8,100  
2 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 57,625 18,700 4,050 7,550 7,100   20,075 4,625 7,700 7,750   18,850 3,550 7,850 7,450  
3 Šlosarová Michaela (TJ Spartak Přerov) 53,150 18,375 3,375 7,150 7,850   19,525 3,875 7,900 7,750   15,250 2,000 7,250 6,000  
4 Opletalová Eliška (TJ Spartak Přerov) 50,000 17,250 3,250 6,700 7,300   16,750 3,350 6,850 6,550   16,000 3,000 6,650 6,550 0,20
5 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 49,775 17,925 3,875 6,900 7,150   15,650 2,900 6,850 5,900   16,200 2,750 6,850 6,600  
6 Kovářová Aneta (TJ Tesla Brno) 49,675 15,350 2,050 6,950 6,350   16,875 2,675 7,100 7,100   17,450 3,050 7,300 7,100  
7 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 49,350 15,875 2,475 6,600 6,800   18,525 4,025 7,100 7,400   14,950 2,650 6,400 5,900  
8 Mertová Jana (SSK Vítkovice) 49,325 16,075 2,175 6,950 6,950   16,650 2,350 6,900 7,400   16,600 2,350 6,900 7,350  
9 Roubalová Johana (SK MG Veselí nad Moravou) 49,300 15,025 2,575 6,700 6,150 0,40 17,075 2,925 6,800 7,350   17,200 2,600 7,200 7,400  
10 Seidlerová Vendula (TJ Žďár nad Sázavou) 48,375 16,425 2,825 6,800 6,800   16,525 2,975 6,800 6,750   15,425 2,075 6,850 6,500  
11 Kozumplíková Gabriela (SK MG Veselí nad Moravou) 45,225 14,875 2,425 6,350 6,100   16,575 2,925 6,800 6,850   13,775 1,975 6,400 5,800 0,40
12 Orságová Marie (TJ Slavoj Bruntál) 33,100 15,925 2,625 6,650 6,650   17,175 3,075 6,850 7,250            
13 Horáková Natálie (TJ Tesla Brno) 32,200 16,850 2,700 7,050 7,100   15,350 2,350 6,800 6,400 0,20