Mistrovství České republiky kadetek starších ( MG Jednotlivkyně ) Brno 19. květen 2012 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
Kadetky starší 1. obruč 2. stuha finále míč 27
Adresa haly: Sportovní hala Fakulty sportovních studií MU, UKB Kamenice 5, Brno

KADETKY STARŠÍ

1. obruč  
2. stuha  
finále míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 55,550 19,475 4,00 6,15 5,075 6,900 7,500   18,275 3,90 4,85 4,375 6,650 7,250   17,800 2,90 4,80 3,850 6,500 7,450  
2 Šlosarová Michaela (TJ Spartak Přerov) 50,125 16,900 2,60 4,60 3,600 6,650 6,850 0,20 16,025 1,40 4,45 2,925 6,400 6,700   17,200 2,80 4,10 3,450 6,550 7,200  
3 Opletalová Eliška (TJ Spartak Přerov) 49,225 16,625 2,00 5,05 3,525 6,400 6,900 0,20 16,425 1,90 4,55 3,225 6,250 6,950   16,175 2,05 3,80 2,925 6,550 6,700  
4 Vacková Petra (SK Motorlet Praha) 48,350 18,200 2,00 5,60 3,800 6,900 7,500   14,575 1,00 2,85 1,925 6,150 6,500   15,575 2,50 4,75 3,625 5,950 6,400 0,40
5 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 48,200 16,950 2,05 5,05 3,550 6,350 7,050   15,550 2,40 3,50 2,950 6,100 6,700 0,20 15,700 2,05 3,75 2,900 6,200 6,600  
6 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 48,150 17,875 2,85 5,70 4,275 6,550 7,050   14,950 2,30 2,80 2,550 6,100 6,300   15,325 1,45 3,50 2,475 6,150 6,700  
7 Sajtlová Tereza (SKMG Máj České Budějovice) 48,125 16,600 2,20 4,60 3,400 6,350 6,850   16,825 2,20 4,35 3,275 6,500 7,050   14,700 1,40 2,90 2,150 6,100 6,450  
8 Vernerová Nikola (TJ Sokol Jablonec nad Nisou Sportcentrum) 47,150 16,350 1,50 5,10 3,300 6,400 6,850 0,20 15,725 2,10 3,25 2,675 6,400 6,650   15,075 1,65 3,50 2,575 6,200 6,300  
9 Horáková Natálie (TJ Tesla Brno) 46,725 16,775 1,65 5,80 3,725 6,200 6,850   15,000 1,30 3,20 2,250 6,000 6,750   14,950 1,40 2,90 2,150 6,150 6,650  
10 Burdová Michaela (Slavia SK Rapid Plzeň) 46,150 14,800 1,70 4,20 2,950 5,800 6,450 0,40 15,575 1,25 4,20 2,725 6,300 6,550   15,775 2,55 4,40 3,475 6,000 6,300  
11 Roubalová Johana (SK MG Veselí nad Moravou) 46,100 15,850 1,30 4,40 2,850 6,250 6,750   16,150 1,30 5,10 3,200 6,200 6,750   14,100 1,20 3,00 2,100 5,800 6,200  
12 Charvátová Monika (SC 80 Chomutov) 45,675 16,450 1,50 5,00 3,250 6,350 6,850   14,700 1,25 3,55 2,400 6,100 6,200   14,525 0,50 3,15 1,825 6,200 6,500  
13 Manová Blanka (TJ Sokol Jablonec nad Nisou Sportcentrum) 44,550 15,425 0,70 4,45 2,575 6,200 6,650   14,650 0,90 3,00 1,950 6,100 6,600   14,475 0,70 3,15 1,925 6,000 6,550  
14 Koucká Kateřina (TJ Sokol Jablonec nad Nisou Sportcentrum) 44,275 14,925 0,80 4,75 2,775 5,850 6,300   14,975 1,25 4,10 2,675 6,000 6,300   14,375 1,05 2,80 1,925 5,900 6,550  
15 Matsakyanová Victoria (TJ Jižní Město Chodov Praha) 43,975 14,850 1,20 3,60 2,400 6,100 6,350   14,300 0,80 3,40 2,100 5,650 6,550   14,825 0,90 3,05 1,975 6,100 6,750  
16 Platzová Daniela (Slavia SK Rapid Plzeň) 43,425 15,875 2,25 4,30 3,275 5,900 6,700   13,325 0,70 2,85 1,775 5,550 6,000   14,225 1,20 3,25 2,225 5,750 6,250  
17 Špičková Anna (TJ Slavia Karlovy Vary) 28,425 15,325 0,45 4,40 2,425 6,200 6,700   13,100 0,40 2,30 1,350 5,650 6,100                
18 Vostarková Markéta (SK Triumf Praha) 28,300 15,050 0,90 4,40 2,650 5,950 6,450   13,250 1,10 3,10 2,100 5,450 5,700                
19 Haišmanová Martina (Slavia SK Rapid Plzeň) 28,175 14,700 1,00 4,30 2,650 5,650 6,400   13,475 0,90 3,35 2,125 5,450 5,900                
20 Zapletalová Anna (SK Motorlet Praha) 28,000 15,000 1,60 4,30 2,950 5,650 6,400   13,000 0,85 2,75 1,800 5,500 5,700                
21 Teichmanová Anna (SK MG Ajur Hradec Králové) 27,825 14,100 0,60 2,10 1,350 6,100 6,650   13,725 1,35 1,60 1,475 5,900 6,350                
22 Rubášová Zuzana (TJ Slavia Karlovy Vary) 27,725 14,425 0,20 3,55 1,875 5,850 6,700   13,300 0,20 2,60 1,400 5,650 6,250                
23 Seidlerová Vendula (TJ Žďár nad Sázavou) 27,300 14,075 1,10 3,95 2,525 5,350 6,200   13,225 1,30 2,85 2,075 5,350 5,800                
24 Mertová Jana (SSK Vítkovice) 26,725 13,675 0,70 3,05 1,875 5,500 6,300   13,050 1,05 2,05 1,550 5,600 5,900                
25 Čermáková Simona (TJ Žďár nad Sázavou) 26,125 13,750 0,60 3,30 1,950 5,650 6,150   12,375 0,45 2,50 1,475 5,050 5,850                
26 Ševčíková Tereza (GSK Tábor) 24,450 13,525 0,40 2,85 1,625 5,650 6,250   10,925 0,40 1,25 0,825 4,900 5,200                
27 Chrabrová Maria (SK MG Ajur Hradec Králové) 23,475 12,700 0,40 2,70 1,550 5,200 5,950   10,775 0,40 1,05 0,725 4,700 5,350