Mistrovství České republiky kadetek mladších ( MG Jednotlivkyně ) Brno 19. květen 2012 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
Kadetky mladší 1. švihadlo 2. obruč finále míč 35
Adresa haly: Sportovní hala Fakulty sportovních studií MU, UKB Kamenice 5, Brno

KADETKY MLADŠÍ

1. švihadlo  
2. obruč  
finále míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kyšková Karolína (SK MG Havířov) 51,725 16,625 0,70 4,45 2,575 6,800 7,250   17,800 1,75 5,25 3,500 6,850 7,450   17,300 1,85 4,75 3,300 6,600 7,400  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 51,000 16,725 1,95 5,00 3,475 6,350 6,900   17,625 2,45 5,60 4,025 6,400 7,200   16,650 1,80 5,20 3,500 6,250 6,900  
3 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 49,825 17,425 2,50 5,65 4,075 6,350 7,000   17,400 1,85 5,55 3,700 6,450 7,250   15,000 1,90 4,50 3,200 5,850 6,550 0,60
4 Wichterlová Johana (SK Motorlet Praha) 48,500 16,475 1,80 4,95 3,375 6,550 6,550   16,600 1,55 4,25 2,900 6,550 7,150   15,425 0,50 4,45 2,475 6,200 6,750  
5 Hoščálková Julie (TJ Jižní Město Chodov Praha) 48,250 15,275 1,00 3,05 2,025 6,350 6,900   16,925 1,15 5,10 3,125 6,400 7,400   16,050 1,30 3,80 2,550 6,300 7,200  
6 Musílková Erika (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 47,800 16,275 0,65 5,20 2,925 6,500 6,850   15,250 0,80 3,70 2,250 6,300 6,700   16,275 1,40 4,15 2,775 6,400 7,100  
7 Pavlovská Nikol (SSK Vítkovice) 46,875 15,925 1,60 4,15 2,875 6,200 6,850   15,575 1,25 4,00 2,625 6,150 6,800   15,375 1,60 3,25 2,425 6,100 6,850  
8 Králová Eliška (Slavia SK Rapid Plzeň) 46,825 15,275 0,70 3,75 2,225 6,200 6,850   15,975 1,85 3,90 2,875 6,100 7,000   15,575 1,10 4,65 2,875 5,800 6,900  
9 Chlebečková Kateřina (SC 80 Chomutov) 46,325 15,675 1,35 4,20 2,775 6,200 6,700   15,475 1,00 4,95 2,975 6,150 6,550 0,20 15,175 0,80 3,65 2,225 6,000 6,950  
10 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 45,900 14,950 1,35 3,85 2,600 5,850 6,500   16,175 1,60 5,25 3,425 6,050 6,700   14,775 1,25 3,50 2,375 5,800 6,600  
11 Bojanovská Gabriela (TJ Žďár nad Sázavou) 45,450 14,425 0,80 3,75 2,275 5,800 6,350   16,100 1,90 4,30 3,100 6,150 6,850   14,925 1,00 3,75 2,375 5,950 6,600 0,00
12 Kašnová Aneta (TJ Sokol Bedřichov) 45,000 14,425 1,40 2,95 2,175 6,000 6,250   16,075 1,85 4,80 3,325 6,100 6,650   14,500 1,10 2,80 1,950 5,950 6,600  
13 Procházková Daniela (SK Motorlet Praha) 44,675 15,175 0,60 3,65 2,125 6,200 6,850   15,675 0,30 5,05 2,675 6,100 6,900   13,825 0,60 2,65 1,625 5,850 6,350  
14 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 44,475 14,575 0,95 3,80 2,375 5,750 6,450   15,725 1,65 4,10 2,875 6,150 6,700   14,175 1,45 2,60 2,025 5,800 6,350  
15 Růžičková Barbora (TJ Slavoj Bruntál) 44,200 14,475 0,35 3,20 1,775 6,050 6,650   15,675 1,55 3,80 2,675 6,150 6,850   14,050 1,10 2,50 1,800 5,750 6,500  
16 Moravcová Barbora (TJ Sokol Jablonec nad Nisou Sportcentrum) 43,925 15,375 0,90 4,95 2,925 6,050 6,400   15,725 0,80 5,35 3,075 6,050 6,600   12,825 0,70 2,15 1,425 5,500 6,300 0,40
17 Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) 30,025 15,625 1,50 3,75 2,625 6,200 6,800   14,400 1,25 4,35 2,800 5,700 6,300 0,40              
18 Guthová Tereza (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 29,675 15,250 1,00 4,00 2,500 5,900 6,850   14,425 1,00 3,15 2,075 5,800 6,550                
19 Sedláková Šárka (SK MG Mantila Brno) 29,325 14,475 1,30 3,65 2,475 5,800 6,200   14,850 1,00 3,90 2,450 5,950 6,450                
20 Chrástková Eliška (SKMG Máj České Budějovice) 29,200 14,150 0,70 3,00 1,850 5,700 6,600   15,050 1,00 3,80 2,400 5,850 6,800                
21 Toušová Lucie (GSK Ústí nad Labem) 28,675 15,175 1,00 4,25 2,625 6,050 6,500   13,500 0,75 3,35 2,050 5,800 5,650                
22 Řeháková Markéta (SK MG Ajur Hradec Králové) 28,650 14,575 1,10 2,45 1,775 6,050 6,750   14,075 0,20 2,55 1,375 6,100 6,600                
23 Prokopová Nikol (TJ Sokol Hodkovičky) 28,400 14,475 0,20 3,85 2,025 5,850 6,600   13,925 0,00 3,45 1,725 5,800 6,400                
24 Volná Viktorie (SSK Vítkovice) 28,275 14,400 0,80 3,40 2,100 5,900 6,400   13,875 0,30 3,35 1,825 5,850 6,400 0,20              
25 Špundová Stela (SSK Vítkovice) 28,225 14,375 0,85 3,10 1,975 5,900 6,500   13,850 0,50 2,10 1,300 5,750 6,800                
26 Uvírová Magdaléna (TJ Spartak Přerov) 28,075 13,475 0,75 2,60 1,675 5,750 6,050   14,600 0,70 3,40 2,050 6,000 6,550                
27 Nováková Kateřina (Slavia SK Rapid Plzeň) 27,700 14,125 1,05 3,10 2,075 5,800 6,250   13,575 0,70 2,95 1,825 5,600 6,150                
28 Kučerová Natálie (GSK Tábor) 27,575 13,750 0,60 2,10 1,350 6,000 6,400   13,825 0,30 2,05 1,175 6,000 6,650                
29 Vodičková Milena (TJ Sokol Hodkovičky) 27,550 13,300 0,45 3,25 1,850 5,450 6,000   14,250 1,25 3,45 2,350 5,550 6,350                
30 Kainová Barbora (SK Jihlava) 26,275 13,000 0,50 2,20 1,350 5,650 6,000   13,275 0,70 3,25 1,975 5,500 5,800                
31 Faboková Dominika (Slavia SK Rapid Plzeň) 26,200 13,500 0,85 2,65 1,750 5,700 6,050   12,700 0,80 3,30 2,050 5,350 5,700 0,40              
32 Přibylová Natálie (T.J.SOKOL Milevsko) 25,875 13,425 0,30 3,15 1,725 5,700 6,000   12,450 0,00 2,00 1,000 5,400 6,050                
33 Nováková Aneta (SK Jihlava) 24,750 11,325 0,20 2,05 1,125 5,050 5,350 0,20 13,425 0,20 3,35 1,775 5,650 6,000                
34 Dvořáková Anna (SK Jihlava) 23,600 11,700 0,40 2,30 1,350 4,850 5,500   11,900 0,20 2,50 1,350 5,050 5,500                
35 Pokorná Anežka (SK MG Ajur Hradec Králové) 23,600 11,700 0,30 1,30 0,800 5,250 5,650   11,900 0,50 0,50 0,500 5,400 6,000                
  Šanderová Tereza (TJ Slavoj Plzeň) - Odstoupila                                            

Rozhodčí závodu

Jméno a oddíl Ve skupině
Jeřábová Zdena ( ) I.D2
Červinková Jana ( TJ Tesla Brno ) I.D2
Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec ) II.D2
Kavalířová Gabriela ( ) II.D2
Kapounková Kateřina ( SK TRASKO Vyškov ) D1
Sedláková Martina ( TJ Žďár nad Sázavou ) D1
Urminský Radek ( SK MG Ajur Hradec Králové ) A
Poláchová Jitka ( ) A
Ksandrová Blanka ( ) A
Mottlová Petra ( ) A
Halounová Stanislava ( ) E
Sitarová Marka ( SKP MG Brno ) E
Nedbálková Věra ( ) E
Vrbová Renata ( TJ Sokol Velký Týnec ) E