MANTILA GYM Cup ( MG Jednotlivkyně ) Brno 8. květen 2012 ( SK MG Mantila Brno )

Kategorie Závodících
2005 a ml. 1. bez náčiní     13
2004 BN 1. bez náčiní     15
2004 O 1. obruč     8
2003 BN 1. bez náčiní     7
2003 O 1. obruč     6
2002 1. bez náčiní 2. obruč   3
2002 Š 1. švihadlo     4
2001 1. bez náčiní 2. obruč   5
2001 Š 1. švihadlo     4
Kadetky mladší 2000 1. obruč 2. míč 3. švihadlo 6
Kadetky mladší 1999 1. obruč 2. míč 3. švihadlo 3
Adresa haly: ZŠ Chalabalova 2, Brno

2005 A ML.

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D A E S
1 Tkáčová Anuška (SK MG Mantila Brno) 12,550 12,550 1,15   5,750 5,650  
2 Obložinská Tamara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 12,350 12,350 0,60   5,800 5,950  
3 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 12,250 12,250 1,15   5,350 5,750  
4 Hlinomazová Sofie (SK MG Mantila Brno) 12,050 12,050 0,85   5,650 5,550  
5 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 12,000 12,000 1,10   5,200 5,700  
6 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 11,950 11,950 0,95   5,250 5,750  
7 Grosmanová Karolína (SK MG Mantila Brno) 11,650 11,650 0,60   5,500 5,550  
8 Točíková Tereza (SK MG Mantila Brno) 11,350 11,350 0,55   5,200 5,600  
9 Janoušková Tereza (SK MG Mantila Brno) 11,150 11,150 0,90   5,100 5,150  
10 Bajerová Klára (SK Provo Brno) 10,750 10,750 0,25   5,000 5,500  
11 Kovářová Adéla (SK MG Mantila Brno) 10,550 10,550 0,30   4,950 5,300  
12 Václavíková Denisa (SK Provo Brno) 10,500 10,500 0,30   4,950 5,250  
13 Jelínková Laura (SK MG Mantila Brno) 10,450 10,450 0,30   4,900 5,250  

2004 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D A E S
1 Tonerová Lucie (SK MG Mantila Brno) 12,950 12,920 1,20   5,700 6,050  
2 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 12,900 12,900 1,10   5,800 6,000  
2 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 12,900 12,900 1,00   5,900 6,000  
4 Valeková Maiara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 12,350 12,350 0,60   5,750 6,000  
5 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 12,200 12,200 0,70   5,800 5,700  
6 Vanovčanová Klára (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 12,050 12,050 0,55   5,550 5,950  
7 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 12,000 12,000 0,70   5,600 5,700  
8 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 11,900 11,900 0,80   5,550 5,550  
9 Kawuloková Karolína (SK MG Mantila Brno) 11,700 11,700 0,60   5,400 5,700  
10 Peková Denisa (SK Provo Brno) 11,650 11,650 0,40   5,550 5,700  
10 Nesvadbová Martina (SK Provo Brno) 11,650 11,650 0,50   5,500 5,650  
12 Nováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 11,600 11,600 0,65   5,450 5,500  
12 Hronská Hanka (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 11,600 11,600 0,60   5,350 5,650  
14 Havlíčková Nela (SK Provo Brno) 11,500 11,500 0,20   5,500 5,800  
14 Rešková Monika (SK MG Mantila Brno) 11,500 11,500 0,70   5,300 5,500  

2004 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 13,375 13,375 0,90 3,45   5,650 5,550  
2 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 12,500 12,500 1,20 2,50   5,350 5,300  
3 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 11,700 11,700 0,60 2,70   5,100 4,950  
4 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 11,500 11,500 0,70 1,80   5,150 5,100  
4 Valeková Maiara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 11,500 11,500 0,55 1,45   5,100 5,400  
6 Vanovčanová Klára (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 11,475 11,475 0,80 1,55   5,150 5,150  
7 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 11,225 11,225 0,30 2,35   5,050 4,850  
8 Hronská Hanka (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 11,025 11,025 0,30 1,15   5,000 5,300  

2003 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D A E S
1 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 13,150 13,150 1,00   6,100 6,050  
1 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,150 13,150 1,20   5,950 6,000  
3 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 12,950 12,950 1,00   6,050 5,900  
4 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 12,750 12,750 0,45   6,250 6,050  
5 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 12,700 12,700 1,15   5,700 5,850  
6 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 11,800 11,800 0,50   5,600 5,700  
7 Zahrádková Hana (SK MG Mantila Brno) 11,700 11,700 0,40   5,550 5,750  

2003 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 15,000 15,000 1,00 3,90   6,400 6,150  
1 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 15,000 15,000 1,30 4,40   6,100 6,050  
3 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 14,000 14,000 0,80 3,40   6,050 5,850  
4 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 13,050 13,050 0,90 3,10   5,550 5,500  
5 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 12,950 12,950 0,50 3,10   5,750 5,400  
6 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 12,225 12,225 0,80 3,45   4,350 5,750  

2002

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 29,925 14,200 1,70   6,250 6,250   15,725 1,40 4,05   6,350 6,650  
2 Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) 29,625 14,950 2,10   6,250 6,600   14,675 1,15 3,60   6,050 6,250  
3 Grosmanová Markéta (SK MG Mantila Brno) 27,625 13,800 1,30   6,250 6,250   13,825 0,40 2,55   6,200 6,150  

2002 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 14,525 14,525 0,80 3,85   6,150 6,050  
2 Tanzerová Katarína (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 14,125 14,125 1,25 2,80   6,050 6,050  
3 Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) 13,900 13,900 0,75 3,15   6,100 5,850  
4 Grosmanová Markéta (SK MG Mantila Brno) 13,500 13,500 0,90 2,80   5,850 5,800  

2001

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 33,025 16,300 2,70   6,600 7,000   16,725 1,40 4,95   6,650 6,900  
2 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 31,625 16,150 2,40   6,750 7,000   15,475 1,50 4,05   6,200 6,500  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 30,250 14,500 1,50   6,300 6,700   15,750 1,55 3,95   6,250 6,750  
4 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 28,500 14,150 1,40   6,150 6,600   14,350 1,30 3,00   6,050 6,150  
5 Bagárová Adéla (SK MG Mantila Brno) 28,375 13,800 1,15   6,100 6,500   14,575 1,20 3,55   5,900 6,300  

2001 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 15,250 15,250 1,90 4,00   6,350 5,950  
2 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 15,025 15,025 1,45 3,60   6,300 6,200  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 14,450 14,450 0,80 3,00   6,250 6,300  
4 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 13,750 13,750 0,35 2,75   6,100 6,100  

KADETKY MLADŠÍ 2000

1. obruč  
2. míč  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) 50,350 17,000 1,65 4,75   6,750 7,050   16,250 1,70 4,00   6,800 6,600   17,100 2,40 4,40   6,850 6,850  
2 Putzová Sabina (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 47,400 16,275 2,30 2,95   6,750 6,900   15,025 1,25 2,40   6,650 6,550   16,100 2,10 2,80   6,850 6,800  
3 Sedláková Šárka (SK MG Mantila Brno) 47,125 16,675 2,40 4,55   6,500 6,700   14,350 1,00 2,20   6,500 6,250   16,100 2,00 4,30   6,500 6,450  
4 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 45,725 15,750 1,40 4,10   6,600 6,400   14,225 1,35 2,80   6,100 6,050   15,750 1,55 3,95   6,550 6,450  
5 Obalová Nicole (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 45,325 15,550 1,45 2,65   6,650 6,850   15,525 1,60 2,65   6,800 6,600   14,250 1,10 1,80   6,400 6,400  
6 Polónyová Barbora (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 42,300 14,600 0,90 2,60   6,350 6,500   13,400 1,95 1,65   5,950 5,850 0,20 14,300 0,85 1,95   6,400 6,500  

KADETKY MLADŠÍ 1999

1. obruč  
2. míč  
3. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 51,900 16,700 2,80 4,80   6,400 6,500   17,575 2,10 5,05   6,750 7,250   17,625 2,35 5,40   6,750 7,000  
2 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 51,200 15,900 1,75 3,85   6,550 6,550   17,625 2,65 4,90   6,900 6,950   17,675 2,05 5,40   6,850 7,100  
3 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 47,100 16,025 1,30 4,35   6,600 6,600   15,150 1,20 3,50   6,350 6,450   15,925 1,20 4,05   6,450 6,850