Přerovská stuha ( MG Jednotlivkyně ) Přerov 5. květen 2012 ( TJ Spartak Přerov )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2003     27
Kadetky mladší 1. míč 2. lib. náčiní 23
Kadetky starší 1. stuha 2. lib. náčiní 13
Dorostenky 1. kužele 2. lib. náčiní 9

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
12 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 14,350          
19 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,800          

KADETKY MLADŠÍ

1. míč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Szatan Adrianna (Polsko - SGA Bielsko - Biela) 38,350 19,200 4,300 7,350 7,550   19,150 5,150 6,950 7,050  
2 Stettner Karolina (Polsko - SGA Bielsko - Biela) 36,525 17,900 4,200 6,750 6,950   18,625 4,580 7,050 7,000  
3 Hojda Alicja (Polsko - PTG Sokol Kraków) 36,050 18,325 3,580 7,250 7,500   17,725 3,330 7,250 7,150  
4 Rozental Patrisia (Kidym Asport Ashkelon) 34,575 17,650 2,950 7,350 7,350   16,925 3,180 6,800 6,950  
5 Maksimovic Sanja (Srbsko - SK Ritam Beograd) 34,025 16,650 2,850 6,750 7,050   17,375 3,130 7,000 7,250  
6 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 33,750 16,750 3,150 6,800 6,800   17,000 2,850 6,900 7,250  
7 Kyšková Karolína (SK MG Havířov) 32,225 14,525 1,880 6,350 6,300   17,700 3,600 7,000 7,100  
8 Bojanovská Gabriela (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 32,100 15,875 2,380 6,700 6,800   16,225 2,880 6,700 6,650  
9 Pavlovská Nikol (SSK Vítkovice) 31,875 15,950 2,350 6,550 7,050   15,925 2,480 6,700 6,750  
10 Grejtáková Júlia (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 31,825 16,650 3,100 6,550 7,000   15,175 2,480 6,400 6,300  
11 Lilik Ana (Slovinsko - KRG Narodny dom Slovinsko) 31,550 16,500 3,450 6,700 6,350   15,050 2,850 6,250 5,950  
12 Dziaková Hanka (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 31,250 13,800 1,750 6,200 5,850   17,450 3,650 6,750 7,050  
13 Růžičková Barbora (TJ Slavoj Bruntál) 31,000 15,425 2,680 6,400 6,350   15,575 2,430 6,500 6,650  
14 Galová Veronika (Slovensko - ŠG Nitra) 30,875 14,400 2,150 6,150 6,100   16,475 3,430 6,500 6,550  
15 Kozová Andrea (SSK Vítkovice) 30,550 16,250 2,250 6,900 7,100   14,300 1,950 6,350 6,000  
16 Uvírová Magdaléna (TJ Spartak Přerov) 29,425 14,900 1,750 6,350 6,800   14,525 1,830 6,400 6,300  
16 Desyatnik Eliza (Kidym Asport Ashkelon) 29,425 14,850 1,550 6,450 6,850   14,575 1,480 6,350 6,750  
18 Drobná Romana (Slovensko - Danubia Bratislava) 28,950 13,700 1,450 6,150 6,100   15,250 2,550 6,400 6,300  
19 Malovrh Gaja (Slovinsko - KRG Narodny dom Slovinsko) 28,875 14,875 1,930 6,400 6,550   14,000 2,050 6,100 5,850  
20 Svozilová Klára (TJ Sokol Velký Týnec) 28,800 14,475 1,630 6,450 6,400   14,325 1,830 6,250 6,250  
21 Týrová Katarína (Slovensko - ŠG Nitra) 28,350 14,750 2,200 6,250 6,300   13,600 1,700 5,850 6,050  
22 Shklyar Tanelia (Apoel Nir) 28,300 14,475 1,130 6,400 6,950   13,825 1,330 6,150 6,350  
23 Goncharik Sandra (Apoel Nir) 25,950 12,750 0,900 5,700 6,150   13,200 1,200 5,850 6,150  

KADETKY STARŠÍ

1. stuha  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 36,625 17,550 3,500 6,950 7,100   19,075 4,430 7,450 7,200  
2 Šlosarová Michaela (TJ Spartak Přerov) 36,400 17,300 3,600 6,950 6,750   19,100 4,050 7,450 7,600  
3 Roubalová Johana (SK MG Veselí nad Moravou) 35,775 17,400 3,500 7,050 6,850   18,375 4,080 7,300 7,000  
4 Opletalová Eliška (TJ Spartak Přerov) 34,150 16,800 3,000 7,000 6,800   17,350 3,650 6,950 6,750  
5 Volkov Eden (Kidym Asport Ashkelon) 33,500 16,775 3,080 6,850 6,850   16,725 3,030 6,950 6,750  
6 Kovářová Aneta (TJ Tesla Brno) 33,000 15,925 2,580 6,500 6,850   17,075 3,230 7,050 6,800  
7 Kozumplíková Gabriela (SK MG Veselí nad Moravou) 32,375 15,825 2,830 6,450 6,550   16,550 2,950 6,600 7,000  
8 Mertová Jana (SSK Vítkovice) 32,100 15,625 2,480 6,500 6,650   16,475 2,780 6,700 7,000  
9 Tchekanov Ekaterina (Kidym Asport Ashkelon) 30,650 15,400 1,900 6,600 6,900   15,250 1,950 6,550 6,750  
10 Seidlerová Vendula (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 29,025 14,425 2,380 6,050 6,000   14,600 2,100 6,250 6,250  
11 Kouřilová Anežka (TJ Tesla Brno) 28,925 13,700 1,600 6,200 5,900   15,225 2,380 6,450 6,400  
12 Pogodin Emili (Apoel Nir) 27,475 12,525 1,080 5,600 5,850   14,950 1,850 6,350 6,750  
13 Horáková Natálie (TJ Tesla Brno) 17,300           17,300 3,250 7,150 6,900  

DOROSTENKY

1. kužele  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Svobodová Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 38,575 19,550 4,400 7,600 7,550   19,025 4,230 7,550 7,250  
2 Buchtelová Martina (SK MG Veselí nad Moravou) 37,250 18,550 4,050 7,100 7,400   18,700 4,450 6,950 7,300  
3 Volná Ester (SSK Vítkovice) 36,025 18,175 3,330 7,400 7,450   17,850 3,750 7,100 7,000  
4 Havierniková Tereza (TJ Spartak Přerov) 34,825 17,675 3,430 7,350 6,900   17,150 3,050 7,100 7,000  
5 Maleta Yeugenie (SK MG BAVER Třebíč) 34,250 16,675 2,630 7,450 6,600   17,575 3,230 7,250 7,100  
6 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 33,625 16,500 2,650 6,950 6,900   17,125 3,180 7,000 6,950  
7 Kozáková Markéta (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 31,500 15,100 2,050 6,700 6,350   16,400 2,650 6,800 6,950  
8 Dybalová Klára (SSK Vítkovice) 30,325 15,575 2,230 6,800 6,550   14,750 1,850 6,500 6,400  
9 Jovicic Marija (Srbsko - SK Ritam Beograd) 29,800 15,425 2,980 6,600 6,250   14,375 2,080 6,350 5,950