Memoriál Aleny Fialové ( MG Jednotlivkyně ) Plzeň 5. květen 2012 ( TJ Slavoj Plzeň )

Kategorie Závodících
Kadetky mladší 1. lib. náčiní 2. lib. náčiní 23
Kadetky starší 1. lib. náčiní 2. lib. náčiní 17
Dorostenky 1. lib. náčiní 2. lib. náčiní 16

KADETKY MLADŠÍ

1. lib. náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Ziegler Nicolette (Německo - TBG Neulussheim) 36,400 17,925 3,375 7,300 7,250   18,475 4,275 7,100 7,100   obruč, míč
2 Králová Eliška (Slavia SK Rapid Plzeň) 34,375 17,150 3,050 7,000 7,100   17,225 3,025 7,200 7,000   obruč, švihadlo
3 Pankratz Katrin (Německo - TBG Neulussheim) 34,175 17,225 3,475 7,050 6,700   16,950 3,600 6,950 6,400   obruč, švihadlo
4 Chlebečková Kateřina (SC 80 Chomutov) 33,750 16,700 3,050 6,800 6,850   17,050 3,400 6,850 6,800   obruč, švihadlo
5 Musílková Erika (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 33,375 16,900 2,750 7,000 7,150   16,475 2,625 7,150 6,700   míč, švihadlo
6 Benz Kristine (Německo - TBG Neulussheim) 33,075 15,550 2,050 7,100 6,400   17,525 3,175 7,350 7,000   stuha, švihadlo
7 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 32,900 15,700 2,350 6,600 6,750   17,200 3,300 7,200 6,700   míč, švihadlo
8 Roubíčková Anna (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 32,375 16,450 2,350 7,200 6,900   15,925 2,325 6,900 6,700   obruč, švihadlo
9 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 31,225 16,525 2,575 6,700 7,250   14,700 1,850 6,250 6,600   obruč, míč
10 Kučerová Natálie (GSK Tábor) 31,175 16,550 2,850 7,000 6,700   14,625 1,375 6,650 6,600   obruč, míč
11 Jeníčková Tereza (SK Triumf Praha) 31,000 15,475 2,825 6,700 5,950   15,525 2,175 6,550 6,800   obruč, míč
12 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 30,425 15,025 2,375 6,800 6,050 0,20 15,400 2,350 6,450 6,600   obruč, švihadlo
13 Matoušková Hana (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 30,375 14,800 1,800 6,550 6,450   15,575 1,875 6,900 6,800   obruč, míč
14 Guthová Tereza (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 30,075 14,700 1,950 6,550 6,200   15,375 2,125 6,700 6,550   obruč, míč
15 Smítková Karolína (SC 80 Chomutov) 29,925 15,275 2,275 6,450 6,550   14,650 2,000 6,200 6,450   obruč, švihadlo
16 Nováková Kateřina (Slavia SK Rapid Plzeň) 28,800 13,475 1,575 6,000 5,900   15,325 2,275 6,400 6,650   obruč, švihadlo
17 Šimůnková Tereza (TJ Slavia Hradec Králové) 28,725 14,100 1,550 6,300 6,250   14,625 2,075 6,350 6,200   kužele. míč
18 Drobilová Klára (TJ Slavoj Plzeň) 28,325 13,975 1,675 6,050 6,250   14,350 1,950 6,250 6,150   obruč, švihadlo
19 Radová Barbora (TJ Slavoj Plzeň) 28,225 14,275 1,775 6,250 6,250   13,950 1,400 6,200 6,350   obruč, švihadlo
20 Malinová Lenka (TJ Slavoj Plzeň) 27,875 13,950 1,550 6,150 6,250   13,925 1,525 6,200 6,200   obruč, švihadlo
21 Šanderová Tereza (TJ Slavoj Plzeň) 26,275 13,650 1,650 6,100 5,900   12,625 0,875 6,000 5,750   obruč, švihadlo
22 Bínová Iveta (TJ Slavoj Plzeň) 25,950 13,175 1,175 6,100 5,900   12,775 0,925 5,600 6,250   obruč, míč
23 Prýcová Natálie (TJ Slavoj Plzeň) 24,275 12,125 1,225 6,050 4,850   12,150 0,850 5,550 5,750   obruč, švihadlo

KADETKY STARŠÍ

1. lib. náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Hüllweber Yvonne (Německo - RD Club Nürngerg) 36,875 18,400 3,850 7,700 6,850   18,475 3,875 7,850 6,750   kužele, stuha
2 Burdová Michaela (Slavia SK Rapid Plzeň) 34,800 16,800 3,900 6,700 6,400 0,20 18,000 3,900 7,300 6,800    
3 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 34,325 18,050 3,950 7,200 6,900   16,275 2,525 6,750 7,000   obruč, míč
4 Charvátová Monika (SC 80 Chomutov) 33,750 17,725 4,025 6,950 6,750   16,025 2,825 6,600 6,600   obruč, míč
5 Haišmanová Martina (Slavia SK Rapid Plzeň) 33,600 17,475 3,575 7,000 6,900   16,125 2,375 7,150 6,800 0,20 obruč, míč
6 Klimentová Nathalia (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 32,775 16,325 2,125 7,300 6,900   16,450 2,400 7,300 6,750   obruč, míč
7 Špičková Anna (TJ Slavia Karlovy Vary) 32,725 16,700 2,950 7,150 6,600   16,025 2,425 6,650 6,950   obruč, stuha
8 Vostárková Markéta (SK Triumf Praha) 32,150 16,650 3,200 6,950 6,500   15,500 2,150 7,000 6,350   obruč, míč
9 Bernatová Kristina (TJ Slavia Karlovy Vary) 31,900 16,750 3,000 7,000 6,750   15,150 2,000 6,900 6,250   obruč, stuha
10 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 31,575 16,750 2,650 7,300 6,800   14,825 1,750 6,900 6,350   obruč, stuha
11 Wottawová Aneta (SC 80 Chomutov) 31,450 15,900 2,000 7,300 6,600   15,550 1,700 7,000 6,850   obruč, míč
12 Sovová Nikola (TJ Slavoj Plzeň) 31,375 15,950 2,650 6,850 6,450   15,425 1,975 7,050 6,400   obruč, míč
13 Ševčíková Tereza (GSK Tábor) 31,050 15,575 3,225 6,600 5,950 0,20 15,475 2,025 6,900 6,550   obruč, míč
14 Rubášová Zuzana (TJ Slavia Karlovy Vary) 31,000 16,850 2,450 7,100 7,300   14,150 1,700 6,400 6,050   obruč, stuha
15 John Älexandra (Německo - HSG DHFK Leizig) 30,025 14,775 1,825 6,500 6,450   15,250 1,750 6,700 6,800   obruč, kužele
16 Zrnová Adéla (Slavia SK Rapid Plzeň) 28,950 13,700 2,000 6,200 5,500   15,250 2,500 6,350 6,400   obruč, míč
17 Vlčková Andrea (TJ Slavoj Plzeň) 28,025 13,450 1,600 6,450 5,400   14,575 1,775 6,600 6,200   obruč, míč

DOROSTENKY

1. lib. náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Skálová Markéta (Ideastav Chodov Praha) 40,900 20,550 4,800 7,900 7,850   20,350 5,150 7,750 7,450   obruč, kužele
2 Reznyková Elena (Německo - RD Club Nürngerg) 37,975 19,100 3,800 7,950 7,350   18,875 4,275 7,950 6,650   obruč, stuha
3 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 36,025 18,825 3,925 7,200 7,700   17,200 3,500 7,050 6,650   obruč, kužele
4 Bočová Monika (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 34,800 16,700 3,100 7,150 6,450   18,100 3,750 7,350 7,000   obruč, stuha
5 Kováčová Kristýna (TJ Sokol Plzeň IV) 33,850 17,700 3,250 7,250 7,200   16,150 2,650 7,200 6,300   obruč, stuha
6 Šanderová Veronika (TJ Slavoj Plzeň) 33,000 17,400 3,500 7,500 6,400   15,600 2,700 6,900 6,200 0,20 obruč, kužele
7 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 33,000 17,275 3,575 7,050 6,650   15,725 2,425 6,850 6,450   obruč, stuha
8 Vališová Veronika (GSK Tábor) 33,000 17,200 3,300 7,200 6,700   15,800 2,550 6,950 6,300   obruč, kužele
9 Volnerová Martina (Slávia DDM Plzeň) 32,775 16,950 2,400 7,150 7,400   15,825 1,925 7,100 6,800   obruč, kužele
10 Hüblová Anna (SK Triumf Praha) 31,800 16,250 2,200 7,300 6,750   15,550 2,250 7,050 6,250   obruč, kužele
11 Jezberová Monika (SK Triumf Praha) 31,325 15,975 1,875 7,050 7,050   15,325 1,450 7,200 6,700   obruč, kužele
12 Čechurová Petra (TJ Sokol Plzeň IV) 30,750 16,125 2,825 6,800 6,500   14,625 1,775 6,650 6,200   obruč, stuha
13 Doležalová Gabriela (TJ Slavoj Plzeň) 30,450 15,125 2,375 6,750 6,000   15,325 2,325 6,800 6,200   obruč, stuha
14 Beránková Aneta (TJ Slavoj Plzeň) 30,100 14,100 2,100 6,200 6,000 0,20 16,000 2,750 6,950 6,300   obruč, stuha
15 Brázdilová Daniela (TJ Slavoj Plzeň) 29,950 14,400 1,750 7,000 5,850 0,20 15,550 2,150 7,200 6,200   obruč, stuha
16 Schiefer Annika (Německo - HSG DHFK Leizig) 28,325 14,725 1,575 7,000 6,150   13,600 1,350 6,350 5,900   míč, stuha