Jarní pohár ( MG Jednotlivkyně ) Brno 28. duben 2012 ( ASPV Brno )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2004 1. bez náčiní   22
Naděje nejmladší 2003 1. bez náčiní 2. lib. náčiní 7

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S
1 Kandrač Kim (SK MG Havířov) 11,550 11,550 1,300 6,700 7,550  
2 Boučková Barbora (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 11,175 11,175 1,400 6,450 7,250  
3 Matejková Miroslava (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 10,875 1,875 1,600 6,550 6,800  
4 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 10,850 10,850 1,100 6,400 7,100  
5 Alexíková Dominika (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 10,725 10,725 0,950 6,400 7,050  
6 Vanovčanová Klára (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 10,675 10,675 1,050 6,600 6,850  
7 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 10,650 10,650 0,800 6,600 6,950  
8 Štanglová Tereza (SK MG Mantila Brno) 10,575 10,575 0,700 6,350 7,050  
9 Suchá Petra (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 10,475 10,475 1,100 6,150 6,850  
10 Podráská Kamila (SK MG Veselí nad Moravou) 10,425 10,425 1,200 6,350 6,650  
11 Riegerová Viktória (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 10,200 10,200 0,600 6,100 6,850  
12 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 10,200 10,200 0,800 5,800 6,900  
13 Trnková Nela (SK MG Havířov) 10,175 10,175 0,650 6,200 6,750  
14 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 10,150 10,150 0,900 6,100 6,650  
15 Topinková Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 10,100 10,100 0,700 6,200 6,650  
16 Banetková Sára (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 9,850 9,850 0,400 6,000 6,650  
17 Mokrá Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 9,725 9,725 0,400 6,150 6,450  
18 Oselková Silvie (SK MG Veselí nad Moravou) 9,600 9,600 0,200 6,000 6,500  
19 Nesvadbová Martina (SK Provo Brno) 9,575 9,575 0,400 6,150 6,300  
20 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 9,525 9,525 0,300 5,950 6,400  
21 Kreisová Kateřina (ASPV Brno) 9,450 9,450 0,700 5,700 6,250  
22 Maňková Barbora (SK MG Veselí nad Moravou) 9,400 9,400 0,250 5,950 6,300  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. bez náčiní  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Jurečková Anna (SK MG Havířov) 22,000 11,400 1,400 6,500 7,450   10,600 1,450 5,750 7,000  
2 Tallová Nikoleta (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 21,625 11,250 1,750 6,550 7,100   10,375 1,900 6,250 6,300  
3 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 20,775 10,625 1,200 6,450 6,800   10,150 1,900 6,100 6,150  
4 Vrátilová Kateřina (TJ Sokol Velký Týnec) 19,237 10,175 0,950 6,200 6,600   9,062 0,925 5,800 5,700  
5 Hrdličková Zina (ASPV Brno) 18,837 9,675 0,300 5,950 6,550   9,162 1,175 5,650 5,750  
6 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 18,800 9,775 0,900 6,350 6,150   9,025 1,300 5,750 5,500  
7 Plšeková Natália (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 18,750 10,025 0,600 6,050 6,700   8,725 1,250 5,600 5,300