Bruntálské jaro ( MG Jednotlivkyně ) Bruntál 28. duben 2012 ( TJ Slavoj Bruntál )

Kategorie Závodících
Naděje mladší 1. obruč 2. lib. náčiní 14
Kadetky mladší 1. obruč 2. lib. náčiní 11
Adresa haly: Zeyerova ulice

NADĚJE MLADŠÍ

1. obruč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nepožitková Anna (TJ Slavoj Bruntál) 35,275 18,100 2,55 4,05   6,900 7,900   17,175 2,00 4,55   6,500 7,400  
2 Ulrychová Patrície (SK MG Havířov) 35,200 18,100 1,70 5,10   7,000 7,700   17,100 1,90 4,30   7,000 7,000  
3 Smékalová Barbora (TJ Slavoj Bruntál) 34,100 17,750 2,10 4,50   6,650 7,800   16,350 2,00 4,10   6,300 7,000  
4 Kyšková Lucie (SK MG Havířov) 33,600 17,150 1,60 4,40   6,750 7,400   16,450 1,40 3,70   6,700 7,200  
5 Travinská Barbora (SSK Vítkovice) 31,275 15,450 1,55 3,35   5,850 7,150   15,825 1,30 3,55   6,400 7,000  
6 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 30,425 16,100 1,40 3,70   6,100 7,450   14,325 0,80 2,95   5,800 6,650  
7 Pavková Veronika (SK MG Veselí nad Moravou) 29,950 15,375 1,45 4,30   6,000 6,500   14,575 1,65 3,00   5,800 6,450  
8 Zálešáková Sabina (SK MG Veselí nad Moravou) 29,675 15,125 1,65 4,00   5,850 6,450   14,550 1,15 3,55   5,550 6,650  
9 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 29,425 15,400 1,20 3,60   6,050 6,950   14,025 0,70 2,55   5,750 6,650  
10 Kubáňová Adéla (Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm) 28,475 14,950 1,55 3,05   5,950 6,700   13,525 1,10 2,85   5,350 6,200  
11 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 28,025 13,750 0,80 3,60   5,550 6,200 0,20 14,275 0,75 3,00   5,850 6,550  
12 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 27,575 15,275 1,00 3,35   6,050 7,050   12,300 0,20 2,10   5,000 6,150  
13 Antoniuk Olena (Ukrajina - Rivne ) 27,250 13,600 0,60 2,10   5,450 6,800   13,650 0,95 2,65   5,300 6,550  
14 Jirsáková Sára (Kalokagathia Rožnov pod Radhoštěm) 25,200 12,975 0,65 2,20   5,350 6,200   12,225 0,65 2,10   5,150 5,700  

KADETKY MLADŠÍ

1. obruč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 33,250 17,175 2,30 5,35   6,600 7,150 0,40 16,075 1,60 3,85   6,200 7,150  
2 Zelinska Iryna (Ukrajina - Rivne ) 32,850 16,775 1,55 4,10   6,550 7,400   16,075 2,05 3,20   6,400 7,050  
3 Kirianova Oleksandra (Ukrajina - Rivne ) 32,600 16,025 1,90 3,65   6,150 7,100   16,575 1,75 3,30   6,650 7,400  
4 Pavlovská Nikol (SSK Vítkovice) 32,050 16,200 2,25 3,85   6,150 7,000   15,850 1,95 2,85   6,400 7,050  
5 Kyšková Karolína (SK MG Havířov) 31,925 16,750 1,35 3,25   6,950 7,500   15,175 2,05 2,60   6,400 6,450  
6 Semenko Julia (Ukrajina - Rivne ) 30,850 15,450 1,20 3,50   6,050 7,050   15,400 1,20 3,50   6,100 6,950  
7 Růžičková Barbora (TJ Slavoj Bruntál) 30,000 16,075 1,55 3,30   6,200 7,450   13,925 1,70 2,25   5,700 6,650  
8 Hruboňová Kristýna (SSK Vítkovice) 29,875 15,300 1,50 2,70   6,050 7,150   14,575 1,60 1,85   6,000 6,850  
9 Špundová Stela (SSK Vítkovice) 28,100 13,475 1,70 2,15   5,550 6,500   14,625 0,65 2,80   6,100 6,800  
10 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 27,735 14,150 1,00 3,60   5,450 6,350   13,585 0,65 2,50   5,500 6,500  
11 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 27,475 13,775 1,55 2,40   5,400 6,800 0,40 13,700 0,55 1,95   5,600 6,850