Kontrolní závod VI. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 1. květen 2012 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
2005 a ml. BN 1. bez náčiní     3
2004 BN 1. bez náčiní     7
Přípravka výběr 1. bez náčiní     7
2005 a ml. O 1. obruč     3
2004 O 1. obruč     7
2003 - 2004 Š 1. švihadlo     8
Naděje mladší 2001 - 2002 Š 1. švihadlo     4
Naděje mladší 2001 - 2003 O 1. obruč     8
Naděje mladší 2001 - 2003 BN 1. bez náčiní     8
Kadetky mladší 1. obruč 2. švihadlo 3. míč 2
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

2005 A ML. BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 10,250 10,250 0,70 0,00 0,350 5,000 4,900  
2 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 9,350 9,350 0,60 0,00 0,300 4,800 4,250  
3 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 8,450 8,450 0,30 0,00 0,150 4,000 4,300  
4 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila 0,000              
  Kalousková Sára (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2004 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 11,250 11,250 0,80 0,00 0,400 5,500 5,350  
2 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 10,700 10,700 0,70 0,00 0,350 5,300 5,050  
3 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 10,675 10,675 0,75 0,00 0,375 5,200 5,100  
4 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 10,550 10,550 0,50 0,00 0,250 5,200 5,100  
5 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 10,375 10,375 0,75 0,00 0,375 5,000 5,000  
6 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 9,600 9,600 0,00 0,00 0,000 4,800 4,800  
7 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 9,250 9,250 0,50 0,00 0,250 4,600 4,400  
  Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

PŘÍPRAVKA VÝBĚR

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trdá Magdaléna (SK TRASKO Vyškov) 10,000 10,000 0,90 0,00 0,450 5,000 4,550  
2 Novotná Terezie (SK TRASKO Vyškov) 7,675 7,675 0,45 0,00 0,225 3,800 3,650  
3 Svobodová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 7,600 7,600 0,00 0,00 0,000 4,000 3,600  
4 Mináriková Beata Anna (SK TRASKO Vyškov) 7,325 7,325 0,45 0,00 0,225 3,500 3,600  
5 Rybková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 6,925 6,925 0,35 0,00 0,175 3,500 3,250  
6 Batistová Nikol (SK TRASKO Vyškov) 6,750 6,750 0,10 0,00 0,050 3,500 3,200  
7 Kudličková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 6,200 6,200 0,00 0,00 0,000 3,200 3,000  
  Dvořáková Viktorie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Hrdová Viktorie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Koutná Karolína (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Hrnčířová Eliška (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Kopuletá Karolína (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2005 A ML. O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 12,025 12,025 0,75 1,90 1,325 6,000 4,700  
2 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 9,525 9,525 0,25 1,20 0,725 4,800 4,000  
3 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 9,300 9,300 0,20 0,80 0,500 4,800 4,000  
  Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2004 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 12,350 12,350 1,00 2,80 1,900 5,300 5,150  
2 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 11,250 11,250 0,90 3,00 1,950 4,800 4,500  
3 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 10,350 10,350 0,40 1,10 0,750 5,000 4,600  
4 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 10,250 10,250 0,00 1,90 0,950 4,900 4,400  
5 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 10,100 10,100 0,00 1,70 0,850 5,000 4,250  
6 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 9,700 9,700 0,50 1,50 1,000 4,800 4,300 0,40
7 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 9,250 9,250 0,20 0,90 0,550 4,500 4,200  
  Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2003 - 2004 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 11,250 11,250 0,90 2,60 1,750 5,500 4,000  
2 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 9,775 9,775 0,55 1,90 1,225 5,000 3,550  
3 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 9,200 9,200 0,40 1,20 0,800 4,500 3,900  
4 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 8,950 8,950 1,00 1,80 1,400 4,000 3,550  
5 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 7,750 7,750 0,40 1,10 0,750 3,500 3,500  
6 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 7,725 7,725 0,85 1,60 1,225 3,400 3,100  
7 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 6,700 6,700 0,20 1,00 0,600 3,200 2,900  
8 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 4,900 4,900 0,00 0,60 0,300 2,000 2,600  

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2002 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 16,075 16,075 1,85 4,00 2,925 6,500 6,650  
2 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 14,150 14,150 0,30 3,60 1,950 5,800 6,400  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 13,450 13,450 0,30 2,50 1,400 6,200 5,850  
4 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 11,950 11,950 0,30 0,80 0,550 5,800 5,600  

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 16,825 16,825 1,55 5,10 3,325 6,800 6,700  
2 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 15,875 15,875 1,65 3,90 2,775 6,800 6,300  
3 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 15,850 15,850 1,20 4,10 2,650 6,800 6,400  
4 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 14,000 14,000 1,20 2,60 1,900 6,200 5,900  
4 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 14,000 14,000 1,00 3,60 2,300 6,000 5,700  
5 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 13,800 13,800 1,30 3,30 2,300 6,000 5,500  
6 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 13,600 13,600 0,50 2,10 1,300 6,400 5,900  
7 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 12,450 12,450 0,50 1,90 1,200 6,100 5,150  

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 16,150 16,150 2,50 0,00 1,250 7,000 7,900  
2 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,975 13,975 1,55 0,00 0,775 6,400 6,800  
3 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 13,825 13,825 1,85 0,00 0,925 6,500 6,400  
4 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 13,450 13,450 1,40 0,00 0,700 6,400 6,350  
5 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 13,400 13,400 0,90 0,00 0,450 6,400 6,550  
6 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 13,375 13,375 1,45 0,00 0,725 6,500 6,150  
7 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 12,950 12,950 0,70 0,00 0,350 6,500 6,100  
8 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 12,300 12,300 1,40 0,00 0,700 6,000 5,600  

KADETKY MLADŠÍ

1. obruč  
2. švihadlo  
3. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 52,600 19,275 2,95 5,70 4,325 7,200 7,750   17,425 2,05 4,40 3,225 7,200 7,000   15,900 1,20 3,40 2,300 7,000 6,600  
2 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 44,400 12,975 1,15 2,30 1,725 6,000 5,250   16,125 1,55 4,70 3,125 6,300 6,700   15,300 1,30 3,90 2,600 6,500 6,200  
  Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                                            
  Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila