Mezioddílový závod ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 22. duben 2012 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
2005 a mladší BN 1. bez náčiní   11
2005 a mladší obruč 1. obruč   5
2004 BN 1. bez náčiní   13
2004 obruč 1. obruč   9
2003 BN 1. bez náčiní   9
2003 obruč 1. obruč   7
Naděje mladší 1. bez náčiní 2. obruč 8
Naděje mladší švihadlo 1. švihadlo   5
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

2005 A MLADŠÍ BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Hlinomazová Sofie (SK MG Mantila Brno) 12,850 12,850 1,30 0,00 0,650 5,650 6,550  
2 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 12,550 12,550 1,30 0,00 0,650 5,400 6,500  
3 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 12,325 12,325 0,75 0,00 0,375 5,250 6,700  
4 Tkáčová Anuška (SK MG Mantila Brno) 11,800 11,800 0,70 0,00 0,350 5,250 6,200  
5 Grosmanová Karolína (SK MG Mantila Brno) 11,750 11,750 1,00 0,00 0,500 5,050 6,200  
6 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 11,700 11,700 0,90 0,00 0,450 5,150 6,100  
7 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 11,450 11,450 0,90 0,00 0,450 5,150 5,850  
8 Točíková Tereza (SK MG Mantila Brno) 10,900 10,900 0,30 0,00 0,150 4,850 5,900  
9 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 10,500 10,500 0,50 0,00 0,250 4,800 5,450  
10 Kalousková Sára (SK TRASKO Vyškov) 10,050 10,050 0,10 0,00 0,050 4,500 5,500  
11 Kovářová Adéla (SK MG Mantila Brno) 7,800 7,800 0,30 0,00 0,150 3,500 4,150  

2005 A MLADŠÍ OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 12,000 12,000 0,95 2,05 1,500 5,100 5,400  
2 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 11,825 11,825 0,40 1,35 0,875 5,400 5,550  
3 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 11,425 11,425 1,05 1,30 1,175 5,050 5,200  
4 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 11,275 11,275 0,20 1,15 0,675 5,400 5,200  
4 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 11,275 11,275 0,60 1,15 0,875 5,150 5,250  

2004 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 14,300 14,300 1,30 0,00 0,650 6,250 7,400  
2 Tonerová Lucie (SK MG Mantila Brno) 14,100 14,100 1,40 0,00 0,700 6,100 7,300  
3 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 13,450 13,450 0,70 0,00 0,350 6,200 6,900  
4 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 13,400 13,400 0,80 0,00 0,400 5,850 7,150  
5 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 13,200 13,200 0,60 0,00 0,300 6,000 6,900  
6 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 13,100 13,100 0,50 0,00 0,250 5,850 7,000  
7 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 13,075 13,075 0,95 0,00 0,475 5,850 6,750  
8 Kawuloková Karolína (SK MG Mantila Brno) 12,950 12,950 0,90 0,00 0,450 5,750 6,750  
9 Rešková Monika (SK MG Mantila Brno) 12,350 12,350 0,70 0,00 0,350 5,550 6,450  
10 Nováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 12,225 12,225 0,75 0,00 0,375 5,600 6,250  
11 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 12,150 12,150 0,70 0,00 0,350 5,550 6,250  
12 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 11,700 11,700 0,20 0,00 0,100 5,400 6,200  
13 Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 9,450 9,450 0,40 0,00 0,200 4,500 4,750  

2004 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 12,825 12,825 1,25 2,50 1,875 5,350 5,600  
2 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 12,100 12,100 0,30 2,70 1,500 5,100 5,500  
3 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 11,825 11,825 0,70 2,25 1,475 5,350 5,000  
4 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 11,675 11,675 0,70 1,55 1,125 5,100 5,450  
5 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 11,550 11,550 0,30 1,60 0,950 4,950 5,650  
6 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 11,300 11,300 0,50 1,40 0,950 4,800 5,550  
7 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 9,200 9,200 0,00 0,80 0,400 4,400 4,800 0,40
8 Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 8,625 8,625 0,40 1,15 0,775 3,750 4,500 0,40
9 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 1,950 1,950 0,00 0,40 0,200 0,500 1,650 0,40

2003 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 14,700 14,700 1,60 0,00 0,800 6,700 7,200  
2 Štanglová Tereza (SK MG Mantila Brno) 14,200 14,200 1,50 0,00 0,750 6,500 6,950  
3 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 14,000 14,000 0,90 0,00 0,450 6,550 7,000  
4 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 13,925 13,925 0,85 0,00 0,425 6,450 7,050  
5 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 13,475 13,475 1,05 0,00 0,525 6,150 6,800  
6 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 13,300 13,300 0,90 0,00 0,450 6,300 6,550  
7 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 13,250 13,250 1,20 0,00 0,600 6,200 6,450  
8 Smolíková Natálie (SK MG Mantila Brno) 13,150 13,150 0,90 0,00 0,450 6,000 6,700  
9 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 11,350 11,350 0,40 0,00 0,200 5,400 5,750  

2003 OBRUČ

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 15,550 15,550 1,10 4,30 2,700 6,250 6,600  
2 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 15,175 15,175 0,80 3,45 2,125 6,450 6,600  
3 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 14,325 14,325 0,30 2,85 1,575 6,250 6,500  
4 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 13,950 13,950 1,30 3,50 2,400 5,700 5,850  
5 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 13,900 13,900 1,30 3,10 2,200 5,900 5,800  
6 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 13,125 13,125 0,30 2,65 1,475 5,900 5,750  
7 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 11,350 11,350 0,70 1,70 1,200 5,200 4,950  

NADĚJE MLADŠÍ

1. bez náčiní  
2. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) 29,850 14,300 2,10 0,00 1,050 6,400 6,850   15,550 1,40 3,90 2,650 6,400 6,500  
2 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 29,700 14,850 2,30 0,00 1,150 6,600 7,100   14,850 1,30 3,30 2,300 6,150 6,400  
3 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 29,625 15,000 1,90 0,00 0,950 6,750 7,300   14,625 1,00 2,25 1,625 6,500 6,500  
4 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 28,900 14,100 1,90 0,00 0,950 6,300 6,850   14,800 1,00 3,30 2,150 6,100 6,550  
5 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 28,275 13,650 1,30 0,00 0,650 6,450 6,550   14,625 0,60 3,55 2,075 6,200 6,350  
6 Bagárová Adéla (SK MG Mantila Brno) 28,050 14,000 1,60 0,00 0,800 6,300 6,900   14,050 1,10 2,40 1,750 6,100 6,200  
7 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 26,900 13,550 1,40 0,00 0,700 6,050 6,800   13,350 0,90 2,00 1,450 5,900 6,000  
8 Grosmanová Markéta (SK MG Mantila Brno) 26,475 13,425 1,35 0,00 0,675 6,150 6,600   13,050 0,50 2,00 1,250 5,750 6,050  

NADĚJE MLADŠÍ ŠVIHADLO

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 14,750 14,750 1,60 3,80 2,700 6,000 6,050  
2 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 13,750 13,750 0,85 3,25 2,050 5,750 5,950  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 13,250 13,250 0,50 2,50 1,500 5,800 5,950  
4 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 13,200 13,200 0,40 2,70 1,550 5,950 5,700  
5 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 12,900 12,900 0,70 2,50 1,600 5,450 5,850