Kontrolní závod V. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 7. duben 2012 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
2005 a ml. O 1. obruč 5
2004 O 1. obruč 6
Přípravka výběr 1. bez náčiní 9
2005 a ml. BN 1. bez náčiní 6
2004 BN 1. bez náčiní 6
2003 - 2004 Š 1. švihadlo 6
Naděje mladší 2001 - 2002 Š 1. švihadlo 4
Naděje mladší 2001 - 2003 O 1. obruč 7
Naděje mladší 2001 - 2003 BN 1. bez náčiní 7
Kadetky mladší M 1. míč 5
Kadetky starší a dorostenky M/KU 1. míč/kužely 5
Kadetky mladší Š 1. švihadlo 5
Kadetky starší a dorostenky S 1. stuha 5
Kadetky mladší O 1. obruč 5
Kadetky starší a dorostenky O 1. obruč 5
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

2005 A ML. O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 11,750 11,750 0,90 2,90 1,900 4,600 5,250  
2 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 10,900 10,900 0,40 2,00 1,200 4,250 5,450  
3 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 9,750 9,750 0,20 1,70 0,950 3,750 5,050  
4 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 9,700 9,700 0,80 1,30 1,050 4,050 4,800 0,20
5 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 8,750 8,750 0,30 1,20 0,750 3,850 4,350 0,20

2004 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 11,850 11,850 0,50 3,10 1,800 4,300 5,750  
2 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 11,800 11,800 0,50 3,20 1,850 4,400 5,550  
3 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 11,750 11,750 0,50 3,20 1,850 4,450 5,450  
4 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 11,450 11,450 0,50 2,30 1,400 4,550 5,500  
5 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 10,450 10,450 0,30 1,70 1,000 4,200 5,250  
6 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 9,300 9,300 0,20 1,30 0,750 3,700 4,850  
  Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

PŘÍPRAVKA VÝBĚR

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Mináriková Beata Anna (SK TRASKO Vyškov) 9,300 9,300 0,60 0,00 0,300 3,550 5,450  
2 Trdá Magdaléna (SK TRASKO Vyškov) 8,200 8,200 0,30 0,00 0,150 2,950 5,100  
3 Svobodová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 7,950 7,950 0,00 0,00 0,000 2,950 5,000  
4 Novotná Terezie (SK TRASKO Vyškov) 7,800 7,800 0,30 0,00 0,150 2,850 4,800  
5 Dvořáková Viktorie (SK TRASKO Vyškov) 7,100 7,100 0,00 0,00 0,000 2,650 4,450  
6 Kopuletá Karolína (SK TRASKO Vyškov) 7,050 7,050 0,00 0,00 0,000 2,500 4,550  
7 Koutná Karolína (SK TRASKO Vyškov) 7,000 7,000 0,00 0,00 0,000 2,500 4,500  
8 Rybková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 6,850 6,850 0,30 0,00 0,150 2,350 4,350  
9 Kudličková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 6,200 6,200 0,00 0,00 0,000 2,000 4,200  
  Hrnčířová Eliška (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Batistová Nikol (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Hrdová Viktorie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2005 A ML. BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 10,433 10,433 0,50 0,00 0,250 4,350 5,833  
2 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 10,317 10,317 0,30 0,00 0,150 4,700 5,467  
3 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 10,183 10,183 0,30 0,00 0,150 4,500 5,533  
4 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 9,950 9,950 0,70 0,00 0,350 4,200 5,400  
5 Kalousková Sára (SK TRASKO Vyškov) 9,167 9,167 0,40 0,00 0,200 3,900 5,067  
6 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 8,600 8,600 0,00 0,00 0,000 3,600 5,000  

2004 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 12,733 12,733 1,80 0,00 0,900 5,500 6,333  
2 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 11,583 11,583 0,70 0,00 0,350 5,400 5,833  
3 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 11,500 11,500 0,50 0,00 0,250 5,050 6,200  
4 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 10,817 10,817 0,70 0,00 0,350 5,000 5,467  
5 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 10,417 10,417 0,20 0,00 0,100 4,950 5,367  
6 Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) 10,233 10,233 0,60 0,00 0,300 4,700 5,233  
  Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2003 - 2004 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 11,933 11,933 0,40 2,80 1,600 5,000 5,533 0,20
2 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 10,617 10,617 0,20 1,60 0,900 4,250 5,467  
3 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 10,250 10,250 0,20 1,50 0,850 4,000 5,400  
4 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 9,800 9,800 0,00 1,10 0,550 3,950 5,300  
5 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 9,767 9,767 0,00 1,30 0,650 4,050 5,067  
6 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 9,017 9,017 0,00 0,90 0,450 3,600 4,967  
  Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2002 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 15,783 15,783 1,50 4,90 3,200 6,350 6,233  
2 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 14,650 14,650 0,50 5,00 2,750 6,000 6,100 0,20
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 12,833 12,833 0,60 3,00 1,800 5,400 5,633  
4 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 12,750 12,750 0,20 3,60 1,900 5,450 5,400  
  Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 15,617 15,617 0,80 4,80 2,800 6,250 6,567  
2 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 15,550 15,550 1,40 4,00 2,700 6,050 6,800  
3 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 14,800 14,800 0,80 4,10 2,450 5,950 6,400  
4 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 14,200 14,200 1,00 4,10 2,550 5,650 6,000  
5 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 13,983 13,983 1,60 3,60 2,600 5,650 5,733  
6 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 13,350 13,350 0,30 3,00 1,650 5,200 6,500  
7 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 12,417 12,417 1,00 3,30 2,150 5,000 5,267  
  Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 15,583 15,583 1,80 0,00 0,900 7,150 7,533  
2 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 14,567 14,567 1,60 0,00 0,800 6,600 7,167  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 14,233 14,233 1,70 0,00 0,850 6,250 7,133  
4 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 14,150 14,150 1,90 0,00 0,950 6,400 6,800  
5 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 13,883 13,883 1,70 0,00 0,850 6,000 7,033  
6 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 13,133 13,133 1,40 0,00 0,700 6,000 6,433  
7 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,000 13,000 1,40 0,00 0,700 6,000 6,300  
  Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY MLADŠÍ M

1. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 18,200 18,200 2,10 6,10 4,100 6,800 7,300  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 16,000 16,000 1,10 5,00 3,050 6,550 6,400  
3 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 14,833 14,833 1,00 3,30 2,150 6,150 6,533  
4 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 14,050 14,050 0,70 2,70 1,700 5,850 6,500  
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 12,217 12,217 1,10 1,40 1,250 5,000 5,967  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY M/KU

1. míč/kužely  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 19,450 19,450 3,00 5,70 4,350 7,400 7,700  
2 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 16,983 16,983 2,70 5,20 3,950 6,900 6,533 0,40
3 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 16,033 16,033 1,60 4,10 2,850 6,650 6,733 0,20
4 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 15,183 15,183 1,80 4,10 2,950 6,100 6,133  
5 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 15,167 15,167 0,80 4,80 2,800 6,000 6,367  
  Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY MLADŠÍ Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 19,650 19,650 3,10 6,40 4,750 7,000 7,900  
2 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 16,750 16,750 0,90 5,80 3,350 6,500 6,900  
3 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 16,033 16,033 0,70 4,90 2,800 6,000 7,233  
4 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 14,833 14,833 0,50 4,30 2,400 5,900 6,733 0,20
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 14,767 14,767 0,50 3,50 2,000 5,700 7,067  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY S

1. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 17,300 17,300 2,40 5,30 3,850 7,050 6,400  
2 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 17,000 17,000 2,60 5,30 3,950 6,550 6,500  
3 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 16,467 16,467 2,00 5,00 3,500 6,700 6,267  
4 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 13,650 13,650 1,30 3,20 2,250 5,500 5,900  
5 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 13,383 13,383 1,80 2,70 2,250 5,300 6,033 0,20
  Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY MLADŠÍ O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 19,700 19,700 2,50 6,60 4,550 7,050 8,100  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 18,517 18,517 2,60 5,80 4,200 6,550 7,767  
3 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 17,883 17,883 1,30 6,00 3,650 6,800 7,433  
4 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 16,250 16,250 0,70 4,70 2,700 6,250 7,300  
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 15,200 15,200 0,70 3,70 2,200 6,000 7,000  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 19,700 19,700 2,80 5,60 4,200 7,100 8,400  
2 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 18,233 18,233 1,80 5,20 3,500 6,700 8,033  
3 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 17,683 17,683 2,30 4,80 3,550 6,600 7,533  
4 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 17,583 17,583 2,40 5,00 3,700 6,550 7,333  
5 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 17,467 17,467 1,40 5,20 3,300 6,500 7,667  
  Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila