O pohár města Vyškova 2012 ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 14. duben 2012 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
Naděje nejmladší 2005 a mladší 1. bez náčiní     26
Naděje nejmladší 2004 1. bez náčiní     34
Naděje nejmladší 2003 1. lib. náčiní     17
Naděje mladší 2002 1. bez náčiní finále lib. náčiní   24
Naděje mladší 2001 1. bez náčiní finále lib. náčiní   19
Kadetky mladší 1. obruč 2. míč finále švihadlo 18
Kadetky starší 1. míč 2. obruč finále stuha 12
Dorostenky 1. kužele 2. obruč finále stuha 12
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2005 A MLADŠÍ

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Almargni Sabrina (TJ Sokol Žižkov I.) 13,850 13,850 1,20 0,00 0,600 5,700 7,550  
2 Némethová Rebeka (Slovensko - ŠG Nitra) 13,500 13,500 1,70 0,00 0,850 5,650 7,000  
3 Laurenčíková Lea (Slovensko - ŠG Nitra) 13,275 13,275 1,55   0,775 5,300 7,200  
4 Stieblerová Nikola (SK Jihlava) 13,150 13,150 1,30   0,650 5,500 7,000  
5 Obložinská Tamara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 12,350 12,350 1,20 0,00 0,600 5,000 6,750  
6 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 12,275 12,275 0,75 0,00 0,375 5,400 6,500  
7 Cvečková Paulína (Slovensko - Danubia Bratislava) 11,975 11,975 1,25   0,625 4,600 6,750  
8 Kullová Sofia (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 11,950 11,950 0,30 0,00 0,150 5,300 6,500  
9 Gumenyuk Veronika (TJ Tesla Brno) 11,850 11,850 0,50 0,00 0,250 5,050 6,550  
10 Palacková Victoria (TJ Sokol Žižkov I.) 11,725 11,725 0,75 0,00 0,375 5,000 6,350  
11 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 11,550 11,550 0,60   0,300 5,200 6,050  
12 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 11,500 11,500 0,80 0,00 0,400 5,100 6,000  
13 Jilečková Mariana (SK Jihlava) 11,400 11,400 0,60 0,00 0,300 4,900 6,200  
14 Bartusková Barbara (SKP MG Brno) 11,300 11,300 0,70 0,00 0,350 4,950 6,200 0,20
15 Jančíková Amálie (TJ Sokol Velký Týnec) 11,150 11,150 1,00 0,00 0,500 4,600 6,050  
16 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 11,100 11,100 0,80   0,400 5,050 5,650  
17 Václavíková Denisa (SK Provo Brno) 11,000 11,000 0,80 0,00 0,400 4,750 5,850  
18 Grosmanová Karolína (SK MG Mantila Brno) 10,950 10,950 1,00   0,500 4,800 5,650  
19 Packová Sára (SKP MG Brno) 10,700 10,700 0,90 0,00 0,450 4,500 5,750  
20 Jakabová Eli Sofia (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 10,425 10,425 0,55   0,275 4,250 5,900  
21 Kokavcová Michaela (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 10,375 10,375 0,35 0,00 0,175 4,550 5,650  
22 Kouřilová Berenika (SK Provo Brno) 10,300 10,300 0,50   0,250 4,350 5,700  
23 Uvačeková Martina (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 10,250 10,250 0,10   0,050 4,650 5,550  
24 Boskovičová Valerie (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 10,200 10,200 0,20   0,100 4,300 5,800  
25 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 9,750 9,750 0,10   0,050 4,500 5,200  
26 Tkáčová Anuška (SK MG Mantila Brno) 7,900 7,900 0,60   0,300 2,250 5,350  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2004

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Prokešová Denisa (SK MG BAVER Třebíč) 15,400 15,400 1,70 0,00 0,850 7,150 7,400  
2 Kelemenová Kristína (Slovensko - ŠG Nitra) 14,800 14,800 1,20 0,00 0,600 6,850 7,350  
3 Lesslová Šárka (SK MG BAVER Třebíč) 14,750 14,750 1,70 0,00 0,850 6,700 7,200  
3 Lylová Sarah (TJ Sokol Žižkov I.) 14,750 14,750 1,20 0,00 0,600 6,700 7,450  
4 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 14,650 14,650 1,10 0,00 0,550 7,100 7,000  
5 Khomko Anna (TJ Sokol Žižkov I.) 14,250 14,250 1,20 0,00 0,600 6,400 7,250  
6 Macháčková Aneta (SKMG Máj České Budějovice) 14,175 14,175 1,45 0,00 0,725 6,600 6,850  
7 Nešporková Erika (SSK Vítkovice) 13,875 13,875 1,95 0,00 0,975 6,000 6,900  
8 Ševčíková Hanka (Slovensko - Danubia Bratislava) 13,825 13,825 0,95 0,00 0,475 6,650 6,700  
9 Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) 13,800 13,800 1,10 0,00 0,550 6,350 6,900  
9 Illiková Simonka (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 13,800 13,800 1,10 0,00 0,550 6,900 6,350  
10 Valeková Maiara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 13,675 13,675 1,15 0,00 0,575 6,400 6,700  
11 Vařáková Kateřina (TJ Spartak Přerov) 13,425 13,425 0,95 0,00 0,475 6,250 6,700  
12 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 13,275 13,275 0,75 0,00 0,375 6,550 6,350  
13 Nadkanská Nikol (SSK Vítkovice) 13,250 13,250 1,20 0,00 0,600 6,200 6,450  
14 Pytelová Alena (SKMG MS Brno) 13,025 13,025 0,35 0,00 0,175 6,600 6,250  
15 Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) 12,975 12,975 0,85 0,00 0,425 6,300 6,250  
16 Milotová Alice (TJ Tesla Brno) 12,650 12,650 0,90 0,00 0,450 5,900 6,300  
17 Smržová Johana (SKMG Máj České Budějovice) 12,425 12,425 0,75 0,00 0,375 5,900 6,150  
18 Šamánková Sára (SKMG MS Brno) 12,400 12,400 1,00 0,00 0,500 5,300 6,600  
19 Smatanová Ria (Slovensko - Danubia Bratislava) 12,350 12,350 1,10 0,00 0,550 5,300 6,500  
20 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 12,150 12,150 0,80 0,00 0,400 5,400 6,350  
21 Peková Denisa (SK Provo Brno) 12,100 12,100 0,90 0,00 0,450 5,600 6,050  
22 Havlíčková Nela (SK Provo Brno) 12,000 12,000 0,70 0,00 0,350 5,650 6,000  
22 Nováková Hanka (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 12,000 12,000 0,30 0,00 0,150 5,700 6,150  
23 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 11,925 11,925 0,85 0,00 0,425 5,350 6,150  
24 Dostálová Kristýna (TJ Spartak Přerov) 11,775 11,775 0,85 0,00 0,425 5,200 6,150  
25 Píšová Ema (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 11,700 11,700 0,70 0,00 0,350 5,300 6,050  
26 Měřínská Anežka (TJ Tesla Brno) 11,600 11,600 0,70 0,00 0,350 5,250 6,000  
27 Bíla Laura (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 11,300 11,300 0,40 0,00 0,200 5,300 5,800  
28 Kuncová Viktorie (SSK Vítkovice) 11,200 11,200 0,50 0,00 0,250 4,950 6,000  
29 Sedlárová Ema (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 10,850 10,850 0,80 0,00 0,400 4,700 5,750  
30 Hubačová Hanka (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 10,225 10,225 0,35 0,00 0,175 4,700 5,350  
31 Horvathová Petra (Slovensko - ŠG Nitra) 10,000 10,000 0,40 0,00 0,200 3,800 6,000  

NADĚJE NEJMLADŠÍ 2003

1. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Putz Annemarie (Slovensko - Danubia Bratislava) 14,575 14,575 1,15 3,20 2,175 6,500 5,900  
2 Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) 14,100 14,100 1,20 3,10 2,150 5,950 6,000  
3 Križanová Lenka (Slovensko - ŠG Nitra) 13,925 13,925 0,75 2,50 1,625 6,300 6,000  
4 Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) 13,300 13,300 0,80 3,30 2,050 5,700 5,550  
5 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,275 13,275 0,75 2,10 1,425 6,000 5,850  
6 Klementová Barbora (SKP MG Brno) 13,025 13,025 0,90 2,25 1,575 5,850 5,600  
7 Matejková Miroslava (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 12,775 12,775 0,60 2,75 1,675 5,600 5,500  
8 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 12,025 12,025 0,95 2,30 1,625 5,350 5,050  
9 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 11,925 11,925 0,80 1,65 1,225 5,550 5,150  
10 Nixová Anna (SKMG MS Brno) 11,900 11,900 0,25 2,35 1,300 5,500 5,100  
11 Ketnerová Nikoleta (SKMG Máj České Budějovice) 11,775 11,775 0,60 1,65 1,125 5,400 5,250  
12 Plšeková Natália (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 11,550 11,550 0,25 2,55 1,400 5,150 5,000  
13 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 11,125 11,125 0,50 2,35 1,425 5,250 4,650 0,20
14 Nosáľová Lujza (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 10,800 10,800 0,45 1,55 1,000 5,350 4,450  
15 Ryšková Eva (SKMG MS Brno) 10,575 10,575 0,00 1,05 0,525 5,050 5,000  
16 Obernauerová Hana (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) 10,300 10,300 0,20 1,20 0,700 5,050 4,550  
17 Gregorová Nina (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 9,350 9,350 0,25 0,95 0,600 4,900 3,850  
  Špačková Barbora (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) - Odstoupila                
  Enriquezová Jennifer (SK Motorlet Praha) - Odstoupila                
  Petkovská Eliška (ASPV Brno) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2002

1. bez náčiní  
finále lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Chamzina Alina (ASPV Brno) 31,100 15,125 2,75 0,00 1,375 6,600 7,150   15,975 1,30 4,35 2,825 6,050 7,100  
2 Smékalová Barbora (TJ Slavoj Bruntál) 29,475 14,475 2,05 0,00 1,025 6,600 6,850   15,000 1,60 3,80 2,700 6,000 6,300  
3 Timková Adriana (Slovensko - Slávia STU Bratislava) 28,725 13,775 1,95 0,00 0,975 6,300 6,500   14,950 1,90 3,70 2,800 5,900 6,250  
4 Zálešáková Sabina (SK MG Veselí nad Moravou) 28,500 13,675 1,45 0,00 0,725 6,400 6,550   14,825 1,35 3,40 2,375 5,900 6,550  
5 Vranovská Mária (Slovensko - Danubia Bratislava) 28,075 13,575 1,75 0,00 0,875 6,300 6,400   14,500 0,80 3,80 2,300 5,300 6,900  
6 Seichterová Lada (SK MG BAVER Třebíč) 28,000 13,775 2,05 0,00 1,025 6,250 6,500   14,225 1,40 3,15 2,275 5,950 6,000  
7 Lingerová Nicole (SK Provo Brno) 27,500 13,775 1,45 0,00 0,725 6,550 6,500   13,725 1,05 3,00 2,025 5,600 6,100  
8 Šoošová Vanesa (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 27,000 13,550 2,00 0,00 1,000 6,050 6,500   13,450 0,35 3,55 1,950 5,700 5,800  
9 Vysekalová Lucie (ASPV Brno) 26,050 13,675 1,75 0,00 0,875 6,350 6,450   12,375 0,85 1,60 1,225 5,450 5,700  
10 Galbavá Sofia (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) 25,225 13,675 1,95 0,00 0,975 6,250 6,450   11,550 0,15 2,75 1,450 5,000 5,100  
11 Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) 13,500 13,500 2,00 0,00 1,000 6,100 6,400                
12 Moravanská Veronika (SK Jihlava) 13,450 13,450 2,10 0,00 1,050 6,150 6,250                
13 Svojanovská Nikol (SKP MG Brno) 13,300 13,300 1,50 0,00 0,750 6,200 6,350                
14 Vítková Klára (SKP MG Brno) 13,225 13,225 1,35 0,00 0,675 6,350 6,200                
15 Fridrichová Natálie (SK Motorlet Praha) 13,175 13,175 1,45 0,00 0,725 6,400 6,050                
16 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 13,050 13,050 1,40 0,00 0,700 6,350 6,000                
16 Grosmanová Markéta (SK MG Mantila Brno) 13,050 13,050 1,20 0,00 0,600 6,050 6,400                
16 Drábková Klára (TJ Sokol Velký Týnec) 13,050 13,050 1,60 0,00 0,800 6,050 6,200                
17 Tőrőková Kiara (Slovensko - ŠG Nitra) 12,925 12,925 1,45 0,00 0,725 6,050 6,150                
18 Chabičová Magdaléna (SK MG Veselí nad Moravou) 12,900 12,900 1,30 0,00 0,650 6,100 6,150                
19 Zatloukalová Barbora (SK Provo Brno) 12,825 12,825 1,55 0,00 0,775 6,150 5,900                
20 Klugerová Dominika (TJ Sokol Velký Týnec) 12,800 12,800 1,00 0,00 0,500 6,000 6,300                
21 Kabelová Vendula (SKMG Máj České Budějovice) 12,625 12,625 0,85 0,00 0,425 6,100 6,100                
22 Orsághová Nella (SK Motorlet Praha) 11,850 11,850 0,60 0,00 0,300 5,850 5,700                
  Műllerová Eva (ASPV Brno) - Odstoupila                              

NADĚJE MLADŠÍ 2001

1. bez náčiní  
finále lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Chaloupková Natália (TJ Sokol Žižkov I.) 33,100 15,925 1,85 0,00 0,925 6,750 8,250   17,175 2,40 4,25 3,325 6,900 6,950  
2 Nepožitková Anna (TJ Slavoj Bruntál) 32,075 15,775 2,85 0,00 1,425 6,750 7,600   16,300 1,70 3,80 2,750 6,850 6,700  
3 Almargni Gabriela (TJ Sokol Žižkov I.) 30,175 15,850 2,50 0,00 1,250 6,850 7,750   14,325 1,40 2,35 1,875 6,250 6,200  
4 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 30,025 15,275 2,15 0,00 1,075 6,400 7,800   14,750 1,30 3,30 2,300 6,300 6,150  
5 Hejduková Denisa (TJ Sokol Bedřichov) 29,450 15,050 2,00 0,00 1,000 6,750 7,300   14,400 1,25 2,85 2,050 6,100 6,250  
6 Pavková Veronika (SK MG Veselí nad Moravou) 29,425 13,950 1,00 0,00 0,500 5,900 7,550   15,475 1,35 4,50 2,925 6,300 6,250  
7 Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) 29,000 14,275 1,95 0,00 0,975 6,200 7,100   14,725 0,65 4,20 2,425 6,200 6,100  
8 Polášková Nela (ASPV Brno) 28,800 14,475 1,95 0,00 0,975 6,250 7,250   14,325 1,30 2,55 1,925 6,250 6,150  
9 Šiklová Barbora (SKMG Máj České Budějovice) 28,375 13,700 1,30 0,00 0,650 6,000 7,050   14,675 1,20 4,15 2,675 5,950 6,250 0,20
10 Duchoslavová Alexandra (SKMG MS Brno) 27,425 14,725 1,85 0,00 0,925 6,550 7,250   12,700 1,00 1,50 1,250 5,700 5,750  
11 Caklová Věra (TJ Sokol Bedřichov) 13,650 13,650 1,30 0,00 0,650 6,000 7,000                
12 Kučerová Johanka (TJ Spartak Přerov) 13,525 13,525 0,95 0,00 0,475 6,050 7,000                
13 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 13,425 13,425 1,05 0,00 0,525 6,050 6,850                
14 Kučerová Lenka (SK Jihlava) 13,375 13,375 1,05 0,00 0,525 5,950 6,900                
15 Fiedlerová Gábina (TJ Sokol Bedřichov) 13,325 13,325 1,05 0,00 0,525 6,000 6,800                
16 Ryšková Veronika (SKMG MS Brno) 13,175 13,175 0,65 0,00 0,325 6,100 6,750                
17 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 13,150 13,150 1,50 0,00 0,750 5,850 6,550                
18 Zbožínková Sára (TJ Spartak Přerov) 13,000 13,000 1,00 0,00 0,500 6,000 6,500                
19 Bogárová Mária (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 12,950 12,950 1,40 0,00 0,700 5,750 6,500                
  Řeřichová Julie (TJ Sokol Žižkov I.) - Odstoupila                              
  Hrdličková Saška (Slovensko - Danubia Bratislava) - Odstoupila                              
  Liu Simona (Slovensko - Slávia STU Bratislava) - Odstoupila                              
  Horáčková Nikol (ASPV Brno) - Odstoupila                              

KADETKY MLADŠÍ

1. obruč  
2. míč  
finále švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 51,025 17,450 2,00 4,90 3,450 6,800 7,200   16,525 0,95 4,80 2,875 6,350 7,300   17,050 1,75 4,95 3,350 6,700 7,000  
2 Wichterlová Johana (SK Motorlet Praha) 50,475 17,300 1,80 4,30 3,050 7,100 7,150   16,850 0,50 4,60 2,550 6,800 7,500   16,325 1,00 4,75 2,875 6,900 6,550  
3 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 49,425 16,950 1,50 4,90 3,200 6,800 6,950   16,325 0,80 4,95 2,875 6,150 7,300   16,150 1,40 4,60 3,000 6,800 6,350  
4 Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) 48,850 16,400 1,60 4,10 2,850 6,450 7,100   16,800 2,00 5,90 3,950 6,100 6,750   15,650 1,70 4,30 3,000 6,400 6,250  
5 Procházková Daniela (SK Motorlet Praha) 47,300 15,950 1,00 4,00 2,500 6,700 6,750   15,625 0,30 4,55 2,425 6,200 7,000   15,725 1,30 3,95 2,625 6,750 6,350  
6 Bojanovská Gabriela (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 45,150 14,525 1,40 3,85 2,625 6,050 6,250 0,40 15,950 0,85 4,85 2,850 6,100 7,000   14,675 0,35 4,40 2,375 6,200 6,100  
7 Kašnová Aneta (TJ Sokol Bedřichov) 44,050 15,450 0,90 3,70 2,300 6,700 6,450   15,125 0,75 2,90 1,825 6,150 7,150   13,475 0,70 2,15 1,425 5,950 6,100  
8 Sedláková Šárka (SK MG Mantila Brno) 43,225 15,875 1,20 4,05 2,625 6,350 6,900   13,475 1,20 2,15 1,675 5,950 6,050 0,20 13,875 1,00 3,05 2,025 5,900 5,950  
9 Špundová Stela (SSK Vítkovice) 43,025 14,450 0,55 2,55 1,550 6,300 6,600   14,225 0,85 2,80 1,825 5,850 6,550   14,350 0,10 3,30 1,700 6,350 6,300  
10 Růžičková Barbora (TJ Slavoj Bruntál) 42,875 14,475 1,20 3,45 2,325 5,950 6,600 0,40 14,450 1,00 3,60 2,300 5,750 6,400   13,950 1,35 2,85 2,100 5,950 5,900  
11 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 28,550 15,175 0,80 4,25 2,525 6,500 6,350 0,20 13,375 0,35 3,70 2,025 5,550 5,800                
12 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 28,450 15,350 1,05 4,25 2,650 6,350 6,350   13,100 1,15 3,85 2,500 5,350 5,650 0,40              
13 Volná Viktorie (SSK Vítkovice) 28,075 14,000 0,50 2,40 1,450 6,400 6,150   14,075 0,70 2,35 1,525 5,850 6,700                
14 Uvírová Magdaléna (TJ Spartak Přerov) 28,000 14,025 0,35 2,80 1,575 6,200 6,250   13,975 1,30 2,95 2,125 5,650 6,200                
15 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 27,675 14,450 1,05 3,15 2,100 6,050 6,300   13,225 0,75 3,50 2,125 5,100 6,000                
16 Vanovčanová Hana (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 26,200 13,550 0,00 2,60 1,300 6,300 5,950   12,650 0,30 2,30 1,300 5,250 6,100                
17 Lavičková Julie (TJ Sokol Bedřichov) 26,200 13,250 0,30 1,70 1,000 6,200 6,050   12,950 0,60 1,80 1,200 5,600 6,150                
18 Špindlerová Kateřina (SKMG Máj České Budějovice) 25,200 12,350 0,30 2,40 1,350 5,550 5,450   12,850 0,50 2,30 1,400 5,300 6,150                
  Svozilová Klára (TJ Sokol Velký Týnec) - Odstoupila                                            
  Dedíková Melánia (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) - Odstoupila                                            
  Schmuckerová Katarína (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) - Odstoupila                                            
  Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                                            

KADETKY STARŠÍ

1. míč  
2. obruč  
finále stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 55,925 18,625 2,90 5,35 4,125 6,800 7,700   19,775 3,45 5,40 4,425 7,450 7,900   17,525 2,90 3,85 3,375 6,500 7,650  
2 Vacková Petra (SK Motorlet Praha) 53,600 17,075 1,70 4,35 3,025 6,700 7,550 0,20 19,000 2,60 4,80 3,700 7,600 7,700   17,525 2,00 4,45 3,225 6,600 7,700  
3 Opletalová Eliška (TJ Spartak Přerov) 50,075 15,125 1,10 3,75 2,425 6,450 6,250   18,675 3,05 5,10 4,075 7,200 7,400   16,275 2,40 4,15 3,275 6,400 6,600  
4 Kovářová Aneta (TJ Tesla Brno) 49,550 15,775 1,35 4,50 2,925 6,250 6,600   17,200 1,90 4,30 3,100 7,000 7,100   16,575 1,85 4,50 3,175 6,100 7,300  
5 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 49,200 16,225 1,40 5,35 3,375 6,100 6,750   18,125 2,75 4,70 3,725 7,200 7,200   14,850 1,70 4,40 3,050 5,650 6,150  
6 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 48,150 15,950 1,10 5,00 3,050 6,100 6,800   17,200 1,35 4,95 3,150 6,900 7,150   15,000 1,70 3,40 2,550 5,950 6,500  
7 Kozumplíková Gabriela (SK MG Veselí nad Moravou) 48,000 15,100 1,75 3,15 2,450 6,200 6,450   17,900 2,25 4,85 3,550 7,050 7,300   15,000 1,70 2,70 2,200 6,000 6,800  
8 Tripská Tamara (Slovensko - Slávia STU Bratislava) 45,325 13,775 0,60 3,15 1,875 5,950 6,350 0,40 16,600 1,85 4,45 3,150 6,600 6,850   14,950 1,10 3,20 2,150 6,250 6,550  
9 Seidlerová Vendula (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 44,250 14,625 1,05 3,70 2,375 5,850 6,400   15,625 1,05 4,00 2,525 6,450 6,650   14,000 1,00 2,20 1,600 5,750 6,650  
10 Holbová Valentína (Slovensko - Slávia STU Bratislava) 41,400 14,150 1,15 4,15 2,650 5,850 5,650   13,900 0,40 2,90 1,650 6,250 6,000   13,350 0,90 2,10 1,500 5,750 6,100  
11 Orságová Marie (TJ Slavoj Bruntál) 32,825 16,025 1,65 4,80 3,225 6,100 6,700   16,800 0,90 4,90 2,900 7,000 6,900                
12 Koňaříková Anna (TJ Slavoj Bruntál) 31,725 15,050 1,00 4,10 2,550 6,050 6,450   16,675 1,75 3,80 2,775 6,900 7,000                
  Kouřilová Anežka (TJ Tesla Brno) - Odstoupila                                            
  Roubalová Johana (SK MG Veselí nad Moravou) - Odstoupila                                            
  Čermáková Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) - Odstoupila                                            

DOROSTENKY

1. kužele  
2. obruč  
finále stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Svobodová Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 56,225 18,475 2,80 5,65 4,225 7,000 7,250   19,250 2,60 6,10 4,350 7,200 7,700   18,500 2,45 5,35 3,900 7,000 7,600  
2 Olejárová Sára (Slovensko - Danubia Bratislava) 53,625 17,375 3,30 4,55 3,925 6,500 6,950   19,200 3,50 5,20 4,350 7,350 7,500   17,050 3,65 3,65 3,650 6,300 7,100  
3 Střechovská Barbora (SKP MG Brno) 52,625 17,350 2,95 4,65 3,800 6,500 7,050   18,025 2,05 4,70 3,375 7,250 7,600 0,20 17,250 2,00 4,60 3,300 6,850 7,100  
4 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 52,500 17,600 2,60 5,60 4,100 6,600 7,100 0,20 20,000 3,25 6,15 4,700 7,450 7,850   14,900 2,20 3,20 2,700 5,950 6,250  
5 Palánová Michaela (SK Jihlava) 52,350 17,050 1,90 4,70 3,300 6,800 6,950   18,500 2,45 5,45 3,950 7,200 7,350   16,800 2,40 3,50 2,950 6,650 7,200  
6 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 51,900 17,750 2,55 5,05 3,800 6,700 7,250   18,725 2,10 5,75 3,925 7,450 7,350   15,425 1,65 3,10 2,375 6,350 6,700  
7 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 51,450 17,450 2,90 4,40 3,650 6,600 7,200   17,825 2,45 4,90 3,675 7,100 7,050   16,175 2,45 3,50 2,975 6,350 6,850  
8 Dobšáková Lucie (SKP MG Brno) 51,425 16,225 2,30 4,55 3,425 6,450 6,750 0,40 18,300 2,55 4,75 3,650 7,150 7,500   16,900 2,35 4,85 3,600 6,500 6,800  
9 Maleta Yeugenie (SK MG BAVER Třebíč) 50,250 16,525 2,00 4,15 3,075 6,500 6,950   16,350 2,10 3,70 2,900 6,600 6,850   17,375 2,10 4,75 3,425 6,700 7,250  
10 Plassová Denisa (TJ Sokol Bedřichov) 49,875 15,450 2,05 3,55 2,800 6,300 6,350   18,100 2,00 6,10 4,050 7,150 6,900   16,325 1,95 3,70 2,825 6,550 6,950  
11 Kozáková Markéta (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 32,325 15,525 1,55 4,00 2,775 5,950 6,800   16,800 1,40 4,80 3,100 7,000 6,700                
12 Dybalová Klára (SSK Vítkovice) 30,975 14,300 1,25 3,45 2,350 6,000 5,950   16,675 2,05 3,60 2,825 7,150 6,700                
  Buchtelová Martina (SK MG Veselí nad Moravou) - Odstoupila                                            
  Filipová Šárka (SK MG BAVER Třebíč) - Odstoupila                                            

Známky rozhodčích

Almargni Sabrina (TJ Sokol Žižkov I.) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 7,0
1. bez náčiní A min 4,5
1. bez náčiní A 5,4
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,5
1. bez náčiní E max 7,8
1. bez náčiní E min 7,0
1. bez náčiní E 7,6

Némethová Rebeka (Slovensko - ŠG Nitra) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,9
1. bez náčiní A min 4,5
1. bez náčiní A 5,5
1. bez náčiní A 5,8
1. bez náčiní D1 1,9
1. bez náčiní D1 1,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 6,7
1. bez náčiní E 7,1
1. bez náčiní E 6,9
1. bez náčiní E max 7,3

Laurenčíková Lea (Slovensko - ŠG Nitra) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,9
1. bez náčiní A min 5,0
1. bez náčiní A 5,3
1. bez náčiní A 5,3
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E min 6,5
1. bez náčiní E max 7,2

Stieblerová Nikola (SK Jihlava) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,5
1. bez náčiní A min 5,0
1. bez náčiní A 5,5
1. bez náčiní A 5,5
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní E max 7,0
1. bez náčiní E 7,0
1. bez náčiní E min 7,0
1. bez náčiní E 7,0

Obložinská Tamara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,4
1. bez náčiní A 5,0
1. bez náčiní A 5,0
1. bez náčiní A min 5,0
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,9
1. bez náčiní E 6,7
1. bez náčiní E min 6,4
1. bez náčiní E 6,8

Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,9
1. bez náčiní A min 3,0
1. bez náčiní A 5,1
1. bez náčiní A 5,7
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,6
1. bez náčiní E max 7,0
1. bez náčiní E min 5,7
1. bez náčiní E 6,4

Cvečková Paulína (Slovensko - Danubia Bratislava) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,7
1. bez náčiní A 4,5
1. bez náčiní A min 4,5
1. bez náčiní A 4,7
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní E 6,7
1. bez náčiní E min 6,3
1. bez náčiní E max 7,0
1. bez náčiní E 6,8

Kullová Sofia (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,2
1. bez náčiní A min 4,0
1. bez náčiní A 5,1
1. bez náčiní A 5,5
1. bez náčiní D1 0,2
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,8
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E min 5,2
1. bez náčiní E 6,6

Gumenyuk Veronika (TJ Tesla Brno) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,1
1. bez náčiní A min 4,5
1. bez náčiní A 5,0
1. bez náčiní A 5,1
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E max 7,1
1. bez náčiní E min 5,2
1. bez náčiní E 6,7

Palacková Victoria (TJ Sokol Žižkov I.) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,0
1. bez náčiní A min 3,0
1. bez náčiní A 5,0
1. bez náčiní A 5,0
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,8
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E min 5,4
1. bez náčiní E 6,2

Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,9
1. bez náčiní A min 4,5
1. bez náčiní A 5,1
1. bez náčiní A 5,3
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní E 6,1
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E min 6,0
1. bez náčiní E max 6,2

Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,9
1. bez náčiní A min 2,5
1. bez náčiní A 4,8
1. bez náčiní A 5,4
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,6
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E min 5,5
1. bez náčiní E 6,2

Jilečková Mariana (SK Jihlava) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 4,9
1. bez náčiní A min 4,9
1. bez náčiní A 4,9
1. bez náčiní A max 5,2
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 6,1
1. bez náčiní E max 6,4
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E 6,2

Bartusková Barbara (SKP MG Brno) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,0
1. bez náčiní A min 3,5
1. bez náčiní A 5,1
1. bez náčiní A 4,8
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 5,8
1. bez náčiní E max 6,6
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E 6,2

Jančíková Amálie (TJ Sokol Velký Týnec) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,9
1. bez náčiní A min 3,5
1. bez náčiní A 4,9
1. bez náčiní A 4,3
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,6
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E min 5,6
1. bez náčiní E 6,1

Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,1
1. bez náčiní A min 3,0
1. bez náčiní A 4,9
1. bez náčiní A 5,2
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní E 5,5
1. bez náčiní E min 5,5
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E max 6,4

Václavíková Denisa (SK Provo Brno) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,5
1. bez náčiní A min 2,0
1. bez náčiní A 4,9
1. bez náčiní A 4,6
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,7
1. bez náčiní E 5,9
1. bez náčiní E min 5,3
1. bez náčiní E 5,8

Grosmanová Karolína (SK MG Mantila Brno) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,8
1. bez náčiní A min 4,0
1. bez náčiní A 5,1
1. bez náčiní A 4,5
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní E 5,5
1. bez náčiní E min 5,0
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E max 6,8

Packová Sára (SKP MG Brno) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,7
1. bez náčiní A min 2,5
1. bez náčiní A 4,5
1. bez náčiní A 4,5
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 5,2
1. bez náčiní E max 6,7
1. bez náčiní E 5,5
1. bez náčiní E 6,0

Jakabová Eli Sofia (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 4,5
1. bez náčiní A 4,0
1. bez náčiní A 4,5
1. bez náčiní A min 4,0
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní E max 6,0
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E min 5,5
1. bez náčiní E 6,0

Kokavcová Michaela (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,0
1. bez náčiní A min 2,5
1. bez náčiní A 4,6
1. bez náčiní A 4,5
1. bez náčiní D1 0,2
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,0
1. bez náčiní E 5,5
1. bez náčiní E min 5,0
1. bez náčiní E 5,8

Kouřilová Berenika (SK Provo Brno) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 4,8
1. bez náčiní A min 3,0
1. bez náčiní A 4,5
1. bez náčiní A 4,2
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní E 5,6
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E max 6,2
1. bez náčiní E min 5,6

Uvačeková Martina (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,0
1. bez náčiní A min 3,0
1. bez náčiní A 4,4
1. bez náčiní A 4,9
1. bez náčiní D1 0,0
1. bez náčiní D1 0,2
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E min 5,1
1. bez náčiní E 5,3
1. bez náčiní E max 7,2

Boskovičová Valerie (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,2
1. bez náčiní A min 3,5
1. bez náčiní A 4,3
1. bez náčiní A 4,3
1. bez náčiní D1 0,0
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E max 6,5
1. bez náčiní E min 5,2
1. bez náčiní E 5,8

Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,6
1. bez náčiní A min 3,0
1. bez náčiní A 4,3
1. bez náčiní A 4,7
1. bez náčiní D1 0,0
1. bez náčiní D1 0,2
1. bez náčiní E 5,4
1. bez náčiní E min 4,3
1. bez náčiní E 5,0
1. bez náčiní E max 6,4

Tkáčová Anuška (SK MG Mantila Brno) Naděje nejmladší 2005 a mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 3,5
1. bez náčiní A 2,0
1. bez náčiní A min 2,0
1. bez náčiní A 2,5
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní E 5,2
1. bez náčiní E min 4,8
1. bez náčiní E 5,5
1. bez náčiní E max 5,5

Prokešová Denisa (SK MG BAVER Třebíč) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 7,2
1. bez náčiní A max 7,3
1. bez náčiní A 7,1
1. bez náčiní A min 7,0
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,1
1. bez náčiní E min 6,7
1. bez náčiní E 7,7
1. bez náčiní E max 7,9

Kelemenová Kristína (Slovensko - ŠG Nitra) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 7,1
1. bez náčiní A max 7,9
1. bez náčiní A 6,6
1. bez náčiní A min 6,4
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 6,7
1. bez náčiní E 7,5
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E max 7,6

Lesslová Šárka (SK MG BAVER Třebíč) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 7,4
1. bez náčiní A min 4,5
1. bez náčiní A 7,0
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E min 6,8
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E max 7,7

Lylová Sarah (TJ Sokol Žižkov I.) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 7,4
1. bez náčiní A 7,0
1. bez náčiní A min 6,0
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,6
1. bez náčiní E min 7,1
1. bez náčiní E 7,3
1. bez náčiní E max 7,8

Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,2
1. bez náčiní A max 8,0
1. bez náčiní A 6,8
1. bez náčiní A 7,4
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,0
1. bez náčiní E max 7,6
1. bez náčiní E min 6,6
1. bez náčiní E 7,0

Khomko Anna (TJ Sokol Žižkov I.) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,6
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A max 6,9
1. bez náčiní A min 5,9
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 7,5
1. bez náčiní E min 6,4
1. bez náčiní E 7,3
1. bez náčiní E 7,2

Macháčková Aneta (SKMG Máj České Budějovice) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,3
1. bez náčiní A max 7,3
1. bez náčiní A 6,7
1. bez náčiní A 6,5
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E min 6,5
1. bez náčiní E 6,9
1. bez náčiní E max 7,0

Nešporková Erika (SSK Vítkovice) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,8
1. bez náčiní A min 4,5
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A 5,8
1. bez náčiní D1 2,2
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 6,6
1. bez náčiní E 6,9
1. bez náčiní E max 7,4
1. bez náčiní E 6,9

Ševčíková Hanka (Slovensko - Danubia Bratislava) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,4
1. bez náčiní A max 7,8
1. bez náčiní A 6,8
1. bez náčiní A 6,5
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 6,4
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E max 7,2
1. bez náčiní E 6,9

Illiková Simonka (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,7
1. bez náčiní A max 7,9
1. bez náčiní A 7,0
1. bez náčiní A 6,8
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E min 6,2
1. bez náčiní E max 6,6

Rákosová Eliška (SK MG Mantila Brno) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,1
1. bez náčiní A 6,5
1. bez náčiní A max 6,9
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,7
1. bez náčiní E 7,1
1. bez náčiní E min 5,9
1. bez náčiní E max 7,2

Valeková Maiara (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,2
1. bez náčiní A max 8,0
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,6
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E min 6,2
1. bez náčiní E max 7,4

Vařáková Kateřina (TJ Spartak Přerov) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,8
1. bez náčiní A max 7,8
1. bez náčiní A 6,1
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E 6,9
1. bez náčiní E min 6,2
1. bez náčiní E max 7,0

Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,6
1. bez náčiní A max 7,0
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A 6,8
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E min 6,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E max 6,8

Nadkanská Nikol (SSK Vítkovice) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A min 6,0
1. bez náčiní A max 6,5
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E max 6,7
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E min 6,3

Pytelová Alena (SKMG MS Brno) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,2
1. bez náčiní A max 7,3
1. bez náčiní A 6,5
1. bez náčiní A 6,7
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní D1 0,3
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E 6,3
1. bez náčiní E min 6,0
1. bez náčiní E max 7,1

Slováčková Tereza (SK MG Mantila Brno) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,6
1. bez náčiní A max 7,3
1. bez náčiní A 6,6
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E 6,1
1. bez náčiní E min 5,9
1. bez náčiní E max 6,4

Milotová Alice (TJ Tesla Brno) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,1
1. bez náčiní A max 6,5
1. bez náčiní A min 5,1
1. bez náčiní A 5,7
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E min 6,0
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E max 7,0

Smržová Johana (SKMG Máj České Budějovice) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,5
1. bez náčiní A max 6,9
1. bez náčiní A 5,8
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E min 6,0
1. bez náčiní E max 6,4
1. bez náčiní E 6,3

Šamánková Sára (SKMG MS Brno) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,8
1. bez náčiní A min 3,0
1. bez náčiní A 5,1
1. bez náčiní A 5,5
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,6
1. bez náčiní E 6,6
1. bez náčiní E min 6,0
1. bez náčiní E max 6,8

Smatanová Ria (Slovensko - Danubia Bratislava) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,6
1. bez náčiní A min 4,9
1. bez náčiní A max 5,9
1. bez náčiní A 5,0
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E min 5,4
1. bez náčiní E max 7,0
1. bez náčiní E 6,8

Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,9
1. bez náčiní A min 5,0
1. bez náčiní A 5,2
1. bez náčiní A 5,6
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E min 6,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E max 6,5

Peková Denisa (SK Provo Brno) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,2
1. bez náčiní A min 5,0
1. bez náčiní A 5,9
1. bez náčiní A 5,3
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,3
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E min 5,6
1. bez náčiní E max 6,6

Havlíčková Nela (SK Provo Brno) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,6
1. bez náčiní A max 7,2
1. bez náčiní A min 5,3
1. bez náčiní A 5,7
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,4
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E min 5,1
1. bez náčiní E 6,2

Nováková Hanka (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,0
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A max 6,1
1. bez náčiní A 5,4
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D1 0,1
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,9
1. bez náčiní E min 5,9
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E max 6,4

Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,2
1. bez náčiní A min 5,2
1. bez náčiní A max 6,0
1. bez náčiní A 5,5
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 6,5
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E min 5,8
1. bez náčiní E 6,3

Dostálová Kristýna (TJ Spartak Přerov) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,8
1. bez náčiní A min 3,0
1. bez náčiní A 5,2
1. bez náčiní A 5,2
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,1
1. bez náčiní E min 5,9
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E max 6,4

Píšová Ema (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,2
1. bez náčiní A max 6,8
1. bez náčiní A min 5,1
1. bez náčiní A 5,4
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E 6,1
1. bez náčiní E min 5,0
1. bez náčiní E max 6,3

Měřínská Anežka (TJ Tesla Brno) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,9
1. bez náčiní A 5,2
1. bez náčiní A 5,3
1. bez náčiní A min 5,0
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,3
1. bez náčiní E 5,7
1. bez náčiní E min 5,4
1. bez náčiní E max 7,0

Bíla Laura (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,1
1. bez náčiní A max 6,2
1. bez náčiní A min 5,1
1. bez náčiní A 5,5
1. bez náčiní D1 0,3
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 5,4
1. bez náčiní E max 6,2
1. bez náčiní E 5,6
1. bez náčiní E 6,0

Kuncová Viktorie (SSK Vítkovice) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,9
1. bez náčiní A min 2,0
1. bez náčiní A 4,9
1. bez náčiní A 5,0
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E max 6,5
1. bez náčiní E min 5,0
1. bez náčiní E 6,0

Sedlárová Ema (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 5,0
1. bez náčiní A min 4,5
1. bez náčiní A 4,9
1. bez náčiní A 4,5
1. bez náčiní D1 1,0
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E 5,7
1. bez náčiní E min 5,7
1. bez náčiní E max 5,9

Hubačová Hanka (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 4,9
1. bez náčiní A min 4,0
1. bez náčiní A max 5,1
1. bez náčiní A 4,5
1. bez náčiní D1 0,4
1. bez náčiní D1 0,3
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,5
1. bez náčiní E min 5,0
1. bez náčiní E 5,2
1. bez náčiní E max 5,8

Horvathová Petra (Slovensko - ŠG Nitra) Naděje nejmladší 2004 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 3,6
1. bez náčiní A 4,0
1. bez náčiní A min 3,0
1. bez náčiní A max 4,8
1. bez náčiní D1 0,2
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E min 5,7
1. bez náčiní E max 6,8
1. bez náčiní E 6,0

Putz Annemarie (Slovensko - Danubia Bratislava) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A max 6,5
1. lib. náčiní A 6,5
1. lib. náčiní A 6,5
1. lib. náčiní A min 5,8
1. lib. náčiní D1 1,4
1. lib. náčiní D1 0,9
1. lib. náčiní D2 3,4
1. lib. náčiní D2 3,0
1. lib. náčiní E max 6,1
1. lib. náčiní E 6,0
1. lib. náčiní E 5,8
1. lib. náčiní E min 5,5

Wunschová Veronika (SK MG Mantila Brno) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 6,0
1. lib. náčiní A 5,9
1. lib. náčiní A min 5,4
1. lib. náčiní A max 6,6
1. lib. náčiní D1 1,5
1. lib. náčiní D1 0,9
1. lib. náčiní D2 2,9
1. lib. náčiní D2 3,3
1. lib. náčiní E max 6,7
1. lib. náčiní E min 5,5
1. lib. náčiní E 6,0
1. lib. náčiní E 6,0

Križanová Lenka (Slovensko - ŠG Nitra) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 6,5
1. lib. náčiní A min 6,1
1. lib. náčiní A max 6,6
1. lib. náčiní A 6,1
1. lib. náčiní D1 0,7
1. lib. náčiní D1 0,8
1. lib. náčiní D2 2,7
1. lib. náčiní D2 2,3
1. lib. náčiní E min 5,2
1. lib. náčiní E max 6,8
1. lib. náčiní E 6,0
1. lib. náčiní E 6,0

Tkáčová Eliška (SK MG Mantila Brno) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,7
1. lib. náčiní A 5,7
1. lib. náčiní A max 5,8
1. lib. náčiní A min 5,3
1. lib. náčiní D1 0,8
1. lib. náčiní D1 0,8
1. lib. náčiní D2 3,5
1. lib. náčiní D2 3,1
1. lib. náčiní E max 6,5
1. lib. náčiní E 5,5
1. lib. náčiní E 5,6
1. lib. náčiní E min 4,8

Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,9
1. lib. náčiní A 6,1
1. lib. náčiní A min 5,6
1. lib. náčiní A max 6,1
1. lib. náčiní D1 1,0
1. lib. náčiní D1 0,5
1. lib. náčiní D2 1,8
1. lib. náčiní D2 2,4
1. lib. náčiní E max 6,2
1. lib. náčiní E min 5,4
1. lib. náčiní E 6,0
1. lib. náčiní E 5,7

Klementová Barbora (SKP MG Brno) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 6,0
1. lib. náčiní A min 5,6
1. lib. náčiní A 5,7
1. lib. náčiní A max 6,3
1. lib. náčiní D1 1,0
1. lib. náčiní D1 0,8
1. lib. náčiní D2 2,0
1. lib. náčiní D2 2,5
1. lib. náčiní E max 5,9
1. lib. náčiní E min 5,4
1. lib. náčiní E 5,8
1. lib. náčiní E 5,4

Matejková Miroslava (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A min 5,3
1. lib. náčiní A max 5,9
1. lib. náčiní A 5,8
1. lib. náčiní A 5,4
1. lib. náčiní D1 0,9
1. lib. náčiní D1 0,3
1. lib. náčiní D2 3,0
1. lib. náčiní D2 2,5
1. lib. náčiní E 5,8
1. lib. náčiní E 5,2
1. lib. náčiní E max 5,8
1. lib. náčiní E min 4,8

Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,3
1. lib. náčiní A 5,4
1. lib. náčiní A max 6,0
1. lib. náčiní A min 5,0
1. lib. náčiní D1 1,1
1. lib. náčiní D1 0,8
1. lib. náčiní D2 2,0
1. lib. náčiní D2 2,6
1. lib. náčiní E max 5,6
1. lib. náčiní E min 4,9
1. lib. náčiní E 5,2
1. lib. náčiní E 4,9

Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A max 5,9
1. lib. náčiní A min 5,0
1. lib. náčiní A 5,3
1. lib. náčiní A 5,8
1. lib. náčiní D1 0,8
1. lib. náčiní D1 0,8
1. lib. náčiní D2 1,4
1. lib. náčiní D2 1,9
1. lib. náčiní E 5,3
1. lib. náčiní E min 4,7
1. lib. náčiní E max 5,6
1. lib. náčiní E 5,0

Nixová Anna (SKMG MS Brno) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,4
1. lib. náčiní A 5,6
1. lib. náčiní A max 5,6
1. lib. náčiní A min 4,7
1. lib. náčiní D1 0,0
1. lib. náčiní D1 0,5
1. lib. náčiní D2 2,4
1. lib. náčiní D2 2,3
1. lib. náčiní E max 5,9
1. lib. náčiní E 5,1
1. lib. náčiní E min 4,9
1. lib. náčiní E 5,1

Ketnerová Nikoleta (SKMG Máj České Budějovice) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,6
1. lib. náčiní A 5,2
1. lib. náčiní A max 5,7
1. lib. náčiní A min 4,6
1. lib. náčiní D1 0,5
1. lib. náčiní D1 0,7
1. lib. náčiní D2 1,9
1. lib. náčiní D2 1,4
1. lib. náčiní E 5,2
1. lib. náčiní E max 5,4
1. lib. náčiní E 5,3
1. lib. náčiní E min 4,5

Plšeková Natália (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,1
1. lib. náčiní A min 5,0
1. lib. náčiní A max 5,5
1. lib. náčiní A 5,2
1. lib. náčiní D1 0,3
1. lib. náčiní D1 0,2
1. lib. náčiní D2 2,3
1. lib. náčiní D2 2,8
1. lib. náčiní E max 5,5
1. lib. náčiní E 4,7
1. lib. náčiní E 5,3
1. lib. náčiní E min 4,1

Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,2
1. lib. náčiní A 5,3
1. lib. náčiní A max 5,7
1. lib. náčiní A min 4,9
1. lib. náčiní D1 0,5
1. lib. náčiní D1 0,5
1. lib. náčiní D2 2,3
1. lib. náčiní D2 2,4
1. lib. náčiní E max 5,2
1. lib. náčiní E 4,8
1. lib. náčiní E min 4,2
1. lib. náčiní E 4,5

Nosáľová Lujza (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,3
1. lib. náčiní A 5,4
1. lib. náčiní A max 6,1
1. lib. náčiní A min 5,0
1. lib. náčiní D1 0,3
1. lib. náčiní D1 0,6
1. lib. náčiní D2 1,8
1. lib. náčiní D2 1,3
1. lib. náčiní E max 5,7
1. lib. náčiní E min 3,9
1. lib. náčiní E 4,2
1. lib. náčiní E 4,7

Ryšková Eva (SKMG MS Brno) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,0
1. lib. náčiní A 5,1
1. lib. náčiní A max 5,4
1. lib. náčiní A min 4,7
1. lib. náčiní D1 0,0
1. lib. náčiní D1 0,0
1. lib. náčiní D2 1,1
1. lib. náčiní D2 1,0
1. lib. náčiní E max 5,3
1. lib. náčiní E min 4,0
1. lib. náčiní E 5,1
1. lib. náčiní E 4,9

Obernauerová Hana (Slovensko - ŠK ARGO Bratislava) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 5,0
1. lib. náčiní A 5,1
1. lib. náčiní A max 5,6
1. lib. náčiní A min 4,7
1. lib. náčiní D1 0,2
1. lib. náčiní D1 0,2
1. lib. náčiní D2 1,5
1. lib. náčiní D2 0,9
1. lib. náčiní E max 5,0
1. lib. náčiní E 4,8
1. lib. náčiní E 4,3
1. lib. náčiní E min 4,0

Gregorová Nina (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) Naděje nejmladší 2003 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. lib. náčiní A 4,8
1. lib. náčiní A 5,0
1. lib. náčiní A max 5,2
1. lib. náčiní A min 4,2
1. lib. náčiní D1 0,5
1. lib. náčiní D1 0,0
1. lib. náčiní D2 1,2
1. lib. náčiní D2 0,7
1. lib. náčiní E max 5,0
1. lib. náčiní E 3,7
1. lib. náčiní E 4,0
1. lib. náčiní E min 3,5




Chamzina Alina (ASPV Brno) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,5
1. bez náčiní A 6,7
1. bez náčiní A max 7,3
1. bez náčiní A min 6,2
1. bez náčiní D1 3,0
1. bez náčiní D1 2,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E 7,1
1. bez náčiní E min 6,8
1. bez náčiní E max 7,5
finále lib. náčiní A max 6,6
finále lib. náčiní A 6,0
finále lib. náčiní A 6,1
finále lib. náčiní A min 5,4
finále lib. náčiní D1 1,4
finále lib. náčiní D1 1,2
finále lib. náčiní D2 4,4
finále lib. náčiní D2 4,3
finále lib. náčiní E 7,1
finále lib. náčiní E 7,1
finále lib. náčiní E max 8,3
finále lib. náčiní E min 6,9

Smékalová Barbora (TJ Slavoj Bruntál) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,2
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A 6,9
1. bez náčiní A max 7,2
1. bez náčiní D1 1,8
1. bez náčiní D1 2,3
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E min 6,2
1. bez náčiní E 6,9
1. bez náčiní E max 7,8
finále lib. náčiní A 6,0
finále lib. náčiní A min 5,9
finále lib. náčiní A max 6,1
finále lib. náčiní A 6,0
finále lib. náčiní D1 1,6
finále lib. náčiní D1 1,6
finále lib. náčiní D2 3,8
finále lib. náčiní D2 3,8
finále lib. náčiní E 6,0
finále lib. náčiní E min 5,6
finále lib. náčiní E max 6,8
finále lib. náčiní E 6,6

Timková Adriana (Slovensko - Slávia STU Bratislava) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A min 6,3
1. bez náčiní A max 7,0
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D1 2,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E min 6,1
1. bez náčiní E max 7,0
finále lib. náčiní A 6,0
finále lib. náčiní A 5,8
finále lib. náčiní A max 6,0
finále lib. náčiní A min 5,3
finále lib. náčiní D1 1,9
finále lib. náčiní D1 1,9
finále lib. náčiní D2 3,9
finále lib. náčiní D2 3,5
finále lib. náčiní E 6,3
finále lib. náčiní E max 6,5
finále lib. náčiní E 6,2
finále lib. náčiní E min 5,9

Zálešáková Sabina (SK MG Veselí nad Moravou) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A max 6,7
1. bez náčiní A min 5,9
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní D1 1,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E 6,7
1. bez náčiní E min 6,3
1. bez náčiní E max 7,2
finále lib. náčiní A 6,2
finále lib. náčiní A 5,6
finále lib. náčiní A max 6,2
finále lib. náčiní A min 5,4
finále lib. náčiní D1 1,4
finále lib. náčiní D1 1,3
finále lib. náčiní D2 3,5
finále lib. náčiní D2 3,3
finále lib. náčiní E 6,3
finále lib. náčiní E 6,8
finále lib. náčiní E max 7,5
finále lib. náčiní E min 6,2

Vranovská Mária (Slovensko - Danubia Bratislava) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A max 7,0
1. bez náčiní A min 6,0
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D1 1,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,1
1. bez náčiní E max 6,7
1. bez náčiní E min 5,7
1. bez náčiní E 6,7
finále lib. náčiní A max 6,1
finále lib. náčiní A 5,3
finále lib. náčiní A 5,3
finále lib. náčiní A min 5,2
finále lib. náčiní D1 1,1
finále lib. náčiní D1 0,5
finále lib. náčiní D2 3,9
finále lib. náčiní D2 3,7
finále lib. náčiní E min 6,0
finále lib. náčiní E max 7,2
finále lib. náčiní E 6,9
finále lib. náčiní E 6,9

Seichterová Lada (SK MG BAVER Třebíč) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A max 7,0
1. bez náčiní A min 5,9
1. bez náčiní D1 2,2
1. bez náčiní D1 1,9
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,3
1. bez náčiní E min 6,0
1. bez náčiní E 6,7
1. bez náčiní E max 7,3
finále lib. náčiní A 6,1
finále lib. náčiní A 5,8
finále lib. náčiní A max 6,3
finále lib. náčiní A min 5,2
finále lib. náčiní D1 1,4
finále lib. náčiní D1 1,4
finále lib. náčiní D2 3,0
finále lib. náčiní D2 3,3
finále lib. náčiní E min 5,5
finále lib. náčiní E 6,2
finále lib. náčiní E 5,8
finále lib. náčiní E max 6,6

Lingerová Nicole (SK Provo Brno) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,1
1. bez náčiní A 6,5
1. bez náčiní A 6,6
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E min 5,6
1. bez náčiní E max 7,7
1. bez náčiní E max 7,1
finále lib. náčiní A max 5,8
finále lib. náčiní A min 4,8
finále lib. náčiní A 5,4
finále lib. náčiní A 5,8
finále lib. náčiní D1 0,9
finále lib. náčiní D1 1,2
finále lib. náčiní D2 2,9
finále lib. náčiní D2 3,1
finále lib. náčiní E 5,8
finále lib. náčiní E 6,4
finále lib. náčiní E max 6,5
finále lib. náčiní E min 4,5

Šoošová Vanesa (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,9
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A max 6,2
1. bez náčiní A min 5,7
1. bez náčiní D1 2,0
1. bez náčiní D1 2,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 5,9
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E max 7,0
finále lib. náčiní A 5,6
finále lib. náčiní A max 5,9
finále lib. náčiní A 5,8
finále lib. náčiní A min 5,0
finále lib. náčiní D1 0,5
finále lib. náčiní D1 0,2
finále lib. náčiní D2 3,6
finále lib. náčiní D2 3,5
finále lib. náčiní E 6,1
finále lib. náčiní E min 5,3
finále lib. náčiní E max 6,3
finále lib. náčiní E 5,5

Vysekalová Lucie (ASPV Brno) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A max 6,5
1. bez náčiní A min 5,6
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D1 1,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E max 6,9
1. bez náčiní E min 5,9
1. bez náčiní E 6,7
finále lib. náčiní A max 5,7
finále lib. náčiní A min 5,1
finále lib. náčiní A 5,3
finále lib. náčiní A 5,6
finále lib. náčiní D1 0,8
finále lib. náčiní D1 0,9
finále lib. náčiní D2 1,7
finále lib. náčiní D2 1,5
finále lib. náčiní E 5,8
finále lib. náčiní E 5,6
finále lib. náčiní E min 5,2
finále lib. náčiní E max 6,2

Galbavá Sofia (Slovensko - ŠK Juventa Bratislava) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,0
1. bez náčiní A max 6,5
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní D1 1,9
1. bez náčiní D1 2,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E min 5,7
1. bez náčiní E 6,7
1. bez náčiní E max 7,2
finále lib. náčiní A max 5,4
finále lib. náčiní A min 4,8
finále lib. náčiní A 5,0
finále lib. náčiní A 5,0
finále lib. náčiní D1 0,2
finále lib. náčiní D1 0,1
finále lib. náčiní D2 2,7
finále lib. náčiní D2 2,8
finále lib. náčiní E min 4,7
finále lib. náčiní E 5,0
finále lib. náčiní E 5,2
finále lib. náčiní E max 5,5

Kalovská Viktorie (SK MG Mantila Brno) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A max 6,5
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A min 5,5
1. bez náčiní D1 2,0
1. bez náčiní D1 2,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,3
1. bez náčiní E min 5,9
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E max 6,7

Moravanská Veronika (SK Jihlava) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,8
1. bez náčiní A 6,1
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní D1 1,8
1. bez náčiní D1 2,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,3
1. bez náčiní E min 5,5
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E max 7,5
1. bez náčiní E max 6,4

Svojanovská Nikol (SKP MG Brno) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,1
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A max 6,7
1. bez náčiní A min 5,6
1. bez náčiní D1 1,6
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,1
1. bez náčiní E 6,6
1. bez náčiní E min 5,8
1. bez náčiní E max 6,9

Vítková Klára (SKP MG Brno) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A max 6,9
1. bez náčiní A min 5,8
1. bez náčiní D1 1,6
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E min 5,6
1. bez náčiní E max 7,6

Fridrichová Natálie (SK Motorlet Praha) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A max 6,8
1. bez náčiní A min 6,1
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D1 1,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,8
1. bez náčiní E 6,3
1. bez náčiní E min 5,5
1. bez náčiní E max 7,1

Drábková Klára (TJ Sokol Velký Týnec) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,1
1. bez náčiní A max 6,2
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A min 5,4
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D1 1,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E min 5,3
1. bez náčiní E max 6,7

Grosmanová Markéta (SK MG Mantila Brno) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A 6,1
1. bez náčiní A max 6,2
1. bez náčiní A min 5,3
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,2
1. bez náčiní E 6,6
1. bez náčiní E min 5,5
1. bez náčiní E max 6,8

Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A max 6,5
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A min 5,8
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E min 5,6
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E max 6,8
finále lib. náčiní A  
finále lib. náčiní A  
finále lib. náčiní A  
finále lib. náčiní A  
finále lib. náčiní D1  
finále lib. náčiní D1  
finále lib. náčiní D2  
finále lib. náčiní D2  
finále lib. náčiní E  
finále lib. náčiní E  
finále lib. náčiní E  
finále lib. náčiní E  

Tőrőková Kiara (Slovensko - ŠG Nitra) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,1
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A max 6,8
1. bez náčiní A min 5,5
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní D1 1,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,9
1. bez náčiní E min 5,8
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E max 7,1

Chabičová Magdaléna (SK MG Veselí nad Moravou) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A max 6,4
1. bez náčiní A min 5,1
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D1 1,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,9
1. bez náčiní E 6,4
1. bez náčiní E min 5,0
1. bez náčiní E max 6,5

Zatloukalová Barbora (SK Provo Brno) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,9
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A max 6,6
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 5,7
1. bez náčiní E 5,9
1. bez náčiní E 5,9
1. bez náčiní E max 7,1

Klugerová Dominika (TJ Sokol Velký Týnec) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A max 6,1
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A min 5,7
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,0
1. bez náčiní E 6,6
1. bez náčiní E min 5,3
1. bez náčiní E max 7,4

Kabelová Vendula (SKMG Máj České Budějovice) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A max 6,2
1. bez náčiní A min 5,9
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D1 0,6
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,1
1. bez náčiní E min 6,0
1. bez náčiní E 6,1
1. bez náčiní E max 6,7

Orsághová Nella (SK Motorlet Praha) Naděje mladší 2002 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,8
1. bez náčiní A 5,9
1. bez náčiní A max 6,1
1. bez náčiní A min 5,5
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 5,5
1. bez náčiní E min 5,1
1. bez náčiní E 5,9
1. bez náčiní E max 6,0


Chaloupková Natália (TJ Sokol Žižkov I.) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,2
1. bez náčiní A max 7,4
1. bez náčiní A 6,5
1. bez náčiní A 7,0
1. bez náčiní D1 1,9
1. bez náčiní D1 1,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 8,2
1. bez náčiní E 8,3
1. bez náčiní E max 8,8
1. bez náčiní E min 7,9
finále lib. náčiní A min 6,4
finále lib. náčiní A 6,9
finále lib. náčiní A max 7,8
finále lib. náčiní A 6,9
finále lib. náčiní D1 2,4
finále lib. náčiní D1 2,4
finále lib. náčiní D2 4,3
finále lib. náčiní D2 4,2
finále lib. náčiní E 7,1
finále lib. náčiní E 6,8
finále lib. náčiní E min 5,9
finále lib. náčiní E max 7,3

Nepožitková Anna (TJ Slavoj Bruntál) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,7
1. bez náčiní A 6,8
1. bez náčiní A min 6,6
1. bez náčiní A max 7,0
1. bez náčiní D1 2,7
1. bez náčiní D1 3,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 7,0
1. bez náčiní E 7,4
1. bez náčiní E max 8,7
1. bez náčiní E 7,8
finále lib. náčiní A min 6,4
finále lib. náčiní A 6,6
finále lib. náčiní A max 7,4
finále lib. náčiní A 7,1
finále lib. náčiní D1 1,8
finále lib. náčiní D1 1,6
finále lib. náčiní D2 4,0
finále lib. náčiní D2 3,6
finále lib. náčiní E 6,8
finále lib. náčiní E 6,6
finále lib. náčiní E min 6,1
finále lib. náčiní E max 7,1

Almargni Gabriela (TJ Sokol Žižkov I.) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 7,0
1. bez náčiní A 6,9
1. bez náčiní A min 6,8
1. bez náčiní A 6,8
1. bez náčiní D1 2,5
1. bez náčiní D1 2,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 7,2
1. bez náčiní E 7,8
1. bez náčiní E max 8,9
1. bez náčiní E 7,7
finále lib. náčiní A 6,1
finále lib. náčiní A max 6,5
finále lib. náčiní A 6,4
finále lib. náčiní A min 5,7
finále lib. náčiní D1 1,4
finále lib. náčiní D1 1,4
finále lib. náčiní D2 2,6
finále lib. náčiní D2 2,1
finále lib. náčiní E 6,0
finále lib. náčiní E 6,4
finále lib. náčiní E min 5,5
finále lib. náčiní E max 6,5

Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A min 6,4
1. bez náčiní A 6,4
1. bez náčiní A max 6,5
1. bez náčiní D1 1,9
1. bez náčiní D1 2,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 8,0
1. bez náčiní E 7,6
1. bez náčiní E max 8,3
1. bez náčiní E min 7,4
finále lib. náčiní A 6,1
finále lib. náčiní A min 6,1
finále lib. náčiní A max 7,0
finále lib. náčiní A 6,5
finále lib. náčiní D1 1,3
finále lib. náčiní D1 1,3
finále lib. náčiní D2 3,6
finále lib. náčiní D2 3,0
finále lib. náčiní E max 6,7
finále lib. náčiní E 6,0
finále lib. náčiní E min 6,0
finále lib. náčiní E 6,3

Hejduková Denisa (TJ Sokol Bedřichov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,9
1. bez náčiní A 6,7
1. bez náčiní A 6,8
1. bez náčiní A max 7,0
1. bez náčiní D1 1,8
1. bez náčiní D1 2,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,1
1. bez náčiní E 7,5
1. bez náčiní E max 7,8
1. bez náčiní E min 6,8
finále lib. náčiní A 6,0
finále lib. náčiní A 6,2
finále lib. náčiní A max 7,0
finále lib. náčiní A min 5,9
finále lib. náčiní D1 1,3
finále lib. náčiní D1 1,2
finále lib. náčiní D2 3,1
finále lib. náčiní D2 2,6
finále lib. náčiní E 6,1
finále lib. náčiní E max 6,9
finále lib. náčiní E min 5,7
finále lib. náčiní E 6,4

Pavková Veronika (SK MG Veselí nad Moravou) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,9
1. bez náčiní A min 5,8
1. bez náčiní A 5,9
1. bez náčiní A max 6,3
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,5
1. bez náčiní E max 7,7
1. bez náčiní E 7,6
1. bez náčiní E min 6,9
finále lib. náčiní A min 5,9
finále lib. náčiní A 6,4
finále lib. náčiní A max 6,8
finále lib. náčiní A 6,2
finále lib. náčiní D1 1,5
finále lib. náčiní D1 1,2
finále lib. náčiní D2 4,8
finále lib. náčiní D2 4,2
finále lib. náčiní E 6,3
finále lib. náčiní E 6,2
finále lib. náčiní E min 5,5
finále lib. náčiní E max 6,6

Ličková Barbora (SK MG Mantila Brno) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,9
1. bez náčiní A 6,5
1. bez náčiní A min 5,8
1. bez náčiní A max 6,8
1. bez náčiní D1 2,2
1. bez náčiní D1 1,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E 7,0
1. bez náčiní E max 8,3
1. bez náčiní E min 6,9
finále lib. náčiní A min 6,0
finále lib. náčiní A 6,2
finále lib. náčiní A max 7,0
finále lib. náčiní A 6,2
finále lib. náčiní D1 0,9
finále lib. náčiní D1 0,4
finále lib. náčiní D2 4,5
finále lib. náčiní D2 3,9
finále lib. náčiní E max 6,6
finále lib. náčiní E 6,4
finále lib. náčiní E min 5,6
finále lib. náčiní E 5,8

Polášková Nela (ASPV Brno) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,0
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A max 6,4
1. bez náčiní D1 2,1
1. bez náčiní D1 1,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E min 7,1
1. bez náčiní E 7,3
1. bez náčiní E max 8,1
1. bez náčiní E 7,2
finále lib. náčiní A 6,3
finále lib. náčiní A 6,2
finále lib. náčiní A max 7,1
finále lib. náčiní A min 5,9
finále lib. náčiní D1 1,5
finále lib. náčiní D1 1,1
finále lib. náčiní D2 2,8
finále lib. náčiní D2 2,3
finále lib. náčiní E 6,2
finále lib. náčiní E max 6,7
finále lib. náčiní E min 5,3
finále lib. náčiní E 6,1

Šiklová Barbora (SKMG Máj České Budějovice) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 7,3
1. bez náčiní A min 5,8
1. bez náčiní A max 6,7
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 1,5
1. bez náčiní D1 1,1
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E max 7,5
1. bez náčiní E min 6,7
finále lib. náčiní A 5,9
finále lib. náčiní A 6,0
finále lib. náčiní A max 6,8
finále lib. náčiní A min 5,7
finále lib. náčiní D1 1,4
finále lib. náčiní D1 1,0
finále lib. náčiní D2 4,0
finále lib. náčiní D2 4,3
finále lib. náčiní E 6,2
finále lib. náčiní E max 6,6
finále lib. náčiní E min 5,1
finále lib. náčiní E 6,3

Duchoslavová Alexandra (SKMG MS Brno) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 6,3
1. bez náčiní A max 6,9
1. bez náčiní A 6,6
1. bez náčiní A 6,5
1. bez náčiní D1 1,9
1. bez náčiní D1 1,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E max 7,9
1. bez náčiní E 7,3
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E min 6,7
finále lib. náčiní A 5,6
finále lib. náčiní A 5,8
finále lib. náčiní A max 6,4
finále lib. náčiní A min 5,0
finále lib. náčiní D1 1,0
finále lib. náčiní D1 1,0
finále lib. náčiní D2 1,5
finále lib. náčiní D2 1,5
finále lib. náčiní E 5,8
finále lib. náčiní E max 5,8
finále lib. náčiní E min 4,9
finále lib. náčiní E 5,7

Caklová Věra (TJ Sokol Bedřichov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A min 5,8
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A max 6,3
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E 7,2
1. bez náčiní E max 7,3
1. bez náčiní E min 6,4

Kučerová Johanka (TJ Spartak Přerov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,8
1. bez náčiní A 6,3
1. bez náčiní A min 5,7
1. bez náčiní A max 6,5
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D1 0,7
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 7,0
1. bez náčiní E 7,0
1. bez náčiní E max 8,3
1. bez náčiní E min 6,6

Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,1
1. bez náčiní A min 5,4
1. bez náčiní A max 6,2
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,9
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E max 8,2
1. bez náčiní E min 6,5

Kučerová Lenka (SK Jihlava) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,9
1. bez náčiní A min 5,3
1. bez náčiní A max 6,2
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 0,9
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,7
1. bez náčiní E 7,1
1. bez náčiní E max 7,1
1. bez náčiní E min 6,5

Fiedlerová Gábina (TJ Sokol Bedřichov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 6,1
1. bez náčiní A min 5,9
1. bez náčiní A max 6,1
1. bez náčiní A 5,9
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D1 1,3
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,9
1. bez náčiní E min 6,6
1. bez náčiní E max 7,0
1. bez náčiní E 6,7

Ryšková Veronika (SKMG MS Brno) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 7,0
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní A min 5,6
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní A max 6,3
1. bez náčiní D1 0,5
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E max 7,2
1. bez náčiní E min 6,0

Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A 5,7
1. bez náčiní A max 6,1
1. bez náčiní A min 5,5
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 1,5
1. bez náčiní D1 1,5
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E min 5,8
1. bez náčiní E max 6,7
1. bez náčiní E 6,6

Zbožínková Sára (TJ Spartak Přerov) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,3
1. bez náčiní A 5,8
1. bez náčiní A min 5,4
1. bez náčiní A 6,2
1. bez náčiní D1 0,8
1. bez náčiní D1 1,2
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E 6,5
1. bez náčiní E max 7,3
1. bez náčiní E min 6,4

Bogárová Mária (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Naděje mladší 2001 - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. bez náčiní A max 6,1
1. bez náčiní A min 5,1
1. bez náčiní A 5,5
1. bez náčiní A 6,0
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D1 1,4
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní D2 0,0
1. bez náčiní E 6,8
1. bez náčiní E min 5,5
1. bez náčiní E max 6,9
1. bez náčiní E 6,2
finále lib. náčiní A  
finále lib. náčiní A  
finále lib. náčiní A  
finále lib. náčiní A  
finále lib. náčiní D1  
finále lib. náčiní D1  
finále lib. náčiní D2  
finále lib. náčiní D2  
finále lib. náčiní E  
finále lib. náčiní E  
finále lib. náčiní E  
finále lib. náčiní E  





Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A 6,7
1. obruč A min 6,5
1. obruč A max 7,4
1. obruč A 6,9
1. obruč D1 2,0
1. obruč D1 2,0
1. obruč D2 4,8
1. obruč D2 5,0
1. obruč E 7,3
1. obruč E min 6,8
1. obruč E max 8,3
1. obruč E 7,1
2. míč A 6,2
2. míč A min 5,9
2. míč A 6,5
2. míč A max 6,7
2. míč D1 0,7
2. míč D1 1,2
2. míč D2 4,9
2. míč D2 4,7
2. míč E 7,5
2. míč E 7,1
2. míč E max 7,7
2. míč E min 6,3
finále švihadlo A min 6,4
finále švihadlo A 6,5
finále švihadlo A max 7,6
finále švihadlo A 6,9
finále švihadlo D1 1,5
finále švihadlo D1 2,0
finále švihadlo D2 4,9
finále švihadlo D2 5,0
finále švihadlo E max 7,3
finále švihadlo E min 6,0
finále švihadlo E 6,7
finále švihadlo E 7,3

Wichterlová Johana (SK Motorlet Praha) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A min 6,8
1. obruč A 7,0
1. obruč A max 7,8
1. obruč A 7,2
1. obruč D1 1,8
1. obruč D1 1,8
1. obruč D2 4,6
1. obruč D2 4,0
1. obruč E min 7,0
1. obruč E 7,3
1. obruč E max 8,5
1. obruč E 7,0
2. míč A min 6,3
2. míč A 6,9
2. míč A 6,7
2. míč A max 7,2
2. míč D1 0,5
2. míč D1 0,5
2. míč D2 4,4
2. míč D2 4,8
2. míč E 7,3
2. míč E min 6,4
2. míč E 7,7
2. míč E max 8,0
finále švihadlo A 6,6
finále švihadlo A min 6,4
finále švihadlo A 7,2
finále švihadlo A max 7,2
finále švihadlo D1 0,8
finále švihadlo D1 1,2
finále švihadlo D2 4,8
finále švihadlo D2 4,7
finále švihadlo E 6,5
finále švihadlo E min 6,3
finále švihadlo E 6,6
finále švihadlo E max 6,8

Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A min 6,6
1. obruč A max 6,9
1. obruč A 6,8
1. obruč A 6,8
1. obruč D1 1,4
1. obruč D1 1,6
1. obruč D2 5,2
1. obruč D2 4,6
1. obruč E 7,1
1. obruč E max 7,9
1. obruč E min 6,7
1. obruč E 6,8
2. míč A min 5,9
2. míč A 5,9
2. míč A 6,4
2. míč A max 7,0
2. míč D1 0,7
2. míč D1 0,9
2. míč D2 4,9
2. míč D2 5,0
2. míč E 7,1
2. míč E 7,5
2. míč E max 8,0
2. míč E min 6,5
finále švihadlo A min 6,1
finále švihadlo A 6,7
finále švihadlo A max 7,0
finále švihadlo A 6,9
finále švihadlo D1 1,3
finále švihadlo D1 1,5
finále švihadlo D2 4,9
finále švihadlo D2 4,3
finále švihadlo E 6,5
finále švihadlo E 6,2
finále švihadlo E min 6,1
finále švihadlo E max 7,0

Hájková Nicole (SK MG Mantila Brno) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A min 6,4
1. obruč A 6,5
1. obruč A max 6,8
1. obruč A 6,4
1. obruč D1 1,4
1. obruč D1 1,8
1. obruč D2 3,9
1. obruč D2 4,3
1. obruč E 7,0
1. obruč E min 6,7
1. obruč E max 7,8
1. obruč E 7,2
2. míč A 6,3
2. míč A min 5,9
2. míč A 5,9
2. míč A max 7,1
2. míč D1 1,7
2. míč D1 2,3
2. míč D2 5,8
2. míč D2 6,0
2. míč E 6,9
2. míč E max 7,7
2. míč E min 6,2
2. míč E 6,6
finále švihadlo A 6,2
finále švihadlo A min 6,1
finále švihadlo A 6,6
finále švihadlo A max 6,7
finále švihadlo D1 1,7
finále švihadlo D1 1,7
finále švihadlo D2 4,3
finále švihadlo D2 4,3
finále švihadlo E max 7,1
finále švihadlo E 6,1
finále švihadlo E min 6,1
finále švihadlo E 6,4

Procházková Daniela (SK Motorlet Praha) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A 6,5
1. obruč A min 6,4
1. obruč A max 7,1
1. obruč A 6,9
1. obruč D1 0,7
1. obruč D1 1,3
1. obruč D2 3,9
1. obruč D2 4,1
1. obruč E min 6,2
1. obruč E 6,8
1. obruč E max 8,2
1. obruč E 6,7
2. míč A 6,1
2. míč A min 5,9
2. míč A 6,3
2. míč A max 6,9
2. míč D1 0,4
2. míč D1 0,2
2. míč D2 4,4
2. míč D2 4,7
2. míč E max 7,7
2. míč E min 6,0
2. míč E 6,8
2. míč E 7,2
finále švihadlo A min 6,4
finále švihadlo A max 7,0
finále švihadlo A 6,6
finále švihadlo A 6,9
finále švihadlo D1 1,1
finále švihadlo D1 1,5
finále švihadlo D2 4,0
finále švihadlo D2 3,9
finále švihadlo E 6,2
finále švihadlo E min 6,1
finále švihadlo E 6,5
finále švihadlo E max 7,2

Bojanovská Gabriela (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A 6,2
1. obruč A 5,9
1. obruč A max 6,4
1. obruč A min 5,6
1. obruč D1 1,4
1. obruč D1 1,4
1. obruč D2 3,6
1. obruč D2 4,1
1. obruč E min 6,0
1. obruč E 6,1
1. obruč E max 7,5
1. obruč E 6,4
2. míč A min 5,8
2. míč A 6,1
2. míč A 6,1
2. míč A max 6,5
2. míč D1 1,0
2. míč D1 0,7
2. míč D2 5,0
2. míč D2 4,7
2. míč E max 7,3
2. míč E 7,0
2. míč E 7,0
2. míč E min 6,5
finále švihadlo A min 6,0
finále švihadlo A max 6,5
finále švihadlo A 6,4
finále švihadlo A 6,0
finále švihadlo D1 0,5
finále švihadlo D1 0,2
finále švihadlo D2 4,2
finále švihadlo D2 4,6
finále švihadlo E 6,1
finále švihadlo E 6,1
finále švihadlo E min 6,0
finále švihadlo E max 6,7

Kašnová Aneta (TJ Sokol Bedřichov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A min 6,3
1. obruč A 6,6
1. obruč A 6,8
1. obruč A max 6,9
1. obruč D1 1,1
1. obruč D1 0,7
1. obruč D2 3,6
1. obruč D2 3,8
1. obruč E min 6,3
1. obruč E 6,3
1. obruč E max 8,3
1. obruč E 6,6
2. míč A 6,0
2. míč A min 5,9
2. míč A max 6,6
2. míč A 6,3
2. míč D1 0,9
2. míč D1 0,6
2. míč D2 3,1
2. míč D2 2,7
2. míč E 7,0
2. míč E 7,3
2. míč E max 7,5
2. míč E min 6,4
finále švihadlo A 5,9
finále švihadlo A max 6,4
finále švihadlo A 6,0
finále švihadlo A min 5,7
finále švihadlo D1 0,7
finále švihadlo D1 0,7
finále švihadlo D2 2,1
finále švihadlo D2 2,2
finále švihadlo E min 6,0
finále švihadlo E 6,0
finále švihadlo E 6,2
finále švihadlo E max 6,3

Sedláková Šárka (SK MG Mantila Brno) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A 6,3
1. obruč A 6,4
1. obruč A max 6,9
1. obruč A min 6,0
1. obruč D1 1,2
1. obruč D1 1,2
1. obruč D2 3,8
1. obruč D2 4,3
1. obruč E 6,9
1. obruč E 6,9
1. obruč E max 8,5
1. obruč E min 6,5
2. míč A 5,7
2. míč A 6,2
2. míč A min 5,3
2. míč A max 6,7
2. míč D1 1,2
2. míč D1 1,2
2. míč D2 2,3
2. míč D2 2,0
2. míč E min 5,5
2. míč E max 7,3
2. míč E 6,0
2. míč E 6,1
finále švihadlo A max 6,1
finále švihadlo A 5,8
finále švihadlo A 6,0
finále švihadlo A min 5,5
finále švihadlo D1 1,1
finále švihadlo D1 0,9
finále švihadlo D2 3,1
finále švihadlo D2 3,0
finále švihadlo E max 6,0
finále švihadlo E min 5,7
finále švihadlo E 5,9
finále švihadlo E 6,0

Špundová Stela (SSK Vítkovice) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A 6,3
1. obruč A max 6,9
1. obruč A 6,3
1. obruč A min 5,6
1. obruč D1 0,3
1. obruč D1 0,8
1. obruč D2 2,6
1. obruč D2 2,5
1. obruč E min 6,2
1. obruč E max 7,5
1. obruč E 6,8
1. obruč E 6,4
2. míč A 5,9
2. míč A 5,8
2. míč A min 5,2
2. míč A max 6,3
2. míč D1 0,7
2. míč D1 1,0
2. míč D2 3,0
2. míč D2 2,6
2. míč E 6,8
2. míč E max 7,1
2. míč E min 6,0
2. míč E 6,3
finále švihadlo A 6,2
finále švihadlo A 6,5
finále švihadlo A max 6,8
finále švihadlo A min 5,8
finále švihadlo D1 0,1
finále švihadlo D1 0,1
finále švihadlo D2 3,3
finále švihadlo D2 3,3
finále švihadlo E min 6,1
finále švihadlo E 6,2
finále švihadlo E 6,4
finále švihadlo E max 6,5

Růžičková Barbora (TJ Slavoj Bruntál) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A min 5,8
1. obruč A 5,9
1. obruč A 6,0
1. obruč A max 6,0
1. obruč D1 1,3
1. obruč D1 1,1
1. obruč D2 3,4
1. obruč D2 3,5
1. obruč E min 6,0
1. obruč E 6,3
1. obruč E 6,9
1. obruč E max 7,0
2. míč A 5,8
2. míč A min 4,8
2. míč A 5,7
2. míč A max 5,9
2. míč D1 1,2
2. míč D1 0,8
2. míč D2 3,6
2. míč D2 3,6
2. míč E 6,2
2. míč E 6,6
2. míč E max 7,5
2. míč E min 5,7
finále švihadlo A 6,0
finále švihadlo A min 5,9
finále švihadlo A max 6,4
finále švihadlo A 5,9
finále švihadlo D1 1,5
finále švihadlo D1 1,2
finále švihadlo D2 2,7
finále švihadlo D2 3,0
finále švihadlo E 6,0
finále švihadlo E 5,8
finále švihadlo E min 5,8
finále švihadlo E max 6,6

Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A 6,5
1. obruč A 6,5
1. obruč A max 6,7
1. obruč A min 6,2
1. obruč D1 0,7
1. obruč D1 0,9
1. obruč D2 4,5
1. obruč D2 4,0
1. obruč E min 6,1
1. obruč E 6,5
1. obruč E max 7,9
1. obruč E 6,2
2. míč A 5,7
2. míč A min 5,4
2. míč A 5,4
2. míč A max 6,5
2. míč D1 0,3
2. míč D1 0,4
2. míč D2 3,5
2. míč D2 3,9
2. míč E max 6,8
2. míč E min 4,3
2. míč E 6,0
2. míč E 5,6

Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A max 6,4
1. obruč A 6,3
1. obruč A 6,4
1. obruč A min 6,0
1. obruč D1 0,8
1. obruč D1 1,3
1. obruč D2 4,0
1. obruč D2 4,5
1. obruč E min 6,0
1. obruč E 6,6
1. obruč E max 7,4
1. obruč E 6,1
2. míč A 5,3
2. míč A min 4,8
2. míč A 5,4
2. míč A max 6,1
2. míč D1 1,1
2. míč D1 1,2
2. míč D2 3,9
2. míč D2 3,8
2. míč E 5,8
2. míč E max 6,2
2. míč E min 5,4
2. míč E 5,5

Volná Viktorie (SSK Vítkovice) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A 6,3
1. obruč A 6,5
1. obruč A max 6,5
1. obruč A min 5,3
1. obruč D1 0,3
1. obruč D1 0,7
1. obruč D2 2,2
1. obruč D2 2,6
1. obruč E min 6,0
1. obruč E 6,3
1. obruč E max 7,8
1. obruč E 6,0
2. míč A 6,0
2. míč A 5,7
2. míč A min 5,3
2. míč A max 6,3
2. míč D1 0,7
2. míč D1 0,7
2. míč D2 2,4
2. míč D2 2,3
2. míč E 6,9
2. míč E max 7,2
2. míč E 6,5
2. míč E min 5,7

Uvírová Magdaléna (TJ Spartak Přerov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A max 6,4
1. obruč A 6,0
1. obruč A 6,4
1. obruč A min 5,7
1. obruč D1 0,4
1. obruč D1 0,3
1. obruč D2 2,8
1. obruč D2 2,8
1. obruč E 6,1
1. obruč E min 5,8
1. obruč E max 8,0
1. obruč E 6,4
2. míč A 5,8
2. míč A min 5,2
2. míč A 5,5
2. míč A max 6,5
2. míč D1 1,5
2. míč D1 1,1
2. míč D2 2,8
2. míč D2 3,1
2. míč E 6,2
2. míč E max 6,8
2. míč E 6,2
2. míč E min 5,7

Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A max 6,3
1. obruč A 6,1
1. obruč A 6,0
1. obruč A min 5,2
1. obruč D1 0,9
1. obruč D1 1,2
1. obruč D2 3,3
1. obruč D2 3,0
1. obruč E 6,1
1. obruč E max 7,2
1. obruč E 6,5
1. obruč E min 5,5
2. míč A 5,1
2. míč A min 5,0
2. míč A 5,1
2. míč A max 6,4
2. míč D1 0,6
2. míč D1 0,9
2. míč D2 3,5
2. míč D2 3,5
2. míč E 6,3
2. míč E 5,7
2. míč E max 7,0
2. míč E min 5,5

Vanovčanová Hana (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A 6,4
1. obruč A 6,2
1. obruč A max 6,6
1. obruč A min 5,4
1. obruč D1 0,0
1. obruč D1 0,0
1. obruč D2 2,9
1. obruč D2 2,3
1. obruč E min 5,3
1. obruč E 5,9
1. obruč E max 7,9
1. obruč E 6,0
2. míč A 5,3
2. míč A min 5,0
2. míč A 5,2
2. míč A max 6,3
2. míč D1 0,3
2. míč D1 0,3
2. míč D2 2,2
2. míč D2 2,4
2. míč E 5,9
2. míč E max 6,7
2. míč E 6,3
2. míč E min 5,5

Lavičková Julie (TJ Sokol Bedřichov) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A 6,2
1. obruč A 6,2
1. obruč A max 6,6
1. obruč A min 5,0
1. obruč D1 0,3
1. obruč D1 0,3
1. obruč D2 1,7
1. obruč D2 1,7
1. obruč E min 5,7
1. obruč E 6,2
1. obruč E max 7,6
1. obruč E 5,9
2. míč A 5,6
2. míč A min 5,0
2. míč A 5,6
2. míč A max 5,9
2. míč D1 0,8
2. míč D1 0,4
2. míč D2 1,8
2. míč D2 1,8
2. míč E min 5,7
2. míč E 6,1
2. míč E max 6,5
2. míč E 6,2

Špindlerová Kateřina (SKMG Máj České Budějovice) Kadetky mladší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. obruč A max 5,7
1. obruč A 5,5
1. obruč A 5,6
1. obruč A min 4,5
1. obruč D1 0,3
1. obruč D1 0,3
1. obruč D2 2,3
1. obruč D2 2,5
1. obruč E 5,3
1. obruč E 5,6
1. obruč E max 6,5
1. obruč E min 5,2
2. míč A 5,5
2. míč A min 5,0
2. míč A 5,1
2. míč A max 5,9
2. míč D1 0,7
2. míč D1 0,3
2. míč D2 2,2
2. míč D2 2,4
2. míč E 6,4
2. míč E max 7,4
2. míč E 5,9
2. míč E min 5,5





Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A min 6,6
1. míč A 6,8
1. míč A 6,8
1. míč A max 7,4
1. míč D1 2,8
1. míč D1 3,0
1. míč D2 5,3
1. míč D2 5,4
1. míč E 7,7
1. míč E max 8,0
1. míč E min 7,5
1. míč E 7,7
2. obruč A min 7,2
2. obruč A max 7,8
2. obruč A 7,6
2. obruč A 7,3
2. obruč D1 3,7
2. obruč D1 3,2
2. obruč D2 5,6
2. obruč D2 5,2
2. obruč E 8,0
2. obruč E min 7,3
2. obruč E max 8,3
2. obruč E 7,8
finále stuha A 6,3
finále stuha A min 5,9
finále stuha A 6,7
finále stuha A max 7,2
finále stuha D1 3,0
finále stuha D1 2,8
finále stuha D2 3,7
finále stuha D2 4,0
finále stuha E 7,5
finále stuha E 7,8
finále stuha E max 7,8
finále stuha E min 7,1

Vacková Petra (SK Motorlet Praha) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 6,5
1. míč A min 6,2
1. míč A 6,9
1. míč A max 7,0
1. míč D1 1,9
1. míč D1 1,5
1. míč D2 4,3
1. míč D2 4,4
1. míč E 7,4
1. míč E max 7,9
1. míč E min 6,8
1. míč E 7,7
2. obruč A 7,6
2. obruč A 7,6
2. obruč A max 8,2
2. obruč A min 7,2
2. obruč D1 2,5
2. obruč D1 2,7
2. obruč D2 4,6
2. obruč D2 5,0
2. obruč E 7,5
2. obruč E min 7,4
2. obruč E max 8,7
2. obruč E 7,9
finále stuha A 6,5
finále stuha A min 5,8
finále stuha A max 7,0
finále stuha A 6,7
finále stuha D1 2,2
finále stuha D1 1,8
finále stuha D2 4,3
finále stuha D2 4,6
finále stuha E 7,6
finále stuha E min 7,5
finále stuha E max 7,9
finále stuha E 7,8

Opletalová Eliška (TJ Spartak Přerov) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 6,4
1. míč A min 5,9
1. míč A max 6,5
1. míč A 6,5
1. míč D1 1,3
1. míč D1 0,9
1. míč D2 3,7
1. míč D2 3,8
1. míč E max 7,2
1. míč E min 5,5
1. míč E 6,0
1. míč E 6,5
2. obruč A min 6,9
2. obruč A max 7,7
2. obruč A 7,4
2. obruč A 7,0
2. obruč D1 2,9
2. obruč D1 3,2
2. obruč D2 5,0
2. obruč D2 5,2
2. obruč E min 7,1
2. obruč E 7,1
2. obruč E max 8,2
2. obruč E 7,7
finále stuha A 6,3
finále stuha A min 5,4
finále stuha A 6,5
finále stuha A max 7,2
finále stuha D1 2,7
finále stuha D1 2,1
finále stuha D2 4,0
finále stuha D2 4,3
finále stuha E 6,7
finále stuha E min 5,7
finále stuha E 6,5
finále stuha E max 7,2

Kovářová Aneta (TJ Tesla Brno) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A min 5,9
1. míč A 6,2
1. míč A max 6,3
1. míč A 6,3
1. míč D1 1,5
1. míč D1 1,2
1. míč D2 4,5
1. míč D2 4,5
1. míč E max 7,5
1. míč E 6,7
1. míč E 6,5
1. míč E min 6,2
2. obruč A 6,8
2. obruč A 7,2
2. obruč A max 7,7
2. obruč A min 6,1
2. obruč D1 1,9
2. obruč D1 1,9
2. obruč D2 4,1
2. obruč D2 4,5
2. obruč E 7,0
2. obruč E min 6,6
2. obruč E max 8,0
2. obruč E 7,2
finále stuha A min 5,9
finále stuha A 5,9
finále stuha A max 6,7
finále stuha A 6,3
finále stuha D1 2,0
finále stuha D1 1,7
finále stuha D2 4,4
finále stuha D2 4,6
finále stuha E 7,1
finále stuha E max 7,6
finále stuha E 7,5
finále stuha E min 6,6

Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 6,2
1. míč A min 5,8
1. míč A 6,0
1. míč A max 7,3
1. míč D1 1,3
1. míč D1 1,5
1. míč D2 5,4
1. míč D2 5,3
1. míč E 7,0
1. míč E max 7,3
1. míč E 6,5
1. míč E min 6,2
2. obruč A max 7,5
2. obruč A 7,2
2. obruč A 7,2
2. obruč A min 6,0
2. obruč D1 2,6
2. obruč D1 2,9
2. obruč D2 4,9
2. obruč D2 4,5
2. obruč E 7,0
2. obruč E min 6,8
2. obruč E 7,4
2. obruč E max 7,5
finále stuha A 5,7
finále stuha A min 4,5
finále stuha A 5,6
finále stuha A max 6,5
finále stuha D1 1,9
finále stuha D1 1,5
finále stuha D2 4,4
finále stuha D2 4,4
finále stuha E max 7,2
finále stuha E 6,3
finále stuha E min 6,0
finále stuha E 6,0

Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 6,0
1. míč A min 5,9
1. míč A 6,2
1. míč A max 6,7
1. míč D1 0,9
1. míč D1 1,3
1. míč D2 4,8
1. míč D2 5,2
1. míč E max 7,2
1. míč E 6,8
1. míč E min 6,1
1. míč E 6,8
2. obruč A 6,8
2. obruč A max 7,3
2. obruč A 7,0
2. obruč A min 6,3
2. obruč D1 1,3
2. obruč D1 1,4
2. obruč D2 5,2
2. obruč D2 4,7
2. obruč E 7,0
2. obruč E 7,3
2. obruč E max 7,6
2. obruč E min 6,9
finále stuha A 5,9
finále stuha A min 5,0
finále stuha A max 6,3
finále stuha A 6,0
finále stuha D1 1,7
finále stuha D1 1,7
finále stuha D2 3,2
finále stuha D2 3,6
finále stuha E min 6,4
finále stuha E max 6,8
finále stuha E 6,5
finále stuha E 6,5

Kozumplíková Gabriela (SK MG Veselí nad Moravou) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 6,2
1. míč A min 6,0
1. míč A 6,2
1. míč A max 6,7
1. míč D1 1,5
1. míč D1 2,0
1. míč D2 3,1
1. míč D2 3,2
1. míč E min 5,9
1. míč E 6,7
1. míč E 6,2
1. míč E max 6,7
2. obruč A 6,9
2. obruč A 7,2
2. obruč A max 7,3
2. obruč A min 6,6
2. obruč D1 2,0
2. obruč D1 2,5
2. obruč D2 4,6
2. obruč D2 5,1
2. obruč E min 7,0
2. obruč E 7,2
2. obruč E max 8,5
2. obruč E 7,4
finále stuha A 5,8
finále stuha A min 5,5
finále stuha A 6,2
finále stuha A max 6,5
finále stuha D1 1,6
finále stuha D1 1,8
finále stuha D2 2,7
finále stuha D2 2,7
finále stuha E 6,6
finále stuha E max 7,3
finále stuha E 7,0
finále stuha E min 6,5

Tripská Tamara (Slovensko - Slávia STU Bratislava) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 6,0
1. míč A min 5,1
1. míč A 5,9
1. míč A max 6,6
1. míč D1 0,6
1. míč D1 0,6
1. míč D2 3,0
1. míč D2 3,3
1. míč E 6,4
1. míč E max 6,8
1. míč E 6,3
1. míč E min 5,8
2. obruč A 6,6
2. obruč A max 7,3
2. obruč A 6,6
2. obruč A min 6,3
2. obruč D1 1,6
2. obruč D1 2,1
2. obruč D2 4,2
2. obruč D2 4,7
2. obruč E 6,8
2. obruč E 6,9
2. obruč E max 7,2
2. obruč E min 6,8
finále stuha A 6,0
finále stuha A min 5,8
finále stuha A 6,5
finále stuha A max 6,6
finále stuha D1 1,0
finále stuha D1 1,2
finále stuha D2 3,0
finále stuha D2 3,4
finále stuha E min 6,2
finále stuha E max 7,1
finále stuha E 6,5
finále stuha E 6,6

Seidlerová Vendula (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 5,8
1. míč A min 5,4
1. míč A max 5,9
1. míč A 5,9
1. míč D1 0,8
1. míč D1 1,3
1. míč D2 3,8
1. míč D2 3,6
1. míč E max 6,8
1. míč E 6,7
1. míč E min 5,4
1. míč E 6,1
2. obruč A 6,7
2. obruč A 6,2
2. obruč A max 7,2
2. obruč A min 5,0
2. obruč D1 1,0
2. obruč D1 1,1
2. obruč D2 3,8
2. obruč D2 4,2
2. obruč E min 6,2
2. obruč E 6,9
2. obruč E max 7,6
2. obruč E 6,4
finále stuha A 5,7
finále stuha A min 5,6
finále stuha A 5,8
finále stuha A max 6,4
finále stuha D1 0,8
finále stuha D1 1,2
finále stuha D2 2,3
finále stuha D2 2,1
finále stuha E 6,9
finále stuha E max 7,0
finále stuha E min 5,9
finále stuha E 6,4

Holbová Valentína (Slovensko - Slávia STU Bratislava) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 5,7
1. míč A 6,0
1. míč A min 5,4
1. míč A max 6,6
1. míč D1 1,4
1. míč D1 0,9
1. míč D2 4,1
1. míč D2 4,2
1. míč E max 6,9
1. míč E min 5,5
1. míč E 5,8
1. míč E 5,5
2. obruč A 6,5
2. obruč A max 7,0
2. obruč A 6,0
2. obruč A min 4,9
2. obruč D1 0,4
2. obruč D1 0,4
2. obruč D2 3,1
2. obruč D2 2,7
2. obruč E 6,1
2. obruč E 5,9
2. obruč E max 6,8
2. obruč E min 5,8
finále stuha A 5,6
finále stuha A min 4,9
finále stuha A max 5,9
finále stuha A 5,9
finále stuha D1 1,1
finále stuha D1 0,7
finále stuha D2 1,9
finále stuha D2 2,3
finále stuha E max 6,4
finále stuha E min 5,1
finále stuha E 6,0
finále stuha E 6,2

Orságová Marie (TJ Slavoj Bruntál) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 6,3
1. míč A 5,9
1. míč A min 5,7
1. míč A max 6,5
1. míč D1 1,7
1. míč D1 1,6
1. míč D2 4,6
1. míč D2 5,0
1. míč E 6,9
1. míč E max 7,6
1. míč E min 6,2
1. míč E 6,5
2. obruč A 7,0
2. obruč A 7,0
2. obruč A max 7,1
2. obruč A min 6,2
2. obruč D1 1,0
2. obruč D1 0,8
2. obruč D2 5,0
2. obruč D2 4,8
2. obruč E 6,9
2. obruč E min 6,8
2. obruč E max 7,2
2. obruč E 6,9

Koňaříková Anna (TJ Slavoj Bruntál) Kadetky starší - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. míč A 5,9
1. míč A min 5,8
1. míč A 6,2
1. míč A max 6,8
1. míč D1 0,8
1. míč D1 1,2
1. míč D2 4,0
1. míč D2 4,2
1. míč E max 6,5
1. míč E 6,5
1. míč E min 6,3
1. míč E 6,4
2. obruč A 7,0
2. obruč A max 7,3
2. obruč A 6,8
2. obruč A min 5,9
2. obruč D1 1,6
2. obruč D1 1,9
2. obruč D2 4,0
2. obruč D2 3,6
2. obruč E 7,0
2. obruč E min 6,9
2. obruč E max 8,4
2. obruč E 7,0




Svobodová Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A min 6,6
1. kužele A 7,0
1. kužele A 7,0
1. kužele A max 7,6
1. kužele D1 2,8
1. kužele D1 2,8
1. kužele D2 5,7
1. kužele D2 5,6
1. kužele E 7,2
1. kužele E min 7,0
1. kužele E max 7,7
1. kužele E 7,3
2. obruč A max 7,6
2. obruč A 7,2
2. obruč A min 7,1
2. obruč A 7,2
2. obruč D1 2,8
2. obruč D1 2,4
2. obruč D2 6,3
2. obruč D2 5,9
2. obruč E max 8,0
2. obruč E min 6,7
2. obruč E 7,9
2. obruč E 7,5
finále stuha A 6,9
finále stuha A 7,1
finále stuha A min 6,8
finále stuha A max 7,8
finále stuha D1 2,6
finále stuha D1 2,3
finále stuha D2 5,4
finále stuha D2 5,3
finále stuha E 7,4
finále stuha E min 7,0
finále stuha E max 8,2
finále stuha E 7,8

Olejárová Sára (Slovensko - Danubia Bratislava) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A 6,6
1. kužele A min 6,4
1. kužele A 6,4
1. kužele A max 6,9
1. kužele D1 3,6
1. kužele D1 3,0
1. kužele D2 4,5
1. kužele D2 4,6
1. kužele E min 6,8
1. kužele E 7,0
1. kužele E 6,9
1. kužele E max 7,2
2. obruč A max 8,2
2. obruč A 7,3
2. obruč A min 7,2
2. obruč A 7,4
2. obruč D1 3,8
2. obruč D1 3,2
2. obruč D2 5,4
2. obruč D2 5,0
2. obruč E max 8,0
2. obruč E min 7,1
2. obruč E 7,7
2. obruč E 7,3
finále stuha A 6,5
finále stuha A min 5,9
finále stuha A 6,1
finále stuha A max 7,5
finále stuha D1 3,7
finále stuha D1 3,6
finále stuha D2 3,7
finále stuha D2 3,6
finále stuha E min 6,9
finále stuha E max 7,8
finále stuha E 7,0
finále stuha E 7,2

Střechovská Barbora (SKP MG Brno) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A 6,4
1. kužele A min 6,2
1. kužele A 6,6
1. kužele A max 7,0
1. kužele D1 3,2
1. kužele D1 2,7
1. kužele D2 4,8
1. kužele D2 4,5
1. kužele E min 6,5
1. kužele E 6,8
1. kužele E max 7,5
1. kužele E 7,3
2. obruč A max 7,9
2. obruč A min 6,9
2. obruč A 7,3
2. obruč A 7,2
2. obruč D1 2,0
2. obruč D1 2,1
2. obruč D2 4,9
2. obruč D2 4,5
2. obruč E max 8,0
2. obruč E min 6,7
2. obruč E 7,8
2. obruč E 7,4
finále stuha A min 6,7
finále stuha A 7,0
finále stuha A 6,7
finále stuha A max 7,0
finále stuha D1 2,3
finále stuha D1 1,7
finále stuha D2 4,8
finále stuha D2 4,4
finále stuha E min 6,7
finále stuha E 7,0
finále stuha E max 7,8
finále stuha E 7,2

Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A 6,5
1. kužele A min 5,9
1. kužele A 6,7
1. kužele A max 7,1
1. kužele D1 2,6
1. kužele D1 2,6
1. kužele D2 5,7
1. kužele D2 5,5
1. kužele E 6,9
1. kužele E min 6,0
1. kužele E 7,3
1. kužele E max 7,5
2. obruč A max 8,0
2. obruč A min 7,0
2. obruč A 7,7
2. obruč A 7,2
2. obruč D1 3,5
2. obruč D1 3,0
2. obruč D2 6,2
2. obruč D2 6,1
2. obruč E max 8,3
2. obruč E min 6,9
2. obruč E 8,0
2. obruč E 7,7
finále stuha A 6,0
finále stuha A min 4,6
finále stuha A 5,9
finále stuha A max 6,8
finále stuha D1 2,3
finále stuha D1 2,1
finále stuha D2 3,4
finále stuha D2 3,0
finále stuha E 6,4
finále stuha E min 5,5
finále stuha E max 6,8
finále stuha E 6,1

Palánová Michaela (SK Jihlava) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A min 6,3
1. kužele A 6,8
1. kužele A 6,8
1. kužele A max 7,4
1. kužele D1 2,2
1. kužele D1 1,6
1. kužele D2 4,6
1. kužele D2 4,8
1. kužele E min 6,8
1. kužele E 7,1
1. kužele E max 8,0
1. kužele E 6,8
2. obruč A max 7,6
2. obruč A 6,9
2. obruč A 7,5
2. obruč A min 6,6
2. obruč D1 2,4
2. obruč D1 2,5
2. obruč D2 5,3
2. obruč D2 5,6
2. obruč E max 7,6
2. obruč E min 6,9
2. obruč E 7,5
2. obruč E 7,2
finále stuha A 6,4
finále stuha A min 6,2
finále stuha A 6,9
finále stuha A max 7,2
finále stuha D1 2,4
finále stuha D1 2,4
finále stuha D2 3,7
finále stuha D2 3,3
finále stuha E 7,0
finále stuha E min 6,9
finále stuha E max 8,2
finále stuha E 7,4

Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A 6,7
1. kužele A 6,7
1. kužele A min 6,4
1. kužele A max 7,5
1. kužele D1 2,3
1. kužele D1 2,8
1. kužele D2 5,1
1. kužele D2 5,0
1. kužele E 7,2
1. kužele E min 6,5
1. kužele E max 7,9
1. kužele E 7,3
2. obruč A max 8,2
2. obruč A min 6,9
2. obruč A 7,5
2. obruč A 7,4
2. obruč D1 1,9
2. obruč D1 2,3
2. obruč D2 5,8
2. obruč D2 5,7
2. obruč E max 7,7
2. obruč E 7,2
2. obruč E 7,5
2. obruč E min 7,2
finále stuha A 6,2
finále stuha A min 5,4
finále stuha A 6,5
finále stuha A max 6,7
finále stuha D1 1,8
finále stuha D1 1,5
finále stuha D2 3,2
finále stuha D2 3,0
finále stuha E 6,6
finále stuha E min 6,0
finále stuha E max 7,0
finále stuha E 6,8

Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A 6,5
1. kužele A min 6,1
1. kužele A 6,7
1. kužele A max 6,8
1. kužele D1 2,9
1. kužele D1 2,9
1. kužele D2 4,2
1. kužele D2 4,6
1. kužele E 6,9
1. kužele E min 6,8
1. kužele E max 7,6
1. kužele E 7,5
2. obruč A max 7,8
2. obruč A 6,8
2. obruč A 7,4
2. obruč A min 6,8
2. obruč D1 2,6
2. obruč D1 2,3
2. obruč D2 5,2
2. obruč D2 4,6
2. obruč E max 7,8
2. obruč E 7,3
2. obruč E 6,8
2. obruč E min 6,8
finále stuha A 6,1
finále stuha A min 5,8
finále stuha A 6,6
finále stuha A max 7,1
finále stuha D1 2,6
finále stuha D1 2,3
finále stuha D2 3,5
finále stuha D2 3,5
finále stuha E 6,8
finále stuha E min 6,6
finále stuha E 6,9
finále stuha E max 7,2

Dobšáková Lucie (SKP MG Brno) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A 6,4
1. kužele A min 6,3
1. kužele A 6,5
1. kužele A max 6,9
1. kužele D1 2,5
1. kužele D1 2,1
1. kužele D2 4,6
1. kužele D2 4,5
1. kužele E min 6,5
1. kužele E 6,7
1. kužele E 6,8
1. kužele E max 7,0
2. obruč A max 7,8
2. obruč A min 6,5
2. obruč A 7,3
2. obruč A 7,0
2. obruč D1 2,7
2. obruč D1 2,4
2. obruč D2 4,9
2. obruč D2 4,6
2. obruč E 7,7
2. obruč E max 8,0
2. obruč E min 6,8
2. obruč E 7,3
finále stuha A 6,4
finále stuha A min 5,7
finále stuha A 6,6
finále stuha A max 7,3
finále stuha D1 2,6
finále stuha D1 2,1
finále stuha D2 4,9
finále stuha D2 4,8
finále stuha E min 6,2
finále stuha E 6,6
finále stuha E max 7,6
finále stuha E 7,0

Maleta Yeugenie (SK MG BAVER Třebíč) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A min 6,2
1. kužele A 6,7
1. kužele A 6,3
1. kužele A max 7,3
1. kužele D1 1,9
1. kužele D1 2,1
1. kužele D2 4,0
1. kužele D2 4,3
1. kužele E min 6,0
1. kužele E max 7,2
1. kužele E 7,0
1. kužele E 6,9
2. obruč A max 7,3
2. obruč A 6,8
2. obruč A min 6,2
2. obruč A 6,4
2. obruč D1 2,1
2. obruč D1 2,1
2. obruč D2 3,6
2. obruč D2 3,8
2. obruč E max 7,0
2. obruč E 6,8
2. obruč E min 6,5
2. obruč E 6,9
finále stuha A 6,6
finále stuha A min 5,9
finále stuha A 6,8
finále stuha A max 7,4
finále stuha D1 2,0
finále stuha D1 2,2
finále stuha D2 4,7
finále stuha D2 4,8
finále stuha E 7,0
finále stuha E min 6,7
finále stuha E 7,5
finále stuha E max 7,5

Plassová Denisa (TJ Sokol Bedřichov) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A 6,0
1. kužele A min 5,8
1. kužele A 6,6
1. kužele A max 7,1
1. kužele D1 2,3
1. kužele D1 1,8
1. kužele D2 3,5
1. kužele D2 3,6
1. kužele E 6,2
1. kužele E max 7,4
1. kužele E 6,5
1. kužele E min 6,2
2. obruč A max 7,7
2. obruč A 7,1
2. obruč A 7,2
2. obruč A min 6,8
2. obruč D1 1,7
2. obruč D1 2,3
2. obruč D2 6,1
2. obruč D2 6,1
2. obruč E max 7,5
2. obruč E 6,8
2. obruč E 7,0
2. obruč E min 6,8
finále stuha A min 6,3
finále stuha A 6,4
finále stuha A max 7,1
finále stuha A 6,7
finále stuha D1 1,8
finále stuha D1 2,1
finále stuha D2 3,9
finále stuha D2 3,5
finále stuha E 6,9
finále stuha E min 6,2
finále stuha E 7,0
finále stuha E max 7,4

Kozáková Markéta (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A 5,9
1. kužele A min 5,2
1. kužele A 6,0
1. kužele A max 6,8
1. kužele D1 1,7
1. kužele D1 1,4
1. kužele D2 4,0
1. kužele D2 4,0
1. kužele E 6,7
1. kužele E min 6,1
1. kužele E max 8,0
1. kužele E 6,9
2. obruč A max 7,8
2. obruč A 6,7
2. obruč A 7,3
2. obruč A min 6,5
2. obruč D1 1,5
2. obruč D1 1,3
2. obruč D2 4,8
2. obruč D2 4,8
2. obruč E 6,7
2. obruč E min 6,5
2. obruč E max 7,3
2. obruč E 6,7

Dybalová Klára (SSK Vítkovice) Dorostenky - Známky rozhodčích

Sestava Známka za Známka
1. kužele A min 5,8
1. kužele A 6,1
1. kužele A 5,9
1. kužele A max 6,7
1. kužele D1 1,4
1. kužele D1 1,1
1. kužele D2 3,4
1. kužele D2 3,5
1. kužele E 6,1
1. kužele E min 5,7
1. kužele E max 7,5
1. kužele E 5,8
2. obruč A max 7,7
2. obruč A 7,1
2. obruč A 7,2
2. obruč A min 5,9
2. obruč D1 2,3
2. obruč D1 1,8
2. obruč D2 3,7
2. obruč D2 3,5
2. obruč E 6,8
2. obruč E 6,6
2. obruč E max 7,0
2. obruč E min 6,5



Rozhodčí závodu

Jméno a oddíl Ve skupině
Uhlířová Klára ( SK TRASKO Vyškov ) I.D1
Kročáková Lada ( SKMG Máj České Budějovice ) I.D1
Kostanyan Olena ( ŠK ARGO Bratislava ) I.D2
Prokešová Jana ( SK Provo Brno ) I.D2
Švédová Jitka ( SK MG BAVER Třebíč ) I.A
Jílečková Pavlína ( SK Jihlava ) I.A
Burišková Jana ( SK MG Mantila Brno ) I.A
Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov ) I.A
Vorokchobina Nataša ( TJ Sokol Žižkov I. ) I.E
Máčalová Petra ( ŠG Nitra ) I.E
Brandnerová Erika ( Danubia Bratislava ) I.E
Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno ) I.E
Švrčková Naděžda ( TJ Spartak Přerov ) II.A
Nadkanská Hana ( SSK Vítkovice ) II.A
Vicová Katarína ( TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady ) II.A
Dobšáková Petra ( SKP MG Brno ) II.A
Šimonová Erika ( ŠK Juventa Bratislava ) II.E
Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec ) II.E
Ondrušková Tatiana ( TJ Rapid Bratislava ) II.E
Mlejnková Blanka ( SKMG MS Brno ) II.E
Šimonová Erika ( ŠK Juventa Bratislava ) III.D1
Uhlířová Klára ( SK TRASKO Vyškov ) III.D1
Surková Iva ( SK TRASKO Vyškov ) III.D2
Kročáková Lada ( SKMG Máj České Budějovice ) III.D2
Polášková Jana ( ASPV Brno ) III.A
Volná Sylva ( SSK Vítkovice ) III.A
Červinková Jaroslava ( TJ Tesla Brno ) III.A
Prokešová Jana ( SK Provo Brno ) III.A
Kleinerová Soňa ( SK MG Mantila Brno ) III.E
Švrčková Naděžda ( TJ Spartak Přerov ) III.E
Vizváryová Alexandra ( Slávia STU Bratislava ) III.E
Sitarová Lucie ( SKP MG Brno ) III.E
Šomodíková Martina ( TJ Slavoj Bruntál ) IV.D2
Vorokchobina Nataša ( TJ Sokol Žižkov I. ) IV.D2
Wertheimerová Zdena ( TJ Sokol Velký Týnec ) IV.A
Švédová Jitka ( SK MG BAVER Třebíč ) IV.A
Menšíková Liběna ( TJ Sokol Bedřichov ) IV.A
Roubalová Markéta ( SK MG Veselí nad Moravou ) IV.A
Svobodová Hana ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou ) IV.E
Brandnerová Erika ( Danubia Bratislava ) IV.E
Jílečková Pavlína ( SK Jihlava ) IV.E
Neumannová Yvetta ( SK Motorlet Praha ) IV.E