Žďárská sněženka ( MG Jednotlivkyně ) Žďár nad Sázavou 31. březen 2012 ( TJ Žďas Žďár nad Sázavou )

Nakonec jsem se přinutila sepsat výsledky počasím, teplotou haly i výkonem našich děvčat mrazivého, ale velmi příjemně zorganizovaného závodu. Snad to bude příště příjemnější čtení

Kategorie Závodících
Kadetky mladší 1. míč 2. lib. náčiní 32
Kadetky starší 1. stuha 2. lib. náčiní 23
Dorostenky 1. stuha 2. lib. náčiní 20

KADETKY MLADŠÍ

1. míč  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Peda Sandra (Polsko - UKS 41 Lodž) 30,800 15,775 3,575 5,250 6,950   15,025 2,625 6,100 6,300  
2 Kulikovska Sofiya (Ukrajina - Lviv ) 30,675 14,100 2,950 5,050 6,100   16,575 3,575 6,450 6,550  
3 Hoyda Sofiya (Ukrajina - SC Bagira Ukrajina) 30,375 14,425 2,775 5,200 6,450   15,950 3,450 6,150 6,350  
4 Danylyshyn Anastasiya (Ukrajina - Lviv ) 30,250 14,225 2,875 5,250 6,100   16,025 3,025 6,550 6,450  
5 Lilik Ana (Slovinsko - KRG Narodny dom Slovinsko) 29,650 13,975 2,825 5,400 5,750   15,675 3,225 6,150 6,300  
6 Bojanovská Gabriela (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 29,425 14,950 3,200 5,450 6,300   14,475 2,875 5,850 5,750  
7 Hoščálková Julie (Ideastav Chodov Praha) 29,325 14,075 2,525 5,350 6,200   15,250 3,200 5,950 6,100  
8 Musílková Erika (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 28,600 13,700 2,250 5,450 6,000   14,900 2,700 6,000 6,200  
9 Lesyk Yana (Ukrajina - SC Bagira Ukrajina) 28,600 14,050 3,150 5,000 5,850   14,550 2,450 6,000 6,100  
10 Kyšková Karolína (SK MG Havířov) 28,350 13,725 2,425 5,550 5,750   14,625 2,325 6,200 6,100  
11 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 27,850 13,625 2,125 5,500 6,000   14,225 2,375 6,200 5,650  
12 Králová Eliška (Slavia SK Rapid Plzeň) 27,850 13,900 2,950 5,150 5,800   13,950 2,550 5,850 5,550  
13 Grochowska Karolina (Polsko - PM Waršava) 27,050 13,775 2,525 5,250 6,000   13,275 1,925 5,850 5,500  
14 Juklová Lucia (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 27,025 13,275 2,475 5,150 5,650   13,750 2,100 5,900 5,750  
15 Gettová Barbora (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 26,050 13,950 2,350 5,350 6,250   12,100 1,450 5,600 5,050  
16 Sližiková Lenka (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 26,025 13,275 2,175 5,050 6,050   12,750 1,450 5,700 5,600  
17 Špundová Stela (SSK Vítkovice) 12,825 12,825 1,625 5,300 5,900            
18 Chrástková Eliška (SKMG Máj České Budějovice) 12,650 12,650 1,700 5,250 5,700            
19 Gyurosi Anna (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 12,575 12,575 2,025 5,000 5,550            
20 Šimůnková Tereza (TJ Slavia Hradec Králové) 12,425 12,425 1,625 5,000 5,800            
21 Volná Viktorie (SSK Vítkovice) 12,400 12,400 2,050 5,200 5,550 0,40          
22 Faboková Dominika (Slavia SK Rapid Plzeň) 12,350 12,350 1,750 5,300 5,300            
23 Svozilová Klára (TJ Sokol Velký Týnec) 12,300 12,300 1,850 5,050 5,400            
24 Řeháková Markéta (SK MG Ajur Hradec Králové) 12,175                    
25 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 12,150 12,150 1,900 5,050 5,400 0,20          
26 Hruboňová Kristýna (SSK Vítkovice) 11,875 11,875 1,325 5,300 5,250            
27 Kučerová Natálie (GSK Tábor) 11,875 11,875 1,575 4,850 5,450            
28 Kašnová Aneta (TJ Sokol Bedřichov) 11,750 11,750 1,450 4,900 5,400            
29 Roubíčková Anna (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 11,575 11,575 1,275 5,100 5,400 0,20          
30 Guthová Tereza (TJ Sokol Královské Vinohrady Praha) 11,575 11,575 1,725 4,900 4,950            
31 Lavičková Julie (TJ Sokol Bedřichov) 11,425 11,425 1,325 4,900 5,200            
32 Pešková Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 10,075 10,075 0,825 4,350 4,900            

KADETKY STARŠÍ

1. stuha  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 Namaczunska Julia (Polsko - PM Waršava) 35,525 17,200 3,950 6,850 6,400   18,325 4,475 6,750 7,100  
2 Burbylo Anhelyna (Ukrajina - SC Bagira Ukrajina) 33,650 17,475 4,025 6,900 6,550   16,175 3,825 6,100 6,250  
3 Rusnáková Alžbeta (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 32,900 15,800 2,700 6,750 6,350   17,100 3,900 6,250 6,950  
4 Stepien Sonia (Polsko - PM Waršava) 32,650 15,550 2,750 6,550 6,250   17,100 3,850 6,300 6,950  
5 Pagowska Angelika (Polsko - UKS 41 Lodž) 31,950 14,700 2,700 6,350 5,650   17,250 4,150 6,200 6,900  
6 Sajtlová Tereza (SKMG Máj České Budějovice) 31,250 15,100 2,850 6,250 6,000   16,150 3,550 5,950 6,650  
7 Matsakyanová Victorie (Ideastav Chodov Praha) 30,300 14,950 3,050 6,150 5,750   15,350 3,000 6,000 6,350  
8 Pikalova Krystyna (Ukrajina - SC Bagira Ukrajina) 30,225 15,100 3,400 6,000 5,700   15,125 2,775 5,850 6,500  
9 Teichmanová Anna (SK MG Ajur Hradec Králové) 29,500 14,500 2,350 6,250 5,900   15,000 2,750 5,900 6,350  
10 Bernatová Kristina (TJ Slavia Karlovy Vary) 28,250 14,550 2,350 6,150 6,050   14,700 2,450 5,900 6,350  
11 Burdová Michaela (Slavia SK Rapid Plzeň) 28,975 13,500 2,250 5,700 5,550   15,475 3,025 6,000 6,450  
12 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 28,825 11,775 1,475 5,300 5,000   17,050 4,000 6,350 6,700  
13 Špičková Anna (TJ Slavia Karlovy Vary) 28,750 13,375 1,575 5,900 5,900   15,375 3,175 6,000 6,200  
14 Kovářová Aneta (TJ Tesla Brno) 28,650 13,850 2,350 5,900 5,600   14,800 3,000 5,750 6,050  
15 Kouřilová Anežka (TJ Tesla Brno) 28,425 13,425 1,775 6,200 5,450   15,000 2,850 5,900 6,250  
16 Haišmanová Martina (Slavia SK Rapid Plzeň) 26,375 11,875 1,925 5,350 4,600   14,500 2,950 5,550 6,000  
17 Horáková Natálie (TJ Tesla Brno) 28,225 14,900 2,300 6,600 6,000   13,325 2,175 5,650 5,900 0,40
18 Platzová Daniela (Slavia SK Rapid Plzeň) 28,100 13,375 2,125 5,800 5,450   14,725 2,775 5,800 6,150  
19 Rubášová Zuzana (TJ Slavia Karlovy Vary) 28,100 13,600 1,450 6,050 6,100   14,500 2,350 5,850 6,300  
20 Seidlerová Vendula (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 26,700 13,000 2,100 5,900 5,000   13,700 2,550 5,500 5,650  
21 Ševčíková Tereza (GSK Tábor) 25,175 10,225 1,275 4,800 4,150   14,950 3,050 5,700 6,200  
22 Saglová Tereza (Ideastav Chodov Praha) 24,250 12,625 2,125 5,700 4,800   11,625 1,425 5,450 4,950 0,20
23 Čermáková Simona (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 22,550 11,900 1,500 5,700 4,700   10,650 1,400 4,950 4,900 0,60

DOROSTENKY

1. stuha  
2. lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D1 D A E S
1 Svobodová Eliška (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 36,550 18,225 4,725 6,600 6,900   18,325   4,925 6,900 6,500  
2 Skálová Markéta (Ideastav Chodov Praha) 36,175 18,075 4,775 6,350 6,950   18,100   4,750 6,750 6,600  
3 Dobšáková Lucie (SKP MG Brno) 33,775 17,475 4,275 6,350 6,850   16,300   3,900 6,500 6,300 0,40
4 Kubištová Lucie (Ideastav Chodov Praha) 33,500 16,425 3,925 6,250 6,250   17,075   3,975 6,650 6,450  
5 Palánová Michaela (SK Jihlava) 33,500 16,175 3,375 6,350 6,450   17,325   4,125 6,650 6,550  
6 Vašínová Karolína (TJ Tesla Brno) 33,175 16,150 3,250 6,300 6,600   17,025   4,175 6,400 6,450  
7 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 32,950 15,400 2,950 5,900 6,550   17,550   4,250 6,650 6,650  
8 Veljačiková Katarína (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 32,875 15,375 3,075 5,950 6,350   17,500   4,300 6,550 6,650  
9 Bočová Monika (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 32,550 17,025 4,075 6,200 6,750   15,525   3,075 6,300 6,150  
10 Střechovská Barbora (SKP MG Brno) 32,525 16,200 3,800 6,200 6,200   16,325   3,875 6,450 6,000  
11 Maleta Yeugenie (SK MG BAVER Třebíč) 32,025 15,800 3,150 6,100 6,550   16,225   2,975 6,650 6,600  
12 Brunčiaková Petra (Slovensko - ŠK Liptovský Mikuláš) 31,825 15,475 2,775 6,150 6,550   16,350   3,850 6,200 6,300  
13 Kocová Kateřina (TJ Slavoj Plzeň) 31,550 16,150 3,400 6,150 6,600   15,400   3,850 6,050 5,900 0,40
14 Filipová Šárka (SK MG BAVER Třebíč) 31,025 15,525 2,975 6,000 6,550   15,500   3,100 6,350 6,050  
15 Volnerová Martina (Slávia DDM Plzeň) 30,050 14,450 2,400 6,000 6,050   15,600 4,00 3,050 6,350 6,200  
16 Zikmundová Klára (Ideastav Chodov Praha) 29,750 15,225 3,025 6,050 6,150   14,525   2,675 6,100 5,750  
17 Kozáková Markéta (TJ Žďas Žďár nad Sázavou) 29,700 15,050 2,800 5,950 6,300   14,650   2,800 6,150 5,700  
18 Polakovičová Nina (Slovensko - TJ Rapid Bratislava) 29,025 14,025 2,275 5,800 5,950   15,000   3,150 6,100 5,750  
19 Šanderová Veronika (TJ Slavoj Plzeň) 28,975 14,450 2,200 6,000 6,250   14,525   3,325 6,000 5,600 0,40
20 Mészárosová Dominika (Slovensko - TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady) 27,675 13,575 2,475 5,850 5,250   14,100   2,550 6,150 5,400