Kontrolní závod IV. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 24. březen 2012 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
2005 a ml. BN 1. bez náčiní 6
2004 BN 1. bez náčiní 5
Přípravka výběr 1. bez náčiní 9
2005 a ml. O 1. obruč 5
2004 O 1. obruč 5
Naděje mladší 2001 - 2003 BN 1. bez náčiní 9
Naděje mladší 2001 - 2003 O 1. obruč 8
2003 - 2004 Š 1. švihadlo 6
Naděje mladší 2001 - 2002 Š 1. švihadlo 4
Kadetky mladší Š 1. švihadlo 6
Kadetky starší a dorostenky S 1. stuha 5
Kadetky mladší O 1. obruč 5
Kadetky starší a dorostenky O 1. obruč 5
Kadetky mladší M 1. míč 5
Kadetky starší a dorostenky M/KU 1. míč/kužely 5
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

2005 A ML. BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 9,450 9,450 0,60 0,00 0,300 4,500 4,650  
2 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 9,200 9,200 0,80 0,00 0,400 4,200 4,600  
3 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 9,100 9,100 0,60 0,00 0,300 4,500 4,300  
4 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 8,250 8,250 0,40 0,00 0,200 3,700 4,350  
5 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 7,600 7,600 0,00 0,00 0,000 3,500 4,100  
5 Kalousková Sára (SK TRASKO Vyškov) 7,600 7,600 0,40 0,00 0,200 3,800 3,600  

2004 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 10,700 10,700 1,20 0,00 0,600 4,900 5,200  
2 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 10,100 10,100 0,70 0,00 0,350 4,800 4,950  
3 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 9,700 9,700 0,30 0,00 0,150 4,800 4,750  
4 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 9,350 9,350 0,60 0,00 0,300 4,700 4,350  
5 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 8,600 8,600 0,40 0,00 0,200 4,000 4,400  
  Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

PŘÍPRAVKA VÝBĚR

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Mináriková Beata Anna (SK TRASKO Vyškov) 8,850 8,850 0,70 0,00 0,350 4,500 4,000  
2 Trdá Magdaléna (SK TRASKO Vyškov) 7,250 7,250 0,20 0,00 0,100 3,400 3,750  
3 Rybková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 7,050 7,050 0,20 0,00 0,100 3,500 3,450  
4 Svobodová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 6,950 6,950 0,20 0,00 0,100 3,400 3,450  
5 Novotná Terezie (SK TRASKO Vyškov) 6,650 6,650 0,00 0,00 0,000 3,200 3,450  
6 Kopuletá Karolína (SK TRASKO Vyškov) 6,350 6,350 0,00 0,00 0,000 3,000 3,350  
7 Batistová Nikol (SK TRASKO Vyškov) 6,200 6,200 0,00 0,00 0,000 2,900 3,300  
8 Koutná Karolína (SK TRASKO Vyškov) 6,000 6,000 0,00 0,00 0,000 2,900 3,100  
9 Hrnčířová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 5,000 5,000 0,00 0,00 0,000 2,000 3,000  
  Kudličková Adéla (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Dvořáková Viktorie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Hrdová Viktorie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2005 A ML. O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 10,600 10,600 1,00 2,30 1,650 4,500 4,450  
2 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 10,400 10,400 0,60 1,90 1,250 4,500 4,650  
3 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 10,300 10,300 0,60 2,30 1,450 4,500 4,350  
4 Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) 9,350 9,350 0,20 1,60 0,900 4,000 4,450  
5 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 8,650 8,650 0,20 0,60 0,400 4,000 4,250  

2004 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 11,000 11,000 1,00 2,10 1,550 4,600 4,850  
2 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 10,450 10,450 1,10 2,80 1,950 4,000 4,500  
3 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 9,950 9,950 0,30 2,00 1,150 4,400 4,400  
3 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 9,950 9,950 0,80 1,80 1,300 4,000 4,650  
4 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 9,100 9,100 0,20 1,30 0,750 4,000 4,350  
  Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 13,150 13,150 1,50 0,00 0,750 6,600 5,800  
2 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 13,050 13,050 1,10 0,00 0,550 6,700 5,800  
2 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 13,050 13,050 1,40 0,00 0,700 6,400 5,950  
3 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 12,850 12,850 1,40 0,00 0,700 6,200 5,950  
4 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 12,750 12,750 1,20 0,00 0,600 6,400 5,750  
5 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 12,700 12,700 1,90 0,00 0,950 6,200 5,550  
6 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 12,350 12,350 1,20 0,00 0,600 6,200 5,550  
7 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 12,100 12,100 1,10 0,00 0,550 6,000 5,550  
8 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 10,750 10,750 0,70 0,00 0,350 5,000 5,400  

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 14,500 14,500 1,30 3,30 2,300 5,800 6,400  
2 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 14,150 14,150 1,60 3,20 2,400 5,600 6,150  
3 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 12,550 12,550 1,10 1,90 1,500 5,200 5,850  
4 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 12,300 12,300 1,00 2,30 1,650 5,000 5,650  
5 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 12,050 12,050 1,00 2,80 1,900 5,500 4,650  
6 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 11,800 11,800 0,80 2,80 1,800 5,500 4,900 0,40
7 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 10,950 10,950 0,30 0,90 0,600 5,200 5,150  
  Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov)                
  Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2003 - 2004 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 11,000 11,000 0,60 1,90 1,250 5,400 4,350  
2 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 10,600 10,600 0,60 1,90 1,250 5,200 4,150  
3 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 9,450 9,450 0,40 0,80 0,600 4,800 4,050  
4 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 8,850 8,850 0,20 1,20 0,700 4,500 3,650  
5 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 8,600 8,600 0,20 1,70 0,950 4,000 3,650  
6 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 8,550 8,550 0,20 0,60 0,400 4,600 3,550  
  Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2002 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 14,350 14,350 0,70 4,40 2,550 6,000 5,800  
2 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 12,850 12,850 0,50 3,20 1,850 5,500 5,500  
3 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 11,450 11,450 0,70 2,20 1,450 4,500 5,500  
4 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 9,700 9,700 0,50 1,20 0,850 4,000 4,850  
  Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY MLADŠÍ Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 16,400 16,400 1,90 4,50 3,200 6,500 6,700  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 16,300 16,300 1,80 4,60 3,200 6,300 6,800  
3 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 15,900 15,900 1,60 4,60 3,100 6,500 6,300  
4 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 15,700 15,700 0,70 5,00 2,850 6,400 6,450  
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 14,850 14,850 0,70 2,90 1,800 6,200 6,850  
6 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 12,300 12,300 1,10 1,50 1,300 5,500 5,500  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY S

1. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 17,850 17,850 3,50 5,60 4,550 6,400 6,900  
2 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 15,650 15,650 3,30 4,60 3,950 6,000 5,700  
3 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 15,150 15,150 1,50 3,90 2,700 6,600 5,850  
4 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 14,450 14,450 1,70 3,90 2,800 6,200 5,450  
5 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 14,150 14,150 2,50 3,30 2,900 5,900 5,350  
  Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY MLADŠÍ O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 18,000 18,000 2,90 5,70 4,300 6,800 6,900  
2 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 15,800 15,800 2,20 4,10 3,150 6,400 6,250  
3 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 15,000 15,000 1,30 4,10 2,700 6,200 6,100  
4 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 14,100 14,100 1,50 4,30 2,900 6,000 5,600 0,40
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 14,000 14,000 1,00 3,40 2,200 6,000 5,800  
  Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 20,600 20,600 3,90 7,00 5,450 7,000 8,150  
2 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 17,950 17,950 3,70 5,40 4,550 6,600 6,800  
3 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 17,250 17,250 3,20 5,30 4,250 6,200 6,800  
4 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 16,750 16,750 2,90 5,30 4,100 6,200 6,650 0,20
5 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 16,600 16,600 2,60 4,90 3,750 5,900 6,950  
  Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY MLADŠÍ M

1. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 15,150 15,150 2,20 5,20 3,700 5,600 5,850  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 14,950 14,950 1,70 3,90 2,800 5,500 6,650  
3 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 13,800 13,800 1,50 3,00 2,250 5,300 6,250  
4 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 13,350 13,350 1,50 3,00 2,250 5,200 5,900  
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 12,650 12,650 1,10 2,20 1,650 5,000 6,000  
  Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY M/KU

1. míč/kužely  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 18,000 18,000 4,20 5,20 4,700 6,600 7,100 0,40
2 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 16,350 16,350 2,40 5,40 3,900 6,300 6,150  
3 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 15,400 15,400 2,50 4,90 3,700 6,200 5,500  
4 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 14,750 14,750 2,50 4,00 3,250 6,000 5,500  
5 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 14,500 14,500 2,30 3,40 2,850 5,500 6,150  
  Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila