Kontrolní závod II. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 10. březen 2012 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
2005 a ml. BN 1. bez náčiní 4
2004 BN 1. bez náčiní 5
Přípravka výběr 1. bez náčiní 12
2005 a ml. O 1. obruč 4
2004 O 1. obruč 5
Naděje mladší 2001 - 2003 BN 1. bez náčiní 9
Naděje mladší 2001 - 2003 O 1. obruč 9
2003 - 2004 Š 1. švihadlo 7
Naděje mladší 2001 - 2002 Š 1. švihadlo 5
Kadetky mladší M 1. míč 5
Kadetky starší a dorostenky O 1. obruč 3
Kadetky mladší O 1. obruč 5
Kadetky starší a dorostenky M/KU 1. míč/kužely 3
Kadetky mladší Š 1. švihadlo 5
Kadetky starší a dorostenky S 1. stuha 3
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

2005 A ML. BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 6,100 6,100 0,50 0,00 0,250 1,200 4,650  
2 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 6,000 6,000 0,10 0,00 0,050 1,500 4,450  
3 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 5,300 5,300 0,20 0,00 0,100 1,000 4,200  
4 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 5,000 5,000 0,10 0,00 0,050 1,000 3,950  
  Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2004 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 8,100 8,100 1,40 0,00 0,700 1,800 5,600  
2 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 7,600 7,600 0,80 0,00 0,400 1,800 5,400  
3 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 6,750 6,750 0,00 0,00 0,000 1,600 5,150  
4 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 6,300 6,300 0,00 0,00 0,000 1,400 4,900  
5 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 6,150 6,150 0,70 0,00 0,350 1,200 4,600  
  Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

PŘÍPRAVKA VÝBĚR

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kalousková Sára (SK TRASKO Vyškov) 5,350 5,350 0,30 0,00 0,150 1,000 4,200  
2 Trdá Magdaléna (SK TRASKO Vyškov) 4,950 4,950 0,10 0,00 0,050 1,100 3,800  
3 Svobodová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 4,900 4,900 0,20 0,00 0,100 1,000 3,800  
4 Mináriková Beata Anna (SK TRASKO Vyškov) 4,850 4,850 0,00 0,00 0,000 0,900 3,950  
5 Rybková Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 4,350 4,350 0,30 0,00 0,150 0,900 3,300  
6 Batistová Nikol (SK TRASKO Vyškov) 4,300 4,300 0,00 0,00 0,000 0,800 3,500  
7 Novotná Terezie (SK TRASKO Vyškov) 4,250 4,250 0,00 0,00 0,000 0,800 3,450  
8 Kopuletá Karolína (SK TRASKO Vyškov) 4,100 4,100 0,00 0,00 0,000 0,700 3,400  
9 Dvořáková Viktorie (SK TRASKO Vyškov) 4,050 4,050 0,00 0,00 0,000 0,700 3,350  
9 Koutná Karolína (SK TRASKO Vyškov) 4,050 4,050 0,00 0,00 0,000 0,700 3,350  
11 Hrnčířová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 3,850 3,850 0,00 0,00 0,000 0,700 3,150  
12 Kudličková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 3,800 3,800 0,00 0,00 0,000 0,700 3,100  
  Hrdová Viktorie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2005 A ML. O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 8,200 8,200 0,40 2,00 1,200 2,000 5,000  
2 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 8,000 8,000 0,70 2,70 1,700 1,800 4,500  
3 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 7,350 7,350 0,40 1,10 0,750 1,900 4,700  
4 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 5,450 5,450 0,00 0,70 0,350 1,000 4,100  
  Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2004 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 8,800 8,800 0,00 3,30 1,650 2,300 4,850  
2 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 8,300 8,300 0,50 2,70 1,600 2,100 4,600  
3 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 8,000 8,000 0,20 2,60 1,400 2,200 4,400  
4 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 6,050 6,050 0,70 1,40 1,050 1,400 3,800 0,20
5 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 5,450 5,450 0,00 1,60 0,800 1,500 3,550 0,40
  Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 10,950 10,950 1,80 0,00 0,900 3,500 6,550  
2 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 10,100 10,100 1,70 0,00 0,850 3,300 5,950 0,00
3 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 10,000 10,000 1,00 0,00 0,500 3,300 6,200  
4 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 9,850 9,850 1,60 0,00 0,800 3,200 5,850  
5 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 9,700 9,700 1,20 0,00 0,600 3,300 5,800  
6 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 9,650 9,650 1,20 0,00 0,600 3,100 5,950  
7 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 9,600 9,600 1,90 0,00 0,950 3,100 5,550  
8 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 9,200 9,200 0,90 0,00 0,450 3,100 5,650  
9 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 9,150 9,150 0,70 0,00 0,350 3,100 5,700  

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 10,800 10,800 1,10 3,80 2,450 2,800 5,550  
2 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 10,550 10,550 0,80 2,70 1,750 3,000 5,800  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 10,450 10,450 0,90 2,80 1,850 3,100 5,500  
4 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 10,050 10,050 1,00 3,50 2,250 2,900 4,900  
5 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 9,050 9,050 0,50 2,00 1,250 2,800 5,000  
6 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 8,900 8,900 0,80 2,40 1,600 2,600 4,700  
6 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 8,900 8,900 0,30 2,30 1,300 2,900 4,700  
7 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 8,850 8,850 0,50 2,80 1,650 2,500 4,700  
8 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 8,450 8,450 1,00 1,70 1,350 2,500 4,600  

2003 - 2004 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 7,550 7,550 0,70 1,50 1,100 1,900 4,550  
2 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 6,850 6,850 0,70 0,80 0,750 1,800 4,300  
3 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 6,600 6,600 0,20 2,10 1,150 1,300 4,150  
4 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 6,500 6,500 0,00 1,50 0,750 1,500 4,250  
5 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 5,800 5,800 0,40 0,90 0,650 1,300 3,850  
6 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 5,400 5,400 0,00 0,70 0,350 1,200 3,850  
7 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 5,200 5,200 0,20 0,40 0,300 1,200 3,700  
  Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2002 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 10,150 10,150 1,10 4,50 2,800 2,300 5,050  
2 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 9,650 9,650 0,70 3,00 1,850 2,500 5,300  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 8,250 8,250 0,00 1,70 0,850 2,300 5,100  
4 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 7,900 7,900 0,00 2,50 1,250 1,900 4,750  
5 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 6,400 6,400 0,00 1,30 0,650 1,700 4,050  

KADETKY MLADŠÍ M

1. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 12,100 12,100 1,50 4,60 3,050 3,200 5,850  
2 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 11,050 11,050 1,00 3,90 2,450 3,200 5,400  
3 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 10,900 10,900 1,10 3,00 2,050 3,100 5,750  
4 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 9,750 9,750 0,00 2,60 1,300 3,000 5,450  
5 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 9,300 9,300 0,40 1,90 1,150 3,000 5,150  
  Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 13,750 13,750 2,60 4,70 3,650 4,000 6,100  
2 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 13,600 13,600 1,90 4,20 3,050 4,200 6,350  
3 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 12,000 12,000 1,00 4,30 2,650 3,800 5,550  
  Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY MLADŠÍ O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 14,300 14,300 1,90 6,50 4,200 3,800 6,300  
2 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 14,250 14,250 2,20 5,40 3,800 3,900 6,550  
3 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 11,850 11,850 0,50 4,40 2,450 3,500 5,900  
4 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 11,550 11,550 0,10 4,10 2,100 3,400 6,050  
5 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 11,400 11,400 0,70 4,00 2,350 3,300 5,750  
  Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY M/KU

1. míč/kužely  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 14,500 14,500 1,80 5,70 3,750 4,800 5,950  
2 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 13,600 13,600 2,20 5,60 3,900 4,300 5,400  
3 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 11,000 11,000 1,30 2,60 1,950 4,000 5,050  
  Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY MLADŠÍ Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 14,800 14,800 2,80 4,70 3,750 5,000 6,050  
2 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 12,800 12,800 1,50 3,60 2,550 4,500 5,750  
3 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 11,400 11,400 0,40 3,20 1,800 4,200 5,400  
4 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 11,000 11,000 0,90 2,80 1,850 4,000 5,150  
5 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 10,300 10,300 0,30 2,90 1,600 3,800 4,900  
  Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY S

1. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 15,600 15,600 1,90 5,30 3,600 5,500 6,500  
2 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 14,200 14,200 1,60 5,10 3,350 5,300 5,550  
3 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 13,900 13,900 1,30 3,50 2,400 5,500 6,000  
  Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila