Kontrolní závod I. ( MG Jednotlivkyně ) Vyškov 4. březen 2012 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
2005 a ml. BN 1. bez náčiní 4
2004 BN 1. bez náčiní 6
2005 a ml. O 1. obruč 4
2004 O 1. obruč 6
Naděje mladší 2001 - 2003 BN 1. bez náčiní 9
Naděje mladší 2001 - 2003 O 1. obruč 9
Naděje mladší 2001 - 2002 Š 1. švihadlo 5
Kadetky mladší Š 1. švihadlo 6
Kadetky starší a dorostenky S 1. stuha 6
Kadetky mladší M 1. míč 6
Kadetky starší a dorostenky O 1. obruč 6
Kadetky mladší O 1. obruč 5
Kadetky starší a dorostenky M/KU 1. míč/kužely 6
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

2005 A ML. BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 5,950 5,950 1,10 0,00 0,550   5,400  
2 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 5,500 5,500 0,90 0,00 0,450   5,050  
3 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 5,300 5,300 0,90 0,00 0,450   4,850  
4 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 4,150 4,150 0,40 0,00 0,200   3,950  
  Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2004 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 7,050 7,050 1,30 0,00 0,650   6,400  
2 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 6,400 6,400 1,40 0,00 0,700   5,700  
3 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 6,250 6,250 0,90 0,00 0,450   5,800  
4 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 6,150 6,150 1,10 0,00 0,550   5,600  
5 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 5,300 5,300 0,50 0,00 0,250   5,050  
6 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 4,000 4,000 0,00 0,00 0,000   4,000  
  Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2005 A ML. O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Jelínková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 6,150 6,150 0,60 1,90 1,250   4,900  
2 Bushellová Daniela (SK TRASKO Vyškov) 5,550 5,550 0,40 0,90 0,650   4,900  
3 Pazderová Žaneta (SK TRASKO Vyškov) 5,500 5,500 0,70 1,50 1,100   4,400  
4 Studňařová Kateřina (SK TRASKO Vyškov) 4,350 4,350 0,00 0,60 0,300   4,050  
  Orálková Veronika (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

2004 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Trgalová Helena (SK TRASKO Vyškov) 7,350 7,350 1,30 2,80 2,050   5,300  
2 Zemanová Lucie (SK TRASKO Vyškov) 6,850 6,850 0,50 2,30 1,400   5,450  
3 Paludová Michaela (SK TRASKO Vyškov) 6,400 6,400 0,30 2,60 1,450   4,950  
4 Sládková Nicol (SK TRASKO Vyškov) 6,350 6,350 0,30 2,80 1,550   4,800  
5 Cibulková Aneta (SK TRASKO Vyškov) 5,200 5,200 0,40 1,80 1,100   4,100  
6 Martyn Kamila (SK TRASKO Vyškov) 4,300 4,300 0,10 1,20 0,650   3,650  
  Pauříková Karolína (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                
  Nováková Natálie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 BN

1. bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 8,700 8,700 1,90 0,00 0,950   7,750  
2 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 6,950 6,950 2,20 0,00 1,100   5,850  
3 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 6,900 6,900 1,40 0,00 0,700   6,200  
3 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 6,900 6,900 1,70 0,00 0,850   6,050  
4 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 6,850 6,850 1,50 0,00 0,750   6,100  
5 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 6,750 6,750 2,10 0,00 1,050   5,700  
6 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 6,400 6,400 1,00 0,00 0,500   5,900  
7 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 5,750 5,750 1,20 0,00 0,600   5,150  
8 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 4,400 4,400 0,30 0,00 0,150   4,250  

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2003 O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 8,100 8,100 1,70 3,00 2,350   5,750  
2 Žáčková Klára (SK TRASKO Vyškov) 7,650 7,650 1,30 3,80 2,550   5,100  
3 Kubíčková Běla (SK TRASKO Vyškov) 7,200 7,200 0,50 3,10 1,800   5,400  
4 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 7,150 7,150 0,30 2,60 1,450   5,700  
5 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 6,950 6,950 0,50 3,00 1,750   5,200  
5 Řehková Darina (SK TRASKO Vyškov) 6,950 6,950 0,80 3,70 2,250   4,700  
6 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 5,950 5,950 0,30 2,10 1,200   4,750  
7 Hledíková Tereza (SK TRASKO Vyškov) 5,900 5,900 1,00 1,80 1,400   4,500  
8 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 5,650 5,650 0,10 2,20 1,150   4,500  

NADĚJE MLADŠÍ 2001 - 2002 Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Urbancová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 8,350 8,350 1,10 4,80 2,950   5,400  
2 Šťastná Kristýna (SK TRASKO Vyškov) 8,100 8,100 1,00 4,20 2,600   5,500  
3 Paludová Markéta (SK TRASKO Vyškov) 7,250 7,250 0,70 3,40 2,050   5,200  
4 Gottvaldová Denisa (SK TRASKO Vyškov) 5,800 5,800 0,00 2,60 1,300   4,500  
5 Crhonková Adéla (SK TRASKO Vyškov) 4,700 4,700 0,00 0,90 0,450   4,250  

KADETKY MLADŠÍ Š

1. švihadlo  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 11,700 11,700 2,90 6,10 4,500   7,200  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 10,550 10,550 2,00 5,30 3,650   6,900  
3 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 9,750 9,750 1,70 4,50 3,100   6,650  
4 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 8,800 8,800 1,00 4,50 2,750   6,050  
5 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 8,750 8,750 1,70 3,10 2,400   6,350  
6 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 7,850 7,850 0,00 4,20 2,100   5,750  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY S

1. stuha  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 9,450 9,450 3,00 3,70 3,350   6,100  
2 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 9,050 9,050 3,30 3,80 3,550   5,500  
3 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 8,450 8,450 1,60 3,80 2,700   5,750  
4 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 7,800 7,800 3,50 2,10 2,800   5,000  
5 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 7,600 7,600 1,00 2,90 1,950   5,650  
6 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 5,800 5,800 0,50 2,40 1,450   4,350  

KADETKY MLADŠÍ M

1. míč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 9,450 9,450 2,90 4,60 3,750   5,700  
2 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 7,750 7,750 2,00 2,80 2,400   5,350  
3 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 7,450 7,450 1,50 3,50 2,500   4,950  
3 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 7,450 7,450 0,50 3,90 2,200   5,250  
4 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 6,650 6,650 0,80 2,10 1,450   5,200  
5 Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) 6,050 6,050 0,70 1,40 1,050   5,000  

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 13,700 13,700 3,90 7,00 5,450   8,250  
2 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 11,300 11,300 2,40 5,90 4,150   7,150  
3 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 10,900 10,900 2,70 5,60 4,150   6,750  
4 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 10,550 10,550 2,80 5,70 4,250   6,300  
5 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 10,050 10,050 2,30 5,20 3,750   6,300  
6 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 9,150 9,150 3,10 3,50 3,300   5,850  

KADETKY MLADŠÍ O

1. obruč  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Plchová Adéla (SK TRASKO Vyškov) 11,750 11,750 2,70 6,00 4,350   7,400  
2 Suchomelová Dana (SK TRASKO Vyškov) 10,350 10,350 1,80 4,80 3,300   7,050  
3 Pazderová Eliška (SK TRASKO Vyškov) 8,850 8,850 0,30 5,00 2,650   6,200  
4 Zourková Sabina (SK TRASKO Vyškov) 8,800 8,800 0,80 4,30 2,550   6,250  
5 Studňařová Tereza (SK TRASKO Vyškov) 8,100 8,100 1,50 3,80 2,650   5,450  
  Šťastná Natálie (SK TRASKO Vyškov) - Odstoupila                

KADETKY STARŠÍ A DOROSTENKY M/KU

1. míč/kužely  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S
1 Pavlíková Michaela (SK TRASKO Vyškov) 10,550 10,550 2,80 5,00 3,900   6,650  
2 Bohuslavová Simona (SK TRASKO Vyškov) 10,400 10,400 3,20 4,50 3,850   6,550  
3 Nohelová Veronika (SK TRASKO Vyškov) 10,350 10,350 2,70 5,50 4,100   6,250  
4 Kapounková Karolína (SK TRASKO Vyškov) 8,750 8,750 1,90 3,40 2,650   6,100  
5 Trněná Eliška (SK TRASKO Vyškov) 8,400 8,400 2,20 3,00 2,600   5,800  
6 Taušová Anna (SK TRASKO Vyškov) 7,350 7,350 2,70 2,50 2,600   4,750