Sametová stuha ( MG Společné skladby ) Brno 17. listopad 2011 ( SKP MG Brno )

Kategorie Závodících
Naděje mladší 1. provedení lib. náčiní finále lib. náčiní 16
Naděje starší 1. provedení lib. náčiní 2. provedení lib. náčiní 8
Juniorky 1. provedení 5 švihadel 2. provedení 5 švihadel 7
Adresa haly: Vodová

NADĚJE MLADŠÍ

1. provedení lib. náčiní  
finále lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 SK MG Havířov 34,925 17,200 4,250 7,100 5,850   17,725 4,175 7,000 6,550  
2 Danubia Bratislava 31,700 16,425 3,625 6,700 6,100   15,275 3,125 6,850 5,500 0,20
3 SSK Vítkovice 30,875 15,900 3,750 6,500 5,650   14,925 2,575 6,600 5,750  
4 ZŠ Hostivař Praha 30,650 15,375 3,725 6,150 5,500   15,275 2,975 6,700 5,600  
5 SK TRASKO Vyškov 29,025 14,825 3,575 5,950 5,300   14,200 2,500 6,400 5,300  
6 SKP MG Brno 27,725 13,850 3,050 6,250 4,750 0,20 13,875 2,775 6,500 5,000 0,40
7 TJ Sokol Praha 7 27,600 14,350 3,450 5,850 5,050   13,250 1,950 6,500 4,800  
8 TJ Sokol Bedřichov 26,250 13,650 3,450 5,600 4,600   12,600 2,350 6,150 4,300 0,20
9 SKMG Máj České Budějovice 13,450 13,450 3,400 6,200 4,650 0,80          
10 TJ Bohemians Praha 13,425 13,425 2,775 6,300 4,350            
11 SK MG Veselí nad Moravou 13,275 13,275 3,075 5,650 4,550            
12 ASPV Brno I 13,025 13,025 3,175 5,250 4,600            
13 ASPV Brno II 12,850 12,850 2,900 5,700 4,650 0,40          
14 SK MG Ajur Hradec Králové 12,025 12,025 2,275 5,050 4,700            
15 TJ Rapid Bratislava 11,875 11,875 2,650 5,600 4,250 0,60          
16 TJ Spartak Přerov 10,900 10,900 1,800 5,500 4,000 0,40          

NADĚJE STARŠÍ

1. provedení lib. náčiní  
2. provedení lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
1 TJ JM Chodov Praha 36,200 17,600 4,100 7,150 6,350   18,600 5,100 6,950 6,550  
2 ZŠ Hostivař Praha 34,150 16,350 3,850 6,750 5,350 0,60 18,800 5,350 6,950 6,500  
3 TJ Sokol Královské Vinohrady Praha 33,875 16,075 3,775 6,800 5,500   17,800 5,100 5,650 7,050  
4 SKP MG Brno 33,300 16,850 3,900 7,050 5,900   16,450 4,000 6,750 5,700  
5 SK TRASKO Vyškov 32,175 15,225 3,375 6,650 5,200   16,950 4,550 6,450 5,950  
6 TJ Bohemians Praha 31,825 16,375 3,825 7,150 5,200 0,20 15,450 4,000 6,600 5,250 0,40
7 TJ Rapid Bratislava 29,675 14,175 2,775 6,450 4,950   15,500 4,150 5,150 5,200  
8 SK MG BAVER Třebíč 28,875 13,925 2,425 6,600 4,900   14,950 3,550 6,650 5,150 0,40

JUNIORKY

1. provedení 5 švihadel  
2. provedení 5 švihadel  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 TJ JM Chodov Praha 40,100 18,900 4,40 6,90   6,850 6,400   21,200 5,20 7,70   7,400 7,350  
2 SKMG Máj České Budějovice 36,200 16,625 2,60 6,45   6,450 5,650   19,575 4,25 7,70   6,800 6,800  
3 SK TRASKO Vyškov 33,400 16,100 2,50 4,20   6,600 6,150   17,300 3,20 7,00   6,350 6,250 0,40
4 TJ Tesla Brno 32,500 15,750 2,95 4,55   6,700 5,300   16,750 3,25 6,55   6,350 5,500  
5 SC 80 Chomutov 30,300 14,875 2,80 3,85   5,900 5,650   15,425 2,40 5,85   5,700 5,600  
6 TJ Sokol Bratislava I. Vinohrady 28,200 13,275 1,80 3,25   5,400 5,350   14,925 2,30 5,15   5,750 5,450  
7 SK MG Ajur Hradec Králové 25,950 12,750 2,80 2,80   5,300 4,650   13,200 3,00 3,80   5,150 4,650