TRASKO Cup 2011 ( MG Společné skladby ) Vyškov 6. listopad 2011 ( SK TRASKO Vyškov )

Kategorie Závodících
Naděje mladší 1. provedení lib. náčiní 2. provedení lib. náčiní 13
Naděje starší 1. provedení lib. náčiní 2. provedení lib. náčiní 4
Juniorky 1. provedení 5 švihadel 2. provedení 5 švihadel 4
E1 (2005 a mladší) 1. provedení bez náčiní 2. provedení bez náčiní 8
E (2003 a mladší) 1. provedení bez náčiní 2. provedení bez náčiní 11
Adresa haly: Sportovní hala ZŠ Purkyňova 39, Vyškov

NADĚJE MLADŠÍ

1. provedení lib. náčiní  
2. provedení lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 Danubia Bratislava I 35,800 17,350 2,40 4,70 3,550 7,200 6,600   18,450 2,90 6,20 4,550 7,000 6,900  
2 SK MG Havířov 32,925 15,300 1,80 3,60 2,700 6,800 6,000 0,20 17,625 2,60 5,45 4,025 6,900 6,700  
3 SK TRASKO Vyškov 30,850 15,600 2,40 4,50 3,450 6,450 5,700   15,250 2,15 3,25 2,700 6,550 6,000  
4 SSK Vítkovice 30,675 15,875 2,30 4,05 3,175 6,550 6,150   14,800 2,30 2,60 2,450 6,500 5,850  
5 SK MG Mantila Brno 30,050 15,300 2,10 3,30 2,700 6,950 5,650   14,750 2,00 4,10 3,050 6,500 5,400 0,20
6 ASPV Brno II 29,525 14,800 2,45 3,65 3,050 6,200 5,550   14,725 2,40 2,95 2,675 5,950 6,100  
7 ZŠ Hostivař Praha 27,750 14,975 2,10 4,75 3,425 6,100 5,450   12,775 2,45 2,30 2,375 5,200 5,200  
8 SK GiTy MS Brno 27,025 14,000 2,50 3,90 3,200 6,050 4,750   13,025 2,30 2,05 2,175 5,450 5,400  
9 TJ Spartak Přerov 26,850 12,075 0,90 2,15 1,525 5,800 5,350 0,60 14,775 1,80 4,25 3,025 6,050 5,700  
10 SKP MG Brno 25,300 12,725 1,65 3,00 2,325 5,400 5,200 0,20 12,575 1,40 3,75 2,575 5,300 5,100 0,40
11 SK MG Veselí nad Moravou 24,075 11,525 1,45 3,70 2,575 5,350 4,400 0,80 12,550 1,95 3,25 2,600 5,350 5,000 0,40
12 SK MG Ajur Hradec Králové 23,975 12,625 1,20 2,55 1,875 5,700 5,050   11,350 1,10 1,70 1,400 5,500 4,850 0,40
12 ASPV Brno I 23,975 13,000 1,90 2,50 2,200 5,900 5,100 0,20 10,975 1,35 3,10 2,225 5,000 4,550 0,80
  TJ Rapid Bratislava - Odstoupila                              
  TJ Bohemians Praha - Odstoupila                              
  Danubia Bratislava II - Odstoupila                              

NADĚJE STARŠÍ

1. provedení lib. náčiní  
2. provedení lib. náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 ZŠ Hostivař Praha 39,950 20,300 3,90 7,50 5,700 7,500 7,100   19,650 4,60 5,20 4,900 7,600 7,150  
2 TJ Bohemians Praha 37,125 18,625 2,95 6,60 4,775 7,000 6,850   18,500 3,15 6,05 4,600 6,950 6,950  
3 SK TRASKO Vyškov 35,575 18,425 2,95 6,80 4,875 6,950 6,600   17,150 4,40 3,80 4,100 6,900 6,550 0,40
4 TJ Rapid Bratislava 32,525 16,325 3,55 3,60 3,575 6,500 6,250   16,200 2,75 4,35 3,550 6,450 6,200  
  SKP MG Brno - Odstoupila                              

JUNIORKY

1. provedení 5 švihadel  
2. provedení 5 švihadel  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D1 D2 D A E S Výs. D1 D2 D A E S
1 SK TRASKO Vyškov 38,325 18,775 3,90 6,35 5,125 7,100 6,550   19,550 3,95 8,05 6,000 7,100 6,450  
2 TJ Tesla Brno 38,000 19,150 4,85 6,35 5,600 7,000 6,550   18,850 4,45 6,05 5,250 7,050 6,550  
3 TJ Rapid Bratislava 32,525 16,850 3,35 4,85 4,100 6,600 6,150   15,675 3,70 2,65 3,175 6,550 5,950  
4 SK MG Ajur Hradec Králové 24,975 11,575 2,40 1,45 1,925 5,600 4,850 0,80 13,400 2,40 3,70 3,050 5,450 4,900  
  SKP MG Brno - Odstoupila                              

E1 (2005 A MLADŠÍ)

1. provedení bez náčiní  
2. provedení bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
  ASPV Brno                      
  SK Provo Brno                      
  SK TRASKO Vyškov                      
  TJ Rapid Bratislava                      
  ŠK Hargašova Záhorská Bystrica                      
  SK MG Veselí nad Moravou                      
  Danubia Bratislava                      
  SK MG Mantila Brno                      

E (2003 A MLADŠÍ)

1. provedení bez náčiní  
2. provedení bez náčiní  
Místo Jméno závodnice Cel. zn. Výs. D A E S Výs. D A E S
  Danubia Bratislava                      
  SK MG Veselí nad Moravou                      
  SK GiTy MS Brno                      
  SK TRASKO Vyškov                      
  ASPV Brno                      
  SKP MG Brno I                      
  TJ Rapid Bratislava II                      
  SSK Vítkovice                      
  TJ Spartak Přerov                      
  TJ Rapid Bratislava I                      
  SKP MG Brno II